Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? fórum

Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. márc. 4. 13:04

Szia!


Nekem a kiírt idő elött 3 héttel jöttek a jósló fájások, 1 hétig tartott és utána mentem szülni!


Vagyis 2 héttel előbb jött a bébi!

13. mgagi
2011. márc. 4. 13:01
Nekem 1 hónappal előtte már volt jósló fájásom. Sajnos akkor be is kerültem a kórházba.
2011. márc. 4. 12:59
Hát nekem előtte való este tévé nézés közben kezdett fájni. Előtte is volt néha, hogy fájogatott, de ez érezhetően más volt, vagyis valamiért felfigyeltem rá, pedig mindig attól féltem, hogy nem fogom tudni, mikor van itt az idő. De tényleg nem lehet összetéveszteni. Éjjel mentünk is a kórházba. :) Reggelre megvolt a kisasszony. :) Jaj, de jó volt!!!!! (Bár akkor fájások közepette nem így gondoltam. :))
11. biscuit (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 12:57
Igen-igen,asszem kabe 2hettel a kiirt elott kezdtek josloim lenni. 5 nappal tulhordtam ugy is :D
10. Piglet001 (válaszként erre: 6. - Dominós)
2011. márc. 4. 12:51
Lehet, hogy akkor mostantól más programod lesz :)))
9. dominós (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 12:51
akkor uccu neki, legyen baba!
8. terek (válaszként erre: 5. - Piglet001)
2011. márc. 4. 12:51
aha :D tőlem azt kérdezte a szülésnő, hogy honnan megy a fájdalom a pocimba, föntről vagy lentről? mondtam nem tudom mert annyira fáj olyankor a derekam... erre az volt a válasz, hogy fél óra múlva a szülőszoba előtt vár... :D
2011. márc. 4. 12:50
Ez szerintem nagyon változó tud lenni. Nekem pl. semmi jósló fájásom nem volt de még a derekam sem fájt jobban vagy másképp. Viszont van akinél a jósló fájások már egészen korán jelentkeznek. De ahogy írjátok hamarosan itt az idő úgyhogy drukkolok nektek!
2011. márc. 4. 12:50
2 hét...még nem akartam szülni, mert éppen programom volt :-))))
5. Piglet001 (válaszként erre: 4. - Terek)
2011. márc. 4. 12:48
ugye? Nekem is. Szerintem ma baba lesz :D
4. terek (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 12:47

elég korán voltak jósló fájásaim, 35. héten kórházba is kerültem mert beindult a buli de babám végül meggondolta magát és a kiírt nap előtt született meg :)

viszont olyan fájásaim amik a derekamba sugároztak, a szülés napján volt csak :)


a "nem mérhető rendszerességgel" kb. mennyi időt takar?

2011. márc. 4. 12:47
Holnap leszek 38. hetes, tegnap óta nekem is nagyon fáj a derekam, meg a szeméremcsontom. A hasam nem görcsöl. Én is várom a fejleményt... :)
2011. márc. 4. 12:45
Háááát :) nekem amikor a derekamba sugárzott, akkor mondta azt a doki a telefonban (ma is emlékszem a hangjára, pedig már 3 éve volt): "Hát Ágnes, magánál beindult a szülés, irány a kórház!" ;)
2011. márc. 4. 12:42
Kb. 2 napja nem mérhető rendszerességgel de vannak görcseim ami már a derekamba is sugárzik és a hasam is leszállt.38. hétben vagyok kíváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy volt/van valaki hasonlóan és mikor bújt ki a picur!?!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook