Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! fórum

Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! (beszélgetős fórum)


2008. júl. 17. 14:21
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Holnap kezdem a diétát, tegnap és ma gyümölcs és cukornélküli light joghurt napot:) tartok.
24. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 21. - F51565da13)
2008. júl. 17. 14:20

Nekem is lesz 1-2 napon belül egy rakás torna dvd-m,így majd váltogatom öket,mert ha 1-et csinálok,akkor nem csinálom rendesen:)))Mert már tudom,hogy hol kell ellógni,hol a nehéz rész:)))

Ha meg váltogatom,akkor nem uncsi.

De persze,majd beszámolok.Van,hogy a 20 percet s etudom megcsinálni...vagyis nem annyiszor ismétlem a gyakorlatot.mint ö,mert jaaaaj:)))Igyekszem amúgy,de én olyan pontosan nem tudom,ahogy ö..annyiora felemelni a lábat,vagy annyira leguggolni...hát:)...de rajta vagyok az ügyön.

23. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 20. - Magdolna23)
2008. júl. 17. 14:16
Végülis mi az a pár hónap diéta ahhoz,hogy szépek legyünk...a neheze utána jön,hogy ezt meg is tartsuk:)))))
2008. júl. 17. 13:05

Én minden nap a Nobira tornázok ami 3-szor 20 perc ha ez nem hatásos akkor semmi szerinem

Föleg hogy csak egyes kódu kajákat eszek

2008. júl. 17. 12:35
Én is két hónap alatt szeretnék leadni egy 10est. Már két napja keményen megy a kick-box!:D Most onnan jövök, még mindig remegek. Még holnap is lesz egy, aztán hétvégén pihi, és hétfőtől megint minden hétköznap. Bízom benne, hogy ez megindítja a fogyást. Aztán aug 4től, ugye bár Rékázom és futok. Tényleg, gval1, majd két hét után kérek egy jelentést, hogy mennyire hatásos a Réka.:D Mert én is így terveztem, napi 20 perc; egy blokk, egy nap. Most nagyon elszánt vagyok, de félek, hogy csalódni fogok, ha két hónap múlva nem érem el azt az eredményt, amit szeretnék, annak ellenére, hogy diétázom és tornázom! De ilyenkor, arra gondolok, hogy azért tornázom, hogy javuljon a kondícióm, erősítsem a szívemet, és formáljam az izmaimat. Komolyan mondom, többnek érzem magam azáltal, hogy sportolok.:D:D
2008. júl. 17. 12:23

Figyi én sem voltam külömb már lassan 16 hónapja ugy kelltem fel hogy na mától fógyózom aztán el telt 10 perc és meg is feletzetem róla hogy fógyózni akartam

De most én is el szánt vagyok mert majdnem kiakadtam mikor ráálltam a mérlegre és mondtam hogy nem. És az a leg jobb az egészbe hogy ha elmegyünk mondjuk a lányom keresztanyjához ott az a első hogy megakar tömni vlami finomsággal és meg tudtam állnni hogy ne egyek beleőle még egy falatott sem úgy hogy most úgy vagyok vele ha akkor meg álltam akkor most is meg tudom állni mivel a testem a tétKívánok neked is erőt és kitartást a fógyáshoz

Egyébbként nehéz de hamar túl leszünk rajta :))

19. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 17. - Magdolna23)
2008. júl. 17. 11:52

Nagyon ügyes vagy!Hihetetlen erő kell a fogyihoz,főleg,aki nem 2-3 kilós fölösleggel rendelkezik.Itt jön az:"én sose leszek vékony..jajistenem de sok idő,míg lefogyok,...nincs időm....nem udok lemondani" szövegek...és nálam eddig sokszor győzött,de most irtóra elszánt vagyok,mert 2 hónap múlva megyünk nyaralni,addigra látványos eredményt várok el:)))))))

10 kilót minimum.

18. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 17. - Magdolna23)
2008. júl. 17. 11:49

Én 20 kilót...de már 15 is szuper:)

Mivel már leírtam a naplómban egyszer,így nem titkolom,pedig szívem szerint nem mondanám meg a nyilvános adatokat...ami röhej,hiszen látni úgyis látszik:)))))))

Szóval:80-ról indultam,majd nagy összevissza,ide-oda kapkodva fogytam 2 kilót,így most 78 vagyok.

58 lenne az a súly,ami ideális lenne,de 60(hogy 2-3 kiló feljöhessen,még ne legyen gond)-nal tökéletesen kieegyezem,....sőt,ha már 65,akkor indián örömtáncot lejtek:)

Amúgy itt nincs Norbis cucc,így csak az elvet próbálom követni:délelőtt a szénhidrát,azt se elszállva...majd délután csak fehérje.

17. magdolna23 (válaszként erre: 15. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 17. 11:40

Én már 4 hete csinálom és nagyon jók az eredményeim 98-ról indultam és 92 vagyok.Szerintem ez nagyon szuper így

Te mennyit szeretnél leadni?

2008. júl. 17. 11:38
Hát igen nem nagyon írkálnak ebbe a fórumban pedig itt mindenki tudna a másikba lelket önteni hogy ne adja fel sikerülni fog ha fel jött le is fog menni :))
2008. júl. 17. 11:20

Szia!

Én is csatlakoznék,bár még nem vagyok benne profi..csak pár napja próbálkozom:)

De látom nem nagy a mozgás erre...

Torna:rubint réka 20 perc,mindennap..vagy 2 naponta 2x 20 perc,ahogy időm és bébikém engedi:)

2008. júl. 16. 11:07

Norbi receptek

Ebben a fórumban 1-és 2-es kódú főtt ételeket megtalálhatjátok ( ha valaki még nem fedezte fel )

2008. júl. 16. 10:49
Jaja, én is így gondolom, hisz ez az Update lényege.:D De azért igyekszem betartani, hogy délelőtt szénhidrát, délután meg fehérje. De ez sajnos atól is függ, hogy mit kívánok éppen meg, de nem csinálok belőle nagy ügyet.:D:D
12. magdolna23 (válaszként erre: 11. - F51565da13)
2008. júl. 16. 10:18

Szia ha este 8 vagy 9-kor eszel az nem gont de akkor úgyan úgy 1-es kódúd

Tudod bűntettlen élvezet:DD

Én ha eszek este akkor egy updat1-es jughurt meg hozzá egy jó estét kesz és nekem az pont elég

2008. júl. 16. 09:33
Hát én ma kezdtem el tornázni. Eddig azért nem akartam, mert vizsgáztam forgalomból és a múltkor is tornáztam előtte és tök fáradt voltam, meg dekoncentrált, de mivel állandóan meghúznak, úgy döntöttem nem érdekel, még ha fáradt leszek is tőle. Aztán augusztus 4-től (ez egy hétfői nap) elkezdem a futást és Rubint Rékát. Előtte fogok méreckedni, meg centit mérni, aztán egy hónap után megint. addig meg minden hétkönap kick-box!!!!:D:D (Csak, hogy javuljon a kondícióm, mire elkezdek futni.) És most már nem éhezem! Ha megkívánok valamit (természetesen update 1), akkor eszek is egy kicsit. Így napjában általában 5ször eszem, és nincs lelkiismeret furdalásom, ha mondjuk este 8kor éhezem meg. Bár ha fogyni akarok, lehet, hogy erről le kéne szoknom és mondjuk este 7 után már nem enni semmit.
2008. júl. 16. 08:44

Hahó

Valaki írjon aza eredményeiről ki mennyit fogyott !!!!!!!!!!! :))))

2008. júl. 15. 13:38
Huu látom egyre többen leszünk!! Ennek nagyon örülök:D:D:D:D
2008. júl. 15. 12:25
Sziasztok!Én is csatlakoznék))))Jó hogy van ez a fórum mert talán majd nem adom fel olyan hamar
2008. júl. 15. 11:46

Ja és azt el is felejtettem írni hogy milyen emberkék járnak

Hát volt bombanő Voltak kövérek, gyerekek és férfiak is

Pl: volt ott egy olyan férfi aki ha nem volt 150 kg akkor egy sem ugy hogy ezt mindeki tudja csinálni csak kitartás

2008. júl. 15. 11:43

Na sziasztok!!

Örülök kaviár hogy te is csatlakoztál és hogy elhatároztad hogy fogyni szeretnél. Gratulálok!!! Ahogy mindenki másnak itt és más forúmban.

Mindenkitől várom a tippeket és trükköket a fogyozással kapcsolatban nekem is jól jönne :)


Ahogy meg ígértem el mesélem hogy mi volt a Budakalászi tornán.

Hát mit is mondjak itt nem lehet lustálkodni intenzív mozgás az egész. Mondhatom hogy folyt rólam a víz és olyan piros lehettem mint a pipacs talán még pirosabb :D:D:D:D

De nem baj majd idővel meg hozza a gyümölcsét

Na szóval először a Norbi kezte amit nem kevesebb mint fél órát tartott. Különbözö mozdulatokat kombinált egy jó kis zenére . Ez teljelen végig tudtam csinálni. Akitől féltem az a Réka volt!!:D

És nem hiába mondhatnám rá hogy egy kínzópad :DD

Ez már inkább erősítő gyakorlatokból állt mint kitörések gugolások és ez a kettőt kombinálta. Nagyon kemény!!! Ha van valakinek a Rékától Dvd-je akkor tudja hogy miről beszélek.

Akkor jött a hasprés ennek is minden formáját alkalmazta pl mind két láb fent és közben hasprés vagy ugyan így de amikor fel emelkedsz az egyik lábad behajlított mondhatnám hogy az elsőt még nem érzed meg de amikor már a 30.-nál jársz na azt már igen

Én nagyon jól éreztem magam igaz hogy elfáradtam de jó volt. Izom lázam az minimális volt de arra is ma rátornáztam a Norbi duci tréningjét végig csiáltam és most mondhatom hogy valamivel jobb mint amikor felkeltem. Hát nagyon remélem hogy legközelbbire is el jutok mert most is úgy vittek de nem mindig férnék be a kocsiba mivel hogy már meg van a banda aki szokott járni most nem ment két ember ezért tudtam menni. De valahogy megoldom. Sajnos nekem nincsen jogsim így meg nehéz. Akivel el terveztem hogy fogok menni az meg meggondolta magát és és inkább otthon csinálja ha csinálja mert ezek után nem hiszem hogy tornázik ha ide nem jön el egy héten egyszer nem hiszem hogy otthon fogja csinálni. Na mindegy aki tud jöjön . Egyébbként szerdán is fog most már tartani a Norbi meg a Réka tornát Komáromban pontosan nem tudom hogy hol és hogy mikor de aki ott vagy a környékén lakik az ugy is fog róla hallani.

Na mára szerintem kigépeltem magam

Szióka mindenkinek

És további kitartást!!!

2008. júl. 15. 06:32
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni én is.10-kg úgy megszabadulnék.:))
2008. júl. 14. 15:39

Na szióka mindenkinek

Örülök hogy már legalább ti csatlakoztatok


Ma megyek Budakalászra a Norbi és a Réka tart ingyenes órát a Sportcsarnokban nagyon kíváncsi leszek hogy fogom bírni de bírni kell:)))

Ha ti is Budakalász környékén laktok gyertek hétfőnként tornázni kezdet este 7 és legalább másfél óráig nincs megállás legalább is igy hallottam

Na majd mesélek hogy mi volt:)))

2008. júl. 11. 22:59
Hát még én!:D:D
2008. júl. 11. 20:24
Én csatlakozom.
2008. júl. 11. 11:23

Szia Mindenki

Én 3 hete kezdtem el Norbizni és élég jók az eredményeim 98-ról 92-re fogytam és meg sem állok az álom súlyig 60 kg -ig

Aki most kezde el kérem írja meg a tapasztalatait meg azt hogy mikor mit eszik és hogy mennyire tudja megállni bűnözést. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook