Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri v.ki Dr Szőke Katalin nőgyógyászt Székesfehérváron? fórum

Ismeri v.ki Dr Szőke Katalin nőgyógyászt Székesfehérváron? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. dec. 10. 15:10

SZIASZTOK!


Spirált szeretnék felrakatni itt, Székesfehérváron. Tudnátok ajánlani valakit? Évekig Aleftyinához jártam a Nővédelmibe, kétszer voltam Szőkénél és mindkettő tetszik. Az ilyet TI kire bíznátok?

Batánál szültem az elsőt, nem volt gondom vele, csak utána már nem volt annyira segítőkész. Blaskó pedig nekem túl halk:)

32. krautmanno (válaszként erre: 31. - Krautmanno)
2010. márc. 17. 23:35
2-3 nap
31. krautmanno (válaszként erre: 26. - Drnéni)
2010. márc. 17. 23:34

Én az Orosz főorvosnak köszönhetem,hogy nem lett semmi baja a kislányomnak.Az utolsó NST-n rossz volt a baba szívhangja.Megvizsgált,majd közölte azonnal menjek a szülőszobára,mert meg kell indítani a szülést.El volt öregedve a méhlepény.

A szülést Schwarzinger doktor vezette le.A végén megis mutatta a méhlepényt.Elmondta,hogy 2-3 végzetes lett volna a kicsi számára.


Én Vas doktornővel is nagyon meg voltam elégedve.A 2. gyerekem nála született (az 1. a Deáknál oxigénhiányosan,mert hagytak bennünket szenvedni!!!),nagyon odafigyelt,hogy ne ismétlődjön meg az ami először.


Akikkel nem voltam elégedett:Vegera Attila,Mohos Attila.Az UH nagyon bunkón viselkedtek.


Viszont akit ajánlani tudok:Orosz Gábor,az Orosz főorvos fia.Hozzá jártam Enyingen az SZTK rendelésre.Alapos,kedves megértő.Fehérváron senki sem volt hajlandó megmondani a 3.baba nemét,minek akarom tudni.Ő viszont kedvesen megmutogatott mindent az UH,sőt a képet is kinagyította.

30. 0f8333367d (válaszként erre: 7. - B59d693a46)
2010. márc. 2. 11:02

Én is nála szültem!

Schwarzingert is dícsérik.

Ő vizsgált szülés előtt,közben ,nagyon rendes volt velem.

2010. márc. 2. 10:13
Soha nem is hallottam még róla.
28. tindi (válaszként erre: 27. - Ce91523917)
2010. márc. 2. 10:12
Hol rendel? a Blaskó
27. ce91523917 (válaszként erre: 15. - Helena)
2009. febr. 5. 21:12
Blaskó Ervin nagyon rendes, óvatos kis halkszavú, nNekem nem volt vele gondom. Velem az Aleftyina is normális volt, 3 évig jártam hozzá
2009. jan. 19. 14:23
Aki tényleg a legjobbhoz akar járni, annak csak Orosz őorvost tudom ajánlani. Én nála szültem, azóta minden barátnőm, rokonom hozzá jár. Voltam mellette gyakotlaton is, onnan tudom, hogy morálisan és szakmailag toronymagasan vezet a többivel szemben. Nem kér el vagyonokat magánrendelésen, és nincs szülési "tarifája". Igaz, nem szorongatja az ember kezét, és nem heherészik, sőt, szigorú a tekintete, de a nehéz dolgokon úgy vezeti át az embert, mint egy őrangyal. Imádom.
25. Mya01
2009. jan. 19. 12:35

Csatlakozom az előttem szólóhoz,elég rossz tapasztalatom van id.Nagy-gyal,2x voltam nála,miután nagyon bevéreztem csak úgy,spontán,azt mondta kevés folyadékot iszom és meg sem vizsgált,még ultrahanggal sem (lehet,hogy baba volt,lehet,hogy ciszta,nem tudni..),a másik alkalomkor ordítottam a fájdalomtól,olyan durván vizsgált meg,sőt utána még napokig szenvedtem.

Illikmann doktort sem tartom jó orvosnak,elég nem törődöm.Mikor eredményért kellett visszamennem,még a régi kórház egyik alagsorában találtam meg,ahol megkérdezte mi a pi*nak jöttem ide és finoman szólva elküldött a fenébe.Azóta sem tudom annak a vizsgálatnak az eredményét.

Eddig Schwarczinger doktorral nem volt problémám.

24. lilura (válaszként erre: 22. - Pemete)
2009. jan. 19. 12:18
Nekem se jött be az idősebb Nagy...gyógyszert szerettem volna váltani és tök lecseszett, hogy ez nem olyan, mint egy ruha, hogy akármikor váltogathatom...aztán mégis irt fel egy másikat, erre meg mertem kérdezni, hogy azt a Schering gyártja-e (mivel szedtem eddig már többfélét és az ő termékeik váltak be, márkahű vagyok na:) ) erre meg tök kiakadt, hogy ne higyjem azt, hogy Én mennyire tájékozott vagyok, mert ez korántsem van így...na de ki hitte:D?! Na mindegy, szóval no comment:).
23. Zsanee81 (válaszként erre: 14. - Pemete)
2009. jan. 19. 11:36
Én meg nem érem utol! :( Műtétem lenne és soha nem veszi fel a telefont, e-mailt se nagyon olvas! És már benne vagyok 30eFt-tal csak a vírusvizsgálat!
22. pemete (válaszként erre: 21. - Sirga)
2008. szept. 29. 14:13
Hát az idősebb Nagy doki nekem nem jött be:( Az Illikmann a kórházban rendel, az lehet hogy jófej, de nem valami óvatos a vizsgálatoknál! Engem mikor terhes voltam, és megvizsgált, onnantól kezdve véreztem, és másnap este mentem is szülni! A Vas Aleftyináról meg már nem is nyilatkozom...
21. Sirga (válaszként erre: 5. - Bea0824)
2008. szept. 29. 11:19
A Nővédelmiben Id. Dr. Nagy László nagyon klassz, emberi. Aztán, aki még tuti jó - bár nem tudom, hol rendel -, az Dr. Illikman László.(Annyira jó fej...! Végigröhögtem a vizsgálatot!)Ja, és Dr. Vas Aleftyina is jó.
20. pemete
2008. júl. 23. 12:29
Ja és a kórházban mikor neki kellett jönnie vizitelni, annyiból állt a dolog hogy benézett az ajtón, és megkérdezte mikor megyünk már haza...
19. pemete (válaszként erre: 18. - Ilchie)
2008. júl. 23. 12:28
Igen rendel a Schwarzinger a nővédelmiben is, de ott egy igazi seggfej!!! Órákat kell várni akkor is ha időpontod van, ha kérdezel nem válaszol, úgy bánik az emberrel, mintha ő egy felsőbbrendű lény lenne! Mikor terhes voltam oda jártam, de egy igazi szemét volt, amikor fel szerettem volna venni a baba szívhangját, közölte, hogy most nem nézi meg hangosan! Ha valamit nem tudtam szinte kiröhögött. Holott úgy tudom, hogy ő van értem és nem pedig fordítva.
18. ilchie (válaszként erre: 15. - Helena)
2008. júl. 23. 10:45
Blaskóról én is jókat hallottam, állítólag nagyon emberi...A másik, aki még jó, Schwarzinger Zsolt.Nem biztos hogy jól írtam a nevét...Ő asszem rendel a nővédelmiben is...Mintha múltkor láttam volna.
2008. júl. 18. 14:31

Én voltam a Szőke doktornőnél, magánrendelésen is meg a nővéd. központban. Utóbbiban úgy vizsgáltak meg, hogy a vizsgálóágy szemben!!!! volt az ajtóval, jöttek, mentek az emberek...:-)

A magánrendelésén pedig sikerült úgy megvizsgálnia, hogy véreztem utána ( tök egészségesen ).

Nem ajánlom, pedig nem vagyok egy nebántsvirág fajta.

16. pemete
2008. júl. 18. 14:10
Róla még nem is hallottam.
15. Helena
2008. júl. 18. 13:05

Szia!


Én voltam a Szőke Katalinnál magánrendelésen, ott normális volt, bár azért nem voltam vele tökéletesen megelégedve.

Aztán voltam nála SZTK-ban (Móron rendel), és nagyon bunkó volt és nemtörődöm. Úgyhogy én nem megyek el hozzá soha többet!


Nekem Fváron a Blaskó Ervint dícsérték.

Tudtok róla valamit? Ismeritek?

14. pemete
2008. júl. 16. 20:46
Én jártam hozzá amikor a Nővédelmiben volt, normál rendelésen, jó orvos, nekem ő csinálta a méhszájseb fagyasztást, már 4 éve és azóta sem jött elő. Amúgy egy idősebb hapsi, de egész normális, meg lehet vele dumálni a dolgokat, meghallgatja az embert, és ami a legjobb, hogy még válaszol is! Csak én úgy vagyok vele, hogy nem fogok 5ezret fizetni egy gyógyszerfelírásért!
13. bea0824 (válaszként erre: 12. - Pemete)
2008. júl. 16. 13:40
MIt tudsz róla ,érdekel.
12. pemete
2008. júl. 16. 09:46
A Mihályi Gyulánál jártál már? Neki is csak magánrendelése van.
2008. júl. 15. 21:13
Nincs mit, szívesen.
2008. júl. 15. 21:02

Akkor lehet h megyek vissza a Pesti dokimhoz :(

De azért köszi

9. b59d693a46 (válaszként erre: 8. - Bea0824)
2008. júl. 15. 21:00
Akkor passz. Nekem a kórházban nem volt jó tapasztalatom senkivel.
8. bea0824 (válaszként erre: 7. - B59d693a46)
2008. júl. 15. 20:59
Én is voltam nála nekem nem jött be
7. b59d693a46 (válaszként erre: 5. - Bea0824)
2008. júl. 15. 20:33
Dr. Schandl Károly. Én nála szültem, hozzá járok azóta is. Rengetegen vannak nála, nem véletlenül.
2008. júl. 15. 20:13
Hát Fehérváron nagyon nehéz jó nőgyógyászt találni. A Nővédelmi Központban ne is keress, mert ott nincs! Próbáld meg az új sztk-ban, ott van egy pár jó doki. Pl: Dr. Bata Barnabás, én nála szültem, meg ő szedte ki a varratokat is. Nagyon normális, és jó orvos. Csak nagyon ritkán van ott, 2 hetente rendel hétfőnként, de van több jó doki is ott. Nézz körül, de oda időpont kell, vagy a kartonzóban bejelentkezni, csak akkor sokat kell várni. Én mondjuk lusta vagyok oda menni, úgyhogy a nővédelmibe járok az ifjabbik Nagy dokihoz. Ő sem rossz, de nem valami alapos.
2008. júl. 15. 20:07
nem szülni szeretnék nála, hanem egy jó nőgyógyászt keresek csupán. Van vkinek jó orvosa?
2008. júl. 15. 13:50
én is jártam hozzá.azt tudnod kell,hogy szülést nem vezet le!vannak nála némi hiányosságok..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook