Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? fórum

Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jan. 4. 15:19
ott az orvososk házában, be kell valahol jelentkezni, vagy van egy nőgyógyász részleg és majd ott szólítanak név szerint?
17. Bébinyuszi (válaszként erre: 15. - 3b41f6053f)
2009. jan. 4. 12:27

Szia!

sajnos a számát nem tudom, de ha minden igaz, akkor Ő is ott rendel magánrendelésen az orvosok házában a kórház mellett, csak hétfő du-ként. Nem biztos hogy jól tudom, de így emlékszem. De ha hétfőn odatelefonálsz, biztos meg tudják mondani neked.

16. Bébinyuszi (válaszként erre: 14. - Zuzmika)
2009. jan. 4. 12:22

Nekünk ez az első baba lesz, úgyhogy én nem is voltam képben hogy ilyen gyorsan kell orvost választanom. Mert akihez eddig jártam magánba, már sajnos nem vállal szülést:( Egyébbként itt Szfváron az van, hogy van 7-8 nagyon felkapott orvos (Bata, Csetényi, Blaskó, Rubliczky, Szakács stb Ők a "fiatalabb" generáció... Hozzájuk akar minden anyuka kerülni, és szerintem rengetegen vannak náluk. Az idősebbeknél szerintem már nincsenek ilyen nagyon sokan, csakhát az anyukák ugye egymásnak ajánlják a dokikat -úgy érezzük hogy így megbízhatóbb dokihoz kerülünk. Pedig ez nem biztos.. de egyébbként én is így döntöttem. Remélem jól...

A barátnőm egyébbként a 2. ik szülésénél már nem fogadott dokit... és sokkal jobban meg volt elégedve, mint a fogadottnál! Mondjuk szerencséje is volt, pont a Blaskó Ervin volt ügyeletben, és könnyű szülése is volt.

2009. jan. 4. 11:59

Szisztok!


Most mindenki a fejéhez fog kapni,de én majdnem 32 hetes vagyok és most akarok orvost fogadni.


A Blaskónál szültem a 2. csemetém,őt akarom megkérni hátha elvállal....


Nem tudja véletlen valaki a számát???Nekem ami van az jópár éves..

2009. jan. 4. 08:45

Hát nem tudom, én hallottam olyat aki 10 ezeret kér, meg hát vannak adatok a neten, én ettől többre számítok.Nyugi, ha azt mondta elvállal, akkor biztos úgy lez!nektek első baba vay van már gyereketek?

Amúgy ez olyan gáz, mert Pesten nincs ám ilyen, hogy vállal nem vállal.Az elsőt Pesten szültem, nagyon rendes dokinál, sajnálom is hogy most nem ott szülök, és ő az ötödik hónapban is fogadott nőket, Fehéváron meg volt aki kijelentette, hogy 12.hét után nem vállal, pedig ha azt veszed akkr is pénz neki , nem?

2009. jan. 3. 16:16
Most kicsit ideges vagyok hogy engem is válaljon el. Én is túl sokáig gondolkoztam hogy kihez menjek, remélem nem futottam ki az időből.
2009. jan. 3. 16:13
nem tudom én sem de szerintem nem lehet drágább mint a másik dokiknál. 5-6000 ft szerintem
11. zuzmika (válaszként erre: 10. - Bébinyuszi)
2009. jan. 3. 15:59

mi még nem tudjuk, remélem csütörtökön kiderül!van már egy lányom, ő most 3,5 éves, nagyon szeretnénk ha ez a baba is lány lenne, de amúgy meg tényleg mindegy.

Én mikor beszéltem a doktornővel, megmondtam neki hogy eddig méshoz jártam, meg hogy hányadik hétben vagyok, aztán konkrétan rákérdeztem hogy hogy válal e így, és azt mondta igen.Nem tudom mennyi a magánrendelése, te tudod?Erről senki nem írt semmi egyik helyen sem.

10. Bébinyuszi (válaszként erre: 9. - Zuzmika)
2009. jan. 3. 12:18

Igen, fiam lesz:) Neked?

Remélem engem is el tud válalni, bár telefonon nekem is azt mondta, de majd 8. án kiderül.

2009. jan. 3. 09:02

Én jártam egy dokihoz, de ő jan 1-től egy pesti kórházba ment át, nekem meg nagyon bonyolult oda feljutnom, mert nincs jogsim.Aztán nem akarok most itt neveket írni, de 5-6 dokival felvettem a kpacsolatot, és senki nem vállal már úgy hogy 20.hét után, de megadták a doktornő számát, felhívtam és azt mondta neki ez nem akadály.Szóval már ez pozitív volt tőle, meg én is hallottam jókat róla fórumokban.

Tudod már hogy fiad vagy lányod lesz?

2009. jan. 2. 17:20
Én a 23. ban, úgyhogy én is azért megyek hozzá. Én is érdeklődtem, mondtak is 4 olyan dokit aki számításba jöhetett, de Őt választottam, mert akivel beszéltem nagyon jó véleménnyel volt róla.
2009. jan. 2. 17:03
Magánra megyek, azt mondta az orvososk házában van, majdcsak megtalálom, köszi a választ.Amúgy én még csak egyszer láttam de sok jót hallottam róla, remélem nem kell csalódnom.nagyon kell már egy doki mert a 19. hétben vagyok.
2009. jan. 2. 16:52

Ja, csak akkor ha a magánrendelésére mész! Mert rendel a kórházban is, csak azt nem tudom hogy mikor van a rendelési ideje.

Ha kell, a mobil számát meg tudom adni priviben.

2009. jan. 2. 16:50
Nekem azt mondta telefonon hogy az orvosok házában rendel. Az ott van a fehérvári kórház mellett. Oldalt ahol az autóparkolók vannak, az útkereszteződésnél. Az utcanevet sajnos nem tudom, de ha ott a kórház mellett megkérdezel valakit, biztosan meg tudják mutatni.
4. zuzmika (válaszként erre: 2. - Bébinyuszi)
2009. jan. 2. 16:17
Nahát!Én is jan.8-án megyek hozzá.Megtudnád mondani pontosan, hogy hogyan találok oda?Nem Fehérvári vagyok, nem tudom hol van ahol rendel.Köszi
2009. jan. 1. 19:07
Én csak ultrahangon voltam nála, de nekem egy kicsi mufurc volt. De figyelmesen végignézett legalább.
2009. jan. 1. 17:23

Szia!

Én még nem voltam nála, de be vagyok hozzá jelentkezve Jan 08-ra magánrendelésre. Nála szeretnék szülni, mert beszéltem olyan anyukával aki nála szülte a 2. ik gyerekét és nagyon meg volt vele elégedve. Azt mondta hogy nagyon empatikus, figyelmes, végig ott volt a szülésnél, és a szabadnapján is bement az anyukáihoz látogatni a kórházba.

Volt öszzehasonlítási alapja, az első gyerekét férfi orvosnál szülte.

A többi kérdésedre csak 8.ika után tudok válaszolni.

2009. jan. 1. 17:10

Sziasztok!

Légysz írjanak olyaok, akik ismerik a doktornőt.Minden érdekel róla negatív és pozitív válaszokat is várok, rendelési idő, mennyi nála egy vizsgálat...stb.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook