Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkóp - ha ismered a hátterét, akkor máshogy tekintesz rá fórum

Horoszkóp - ha ismered a hátterét, akkor máshogy tekintesz rá (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 11. 10:12
Természetesen nem hiszek a horoszkópban.
2022. aug. 8. 17:51
Én ikrek vagyok, de a víz elemű jegyek jobban jellemeznek.
2019. szept. 17. 14:48

Ezután megint csak másként tekinthetsz rá! ;)


[link]


[link]

+ TUDOMÁNY

Rossz hír: senki sem abban a csillagjegyben él, mint amit a horoszkópok állítanak

A csillagképek egy vonal mentén találhatók, a bika, a kos, halak és társai. Ez a vonal valójában az ekliptika, a Nap látszólagos égi útja egy év alatt. Miközben a Föld a Napot megkerüli, a

NAPUNKAT A CSILLAGOKHOZ KÉPEST E VONAL MENTÉN LÁTJUK ARRÉBB HALADNI.

Ennek a vándorlásnak köszönhető az, hogy adott dátumon hol találjuk meg a Napunkat ezen a vonalon, 26 000 év alatt az is körbe megy, egy teljes kört ír le. Mivel ezt a rendszert 3000 évvel ezelőtt találták ki, emiatt már egy csillagképnyivel arrébb tolódott az egész, úgyhogy senki nem abban a csillagképben született valójában, mint ahogy azt az újságokban írják – tudjuk meg az m5 csatorna szeptember 16-i Multiverzum c. műsorából.

39. Mo-Ma
2019. jan. 25. 21:23

OK, nem erőltetem én ezt a dolgot egyáltalán.

Nekem ez a meglátásom ezzel kapcsolatban, tudom, hogy miért és ennyi. Ha nincs affintitás efelé, akkor nincs.

38. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - Lávli)
2019. jan. 25. 09:27
Ez szuper, mert forradalmasítja a modern tudományt. Ugye most a tudósok nem tudják mérni az interdimenzionális mezőt. De ha emberek képesek megtanulni érzékelni, akkor műszer sem kell. Az egyetemeken fel lehet majd venni ilyen kurzust, és már lehet is kutatni kvantumfizikát. Pár éven belül lehet majd időutazni. És ezek az emberek horoszkóp készítésre pazarolják ezt a "tudományt".
37. Bless the child (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. jan. 25. 06:44
Köszönöm, most már értem😂
36. Lávli (válaszként erre: 35. - Bless the child)
2019. jan. 25. 06:33

Mikor megszülettél és felordítottál, képes voltál beszippantani a kvantum információkat. Azok rátapadtak a DNS-edre, és határozzák meg ott azóta is az életedet.

Ilyen egyszerű ez 😍

35. Bless the child (válaszként erre: 34. - Lávli)
2019. jan. 25. 06:25
Nem vagyok 2 bites, de én ebből a katyvaszból egy kukkot se értek. Az én szintemen elmondanád, hogy mi köze van a horoszkópomnak a dns-emhez????
34. Lávli (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2019. jan. 25. 05:47

😂


Igaz:)))

De már képzik az asszonyokat, akik le tudják tapogatni a DNS-ünk interdimenzionalis felületét, így meg fogják tudni mondani, merre hány óra, persze jó pénzért, mert az eljárás (és eme tudomány) ugye nem konvencionális.

2019. jan. 24. 21:55
Akkor most tegye fel a kezét, aki pontosan tudja, mikor volt az első lélegzete. A többiek hazamehetnek, mert enélkül az információ nélkül sosem tudjuk meg, milyen kozmikus erőket szívtak magukba.
32. unom (válaszként erre: 22. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:39

Az, hogy könyvet írtak róla semmit nem jelent.

Csak azt hogy az emberi ostobaságra alapozni mindig jó üzlet.

31. andi6020 (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:32

Túl jó vagy ide, nekünk.

Nem érdemeltünk meg semmilyen tekintetben.

30. Lávli (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:26

Azt gondolom, a DNS RNS kérdéskör még a tudósok előtt is nem teljességgel felfedezett terület, interdimenzios felület, kvantuminformacio stb., az átlagember számára, aki elég fogékony rá, adhat valami misztikumot, tán csodálni is fognak érte néhányan.

De mi vele a célod?

29. Scherlock (válaszként erre: 23. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:23

Mi alapján bóvli az egyik, és szisztematikusan kidolgozott a másik?


Az, hogy többet értek meg magamból, ahhoz a horoszkópnak semmi köze. Az ég világon semmi.

28. Scherlock (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
2019. jan. 24. 20:21
:DDD
27. Scherlock (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:20
Azt gondolom, hiányos a tudásod...
26. Amaunet (válaszként erre: 23. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:19

Szerintem mindkét eset egy kategória.

Mennyiért van segítségére önmaga megismerésében?

Önmagát nem egy javasasszony elmondása alapján ismeri meg az ember. (max. azt az oldalát, hogy mennyire naiv és hiszékeny)

25. Lávli (válaszként erre: 20. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:16
Különféle blogok nevenincs szerzőkkel nekem nem "tudomány".
24. Amaunet (válaszként erre: 20. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 20:13

1- Ilyen menüpontokkal nagyon tudományos oldal.:)


2 - ""Az Eredeti Terv" - Forrás Kódban, és ez a szent geometria mintázat mostantól mindenki számára elérhető"

Mitől lenne már szent egy geometriai alakzat?


Azt gondolom, hogy ez épp olyan kuruzslás, sarlatánság, mint a középkorban, csak a XXI. század emberének más nyelvezeten, más magyarázatokkal kell már eladni a humbugot.

23. Mo-Ma
2019. jan. 24. 20:04

Én nem azért nyitottam ezt a fórumot, hogy összeakaszkodjon az ezoterikus és a "csak az van, amit látok" tábor.

Arra szeretnék utalni, hogy van a "bóvli" horoszkóp - az újságokban lévő általánosítók és társai, és van ennek egy szisztematikusan kidolgozott, személyiség központú része, ami legtöbbször segítségére van annak, aki ezzel többet ért magáról.

22. Mo-Ma (válaszként erre: 21. - Unom)
2019. jan. 24. 19:52

Gyakorlatilag az alábbi site-ok szépen alátámasztják, amiről írtam.


[link]


[link]

21. unom (válaszként erre: 20. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 19:31

Tudományos publikáció?

Bizonyíték?

Kísérletek?

20. Mo-Ma (válaszként erre: 17. - Lávli)
2019. jan. 24. 19:28

Két cikket ajánlok. Elolvasható a kettő egy fél óra alatt.

[link]

[link]

Persze magyarul azért még nincs olyan publikációs háttér, de ha igényelsz angol hivatkozásokat, szívesen segítek.

19. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 19:25
Csak mert egymás után teszel néhány tudományban használt szót, attól még a mondat nem lesz tudományosan megalapozott.
18. unom (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 19:00

Ha erről szeretnél beszélgetni, akkor légyszíves előbb tanulj egy kicsit. Először arról, hogy mi is a tudományos gondolkodás.

Utána jöhet az öröklődés, majd a fizika.

17. Lávli (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 18:51

Khmm ...

A DNS interdimenzionális felületénél elakadtam.

Valahogy ezt bizonyítanod kéne, hogy cáfolni tudjam.

16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 18:43
És ezt ki bizonyította? Hol találhatunk erre vonatkozóan kutatási eredményeket, publikációkat?
15. Amaunet (válaszként erre: 13. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 18:41
Legalább annyira, mint a topkiindító bejegyzés.:)
14. Mo-Ma (válaszként erre: 4. - Lávli)
2019. jan. 24. 18:30

Hogy mi a tudományos alapja az 1. hozzászólásomnak? Dióhéjban a következő.

A kvantum-mechanikai kutatások, a gravitációs hullámok jelenleg ismert viselkedése és a föld mágneses terének mélyebb vizsgálata mind-mind azt támasztják alá, hogy a DNS-ünk interdimenzionális felületének egy része a születéskori első lélegzetek által programozódik be éppen a földi élet körülményeire hangolódva.

Tehát a DNS az, ami tárolja a születés pillanatában belélegzett, a környezetben lévő kvantum információkat és aztán ez az egész életet végig kíséri, mint a személyiség gondolkodását jelentősen befolyásoló tényező . És mivel a gondolkodás határozza meg a külső megtapasztalásokat ("ami megtörténik velünk"), ezért a DNS-ben a születéskor rögzült információ komolyan befolyásolja egész életünket.

Röviden ennyi a nem konvencionális magyarázata a témának.

Szívesen veszem fentiek bármilyen cáfolatát. Hisz beszélgetésről van szó, nem?

13. Mo-Ma (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2019. jan. 24. 18:08
Nem tudod, csak úgy írod. Komoly.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook