Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkóp - ha ismered a hátterét, akkor máshogy tekintesz rá fórum

Horoszkóp - ha ismered a hátterét, akkor máshogy tekintesz rá (beszélgetős fórum)


1 2
12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2019. jan. 24. 17:56
Nem tudom.
11. andi6020 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2019. jan. 24. 17:40
Jesszus, ő is ilyen privátban támadó embör?
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 17:39
Ez egy katyvasz nekem. Bár lehet, hogy szimplán csak hülye vagyok.
2019. jan. 24. 17:08

Részemről azt gondolom, mindenki maga hozza még a döntéseit.


Valaki van, hogy szimplán hülye, és nem azért mert mittomén bak vagy vízöntő,skorpió stb...

8. Lávli (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2019. jan. 24. 09:34
Jajj ... :D
2019. jan. 24. 07:53
Azt hittem valami időgép visszarepített a középkorba. Kicsit erős, hogy egy asztrológiában hívő ember lehülyéz egy tudóst :D
6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Lávli)
2019. jan. 24. 07:39
Vigyázz, mit kérdezel, mert megírja privátban és nem szabadulsz majd tőle!:)
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 06:48
Szép tudomanyos alap:)
4. Lávli (válaszként erre: 1. - Mo-Ma)
2019. jan. 24. 06:20
A te nézeted szerinti "tudományos alapot" mire alapozod, ami nem hülyeség?
2019. jan. 24. 06:14
Sosem hittem benne És sosem olvastam el.. tobb szazezren kos bika ikrek horoszkóp jegyuek...nehogy már mindenkinek ugyanolyan napja meg hete legyen
2019. jan. 24. 04:32
Objektív, mérhető eredmények kontra hülye vagy, ha nem hiszel benne. Ezekkel az erős érvekkel nehéz vitába szállni.
2019. jan. 23. 23:32

Kevesen veszik komolyan a horoszkópot, mégis az emberek többsége "csak úgy szórakozásból" elolvassa. Hogy is van ez...?

A horoszkóp hátterét nem ismerik legtöbben, egyrészt ezért van ez a kettősség, másrészt pedig ez is (mint a legtöbb dolog) degradálódott bulvár szintre.

Pl. minden bulvár horoszkóp az emberiséget 12 csoportra osztja. A 12 születési jegy szerint... Hát ezen tényleg, csak röhögni lehet.

--------

Akkor nézzük, hogy mi a tudományos alapja!

Minden ember születési horoszkópja más.

Mi határozza meg ezt? A születés pontos ideje és pontos helye.

Van két olyan ember, aki pontosan ott és pontosan akkor született? Másodpercre és cm-re pont akkor és pont ott nem születhet két ember.

Mi történik, amikor egy ember megszületik és életben is van? Vesz egy első lélegzetet, úgy mondják, hogy felsír.

Na, ez az ő születésének a pillanata, az első lélegzetvétel. Ott és akkor.

Miért számít az, hogy hol és mikor történik ez? Azért, mert az első lélegzetkor olyan kozmikus energia és információs csomag jut az újszülöttbe, ami egész életére erősen befolyásolja (nem meghatározza, nem eldönti!) az ő életmenetét.

Miért nem fogadják el az asztrológiát tudománynak a "tudósok"?

Mert az említett kozmikus energiát és információt nem tudják mérni. Ezért. Ha valamit egy "tudós" nem tud megmérni valahogy, az szerinte nincs. Az eszébe sem jut, hogy lehet, hogy ő a hülye.

Bevezetőnek ennyit, szívesen beszélgetek itt erről, mert meglehetősen jártas vagyok benne, de tanulni is szeretek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook