Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! fórum

Ide jöjön aki most kezdett el Norbizni!!! (beszélgetős fórum)


85. magdolna23 (válaszként erre: 84. - Zseba)
2008. júl. 22. 14:48

Köszönöm szépen

Egy fő étel attól lesz 1-es kódú hogy oliva olajjal főzzöl a rántást Norbi liszttel csinálod és cukor helyett édesítőtt használsz és semmi krumpli rizs és fehérkenyér

Pl: ha megkívánod a lecsót meg eheted csináld olivával és máris egyes kódú csak ne egyél hozzá kenyeret csak norbisat

84. zseba
2008. júl. 22. 14:36

Szia Magdolna!

Nagyon Boldog Névnapot kívánok Neked!

Én is hiányolom a többséget! Igaz, hogy én még csak most kezdek belejönni ezekbe a kódolásokba, de néha olyan nehéz eldöntenem hogy egy kész kaja milyen kódú. Sajna én most megálltam és nem mozdul a mérleg nyelve lefelé, pedig próbálok csak 1-es kódúakat enni, és szerintem be is tartom. Mennyiségileg sem eszem sokat, mégsem megy semmi lefelé. Remélem hamarosan beindul, mert ilyenkor vagyok hajlamos feladni a dolgot mindíg, bár most nagyon elszánt vagyok. Szeretnék a következő baba érkezéséig visszafogyni, ne kezdjek már nagy súllyal, és nem szeretnék mégegyszer 24 kg-ot sem felszedni a terhesség alatt.

2008. júl. 22. 14:26

Hol vagytok lányok ?

Ugye senki nem adta fel?

82. magdolna23 (válaszként erre: 81. - Safirah)
2008. júl. 22. 11:41

Nagyon szépem köszönöm a névnapi felköszöntést:)

Remélem a fogyásom végén úgyan olyan gyorsan fognak lefelé menni a kilók mint most az elején

De sajnos lehet hogy nem így lesz a végét a legnehezebb leadni :( De mondjuk az még azért messze van:(

81. Safirah (válaszként erre: 80. - Magdolna23)
2008. júl. 22. 09:08

Kedves Magdolna23!


Először is nagyon boldog névnapot kívánok neked!:D

Másodszor pedig gratulálni szeretnék a fogyásodhoz!:D 5 hét alatt 7 kg nem hogy jó, de kiválóóóóóó!:DDD

Anno nekem is az első 4 hétben ment le a legtöbb (6 kiló), de aztán már lassabban ment sajnos!:((( De azért csak lement az a 20, csak azóta kinlódok még a maradék 10 kilóval...:((( Persze az is igaz, hogy már nem vagyok olyan kitartó, mint az elején, pedig igazán erőt kéne vennem magamon!

2008. júl. 21. 22:07

Na szióka mindenkinek!

Össze szedem minden erőmet és írok pár sort a mai tornáról :)

Ma nagyon durva volt. Lányok ha ti ott lettetek volna :)

Hát ma nem volt ott a Norbi a Réka tartotta az egész másfél órát. Szó szerit meg ilyettem:)

Most itt a vég nekem annyi:))

Bemelegítés néven apró gugolások és kitörések vagy fél óráig

Szerintetek kellemes volt :))

Ráadásul ugy mentem el ma ( pedig gondolkodóba estem hogy nem megyek ) hogy megjött. Úgy tiszta dillis vagyok

De hála istennek azért a magam módján bírtam

Meg meg álltam de bírtam. Bírni kell. Muszály más képp eredmény nagyon csunya lesz. Megereszkedett bőr löttyet stb....

Már 7 kg -nál tartok. Szeriten ez elég jó 5 hét alatt nem?

79. magdolna23 (válaszként erre: 77. - Akymo)
2008. júl. 21. 22:01
Szívesen
2008. júl. 21. 13:58

Hali!

Hétvége lehetett volna jobb is...

Ma viszont szigorú leszek magamhoz.

dE röhej..,mert a "büneim" igazán elenyészöek..kilóim meg nagyon ragaszkodóak..de nem adom fel.

Hanem beszigorítok:)


Egyszer csak elindul????!!!Fránya kilók...


Kellemes napot!

77. Akymo (válaszként erre: 76. - Magdolna23)
2008. júl. 20. 19:47
Nagyon köszi ezt az oldalt , érdekes.
76. magdolna23 (válaszként erre: 75. - Akymo)
2008. júl. 20. 19:15

Szia

Az egészenk a lényege hogy délután 2-ig csak szénhidrátot egyél utána meg fehérjét.

Egyébbként a májkrém 2-es kodú. De itt megtalálod a kódokat [link]

75. Akymo
2008. júl. 20. 18:58

Sziasztok!Én is csatlakoznék, ha befogadtok!

102 kg-ról indultam július 11.-én. Akkor utazott vissza a férjem Angliába. A barátnőm varrónő, ő lemérte a hasam, csípőm , karom, combom...Az adataim azt hiszem publikusak. Sajnos én nem vagyok tisztába mi 1-es akár 2-es kódú és csak a saját eszem után megyek , de remélem hatással lesz a súlyomra.Nagyon megköszönném, ha néha ötleteket adnátok.

Azóta nem ettem kenyeret, lisztet, rizst, tésztát, viszont megettem egy itthon készült hamburgert és egy pici sült krumplit.

Sokat eszek paradicsomot, olajos halat, májkrémet, uborkát.Nem tudom mit szabad és mit nem, csak puhatolódzok. Megmérték a súlyom is és a centijeim is azóta, állítólag jó irányban haladok, de én nem tudom, mert a szemem is becsuktam közben.

74. magdolna23 (válaszként erre: 73. - Zseba)
2008. júl. 20. 07:44
a Futást én sem csípem :))
73. zseba (válaszként erre: 72. - Magdolna23)
2008. júl. 19. 23:20
Szia. Én az utóbbi hónapokban kb. 6 kg-ot fogytam, és még kb. 10 kg-ot szeretnék leadni. A héten kipróbáltam a káposztaleves kúrát (rendeltem egy ételfutás gégtől), de mivel nagyon kikészítete a gyomromat, (3 napig bírtam)ezért átcseréltettem Norni ultra update menűre. Nagyon fincs és úgy beindította az anyagcserémet, mint eddig még soha semmi más. Eddig is szimpatizáltam a Norbi módszerrel, és úgy gondolom hogy ez most adott egy kis lökést és megpróbálom követni. Leg magic-ezni szoktam, de jó kemény, csak néhányat tudok egyszerre megcsinálni. A futás nekem nem jön be, most a görkorcsolyázással kacérkodom, apa meg addig biciklizne a kisfiammal.
72. magdolna23 (válaszként erre: 69. - Zseba)
2008. júl. 19. 17:55

Szia üdv a fogyisok körében

Én a héten kezdtem tornázni ma nem tornáztam mert úgy határoztam hogy heti 5 alkalommal tornázok és htvégén pihi de már ma hiányzott a mozgás pedig 91 kg vagyok nem könnyü vele ugrálni el hiheted. Ajánlom neked is és hatásosabb lesz az eredményed. Én mindig délelőtt tornázok mikor alszanak a lányaim.

Te mennyit szeretnél le adni?

71. magdolna23 (válaszként erre: 70. - Adri25)
2008. júl. 19. 17:51
Egy palacsinta egyenlő 90 perc biciklizés!!!!!
70. adri25 (válaszként erre: 68. - Magdolna23)
2008. júl. 19. 16:39
Én majd a jövő héten mérlegelek. Ma bűnözős napot tartok,de csak mértékkel. Palacsinta és süti.
69. zseba
2008. júl. 19. 15:49
Sziasztok! Új vagyok, én is most lendültem ismét bele a fogyókúrába. Jó olvasgatni Titeket, látom vannak szép eredmények is. Most én is nagyon elszánt vagyok, csak valahogy el kellene kezdenem a mozgást, mert az nagyon hiányzik, csak a kisfiamtól még nem egyszerű elszabadulnom. Az otthoni torna nekem nem megy, mert kell valaki aki hajt, és noszogat. Üdv. Nektek: Timi.
2008. júl. 19. 12:09

Sziasztok

Ki hogy áll a fogyival mérlegelt már valaki ?

67. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 66. - Magdolna23)
2008. júl. 18. 14:16
Én sem tarthatom a vendégeinket diétára fogva...nagyot néznének,ha esténként egy kiskanalat és egy pofás kis joghurtot tennék elébük a vacsoraasztalra:))))))))))
66. magdolna23 (válaszként erre: 61. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 18. 11:49

Ha hozzám jönnek akkor mindig hagyományosan sütök semmi édesítő. De akkor én nekem meg meg kell állni már többször sikerült remélem most is.

Úgy csinálok mindtha nem lenne ott. De aztán lehet hogy vesezk majd magamnak valami norbi sütit majd még meglátom.

65. adri25 (válaszként erre: 63. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 18. 11:01
Én sem reggeltől estig eszem a finomságokat,csak aznap megeszem amit megkívánok,legyen az krumpli vagy édesség. Bár én édesség párti vagyoknagyon.
64. ence (válaszként erre: 60. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 18. 10:59
Hát ez az, h csak az igazi a fincsiiiii...a lightos verziókat nem is fogyasztam hihihi. Igaz, eredetit is már nagyon régen. Tavaly Itáliában nyaraltunk, s asszem ott ettem utoljára. De behozom én más finomságon :o))
63. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 62. - Adri25)
2008. júl. 18. 10:58
Igen,amúgy is a hétvégék a neccesebbek,Férjem itthon,csupa finomságot kell készítenem.Hm...elgondolkodtató ez a heti 1 bűnözős nap...majd meglátom,hogy alakul a tervem.Ha nem bírható,akkor lehet beiktatom majd.
62. adri25 (válaszként erre: 59. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 18. 10:55
Én nekem így vált be bűnözős nappal,mert volt olyan,hogy hetekig nem ettem édességet és úgy bekettentam,hogy utána állandóan zabáltam. Mondjuk emberfüggő,mindenki tudja neki mi a jó.
61. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 56. - Magdolna23)
2008. júl. 18. 10:50

4000?????HÚÚÚÚÚÚÚÚ...


Nnnna..ennyit nem ér az a fránya sok finomság,hogy diétázom,aztán meg a kemény melómat tönkreteszem egy-egy hülyeséggel..


Biztos lesznek kilengéseim,főleg,hogy vendégeink lesznek 1 hétig,de igyekszem akkor is betartani.


Ti hogy oldjátok meg a vendégsereg etetését és ellenállást?

60. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 55. - Ence)
2008. júl. 18. 10:48
Mondjuk van diétás változata is...s akkor mindenki ehetne,módjával..de hát az igazi az igazi:)
59. e3fbbc47f9 (válaszként erre: 54. - Adri25)
2008. júl. 18. 10:47

Igen,néeha kell egy kis lazulás..,csak úgy terveztem,hogy amíg le nem dobok 10 kilót,addig nem bűnözök..aztáan majd jöhetnek pár alkalommal..a következő 10 kilóig...s aztáan meg ésszerűen,ha meg van a álmodott kiló.

Persze nem leszek öngyilkos 1 szelet kenyér miatt,csak így ne várjak csodát...ez orrkoppintás volt magamnak:)

58. ence (válaszként erre: 57. - Magdolna23)
2008. júl. 18. 10:38
Kitartás!!! én majd este izzasztom magam..
2008. júl. 18. 10:34
Na most már ténleg megyek tornázni :)))
56. magdolna23 (válaszként erre: 51. - E3fbbc47f9)
2008. júl. 18. 10:32

Nem is tudom már mielyen műsorban láttam de ott volt egy kísérlet hogy ha meg eszel egy muffint akkor 90 perc biciklizés kell hogy azt ledolgozd

Hétfőn mikor voltam a Norbi tornáján ott meg azt mondta a Norbi hogy egy vasárnapi ebéd hogy ha hagyományosan eszel monjuk hús levest sok tésztával és hússal másodikként monjuk meg eszek két szelet sült húst a zsírosabbik fajtából és még le tolsz rá két szelet akármilyen sütit + alkohol. ez kb olyan 4000 kalória. Ezt pl. 8 órás erobikkal dolgozod le. Úgy hogy jól meg kell gondolni hogy mit eszünk az tuti.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook