Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudja valaki, mikor lesz a tiszaújvárosi Jabilba toborzás és hogy hol? fórum

Nem tudja valaki, mikor lesz a tiszaújvárosi Jabilba toborzás és hogy hol? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 22. 13:32

igazad van!!kinek mi a jó munkahely.

de én még olyan emberről nem hallottam,hogy legalább 5 éve ott dolgozna,hacsak nincs vezető beosztásban.pedig attól sokkal régebb óta működik a cég

2010. dec. 22. 13:20
Van akinek bejön, van akinek nem. Én elég vegyes kritikákat hallottam. Több ismerősöm is dolgozott ott - van, aki megtalálta a számítását, és van olyan is, aki otthagyta az egészet. Szóval attól függ, milyen elvárásaid vannak, és milyen lehetőségeid. Van, akinek nincs más. És mint írtam, van olyan is, akinek meg bejött. Szerintem ez is olyan, mint bármely cég - megosztja a dolgozókat. Én olyan még nem hallottam, hogy egy munkahelyen minden dolgozó maximálisan meg van elégedve mindennel...
2010. dec. 22. 13:18

Tudásbázis - Jabil Tiszaújváros. Érdemes?


utánaolvastál??

lehet nem ártana.nem sok jót halottam a jabilról:(

a barátnőm is ott dolgozott,de inkább elment egy baromfivágóhídra,pedig az sem leányálom:(

2010. dec. 22. 13:07
ma hallottam a rádióban,de nem figyeltem a pontos időpontot,mert nem érint.Figyeld a rádiót vagy a neten keress rá.
2010. dec. 22. 12:45
január 5-e, miskolc, ITC székház
2010. dec. 22. 12:13
Nem tudja valaki mikor lesz a tiszaujvárosi jabilba toborzás és hogy hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook