Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? fórum

Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. márc. 4. 13:43
Nekem az elsőnél 11 órán keresztül 3 perces fájásaim voltak...
43. timike.baba (válaszként erre: 38. - Kata 1977)
2011. márc. 4. 13:39
Én sem szeretném a kórház vendégszeretetét feleslegesen élvezni.Várok inkább legyen tuti biztos érzem majd.
42. Kata 1977 (válaszként erre: 38. - Kata 1977)
2011. márc. 4. 13:36
20perces lett volna csak 0írtam véletlenül.
41. timike.baba (válaszként erre: 32. - Terek)
2011. márc. 4. 13:36
Pont ezért gondolom hogy jósolgatok gondolom a rendes fájás sokkal erősebb.Viszont valahogy el kell kezdeni:-)
40. terek (válaszként erre: 36. - Kevian)
2011. márc. 4. 13:35
:DDD
39. terek (válaszként erre: 35. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:35

:D én is kaptam labdát a zuhanyzóban de a végén már csak az esett jól, hogy feküdhettem a szülőágyon és mindenki békén hagyott :D

otthon viszont nagyon jól esett fürödni, 3x is beültem kád vízbe :) valahogy ott nem éreztem a fájást viszont ahogy kiszálltam sűrűbb lett :)

2011. márc. 4. 13:34

Nekem a negyedik babámmal 1 héttel a tényleges szülés előtt 0perces rendszeres fájásaim voltak.

Én tutira vettem,hogy szülünk na nagy hévvel be a kórházba ,apa is jött mert apás szülés volt ,de mire beértünk elmúltak a fájásaim.

A doki azt mondta hogy mivel elég közel a kiírt időpont azért maradjak benn pár napig,5 napog benn voltam és imádkoztam hogy akkor történjen már valami,nem potyára legyek ott,lépcsőztem ,forró zuhany stb,de semmi.

Pénteken haza engedtek de mondtam a páromnak csak akkor megyek vissza ha minimum 3 percesek a fájások.Hétfőn már úgy keltem hogy éreztem itt már lesz valami,de nem szóltam semmit szépen szenvedtem és figyeltem az összehúzódások gyakoriságát.Ez egész nap ment persze egyre erősebb fájásokkal és este 7-kor szóltam a páromnak hogy ma már baba lesz,8-kor hívtuk a mentőket de roham tempóba vittek szirénázva meg minden mert 1 percesekre gyorsultak a fájásaim.

És este 10-re meglett a törpém:-))

Szóval sajnos bekavarhatnak a jósló fájások!!

37. timike.baba (válaszként erre: 27. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:33
Ahol én fogok szülni nem is adnak fájdalomcsillapítót csak gáz van meg valami elektromos kütyü a derékra.
36. kevian (válaszként erre: 32. - Terek)
2011. márc. 4. 13:32

Én tudtam. :P

Üldögéltem és gondolkodtam, hogy menjek a kórházba vagy sem. :D

2011. márc. 4. 13:30

Vajúdás közben örülsz hogy lyuk van azon a bizonyoson, nemhogy internet, meg tusolás :))))


Én alternatív vajúdóban voltam. Engem is beleültettek a kádba, jó volt. De a labdát, meg a vízágyat nem kívántam. A bordásfal meg csak arra volt jó, hogy belekapaszkodtam jó erősen, vagy haraptam.....

34. kevian (válaszként erre: 21. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:30
Na én is így voltam, majd a végén beállt a fene vigye el. :)
33. kevian (válaszként erre: 17. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:29
Ja amikor már ilyenjeim voltak, az nem jóslófájás volt, hanem vajúdás és egy napra már babáztam is. :)
32. terek (válaszként erre: 26. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:27
nem akarlak megrémíteni de vajúdás közben nem igen tudnál nyugiban ücsörögni ;D
31. timike.baba (válaszként erre: 25. - Terek)
2011. márc. 4. 13:26
Köszi!Én is gondoltam rá hogy letusolok jó meleg vízzel mert kádunk nincs még várok picit.
30. kevian
2011. márc. 4. 13:26
Nekem semmi jósló fájásom nem volt. Viszont a sógornőmnek a szülés előtt egy héttel kezdődtek a fájásai rendszertelenül és ezek a szülésig ki is tartottak szegénykémnek.
29. Évi anyuka (válaszként erre: 25. - Terek)
2011. márc. 4. 13:26
Igen, igen, ez jó!!!!!!
28. terek (válaszként erre: 21. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:25
így van! nekem este 8kor még rendszertelenek voltak a fájások (2-5 percesek), f10kor meg megszületett a babám :)
27. Évi anyuka (válaszként erre: 24. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:24

Ha már sűrűsödnek akkor izgulj! :)

Mikor én a szülőágyon feküdtem megváltás volt az erős után a gyenge fájás.

Persze ez hátráltat, hisz akkor nem tágulsz annyira.

Én ezért kaptam oxytocint. Igaz már a legvégén, fél órával a kitolás előtt. Akkor azt hittem be....ok.


Kérdeztem, hogy fájdalomcsillapítót mikor kapok.

Doki válasza: Ugyan, mire az hatna megszületik a baba.

26. timike.baba (válaszként erre: 19. - Anduca)
2011. márc. 4. 13:24
Én is ettől félek lehet összekeverem:-)Itt ülök nyugiba hogy csak jóslók és nem is az:-))
25. terek (válaszként erre: 17. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:23

oh hát így indult nekem is :DDDD


ülj be egy kád meleg (nem forró!) vízben, pihizzél!

ha beindult a szülés, sűrűsödni fog a fürdés után :)))


drukkolok! :)))

24. timike.baba (válaszként erre: 21. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:21
A cucc már összekészítve vár.Köszi hogy ezt leírtad jobban figyelek erre.Azt gondoltam erősödik nem tudtam hogy felváltva is lehet na most már izgulok:-)
2011. márc. 4. 13:18
HA azt érzed, hogy erősödő tendenciát mutatnak, akkor biztosan fájás. De az sem garancia arra, hogy pár óra és meglesz. Lehet hogy fél nap.
22. timike.baba (válaszként erre: 3. - Lliinnddaa)
2011. márc. 4. 13:17

A szeméremcsontom nekem is annyira fáj ágyból nem bírok kikelni.Majd írd ám mik a fejlemények.

Amúgy nem is bánnám ha kikívánkozna a drágám kíváncsi vagyok rá nagyon!!

21. Évi anyuka (válaszként erre: 17. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:15

Nekem úgy tűnik ez nem jóslófájás, hanem fájás.... De Te érzed. Mindenesetre legyen kéznél a cuccod :)

Nekem úgy volt végig egészen a kitolás pillanatáig, hogy egy erős, egy gyenge, egy erős, egy gyenge....

És még valami. Ne mindenkinek a nagy könyv szerint vannak először 20 perces, majd 15 perces, majd 5 perces, stb fájásai.

Valakinek tök rendszertelen.

20. timike.baba (válaszként erre: 12. - 3232b7bb0b)
2011. márc. 4. 13:14
Én is így érzem hogy valahogy más mint eddig de lehet nem olyan nehéz így tapasztalatlanul.Azért is kérdeztem hátha írtok valami biztatót és olyan jókat mondtok köszi!
19. anduca
2011. márc. 4. 13:13

Az igazi fájásokra azt hittem, hogy joslofájások :) Fura volt, hogy már 10 percenként ismétlodtek ;)

Délután kezdodtek, éjjel megszuletett a baba.

Nálam a joslok kimaradtak :)

18. timike.baba (válaszként erre: 16. - Évi anyuka)
2011. márc. 4. 13:11
Magzatvíz nem szivárog az tuti figyelem ezerrel ha folyna nem lenne kétségem irány mert valami van.De feleslegesen se mennék:-)
17. timike.baba (válaszként erre: 4. - Terek)
2011. márc. 4. 13:09

Köszi a tapasztalatokat ilyen gyorsan!

Éjszaka kezdődött nem is aludtam jól de elmúlt.Aztán ébredés után nem sokkal volt egy ilyen nagy hogy keményedek is meg görcsöl is és a derekamba is éreztem rá 20 percre még 1 de gyengébb és elmúlt.Most délbe is ugyanez egy erős aztán 15 perc gyengébb meg most 45 perc egy erős.Én nem értem esküszöm!!

2011. márc. 4. 13:08

Nekem előtte 2 nappal volt. Be is mentünk délután a kórházba, bent tartottak, majd másnap reggel haza küldtek. Még aznap éjjel elfolyt a magzatvíz. Kórház 30 km....

Mondjuk 2. gyerek volt, nem izgultam hogy a kocsiban megszülök.


Azt viszont megfigyeltem, hogy a két szülés egyformán indult. Éjjel 3-4 között magzatvízelfolyás. Első gyereket 11-re szültem meg, másodikat ebédre (ahogy a doki mondta), 12-re.

Szóval én a jóslófájásokból nem tudtam következtetni. Nálam a magzatvízelfolyás a tuti!

2011. márc. 4. 13:05
Nekem már tegnap délután óta nagyon fáj a derekam, de még semmi jele, hogy jönne a baba.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook