Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jabil Tiszaújváros. Érdemes? fórum

Jabil Tiszaújváros. Érdemes? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2020. okt. 16. 09:22
Stiasztok vam olyan köztete aki Füzesabonybol vagy az egri járatal jár. Érdekelne pár info. Jabilba járnék dolgozni még mindig olyan rossz munkahely most is?
283. JanaW
2014. máj. 5. 18:43

Sziasztok!


Unokahugom ide szeretne jelentkezni. Elolvastam nehany hozzaszolast, oszinten szolva feltem ot.


Mit gondoltok az irodai munkarol? Illetve milyenek a vezetok, vagyis milyen a cegvezetes?

A hr-es is fontos, rendesek, van beloluk sok?

Nagy az elvandorlas?

282. ateszke (válaszként erre: 280. - Csengu)
2014. márc. 14. 13:42
Ja értem. Még támogatod is őket. Akkor meg is érdemled, hogy életed végéig az ő rabszolgájuk légy. Máshol sincs annyi munka, mégis megoldják valahogyan. Na és még mindig 1 hónapos szerződéseket vagy még kevesebb idejűt osztogatnak?
281. dove
2014. febr. 6. 11:55
Nem tudja valaki,hogy Nyíregyházán lesz-e mostanában toborzás?
280. csengu (válaszként erre: 279. - Ateszke)
2014. jan. 27. 14:07
Mire venné vissza, ha egyszer nincs annyi munka??
279. ateszke
2014. jan. 27. 10:55

Na mi van? Nem vette vissza ez a paraszt cég a kirúgott embereket?

hajítófa Te meg csak akkor ragadj billentyűzetet, ha nem tintáztál be...

2014. jan. 3. 12:17

munka hely gyár

volt.

2013. nov. 28. 17:34

Tömeges leszámolás,bele esett a fiam is...:(

Na nem baj, legalább keres mást,ami jobb lesz...

276. júliusi (válaszként erre: 275. - Ateszke)
2013. nov. 1. 16:52

Én is mondtam neki,de egyedül nem mer nekivágni,a semmire...


Megbocsátok:) Tudom, hogy nincs senki bebetonozva...

275. ateszke
2013. nov. 1. 09:53
Már megbocsáss kedves júliusi de nagyon naív dolog volt azt gondolni, hogy aki véglegesítést kap a debilnél, annak már biztosítva van a helye. Legalábbis a termelésben dolgozóknak nincs... Inkább jöjjön ki a fiad külföldre.
2013. okt. 18. 08:04
Sajnos, most tényleg elbocsátják az embereket,nov. 30 ig,sőt talán még a munkásjáratokat is 30km en túl.Tehát aki messzebbről jár,mint az én fiam, biztos elküldik.Pedig véglegesített volt már.Nem tudom, ilyen esetben jár e végkielégítés?
2013. okt. 16. 23:03
Szóval akkor csak ismeretség által lehet bejutni,nekem egy lány az egyik fórumon azt írta,hogy ha jóban vagy a főnökkel akkor maradsz,ha nem akkor repülsz! Tényleg így működik? Ha ez igaz,akkor elég szomorú hogy ilyen világot élünk.
2013. szept. 13. 21:12
És addig is élni kell.Ha vissza vesznek ?
271. ateszke
2013. szept. 7. 09:51
Most mit izgultok? Pár hónapon belül úgyis visszavesznek titeket... pár hónapra...
270. szera72
2013. szept. 4. 05:36
Szerintem most senkit nem vesznek fel, nagyon sokan nem kaptak hosszabítást.A toborzásokat figyeld ,ott sokkal nagyobb az esélyed mintha önéletrajzot adnál be ,ha mégis be akarod adni ahhoz minimum egy műszakvezető ismerős kell.
2013. szept. 3. 05:27

A fiam 2010 ben jelentkezett egy toborzáson, amit a városunkban tartottak.Tesztet is kellett írni.Sok ember nem felelt meg,sokan lemorzsolódtak.

1 éve véglegesítették, addig szerződéseket hosszabbítgattak.

Az utazás ingyen van,de sajnos 2 órás az út....

Cafeteriakártyát kapnak,a fizetés nem valami fényes.Hirtelen ennyi.

2013. szept. 2. 19:56
Sziasztok én Nyékládházán lakom,páromnál.Olyan kérdésem lenne,hogy valóban csak ismeretség által lehet-e bejutni a Jabilba dolgozni? Ha nem,akkor mi ennek a módja.Mert én szeretném megpróbálni ezt a melót,ugyanis munkanélküli vagyok perpillanat és nagyon SZERETNÉK DOLGOZNI!Igen,nem ijedek meg egy "kis" munkától,tudom soknak büdös a munka és lehúzzák a céget,de biztos sok van aki tényleg csalódott benne én mindenesetre szeretném megpróbálni.Hol kezdjem el? Be kell menni személyesen,ha igen hol és kit keressek,vagy a portán adnak egy jelentkezési lapot és azt kell majd kitöltenem? Vagy esetleg milyen e-mail címre lehetne elküldeni az önéletrajzom? Kell egyáltalán az önéletrajz? Ha igen,akkor az mindenképpen fényképes kell legyen? Sajnos sok olyan cég van,akiknél hiába is kilincsel az ember munkáért vissza sem jeleznek semmiféle formában.Az utazási költségtérítés is érdekelne. Elöre is köszönöm a választ!
2013. aug. 21. 17:45
Leszámoltattak bennünket mert lejárt a szerződésünk.
266. ateszke
2013. aug. 16. 21:47
Leszámoltak, vagy elküldték őket? Nem mindegy...
265. Rimrém
2013. aug. 14. 12:27

Sziasztok kedves barátaim!

Mint tudjátok most is rengetegen leszámoltak tőlünk, de dolgozni meg kéne. Szóval szeretnék segíteni néhány ismerősömnek abban, hogy ha valaki tudja, mikor lesz legközelebb toborzás Debrecenben, akkor az megírná ide? Előre is köszönet az ő nevükben is!

2013. júl. 13. 18:14
Miskolcon hol áll meg a jabilos busz? Valaki tudja a megállóhelyeit?! Vagy hogy hol lehet megtalálni a neten?
263. csengu
2013. jún. 1. 12:36

Szabad kéredzeni, hogy te pontosan mi voltál, hogy így vélekedsz a jabilról?


Amúgy meg nem hiszem hogy idegbetegen megy mindenki haza, én legalábbis nem szoktam...

az egy dolog hogy mikor lejön nappal a sok mérnök, ott okoskodnak. és? rájuk kell hagyni...

262. lencse
2013. máj. 31. 10:21

Sziasztok!Olvasgatom itt a jobbnál-jobb hozzászólásokat és mosolygok magamban.Az a ti bajotok,akik reklamáltok,hogy nem túl sok időt dolgoztatok a jabilban.Én lehuztam ott 13 évet és egy rossz döntés miatt számoltam le,amit megbántam már azóta 100-szor.Igaz mint műszakvezető jöttem el,de megjárta a ranglétra minden lépcsőfokát (nyalás nélkül).5 évig voltam operátor,megbízott csopi,kinevezett csopi,megbizott művez....szóval ha valakinek van fogalma a jabilról és arról,hogy milyen hidjétek el én az vagyok.NEM ROSSZ MUNKAHELY.....akinek problémái vannak keressen jobbat,szebbet....Mindenki egyesíti a jabilt a RIM-mel és ez a fő probléma.Tudom a a legrosszabb hely a gyárban és fúrcsa még számomra is megfoghatatlan dolgokat hallottam és tapasztaltam arról ami ott folyik.Viszont láttám párszor rendőrök álltal pórázon vezetett emberkéket sétálni az öltöző felé mert lopáson kapták őket....NA ezért vannak a hülye szabályok.De tudok ettől rosszabb melóhelyt,vagy egyszerűen ne sírjon a szájon a senkinek ott a HR és bemegy leszámolni.Nem kell azt hinni,hogy véden a céget csak egyszerűen rühellem azt aki pár hónap után így vélekedik és még le is írja.

Csabinho...az Oba ellenőrt is rugdossák hiszen ő a vevő szemével kell,hogy nézze a terméket,szóval ha szart engedsz el onnan téged terhel a felelősség.

Akinek kérdése van a jabl-ról forduljon hozzám bizalmmal:)))))

261. Csabinho (válaszként erre: 260. - O.melinda)
2013. máj. 30. 11:55
Ezt a részét már tudom :) De azért köszönöm szépen! Én pontosabban arra lennék kíváncsi hogy milyen a meló? Kihajtják az ember belét az obásoknak is? Cseszegetik e őket? mennyire lehet hosszú távon elviselni? 8Nyílván ez függ attól hogy milyen ember kerül abba a pozicioba) De úgy általánosságban mik a tapasztalatok az Oba ellenőr pozícióval kapcsolatban? :)
260. o.melinda (válaszként erre: 256. - Csabinho)
2013. máj. 30. 11:44
Az OBA ellenőr hasonl a minőségellenőrhöz,annyi különbséggel,hogy az a kész terméket ellenőrzi.
2013. máj. 29. 11:02
100% hogy miskolcról indul, hisz vagy 30km és szerintem ráadásul indulhat onnan sz összes műszakba is!
2013. máj. 28. 20:19

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy Miskolcról indítanak-e a Jabilba járatot, ami a munkásokat viszi?

Köszönöm!

2013. máj. 28. 17:15
RIM OBA ELLENŐR pontosan :))
2013. máj. 28. 17:06
valaki az OBA ellenőri melóról tudna nyilatkozni? Az mennyire elviselhető, tapasztalatok, élmények? Előre is köszi akárki! :)
255. birkill
2013. ápr. 24. 16:21
cindyke85: 2004 óta dolgozom a Jabilban, bár nem óhajtok ezen a téren versengeni veled. Részben egyet értek veled, de azért egy kicsit vitatkoznék! Anno szerettem ott dolgozni, bár sosem vették a dolgozót ember számba. Az, hogy ezen a téren pozitív irányú változás nem történt azt biztosan állíthatom!!! Vannak rosszabb helyek, igaz, de nem sok. Az is igaz, hogy még mindig jobb fizetést kapni valahonnan, mint segélyen, közmunkán élni. Sok kollégát úgy küldtek el, hogy a legjobban dolgozók voltak. Arról miért nem meséltél, hogy a dolgozókkal hogyan ordítanak a csopvezek? " Aki pedig akar és megvan hozzá az esze,az igenis tudd feljebb lépni, mert van lehetősége!" Te miről beszélsz??? Se**nyalásról? Vagy műszakvezető vagy, vagy csopi, azok tudják így reklámozni azt, hogy miért haladnak előre... Miért nem írsz a szakmunkás végzettségű műszakvezetőről?? Vagy azokról a csopikról, akiknek 8 általánosuk van??? És nem ritkán diplomás sori dolgozóval vagy tőlük 20-30 évvel idősebb dolgozóval üvöltenek? 2004 óta vagyok ugyanabban a beosztásban, tudod miért? Mert senkinek nem tudtam nyallerkodni!!! Ezt a ranglétás haladást is hagyjuk! A műszakvezető a sori melós kb. 3-4*-t keresi, azért már elviselheti, hogy a hátát tartja mindenért. Egyébként elfelejtetted leírni, hogy a sori dolgozó is mindenért a hátát tartja, mert az általad annyira favorizált műszakvezetők egy-kettőre fegyelmit akasztanak a melós nyakába, ami szinte egyenlő a szerződés bontásával.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook