Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? fórum

Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
164. manópofi (válaszként erre: 161. - Lliinnddaa)
2011. ápr. 11. 19:56
Ugye voltál dokihoz a mellgyulladásoddal? Nekem is az volt 2 hétig, engem szuriztak naponta, mert majdnem fel kellett vágni. Ha még nem voltál dokinál feltétlenül menj el. És igyál-egyél rendesen a fájdalom ellenére. Nekem sajnos emiatt apadt el anno a tejem.. :-( De nálad nem lesz semmi gond, csak pihend ki!!! Kitartást mindannyiótoknak!!!
163. manópofi (válaszként erre: 159. - Timike.baba)
2011. ápr. 11. 19:53
Jajj, igen, ezt el is felejtettem, csak 1 hónapos kor után.. A legtutibb az, ha kinövi :-)
162. timike.baba (válaszként erre: 161. - Lliinnddaa)
2011. ápr. 9. 13:05

Nekünk is megmutatta a védőnő a maszirozást majd próbálkozok vele.

Ilyen szélbe én sem viszem ki de amikor sétáltunk szinte nyári meleg volt!

2011. ápr. 9. 09:01

Hasfájásra nekem anno az infacol és a masszírozás nagyon bevált, a védőnőd meg tudja mutatni, hogyan kell.


Én mellgyulladással kínlódtam, 38.6 volt lázam, nagyon szarul voltam 2 napig, a mellem meg úgy fájt, hogy nem is tudtam hozzáérni.


Mi még nem voltunk kint, ebben a hülye szélben nem merem kivinni.

160. timike.baba (válaszként erre: 157. - Manópofi)
2011. ápr. 8. 13:21

Olyan jókat lehet aludni szopi után a picivel ezt már tapasztaltam:-D

Tegnap olyan meleg volt már kivittem egy rövid körre a Mátémat.Akkorát aludt tetszett neki a kocsikázás:-))

Nektek is minden jót kívánok!

159. timike.baba (válaszként erre: 158. - Évi anyuka)
2011. ápr. 8. 13:17

Igen infacollal kezdtük de semmi hatás most espumisant próbálom csak reménykedek...

Várom hogy Manópofi által írt grip watert kipróbálhassuk de azt 1 hónapos kórtól lehet.Valahogy csak kihúzzuk ezt a hasfájós időszakot.

158. Évi anyuka (válaszként erre: 156. - Timike.baba)
2011. ápr. 8. 08:03

Megnéztem a képeket a piciről, gyönyörű baba, igazán megérte várni rá! :)

Kitartást a hasfájáshoz!

Próbáltad az Espumisant vagy az Infacolt? Az Infacol a tutibb!

2011. ápr. 7. 22:12
Hahhóó!! Nah örülök, hogy végre írtál, már nagyon vártuk! MOst hivatalosan is ezentúl BABÁS (és nem szülős ) fórummá alakultunk :-) Szóval a hasfájás gázos (szó szerint), de csak 2-3 hónapig tart, ne aggódj! Vannak tök jó szerek, mi mindent kipróbáltunk, talán a g.rip water vált be. EGyébként mi jól vagyunk, Kincső meghódította az egész házat, jön velem a konyhába négykézláb :-) SZóval kitartást, és pihenj, aludj, amennyit csak tudsz!!! SOk puszit küldök a Babódnak, és Neked is! Isten áldjon meg Benneteket!
2011. ápr. 7. 18:36

Sziasztok!

Fú tényleg nem sok időm van csak úgy repül a nap...

3450 grammal és 53 centivel született a Kincsem.

Hajnali 3-kor folyt el a vizem a kórházba és onnan indult a buli!!!

3 centire ki is tágultam de tovább nem és már dél volt na képzeljétek mit éltem át.Oxitocin és onnan volt igazán kemény nagyon kimerültem már mire jöttek a tolófájások és persze állva kellett nyomnom mert nem szállt le a buksija.Minden tiszteletem a szülésznőké akik segítettek ha nem lettek volna én nem tudom ki tartja bennem a lelket.Apás szülés lett volna de meggondoltam magam közbe.Nem az a helyzet volt ahova beengedtem volna a párom.Szerintem ha megláttam volna minden maradék erőm elszállt volna.Na szóval miután leszállt a feje kb. kettőt ha nyomtam és kinn volt a feje.Ráadásul a szülésznők próbálták a gátvédelmet de hiába viharzott kifele a picikém és vágni kellett hiába az olaj és a kézzel segítés...De az orvos is ott volt a szeren épp hogy metszett szóval szép a gátam de még érzékeny.Szóval miután kibújt a buksi 1 nyomás és ki is csusszant a Drágám.Élatam legszebb pillanata volt.Sajnos megsérült a válla felmerült gyanú idegszakadásra de hála az Égnek csak meghúzódott a hirtelen kijövetel miatt tegnap voltunk dokinál és minden ok szerinte gyógytorna és szépen rendbejön.Reméljük!!!

Apa bejött a babaellátásra és azt nagyon élvezte.Amíg engem stoppoltak és szipákoltam a kéjgázt amit egész szülés alatt szívtam mint az őrült ő volt a babával.Utána kaptunk 1 órát hármasban.

Szóval nem volt könnyű de tényleg megérte.

Most meg kínlódunk a pocakfájással kikészülök tőle teljesen!!!

Veletek minden rendben?Nagyon le vagyok maradva!!!

155. Évi anyuka (válaszként erre: 154. - Manópofi)
2011. ápr. 7. 15:55
Én is hiába várok ide bárkit :( Pedig engem is furdal a kíváncsiság!
2011. ápr. 7. 10:25
Nah mi történt??? Tudom nagyon elfoglaltak vagytok, de két pelenkázás között írhatnátok élménybeszámolót!!!
153. Évi anyuka (válaszként erre: 150. - Timike.baba)
2011. ápr. 4. 14:29
Gratulálok! Sok tejcit és vidámságot kívánok! Mekkora lett a kis herceg?
2011. ápr. 1. 21:05
Gratuuu neked is, timike.baba!! Képeket, storyt szeretettel várunk! ha van egy kis időtök...Szép napokat, átalvós éjszakákat!!
2011. ápr. 1. 19:55
Gratula mindkettőtöknek! Majd meséljetek!
2011. ápr. 1. 17:41

Sziasztok.

Március 26.-án 16:36 perckor kibújt a mi kis szőke hercegünk.Nehéz szülés volt megkínlódtuk mind a ketten de megért minden fájdalmat.

Most már itthon vagyunk és regenerálódunk!

2011. ápr. 1. 12:06
Gratuláluuunk! AZ Isten áldjon meg Titeket erőben egézségben, szeretetben! Mesélj!! Hogy volt, mint volt!!!!!Nagyon várjuk! Timike.babáról semmi hír, remélem hamarosan ő is jelentkezik!
148. Évi anyuka (válaszként erre: 147. - Lliinnddaa)
2011. ápr. 1. 11:27
Gratulálok! Erőt egészséget nektek!
2011. ápr. 1. 10:54

Mi tegnap hazajöttünk :)

Március 28-án du megszületett Hanka, 56 cm, 3770 gramm, mind a ketten jól vagyunk :)

Timike.baba??

146. Évi anyuka (válaszként erre: 145. - Timicicaanyuka)
2011. márc. 30. 15:52

Nekem holnap lesz 2 éve (a kisebbik) :)))

Április 3-ra voltam vele kiírva. Anyukám szintén így volt a tesómmal, de ő április 1-én született. Úgyhogy most együtt ünneplejük mindig a húgom és a kisfiam szülinapját. (17 év van köztük)

2011. márc. 28. 09:28

Jó szülést mindenkinek!

Nekem fél éve + 2 napja volt a 3.

2011. márc. 28. 09:20
Nah akkor ma van a nagy nap! Isten áldja meg a szülésed, kisbabád, és kiscsaládod! Timike.babának tegnap (vagy előtt) volt.. remélem minden ok vele. Majd írjatok, ha hazaérkeztek a kórházból!!! Nagyon szép napot!!!
2011. márc. 26. 20:23
Van baba??? Nekem hétfőn kell befeküdnöm, megindítják.
2011. márc. 26. 09:33
hajjajj...gyanús a csönd....
2011. márc. 25. 14:51
NO?? MI történt,?????
140. lliinnddaa (válaszként erre: 139. - Timike.baba)
2011. márc. 24. 13:47
Egyedül egy 5 ágyasban??? Luxus körülmények, kérem! :D Egy szavad sem lehet!
2011. márc. 24. 13:18
Még mindig változatlan a helyzet.most egyedül vagyok 5 ágyas szobába jobb így mintha olyanokkal lennék mint a múltkor!!!
2011. márc. 24. 06:55
Itt semmi. Milyen az új szobatárs? Hányan vagytok egy szobában? 6?
2011. márc. 24. 06:52
Nah? Helyzet?
2011. márc. 22. 20:00

Köszi a biztatást tény ez elég nehéz otthon még tudtam türelmes maradni na de itt??

Soknak tűnik még az ami hátra van!

2011. márc. 22. 19:43
Az én egyik szobatársam 2 napon keresztül reggeltől estig telefonált.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook