Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? fórum

Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
104. timike.baba (válaszként erre: 103. - Manópofi)
2011. márc. 15. 19:06

Kíváncsi vagyok rá, szeretek szüléstörténeteket olvasni de én nem hiszem hogy majd meg tudnám fogalmazni az enyémet.

Az már jó ha nem lázas most már kifele jön belőle talán!!!

Párodat nem teperte le a betegség?


Voltunk sétálni pont ilyen alapon hátha megszülök meglátjuk:-DD

2011. márc. 15. 13:38

Szüléstörténetem készül, de nagyon hosszú... a kórházról is mesélek nemsokára, amint lesz egy kis időm. Kincső még mindig beteg, bár már lement a láza.AZ éjszakánt nyugodtan telt a helyzethez képest. Nemsokára megyünk egy kicsit sétálni, mert gyönyörű az idő!!!!! Menjetek Ti is!!!! (sétálástól beindulHAT...)

SZép napot!!!

102. timike.baba (válaszként erre: 101. - Manópofi)
2011. márc. 14. 21:06

Jobbulást nektek.Pici is gyógyuljon meg minél hamarabb.Ez azért kemény tanulni is gyerkőccel is foglalkozni és a többi...kitartás hozzá!!

Szívesen olvasom ha leírod amiket átéltél szülés, kórház miegymás.

Nyugodt estét nektek!

2011. márc. 14. 18:41
Hahóó!!! Surroljatok,suvickoljatok, azzal is megy az idő...EZ tök normális, mi is vagy ezerszer ki/fel/át/meg/össze-vissza mostuk a házat a szülés előtt. Azért vigyázzatok is magatokra, mert megint járvány van... én még most sem jöttem ki belőle, a Kislányom meg most megy bele szegénykém... életében először lázas(38,3), pedig lassan 8 hónapos... A Férjecském még nem kapta el, de feltűnően bóbiskolós, nála így szokott kezdődni... remélem legalább ő kitart, mert különben fejre állok... Közben kell írnom egy 2x 50/60 oldalas dolgozatot , az egyiket héberből, a másikat görögből...úgyhogy nem unatkozom :-) No, de Ti!!! Nagyon nagyon használjátok ki az időt a pihenésre is, mert az első 1-3 hét nagyon nem lesz piskóta!!! Főleg a kórház.Ha gondoljátok majd mesélek, bár tény, hogy nagyon sok múlik azon, hogy hol szültök. Na hajrá!!! Tiszta legyen az a padló!!!:-) Kitartást!
100. timike.baba (válaszként erre: 99. - Lliinnddaa)
2011. márc. 13. 19:43

Annak ellenére hogy nem sokat aludtam ma én is egész nap suvickoltam, mostam.

Engem is elért a fitt időszak:-))Vagy csak ez a jó idő!!

Beindulhatna de már nem hiszek a jeleknek nem csapnak be:-DD

Azért szorítok neked is!!!

2011. márc. 13. 19:33

Lehet, én most elég fittnek érzem magam. Reggel 7-kor keltem, és nekiálltam ablakot pucolni :)

Neked akkor lassan beindulhat :)

98. timike.baba (válaszként erre: 97. - Lliinnddaa)
2011. márc. 13. 10:24

Halihó!

Hogy telt az éjszaka?

Nekem görcsölt meg keményedett a hasam 20-25 percenként kb.3-ig hát nem igazán aludtam.Étvágytalanság is stimmel.

Azt is mondják hogy szülés előtt van egy ilyen fitt időszak te biztos ezt éled meg:-)

97. lliinnddaa (válaszként erre: 95. - Timike.baba)
2011. márc. 12. 21:38

Nekem ilyen nincs, de ez szülés előtt normális. Védőnő mondta, hogy a többszöri wc-zés a szervezet öntisztítása, így készül. Meg étvágytalanságot is mondott, ami még ilyenkor állítólag szokott lenni. Nekem első babánál sem volt, és most sincs. Egyébként most teljesen jól vagyok, még a derekam sem fáj.

Kitartás, ez már a vége, már nem hetekben, csak napokban kell számolnunk :)

96. timike.baba (válaszként erre: 93. - Timicicaanyuka)
2011. márc. 12. 12:32
Engem is ezzel ijesztgetnek hogy mehetek lépcsőzni sétálni...Úgyhogy bökdösöm a pocim ezerrel hogy mozgásra bírjam eddig még valahogy sikerült:-DD
95. timike.baba (válaszként erre: 94. - Lliinnddaa)
2011. márc. 12. 12:24

Na igen legalább valami előnye legyen!!

Nem tudom te hogy vagy vele de én tegnap óta olyan cefetül vagyok.Eszek valamit az azonnal ki akar belőlem jönni de benn marad csak émelygek és max többször megyek nagydologra:-)

Ez most nem tetszik!!!:-DD

2011. márc. 12. 08:59
Az elsőt én is túlhordtam 10 nappal. Pont aznap akarták volna beindítani a szülést, amikor aztán beindult magától. Igazából nem is baj, ha tovább marad még, legalább biztosan mindig szép időben lesz a szülinapja :)
93. Timicicaanyuka (válaszként erre: 85. - Timike.baba)
2011. márc. 12. 07:53
Köszi. Volt hogy egy nap kétszer kellett mennem nst-re, mert az első értékelhetetlen volt, alig mozgott. Nálam úgy volt, hogy ahogy közeledett a szülés ideje, annál kevesebb volt a fájás, szinte semmi. Már mindenki megszült, akikkel együtt jártunk vizsgálatra. Hát nem gondoltam, hogy épp a harmadikat fogom túlhordani.
2011. márc. 12. 06:56
Jaj, szegénykéim... türelem! Én 3 héttel hordtam túl az eredeti időponthoz képest, és addig legalább 3 front ment le... akkor születik, amikor a JóIsten úgy gondolja! Készülgessetek lelkiekben és pihenjétek ki magatokat! Majd amikor nem gondoltok rá...nah akkor!
91. timike.baba (válaszként erre: 90. - Lliinnddaa)
2011. márc. 11. 21:07

Ezt röviden megfogalmaztad:-)Mondjuk nincs is mit ragozni rajta még nem szülünk és kész:-D

Olvastam valaki írta hogy 19.én a hold olyan közel lesz a földhöz ami sok éve nem volt.Az tuti hogy hatással van a természetre hátha lesz akkor valami ha addig nem történik semmi!!

2011. márc. 11. 20:19
Nekem is megvolt a vizsgálat, doki szerint még semmi jele, hogy ki akarna jönni. Ennyit a melegfrontról...
89. timike.baba (válaszként erre: 88. - Manópofi)
2011. márc. 11. 13:21

Ez így már tényleg különleges és nagyon szép.Én is úgy szerettem volna valami különleges nevet de apukának persze nem tetszett egy sem ő inkább az egyszerűeket szereti hát okos enged...

Jaj nálunk sokat dolgozik mostanában a párom több munkát vállal a baba miatt ami anyagilag persze érthető de olyan rossz nélküle tud hiányozni szépen!!

88. manópofi (válaszként erre: 87. - Timike.baba)
2011. márc. 11. 13:09

Jaj, ne aggódj, ennyi baj legyen, hogy nem akkor mozog, amikor mi akarjuk. AMikor kint lesz akkor sem akkor fog amikor mi szeretnénk, pl. Kincső éjszaka gyakorolta kezdetben mindig a felállást-leülést. :-)Amúgy én is túlhordtam , de amilyen lassan indult neki, annyira gyorsan ki is jött. (3-kor kerültem fel a szülőszobára, fél 5-kor már össze is voltam varrva.)

Két keresztneve van: KIncső AJándék (és az AJándék is anyakönyvezve van) Isten ajándékának tekintjük őt, nomeg drága kincsnek, ezért lett ez a neve. :-)

Most a nagyi főz, Kincsőzik, én tanulok, Apa meg suliban van ... (és hiányzik nekem )

Kitartást!!Szép napot Neked is!!!

87. timike.baba (válaszként erre: 86. - Manópofi)
2011. márc. 11. 11:59

Szia!Megvolt a vizsgálat már megint kész kínlódás volt 45perc hasnyomkodás és alig mocorgott valamit.Annyira lusta hogy nem igaz.Szerdán megyek megint nem is tudom milyen trükköt vessek be:-)

Tuti megszületni is lusta lesz és elhúzza amíg lehet de nem baj csak egészséges legyen, még simán bírom az édes terhet:-)

Milyen szép nevet választottatok neki!Akkor boldog és egészséges kisbaba és ez a lényeg!!Nagymamiknak ez a dolguk én imádtam az enyémet!

Szép tavaszi babázós napot!

86. manópofi (válaszként erre: 81. - Timike.baba)
2011. márc. 11. 09:00

Hahó! Hát én egy kicsit megfáztam, remélem , hogy a kislányom nem kapja el, úgyhogy elővigyázatosan felöltöm a drága jó gyógyszertáras maszkot... Egyébként Kincsővel (így hívják) minden ok, egy kicsit kevesebbet eszik, de kicsire nem adunk... Ma jön anyám, úgyhogy el lesz kényeztetve

A barnás izé az nagyon jó jel, azonban ebből sem lehet jósolni semmit. A lényeg, hogy elkezdtél tágulni, meg puhulni, úgyhogy már nem sok!!! Szurkulunk az nst-n!!! Pussssz!!!!

85. timike.baba (válaszként erre: 84. - Timicicaanyuka)
2011. márc. 10. 22:14

Megnéztem a képeidet nagyon édesek a gyerekeid gratulálok hozzájuk.

Ebből is látszik mennyire kiszámíthatatlan az egész:-)

2011. márc. 10. 21:44

Nekem a 3. gyerekkel olyan fájásokat mutatott az nst a 36. héten, hogy azt mondták a védőnők meg a doki, hogy lehet hogy ma baba lesz. Ehhez képest túlhordtam 1 héttel és akkor indították meg a szülést:)

Már 5 hónapos:)

83. timike.baba (válaszként erre: 82. - Lliinnddaa)
2011. márc. 10. 20:57
Majd írd meg mit mondott a doki meg hogy hogy sikerültek a vizsgálatok.Na akkor én is számítok arra a frontra és drukkolok neked is!!
2011. márc. 10. 20:30
Én is holnap megyek dokihoz, UH+NST várom, mit mond. Állítólag jön a melegfront, számítok rá nagyon, hogy majd az beindítja :D
81. timike.baba (válaszként erre: 80. - Manópofi)
2011. márc. 10. 18:13

Szió!Így ismeretlenül is gratula nekik én ilyenkor csak irigykedem:-)

Veletek minden ok?Megfázást elkerülted?Picurral is minden rendben?

Még egyben bár keményedek meg be-be görcsöl is néha de én már ennek nem hiszek:-)Úgy döntöttem türelmes leszek és rábízom hogy mikor indul:-D

Holnap nst majd megosztom mi volt remélem azért aktívabb lesz mint legutóbb!!

Képzeld tegnap volt valami barnás a bugyimon de nem sok nyákdugó lehet vagy ahhoz kevés nem tudom?

2011. márc. 10. 17:07
NOs? Van vmi újság?? Fejlemény?? Egyben vagytok??? Ma voltunk tanácsadáson, és mondták, hogy az ex-védőnőnknek megszületett a kisbabája! :-) Mindig olyan jó hallani, hogyha a környezetemben vki megszül... úgy megkérdezném tőle, hogy mi volt.. (részletesen) Szóval írd meg timike.baba, bármi történik!!!! Kitartást!!!
79. timike.baba (válaszként erre: 76. - Lliinnddaa)
2011. márc. 9. 15:30
Jó neked nekem még a kólára se reagál se a csokira se semmire.Ha tapsol neki aki a vizsgálatot végzi akkor ébredezik kicsit nem szereti a hangoskodást:-D
78. timike.baba (válaszként erre: 77. - Manópofi)
2011. márc. 9. 15:28

Szia!Na ezzel így vagyok én is reggel esély sincs rá hogy mozogjon de komolyan bezzeg este hullámzik a pocim.De jó már azt hittem mi vagyunk csak ilyen egyediek a picurral:-D

Ettem ám csokit ittam pár korty kólát is legutóbb de semmi rá se hederít:-)

Én meg téged irigyellek hogy már túl vagy a nehezén, én is tolnám a babakocsit ilyen szép időben.

Most is tolhatnám de furán néznének az emberek:-DD

Szép babázós napot neked!

77. manópofi (válaszként erre: 75. - Timike.baba)
2011. márc. 9. 12:28

Hahó!Amikor már közeledett a ,,nagy nap" akkor a kisányom nekem sem akart mozogni, pedig már mindent bevetettünk, már a terhespatológiás nővérkék kávéztatni és coláztatni akartak... HIába mondtam én, hogy reggel esély sincs, hogy mozogjon, csak este... A babócám lustasága miatt így én is kétnaponként jértam nst-re, meg a szülőszobára hosszított nst-re, de nem volt semmi baj, csak egy kicsit rákészült a születésére... :-) SZóval ez is lehet egy jel... Próbáld ki azt, hogy nst közben joghurtot eszel, vagy vmilyen szénsavasat iszol, attól többnyire beindulnak. Valakinek a csoki jön be, valakinek meg semmi.

HOgy mit csináltunk? Hát a szép napsütésben sétáltunk egy nagyot a Bodrog partján.. romantikusan hármasban (picur, Férjem, én) , tök jó volt... MOst kezdek viszont megfázni, úgyhogy kúrálom magam, remélem a Kislányomra nem ragasztom rá. Egyébként meg tanulnom kellene nagyon erőteljesen, de nagyon fáradtnak érzem magam...

Jahj, nem is tudod, milyen jó most neked, annyira szépek ezek az utolsó izgalmas napok, annak ellenére, hogy már minden nehéz gondolom... és még milyen jó lesz utána... Csak pihenj és aludj, mert a kisbabádnak kipihent anyuka kell, akit lehet nyúzni éjjel-nappal :-) És nehogy izgulj, vagy félj, mert tök jó lesz!!!! SZép napot!!!

76. lliinnddaa (válaszként erre: 75. - Timike.baba)
2011. márc. 9. 08:55
Én NST előtt eszek mindig valamit, ha más nincs, akkor bekapok egy rágót. A kajától mindig felébred :)
75. timike.baba (válaszként erre: 74. - Manópofi)
2011. márc. 8. 20:54

Szia!

Ma voltam nst-n.Na hát nem volt egyszerű mert nem akart mocorogni ez a babóca.Nehezen sikerült csak rávenni.Pénteken ismétlés meglátjuk.

Te mit csináltál ezen a szép napon?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook