Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez már jóslófájás lehet? Mit érez az ember? fórum

Ez már jóslófájás lehet? Mit érez az ember? (beszélgetős fórum)


11. mgagi
2010. szept. 11. 15:08
A jóslófájások rendszertelenek, van haskeményedés is. Ne hagyd hogy sokáig fájjon. Én 1 órahosszán keresztül vártam, hogy elmúljon, és nem múlt el. Akkor még nem gondoltam, hogy gond lehet belőle, de szerencsére azóta minden rendben.
10. mgagi (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. szept. 11. 15:03
Jósló fájások. Szedjad a magnéziumot, mert baj lehet belőle. Én 35 hetesen mentem kórházba görcsökkel, és mert elkezdtem vérezni. 2 napig kaptam infúzióba a magnéziumot.
9. de4b589afa (válaszként erre: 8. - Dallam'75)
2010. szept. 11. 14:39

Hajjajj! A frontok sok mindenre képesek, főleg egy várandós nővel :-)))

Biztos, hogy az is közrejátszik, hogy egész nap talpon voltál! Néha pihenj meg pár percre úgy, hogy egészen más testhelyzetet veszel fel. Ha álltál sokat, ülj le, ha ültél, feküdj. Ez is segíteni szokott! És persze az a picike vörösbor is jót tesz! Csak mértékkel! :-)))

2010. szept. 11. 13:06
Rendszeresen nem jönnek, tegnap 2x volt, de hosszabb ideig. Igaz szinte egész nap talpon voltam. Ittam vörösbort, zuhanyoztam jobb lett, elmúlt. Ma meg semmi eddig szerencsére. Még az időre is gyanakszom, lehet a frontok tréfálnak meg?
7. de4b589afa (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. szept. 11. 09:45

Nekem erre azt mondták, ha van otthon vörösbor, abból igyak meg egy fél decit, az enyhíti ezeket a görcsöket :-)

Nekem is a 33. héten kezdődtek ezek a mensis szerű görcsök, volt, hogy csak egy percig tartott, volt, hogy kb 5 percig. Fél órát sosem, és rendszeresség sem volt benne. Ezért csak jósló, mert nem rendszeres. Szerintem is kérdezz rá a dokidnál inkább erre, a biztonság kedvéért!!!

6. k.tünde78 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. szept. 11. 09:42
ilyenkor nyomd meg a pocakod ,hogy kemény-e,mert szerintem a bekeményedés lesz a gond.Egyébként nem kell ilyedezni,mert a 33. hétben már ez normális érzés.
5. emi75 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. szept. 11. 09:41

egyfolytában van? vagy megszakításokkal? a fájások megszakításokkal szoktak jönni. és rendszer van bennük.


mindenesetre ha van dokid, megnyugtató lehet ,ha a biztonság kedvéért felhívod, h mi a teendő.


nem folyik semmi? vér stb? rosszul érzed magad? a gyerek mozog?


lehet, csak kifáradtál valamiben, és le kell feküdni, pihenni, lazítani.


Sajna igazi recept nincs, mindenkinél más a szülés és a jelei is.

2010. szept. 11. 09:33
bizony doki
2010. szept. 11. 09:33
nem hiszem, hogy jóslófájás, az nem tartana ilyen huzamos ideig. Ha gyanús, irány a doki!!!
2010. szept. 11. 09:32
ha mensiszerű, akkor lehet jóslófájás. magnéziumot nem kell szedned? mert az jó rá
2010. szept. 11. 09:31

Sziasztok!


33. hétben járó kismama vagyok. Egyre többször érzek mensisszerű, mindjárt megjön érzést az alhasamban. Ált. hol a jobb hol a bal oldalon. Elég rémisztő, dokinál 2 hete voltam, méhszáj rendben volt akkor, újra 2 hét múlva megyek. Most ijedjek meg, vagy ez normális? Derékba nem sugárzik ki, és nem pár percről van szó, van hogy félórán keresztül is érzem. Lehet a baba nyom valamit, vagy a méhizomzat nyúlik? Akinek volt ilyen az írjon ha lehet :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook