Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól shaolin-diéta - ki tartana velem? fórum

Holnaptól shaolin-diéta - ki tartana velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
86. Re87 (válaszként erre: 85. - C225fb6637)
2010. márc. 26. 16:51

Szia!

Nem vagyok ügyi,toltam hétfőig,mert hétvégére olyan programom van,amit nem lehet szesz és lángos nélkül kibírni:).De már nagyon várom,hátha beválik:).

Amúgy a reggeli rizst 40percen keresztül ettem:(.Öklendeztem tőle.

85. c225fb6637 (válaszként erre: 84. - Re87)
2010. márc. 26. 14:51

Nyeljed csak,mint kacsa a nokedlit!!!!!

De ezt csak kedvcsinálónak írtam!!!!!!

Ügyi vagy,tudod????!!!!!

84. Re87
2010. márc. 26. 08:47
Csajok,nagyon nehezen csúszik a rizs:(.Fél órája eszem,de nem akar fogyni:(.
83. Ekka
2010. márc. 25. 20:05
Mi a helyzet lányok? ..hogy sikerült zárni a napot?:)
82. Ekka (válaszként erre: 81. - C225fb6637)
2010. márc. 25. 18:47
Ugye eddig ledobtam 9kg-ot, ha ledobnák még 6-ot boldog lennék. Viszont a kardiológusom ennyivel nem lesz elégedett, szóval még kb. 9-10kg:)))
81. c225fb6637 (válaszként erre: 79. - Ekka)
2010. márc. 25. 18:42

Oké még meggondolom........Te mennyi kilótól akarsz megszabadulni?????

Én 10-től!!!!!!!

80. Ekka (válaszként erre: 79. - Ekka)
2010. márc. 25. 16:57
zöldbab, nem zöldbaba:D
79. Ekka (válaszként erre: 78. - C225fb6637)
2010. márc. 25. 16:56

:)

Köv. héten akár együtt is nyomhatjuk, mert úgy döntöttem, hogy 2 hetet nyomok le:)


Tegnap nagyon nehéz volt, de a mai 2x-i rizsevészet úgy eltelített, hogy uzsi nélkül is kibírtam volna.. Lassan meg már jön a vacsi.. Jó kis párolt zöldbaba:D

78. c225fb6637 (válaszként erre: 77. - Ekka)
2010. márc. 25. 16:47

Nagyon örülök Nektek Lányok!!!!!!!

Ügyik vagytok!!!!!!

Megfigyelem még pár napotokat,és szerintem,akkor jövő héten én is megpróbálok egy hetet!!!!!

Addig is DRUKKOLOK Nektek!!!!

Jövőhetén meg Ti nekem,oksa?????

Sziasztok>......

77. Ekka
2010. márc. 25. 14:00

Sziasztok Csajszikáim:)))

Remélem a mai nap Nektek is sokkal könnyebben megy, mint a tegnapi!

Én ma konkrétan "rizsmérgezést" készülök kapni!:)

Reggel megfőztem 120g rizst, de 4 adagban bírtam csak megenni..

Ja, és 1.2 kg-al vagyok könnyebb mint tegnap reggel... Ennek ellenére megfogadtam, hogy köv. hét szerdáig a mérleg közelébe sem megyek.

Nagy meglepit szeretnék:) (remélem ez nem negatív értelemben fog bekövetkezni:P)

2010. márc. 25. 09:07
Ma lencsefőzi lenne a vega változat szerint, hát nem áztattam be, úgyhogy fagyasztott bab lesz helyette:-) Amúgy a fagyasztott zöldségek is jók, sokszor több vitamin marad bennük (leszedés után rögtön fagyasztják), mint a frissekben. Második nap, ez már könnyebb lesz, hajrá!
75. blanka22 (válaszként erre: 73. - Re87)
2010. márc. 25. 09:05

Szia, de jó, akkor már hárman leszünk:-)

Engem is a szénhidrát hizlal nagyon, de a barnarizs mégis működik, egyszer 5 napig csak rizst ettem szójaszósszal, nem is keveset, és mégis fogytam:-) A barnarizs ugyanis az a CH, ami méregtelenít és fogyaszt is, és ezt tényleg tapasztaltam.

A kalóriaérték nem sok, de azért szerintem a gyümiadagokat lehet növelni, én tegnap uzsira 3 kivit is megettem, és az ebédnél sincs megszabva, mennyi rizst lehet enni. Szerintem jól be kell ebédelni, mert a délelőtt az jó, nincs éhség a rizstől meg a gyümiktől, aztán ha bőséges az ebéd, a délután is simán megy gyümikkel. Én tegnap reggel 72 kg voltam, ma meg 70.1, de ez nem mérvadó, mivel épp nehéz napok vannak, tegnap azért lehettem több+előző nap búcsúzaba miatt. De biztos van benne némi fogyás is:-)

74. blanka22 (válaszként erre: 72. - C225fb6637)
2010. márc. 25. 09:00
Köszike, azt hiszem, ránk fér a szorítás:-)
73. Re87
2010. márc. 25. 08:49

Sziasztok!

Kiírtam az étrendet,délután shopi aztán' jövök én is.Húzós lesz,ha ha van eredmény,akkor megéri.Főleg a 6.nap nagyon brutál.Mondjuk engem pont a szénhidrát hízlal nagyom,úgyhogy nem tudom mi lesz:).A kalória értéket kiszámolta valaki egy napra?

Ha jól értettem fűszerezi sem szabad,de a sót tuti nem fogom elhagyni,mert az kell a szervezetnek.

Zacskós fagyasztott zöldség megengedett??

72. c225fb6637 (válaszként erre: 71. - Blanka22)
2010. márc. 24. 20:18

Én is inkább magán-ka vagyok............de figyelemmel kísérlek bennetek!!!!

Ügyik vagytok!!!!!

2010. márc. 24. 20:08

:-)))

Amúgy én is hasonló magán-ka vagyok, pl. csoportos edzésre még sose mentem el, meg még együtt se fogyiztam, de tényleg hatásosabb, mint egyedül:-) Tök égne a pofám, ha két nap múlva azzal jönnék, hogy felettem a hűtőt:-)

70. Ekka (válaszként erre: 69. - Blanka22)
2010. márc. 24. 20:02

:)

Aranyos vagy!

Én mondjuk magán-diétázó, még magamba edző vagyok, de azért én is élvezem, hogy nem vagyok egyedül:))


Azt hiszem, jól megleszünk itt kettecskén:)))

2010. márc. 24. 19:52
Tök jó, hogy te is csinálod, ma többször is eszembe jutott, hogy te biztos ügyi vagy, így húzóerő volt:-)
68. blanka22 (válaszként erre: 67. - Ekka)
2010. márc. 24. 19:08
Hát a tegnapi nagy zaba után én is keveseltem a kaját, de holnap már biztos könnyebb lesz. Én úgy tudom, hogy estére a fehérje-citrus kombináció kifejezetten zsírégető, úgyhogy szerintem egyáltalán nem nagy gáz ennyi "bűnözés", sőt. És a holnap már barátságosabb lesz szerintem:-) Nekem az nehéz benne, hogy ebéd után már csak gyümi/zöldség, holott én esti kajálós vagyok, node ideje ennek véget vetni:-)
67. Ekka (válaszként erre: 66. - Blanka22)
2010. márc. 24. 18:22

Szia:)

Jelentem minden simán ment, de ugye ez csak az első nap, nem nagy szám... majd akkor, ha a 10. napon is ezt mondom..:)

A simán nem azt jelenti, hogy nem akartam a nap folyamán többször éhen halni:)

Most ettem meg a gyümisalit, de csaptam rá 1ek. kefírt, meg pár csepp citromlevet..

Nagyon nagy baj?

2010. márc. 24. 18:06
Ekka, hogy megy a fogyi? Én bűnöztem egy puffasztott rizsszelettel, mert elég éhes voltam, mivel nem ebédeltem rendesen, csak egy kicsi rizst ettem kevés paradicsommal, paprikával, holnap jobban kell figyelnem majd az időzítésre, elvégre csak 7 napig kellene rendszert raknom az életembe:-) legalábbis egyelőre. Bár lemennék 66 kg-ra a 7. nap végére... akkor már esküszöm, kiegyezem a heti fél kilós fogyásban...
65. blanka22 (válaszként erre: 64. - Gaby76)
2010. márc. 24. 18:02
Hát igen, lehet, hogy atkins után szédhidrátos diétával nehéz lesz újra beindítani a fogyást, de azért ez tisztítókúra is, úgyhogy hátha hatásos lesz. Amúgy ha unod az atkinst, nézd meg a paleolit táplálkozást, közel áll hozzá, szigorúbb de engedékenyebb is, és isteni muffinokat lehet enni:-) Én is kacérkodok vele, csak most kell valami gyorslöket a fogyimnak.
64. Gaby76 (válaszként erre: 63. - Blanka22)
2010. márc. 24. 13:03

esetemben nem lehet szakaszokrol beszelni, mert nem meregetem a szenhidratokat, hanem kerülöm azokat. Hust eszem, neha tojast, sajtot és hozza minimalis savanyusagot. Meg persze vitamint, mert vitaminhiany miatt görcsölt a lábam és gyenge voltam, de ez már rendbejött.

januar közepen kezdtem, de egy honapig tartott, mire sikerult megennem a hust egy falat kenyer nelkul, szoval fokozatosan szoktam e a lisztrol. 7 kilot fogytam azota, most stagnal a sulyom - mondjuk volt mar ilyen

63. blanka22 (válaszként erre: 62. - Gaby76)
2010. márc. 24. 11:58
Melyik szakaszban vagy? mert lehet, hogy jó lenne szünetet tartani, már csak azért mondom, mert én az atkins után rengeteget felszedtem azzal, hogy fokozatok nélkül átálltam a szénhidrátokra. Ok, a barnarizs a legbarátságosabb CH, hízni biztos nem fogsz tőle, csak lehet, hogy közvetlenül Atkins után nem lesz olyan fogyasztó az étrend, mint ha szünet után csinálnád. De persze mindenki csak a maga testét ismeri:-)
62. Gaby76
2010. márc. 24. 11:20
most atkinsezek, de mar rettentesen unom a hust, szoval azt hiszem ha időm engedi, beugrom a városba gyümülcsökért, meg barna rizsért. Pont gyümit meg rizst nem ehetek az Atkinsben, ezert nincs is itthon egyik sem :-)
61. Gaby76 (válaszként erre: 60. - Blanka22)
2010. márc. 24. 11:18
fogysz akkor is, csak a mérleg nem mutatja. aztan majd hirtelen 2 kiloval kevesebbet mutat. legalabbis en ezt tapasztaltam
2010. márc. 24. 11:17
Amúgy jól megszívtam, mert elfelejtettem, hogy esedékes, és reggelre nagylány lettem, így a mérlegelésnek annyi, ilyenkor teljesen mást mutat, úgyhogy fogalmam sincs, hány kg-ról indulhatok... tegnap reggel 70, ma 72, az igazság félúton lehet. Valahol olvastam, hogy a nehéz napok alatt nem lehet fogyni, de szerintem ez csak annyi, hogy akkor nemigen mérhető, azért közben ugyanúgy fogyunk, nem? No mindegy, ha már belekezdtem, végigcsinálom, csak kicsit nehezebb lesz falásrohamok meg motivációhiány miatt:-( Majd krómtablettázok, az segít ilyenkor.
2010. márc. 24. 11:11
én nem.
58. blanka22 (válaszként erre: 57. - Gaby76)
2010. márc. 24. 11:10
Én nem híztam vissza utána, pedig nagyon sokat jojóztam előtte-utána is. De akkor sikerült megtartani a hétből hat kg mínuszt, csak utána még mindig elégedetlen voltam, és úgy két évre rá megint elkezdtem fogyózni, és jól bejojóztam. Úgyogy most ezért is térek vissza, ezzel egyszer már sikerült. Szerintem ha fokozatosan tér vissza az ember a normál kajáláshoz, nem jojózik be. Weight watcherestem is, még az, ami működött (csak nem voltam kitartó), és ott is lehet ötször enni, keveset, sok zöldséggel-gyümivel, pedig az fogyókúra. Szóval ötször étkezni egészséges, ha megvan a mérték meg a minőség, nem lehet hizlaló.
57. Gaby76
2010. márc. 24. 11:03
Tavaly tavasz ota fogyozom, és eddig 28 kilot fogytam - még 8 kg-t mindenképpen szeretnék leadni. De ha 2 het rizskajálás után visszahízom az egészet, akkor nem éri meg nekem. Ezért jo lenen tudni, hogy mi van utána
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook