Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudna valaki egy biorezonanciás állapotfelmérést javasolni Miskolcon, vagy Tiszaújvárosban? fórum

Tudna valaki egy biorezonanciás állapotfelmérést javasolni Miskolcon, vagy Tiszaújvárosban? (tudásbázis kérdés)

13. ebe747bfaf (válaszként erre: 12. - Szelike11)
2011. aug. 29. 09:08

Ez komoly!

Próbáld meg, kíváncsi leszek, mit hoznak ki!

Sztem minél hamarabb járj utána.

12. Szelike11 (válaszként erre: 11. - Ebe747bfaf)
2011. aug. 27. 18:20
Székrekedés,időnként nyálkás széklet, ízületi fájdalmak, hasi fájdalom ilyen szúrkáló jellegű, emelett mindkét petefészel tele van cisztákkal. Nem tudni h belgyógyászati vagy nőgyógyászati a probléma, ezért szeretnék menni, tudjam hol a bibi,mert az orvosok csak doblnak össze-vissza.
11. ebe747bfaf (válaszként erre: 7. - Szelike11)
2011. aug. 25. 11:19

Hát 3x voltam mindig esélyt adtam hátha és a bajom nem múlt el, persze ez a baj lelki eredetű és tuti sok minden agyban dől el, de nem helyettesíti a rendes kivizsgálást! Én nagyon hiszek minden természetes és abraka-dabra dologban, de amit a bőrömön megtapasztalok és nem ok azt nem ajánlom senkinek.

Nem mondom, hogy ne tedd, hiszen ezt Te döntöd el, csak leírtam, ami a véleményem róla!

Tükrözést lehet kérni altatásban!

Egyébként mit érzel, mi a nem jó?

10. ebe747bfaf (válaszként erre: 9. - 53dfddad18)
2011. aug. 25. 11:12
Én is így gondolom!
9. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Szelike11)
2011. aug. 25. 09:52

A biorezonancia áltudomány. A diagnosztika, és a terápia is.

Drágának és bonyolultnak kinéző készülékekkel végzik. Elektródákkal rezgéseket észlelnek, a kórosrezgéseket megpróbálják kioltani. Alapja teljesen áltudományos, ilyen rezgések nem léteznek. Minden létező betegségre ajánlják. Diagnosztikára teljesen haszontalan, a kezelés a placebóval egyenértékű

8. misz
2011. aug. 24. 22:09

A humán termográfiára nem gondoltál még?


[link]

2011. aug. 24. 15:33

Nézd erre csak annyit tudok mondani, hogy volt már nagy kivizsgálásom, a vastagbéltükrözét kizárva. Senki nme tud semmit. Lehet, hogy a tükrözés kiderítené mi a gond, de nem merem.

Meg Te ezt mondod, ás meg azt, hogy neki jó volt. Én elhiszem, hogy Neked rossz a tapasztalatod, és köszönöm, hogy megóvnál, csak egy közvetlen rokonom meg így gyógyult meg. Ilyenkor mi van?Tanácstalan vagyok. Ki vagyunk szolgáltatva mindennek és mindenkinek, de főleg az orvosoknak.:S

2011. aug. 24. 14:41

Bp [link]

meg még 2helyen amit nagyon ajánlottak.Hidd el inkább egy nagy kivizsgálásra menj,ha gond van ezek csak pénz kidobások:-(Én is negyon bíztam és olyan dühös voltam magamra,de tanulópénz volt!

5. Szelike11 (válaszként erre: 4. - Ebe747bfaf)
2011. aug. 24. 14:29
De te hol voltál?Miskolcon vagy Tiszaújvárosban?
2011. aug. 24. 14:24
Én voltam !humbug,átverés,kamu,pénzkidobás:-(
2011. aug. 24. 14:22
Vagy nem tudom, egyáltalán jó helyen kereskedek-e, mert olyat szeretnék ami kimutatja megyik szervem gyengébb, hol a baj stb..
2011. aug. 24. 14:21
Tudna valaki egy biorezonanciás állapotfelmérést javasolni Miskolcon, vagy Tiszaújvárosban?Olyan aki már tapasztalta, vagy halott róla.
2011. aug. 24. 14:20
Biorezonancia Miskolc, Tiszaújváros

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook