Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? fórum

Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. napraforgó90 (válaszként erre: 35. - Napraforgó90)
2009. jún. 6. 13:24

Sziasztok!

Csak gondoltam megosztom Veletek a jó hírt: folytatásként az előző hozzászólásomhoz, ma már semmilyen gyógyszert nem kell szednem, teljesen tiszta az ultrahang és a vérképem is, és ha nem is óramű pontossággal, de nagyjából a menzeszem is rendben van.

Apropó, annyira jó itt olvasni a kismamák (vagy leendő kismamák)hozzászólásáait, szeretnék mindenkinek ezúton gratulálni a kisbabákhoz! :-)

2009. ápr. 18. 00:28

Sziasztok!


Én július 25-re vagyok kiírva. A nővédelmi központba járok Schwírczinger doktor úrhoz. Igazából mi úgy döntöttünk párommal, hogy nem fogadunk orvost. Egyrészt: sajna nincs rá pénzünk (de ha lenne is, sem adnék a dokinak. Hogy miért? Mert erre esküdött fel, ez a munkája és nem az, hogy a zsebét tömje kiszolgáltatott kismamákon), másrészt pedig azért,mert elég sok rosszat hallottam fogadott orvosokról.

Én a doktornőt nem ismerem, de egy két Fehérvári dokiról megvan a véleményem.

Szóval summa summarum: ügyeletes lesz, aki lesz, de nekem ne szabják meg, hogy kinél szüljek.

2009. ápr. 15. 18:53

Sziasztok!


Nekem közben megvolt a szülésem a doktornőnél! :)

Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon kedves volt. Mondjuk csaszi lett a vége vagyis az utolsó uh alapján ami közvetlenül a csaszi elött készült 8kor egyik babám harántos lett sajna. Még észbe sem kaptam, de a doktornő már ott is volt. Nagyon megnyugtatott pedig nagyon féltem a gerinc szuritól. Valahogy olyan kedvesem rám mosolygott és mondta, hogy ne aggódjak negyed óra múlva már a műtőben leszünk és valóban :) Aztán a babák is pikkpakk előkerültek háromnegyed 9 re. A vágásom nagyon szép lett! Minden nap bejött hozzám, közben belázasodtam akkor meg is vizsgált, de nem volt semmi probléma.

Úgyhogy én csak pozitív véleménnyel vagyok róla továbbra is! Ha lesz következő babánk akkor tuti hozzá mennék megint :)

45. Bébinyuszi (válaszként erre: 43. - Drnéni)
2009. márc. 31. 14:52

Szia!

Gratulálok a teszthez!

Én a Doktornőhöz járok. Pontosan nem tudom mennyi idős, de én olyan 36- 40 körülire tippelem. Nála fogok szülni kb 1 hónap mulva. Azért Őt választottam mert nagyon sok jót hallottam róla.

2009. márc. 31. 14:29
Senki nem jár már erre?
2009. márc. 31. 08:59
Sziasztok! Énmég csak most pisiltem kétcsíkosat, de én is szülész-nőgyógyászt keresek. Arra lennék kíváncsi, milyen korú a drnő? Előre is köszi.
42. Vadszi
2009. febr. 16. 21:04
Én azt kérdezném, hogy milyen összegekkel dolgozik? Szülésért mennyit kér? Jó lesz priviben is aki tudja. Köszönöm.
2009. febr. 13. 10:40

Kedves, alapos, határozott, nagyon tudja, hogy mit csinál, én teljesen biztonságban éreztem magam a kezei közt.

Én sajnos missed ab-val kerültem hozzá, ő csinálta végig a beavatkozást is, de már megbeszéltük, hogy a következő (ami természetesen már csak egy problémamentes terhesség lehet :) ) is hozzá fogok járni! :)


Szóval a doktornőt csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

2009. febr. 6. 21:55

Azt hiszem ezt az oldalt bemásolhatom ide :) ez az első találat a nevére


[link]

39. tesida
2009. febr. 6. 12:15

Szia Napraforgó!

Kérlek, add meg Szakács doktornő elérhetőségét!

köszi szépen!

2009. febr. 2. 09:29

Sziasztok!


Véletlenül találtam erre a forumra, de örülök neki nagyon! Én most vagyok a 31. hétben, de már az elejétől járok a doktornőhöz, mondjuk eddig nem ő vizsgált, csak beírogatta az adatokat. A benti rendelőben nekem is kicsit morcosabbnak tűnt, de valószínűleg csak rossz napja lehetett vagy fáradt volt. Voltam nála 2 hete az orvosok házába, mosolyogva fogadott, emlékezett rám, rendesen megvizsgált figyelmes volt! És az árai is elviselhetőek! Én február 19.-én megyek megint hozzá!

Nekem is azt mondták, hogy a fehérvári kórháznak az az előírása, hogy a doktort a 20. a szülésznőt a 36. hétig kell megválasztani. Nem nagyon szeretnek ettől eltérni!

37. Truzzancs (válaszként erre: 30. - Zuzmika)
2009. jan. 20. 12:59

Szia!

Azt megkérdezhetem, hogy mennyiben állapodtatok meg a szülésre?

Akár priviben is válaszolhatsz!

2009. jan. 17. 16:10
Igazán jó hogy ezt leírtad, mert kellenek a pozitív visszajlzések egy ilyen fórumokba az orvosokról, hiszen sokan ezek alpján váltanak, vagy döntnek egy orvos mellett.
2009. jan. 17. 16:06

Sziasztok!

Le kell szögeznem, hogy én nem terhesgondozás miatt kerestem fel a doktornőt, hanem egy teljesen más probléma miatt: Az előző nőgyógyászommal nem voltam megelégedve. Több mint egy évig jártam hozzá, aztán úgy döntöttem, felkeresek valaki mást, és mivel nagyon sokan ajánlották Szakács doktornőt, rá esett a választásom. Csupán három napja voltam nála először, de már most úgy érzem, a lehető legjobb dontés volt felkeresni őt. Szeretném röviden leírni a gondot is, amivel ez az egész kezdődött.

17 évesen megelégeltem, hogy vérzésem rendszertelen, előfordult, hogy fél évig meg sem jött, aztán pedig több mint 10 napig eltartott... Eléggé megviselte a szervezetemet is, és persze nyugtalanított, hátha valami baj van. Felkerestem egy nőgyógyászt, akit sokan ajánlottak. PCOS-t állapított meg ultrahanggal, és 2 lehetőséget ajánlott: Vagy a fogamzásgátló, ami beállítja a ciklusomat, viszont a több 1000 cisztámmal nem csinál semmit, vagy pedig a gyógyszeres kezelés (Adimet és Clostylbegyt). A fogamzásgátlót nem akartam ennyi idősen elkezdeni, pláne, hogy magával a betegséggel semmit sem kezdett volna, és pont a betegség nyugtalanított leginkább. Egy hormonvizsgálatot is csinált, ami viszont csak részben igazolta a betegséget (a tesztoszteron szint nem volt kiugróan magas). Az orvos viszont állította, hogy PCOS a gond. Így 2007 novemberében elkezdtem szedni a gyógyszereket. Eleinte nagyon elégedett voltam, minden hónapban megjött. Aztán egyszer csak kimaradt egy hónap és jócskán elcsúszott az egész. Az orvos erre emelte az Adimetet. Mikor erre sem történt változás, csökkentette azt és leállította a Clostylbegyt szedését. Már kéthetente kellett visszamenni hozzá (mindig kifizettette velem az 5000Ft-ot), hogy "elcsípje a peteérésemet", ahogy ő fogalmazott. Ez egyszer sem sikerült... Mindig több órát kellett rá várni, viszont a rekordom 5 perc volt, ennyi időt töltöttem bent nála a leghosszabb alkalommal. Nemhogy nem foglalkozott velem, de több mint egy év után sem tudta a nevemet, vagy hogy miért is kerestem fel őt. Ekkor kezdtem besokallni. Az én kérésemre csináltunk még egy hormonvizsgálatot (persze jópénzért...), a prolaktinszintem ötszöröse(!) volt a megengedettnek, de az orvost nem nagyon izgatta, felírta a Biomochyptin nevű gyógyszert, azt mondta, hogy nagyon rosszul leszek tőle, de igenis szedjem be mindet. Na ez már túl sok volt nekem... A háziorvosnál szóba került az egész történet, és azt tanácsolta, be ne szedjek belőle egy darabot is. Csináltattunk egy konroll hormonvizsgálatot, és láss csodát: Minden eredményem tökéletes volt! (Valószínűleg elrontották a laborban az előzőt.) Az orvos meg majdnem beszedette velem a bogyókat, amik biztos, hogy más mellékhatásokat időztek volna elő. Először kicsit magas tesztoszteronra Adimetet adott, Adimet miatti magas prolaktinra pedig a Biomot... Ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Ezek után kerestem fel Szakács doktornőt. Hiába volt nagy csúszás, a doktornő nagyon kedves és türelmes volt velem. Elmeséltem neki is mindent. Rögtön furcsállta az egészet, és elmesélte a PCOS tüneteit: fekélyes pattanások, jelentős túlsúly, férfiakra jellemző szőrősödés stb. A helyzet, hogy nálam ezekből egy sem jelentkezett sohasem! Már ultrahang előtt mondta, hogy ez szerinte nem PCOS, az ultrahang pedig igazolta őt: Egy darab cisztám sem volt! A kezdeti örömöm helyét viszont a döbbenet vette át: Minden, amit az előző orvos mondott, helytelen volt, mivel nekem valószínűleg sosem volt PCOS-em, így több mint egy évig félrekezeltek... Az Adimet állandó szedése a cukorháztartásomba, a Clostylbegyt pedig a hormonháztartásomba kevert be...

Viszont most úgy érzem, hogy Szakács doktornőnél jó kezekben vagyok. Ő nem akar teletömni gyógyszerekkel. Ha a következő hormonvizsgálat nem mutat semmi eltérést, nem akar gyógyszeres kezelést. Ennek nagyon örülök, mivel én pedig nem szeretnék állandóan gyógyszert szedni csak azért, hogy rendszeres legyen a menstruációm. Van, akinek nem 18 évesen, hanem 20 és 30 között válik a ciklus redszeressé, ezek szerint én is ezek közé tartozom.

Hangsúlyozom, hogy ha annak idején az 1. orvos nem diagnosztizál nálam egy állítólagos betegséget, akkor nem kezdtem volna el szedni semmilyen gyógyszert sem (fogamzásgátlót sem). Nagyon becsapottnak érzem magam, viszont vigasztal a tudat, hogy rátaláltam a doktornőre, aki végre segíteni szeretne nekem, nem pedig sok pénzt keresni azzal, hogy egy nem létező betegséget kezel nálam évekeig.

Mindenkinek csak ajánlani tudom Szakács doktornőt, annak ellenére, hogy még csak egy alkalommal voltam nála. Nagy volt a csúszás az igaz, de a kedvessége, türelme (mialatt bent voltam nála, többször keresték telefonon, ő viszont fel sem vette, hanem végig velem foglalkozott), együttérzése, szakértelme kárpótolt ezért.

Remélem hamarosan végleg abbahagyhatom a gyógyszereket, és végre valóban egészségesnek mondhatom magam!

Köszönöm szépen!

2009. jan. 9. 13:20

nekem is meglepő volt, én sem ehhez voltam szokva, gondolhatod:)))

szerintem jó orvos és nagyon udvarias

33. Bébinyuszi (válaszként erre: 32. - F65231edcb)
2009. jan. 9. 12:12
Én nála nem jártam, de hallottam róla hogy nagyon rendes és jó orvos! Viszont akikhez eddig jártam magánrendelésre, eddig még egyik sem volt ilyen kedves- és nem kért ilyenért elnézést. Csak azért írtam le, mert csodálkoztam ezen, de nagyon jól esett.
2009. jan. 9. 11:51
Blaskó doktor is elnézést kér, ha csúszik a magánrendelése...
2009. jan. 9. 09:05
nekem sem volt vele semmi bajom. Tényleg kedves
2009. jan. 9. 08:24
Igen, én is meg voltam elégedve vele, nagyon rendes volt.Nekem nem csinált uh-t mert délelőtt csináltak az ambulancián.Tőlem is elnézést kért, de mondta hogy nem fordul elő többet, meg hogy nem volt a két ünnep között és sokan vannak most, de még az aszisztens is elnézést kért.Én fél hatra voltam írva, de negyed hétkor jutottam be. Te mennyit fizettél az uh-val együtt?Az én szülésemet is elvállalta, megállapodtunk az összegben, szóval fellélegeztem, mert mostmár minden sinen van.
29. Bébinyuszi (válaszként erre: 28. - Zuzmika)
2009. jan. 8. 20:41

Szia!

Én nagyon! Velem nagyon kedves volt, meg is vizsgált, ultrahangozott is. És elvállalt szülésre is. Úgyhogy én örülök hogy hozzá mentem! Igaz hogy sokat kellett várni (1 és fél órát csúszott) de ezért is külön bocsánatot kért! Ilyet orvostól még nem hallottam!

És Te? Meg voltál elégedve?

28. zuzmika (válaszként erre: 26. - Bébinyuszi)
2009. jan. 8. 20:18

Sza!


na megvoltál elégedve a doktornővel?

2009. jan. 5. 14:44
Én a terhesség alatt az orvosok házába jártam magánrendelésre,Schwarzinger-hez,(ő egy fiatal doki) és nagyon sokan szoktak járni hozzá..mindenki be van írva időpont szerint,de így is el szokott csúszni,mert annyian vannak..
26. Bébinyuszi (válaszként erre: 25. - 3b41f6053f)
2009. jan. 5. 09:09
privibe elküldtem
25. 3b41f6053f (válaszként erre: 9. - Zuzmika)
2009. jan. 5. 09:04

Szia!


Meg tudnád adni a doktornő számát???


Sürgős lenne!


Előre is köszi!

24. f65231edcb (válaszként erre: 23. - Bébinyuszi)
2009. jan. 4. 18:52
köszönöm szépen, remélem problémamentes, szép terhességes lesz a végén egy gyönyörű kisbabával
23. Bébinyuszi (válaszként erre: 22. - F65231edcb)
2009. jan. 4. 18:43
Igen, Róla is nagyon jókat hallottam. Kívánom hogy minnél előbb jöjjön a baba!
2009. jan. 4. 18:33

sziasztok lányok!


én Blaskó doktornál voltam nemrég magánrendelésen, az orvosok házában.

maximálisan meg voltam vele elégedve, remélem hamarosan jön a baba, és akkor is őt fogom megkeresni.

amikor én voltam nála magánrendelésen (egy hétfő este volt) akkor csak odamentünk és érkezési sorrendben mentünk be, nála akkor nem volt asszisztens. azt nem tudom, hogy egyébként van-e.

mi odamentünk, van egy kedves portás, megkérdeztük, hol rendel Blaskó doktor (ott rendel a többo doki is magánrendelésen) és ő elkalauzolt, várni kellett egy kicsit, mert szülése volt délután, de az volt az első mondata, hogy elnézést kért, amiért várnom kellett.

szóval csupa poizitív élmény és vélemény vele kapcsolatban

21. Bébinyuszi (válaszként erre: 18. - Zuzmika)
2009. jan. 4. 18:21
De az is lehet hogy ül kint egy aszisztensnő is, aki tud segíteni
20. Bébinyuszi (válaszként erre: 18. - Zuzmika)
2009. jan. 4. 18:19
Még én sem voltam, de azt hiszem úgy van hogy van egy nőgyógyász váró, és ha telefonon be vagy jelentkezve, akkor szólítanak név szerint. Nekem a Drnő azt mondta hogy olyan 6-ra menjek oda, és kb 6.15-6.30 körül be tudok jutni. Úgy Vettem ki a szavaiból hogy rengetegen vannak nála is.
19. zuzmika (válaszként erre: 15. - 3b41f6053f)
2009. jan. 4. 15:40
Nem tudom sikerül e.Én megkerestem a bata Dr.tmikor 17 hetes voltam és azt mondt a ő már nem vállal, esetleg a Szakács vagy a Rubiczky, de lehet hogy szerencséd lesz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook