Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy Dr. Orosz András székesfehérvári nőgyógyász mikor rendel és hol? fórum

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy Dr. Orosz András székesfehérvári nőgyógyász mikor rendel és hol? (tudásbázis kérdés)


11. jefa
2011. aug. 18. 14:50

Sziasztok!


És azt nem tudjátok véletlen,hogy nála el lehet e valamilyen úton módon egészségpénztárt elszámoltatni, vagy azzal fizetni?

Köszi.

10. Andela (válaszként erre: 9. - Andela)
2011. júl. 26. 17:57
De azt azért hozzáfűzném, mindenkinek más stílus "jön be", mást vár el egy orvostól, de én másvalakire esküszöm. Tehát, nem szeretném senkire és senkinek azt mondani, hogy ehhez vagy ahhoz ne, csak nekem más stílus szimpatikus, nem az övé. Ettől függetlenül sokan dicsérik is, én meg inkább nem szólok semmit.
9. Andela (válaszként erre: 8. - Norina80)
2011. júl. 26. 17:55
Sziasztok! Én a gárdonyi magánrendelésében jártam. És norina80: csatlakozom! Ugyan nekem nem volt fájdalmas, de soha többet!
8. norina80 (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2011. júl. 26. 12:40
Biztos, hogy hozzá akarsz menni? mi mindig rettegtünk nst után, hogy ne ő jöjjön le kiértékelni és megvizsgálni, mert nagyon fájdalmasan vizsgál.
7. napalm (válaszként erre: 1. - Dittka24)
2011. júl. 21. 12:13
Ady Endre utca, keddenként van rendelés ha jól tudom.
2011. júl. 21. 11:48
Köszönöm..megpróbálom
5. erikpipi (válaszként erre: 3. - Dittka24)
2011. júl. 21. 11:44

Hát, próbáld meg, általában azt is megadják. :) Csak bátran:)

Azt olvastam, hogy az Ady E. utca végén van magánrendelője. Nem ismerem az orvos,t és nem vagyok odavalósi sem, de remélem ez kiinduló pont lehet neked.

2011. júl. 21. 11:43
Régebben a Budai úton rendelt, valahol a Gyümölcs utca környékén, de fogalmam sincs, ott rendel-e még.
2011. júl. 21. 11:31

Igen...gondoltam rá,csak nem hiszem hogy ott megfogják nekem adni a magánrendelésének az elérhetőségét:(:(:(:(:

A kórházban meg nem tudom hogy mikor rendel....

2011. júl. 21. 11:27
Miért nem a kórházat hívod? Ő a Szent György Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályának helyettes vezetője.
2011. júl. 21. 11:18
Sos!!!Valaki tudna nekem abban segíteni hogy Dr Orosz András székesfehérvári nőgyógyász mikor rendel és hol?Elérhetősége!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook