Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? fórum

Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba?

1 2 3 4 5
25. vacsa
2013. nov. 17. 15:50

Nehogy már azt mondjátok hogy ha munkanélküli lesz valaki akkor elfogadható hogy nem törődik azzal akit álítólag szeret. Nemcsak szex nincs, nincs ölelés, kedveskedés, bújás, apró üzenetek, semmi sincs.


Ezek után még a nő pedálozzon? A boldog időszakuk az első fél év volt -ami gyakorlatilag távkapcsolatként telt -és aztán kábé fél év ténylegesen együtt. Egy éve már leépülőben a dolog.


A férjem is itthon van három hónapja. Utál munkanélküli lenni. De ettől még megölel, elmondja hogy szeret, bújik és egyebek:-) Együtt jóban-rosszban, lassan 21 éve. A szerelem erről szól:-)

2013. nov. 17. 15:47
sztem minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ha szereted próbáljátok megbeszélni. ha nem változik a helyzet,akkor gáz van. ha nem vagy boldog vele,akkor az nem jó.
2013. nov. 17. 15:43
Néhány optimistától repkednek a jòtanácsok,de gondolom neked már az is törés,h nem kíván.2év tényleg nagyon rövid idő ês ne magadban keresd a hibát.Biztos kedvel vmilyen szinten,hiszen nem véletlen volt a fellángolás,de szerelem,vágy már nincs és ez nem fog változni,még ha sikerül is egy tűzes estét,hétvégét összehozni is.Ha nem kíván,akkor ez is csak kínlódás lesz.Ês ha egy ilyen alkalommal is esetleg elutasítást kapsz,akkor megint te sérülsz,ami kihatással lehet a későbbi kapcsolatodra is.Ha igazán szeretne,akkor kívánna,hiszen mindig adni szeretne,az tenné boldoggá.Ráadásul ha most is csak immel-ámmal hajlandò rá,akkor menthetetlen.Nem lenne jobb egy olyan ffi mellett,aki képes mindig szenvedélyesen olelni,aki akkor is izgatònak,kívánatosnak talál,ha otthon egy kényelmes melegítőben,smink nélkül vagy,amikor a külsőségek csak néha jönnek körítésnek.Tudod mekkora önbizalmat,éntudatot kaphatsz egy öszinte,önzetlen szerelmem alapuló kapcsolattól,ha a párod számára mindig nő,kívánatos,izgatò nő vagy?Ilyen ffit keress.
22. Vuccli
2013. nov. 17. 14:50

ne lásd ilyen borúsan a dolgot... a munkanélküliség teljesen kikészíti az embert, biztos minden önbizama odalett... De mostmár csábítsd vissza anemi életet élők közé.

Én a helyedben főznék/rendelnék valami tüzes kaját, az új munka megünneplése apropóján... Egy üveg borocska, fűtsd be a lakást. Két étel között térdelj le és szeretsd... majd ülj jó mélyen az ölébe. Az minden pasit felizgat... ha ellenkezik, folytasd, ha nagyon ellenkezik, akkor ott komoly baj van.


Remélem őrületesen nagyot szeretkeztek majd és visszabillen a dolog....

21. Ekka
2013. nov. 17. 14:40

Ha jól elvagytok, nincs veszekedés, akkor mi a baj?

Nem kell naponta `bugyit-tépni`!:-D

Persze ez igényenként változó, de ne ebbe mérd a szeretetet.

2013. nov. 17. 14:37
Őszintén mi 10 éve vagyunk együtt de még mindig úgy esünk egymásnak mint az elején.Nem minden nap,mert totál fáradtak vagyunk de igyekszünk minél többször.Ezzel azt akartam mondani ha ő 2 év után van úgy ahogy mi 10 év után sem akkor ennek vége...Még ezerrel lángolnia kellene....Ha meg nem akar még beszélni sem róla akkor hagyd had menjen....
2013. nov. 17. 14:12

Elkerülte a figyelmem, hogy már van munkája. Akkor ha nem változik semmi sem 1-2 hónapon belül, akkor már nem is fog.

Mi 5 év után is küldözgetünk egymásnak üzeneteket.

Igaz nálunk ilyen nagy kényeztetés, sok ajándék, sok virág sosem volt.

2013. nov. 17. 14:05

A pasid túl büszke és önértékelési, önbecsülési problémái vannak.

Amíg volt munkája, addig értékesnek érzete magát. Miután kirúgták ez megszűnt és elveszett az önbizalma is.

Nem akarlak elkeseríteni, de te ezen csak nagyon nehezen tudsz változtatni. Ha ő nem akar ezen változtatni, akkor te sem tudsz.


Ha újra lenne munkája, akkor megint változás lenne, viszont ez megint csak addig tartana amíg minden rendben menne.


Viszont amikor minden rendben megy, akkor kell az önbecsülését fejleszteni az embernek, ha hajlandó vele foglalkozni. Sok pasi viszont túl büszke ahhoz, hogy ő egyáltalán beismerje, hogy problémái vannak.


Más is elveszti a munkáját ez nem egyedi eset. A különbség az, hogy ki hogyan reagál rá. És ő sajnos rosszul.

2013. nov. 17. 13:43
Szia! Olvasom a problémád,de nagyon egyszerű a megoldás! Próbáld meg Te kezdeményezni, ha úgysem megy,zavard el,mert nem szeret.
16. jajjj
2013. nov. 17. 13:37

Szerintem nem feltétlenül az a nagy gond, hogy van egy csendesebb időszak, inkább az, hogy nem tudjátok megbeszélni, miért van ez.

Én férjemmel 3 és fél éve jöttem össze, 1 éve házasodtunk, és más okokból, de az első pillanat óta nincs minden rendben köztünk az ágyban. Viszont tudunk beszélni a problémáról, nem lesz belőle veszekedés. Néha fáj az egyiknek, vagy másiknak ami ilyekor kiderül, de sokkal rosszabb lenne, ha nem derülne ki, mert úgy nem tudnánk dolgozni a problémán.

15. kisj
2013. nov. 17. 12:52
Nagy fellángolás volt. A pasi részéről sajnos elmúlt, Te pedig kézzel-lábbal kapaszkodsz. Ne tedd.
2013. nov. 17. 12:46

Én 4 évig voltam egy ilyen kapcsolatban.Kiléptem,mert eluntam,hogy csak én akarok mindig "jót" tenni vele/neki..Már nem szólt másról,minthogy tvzett és bekajálta,amit főztem..Már egy puszi sem volt köztünk,miközben én még próbáltam menteni a menthetőt...

Lett egy titkos kapcsolatom a munkahelyemen...Amikor közöltem vele,akkor nem volt meglepve,de rögtön azt mondta,hogy elvesz,ha kell..Nem kell!!!

Eljöttem és a titkos kapcsolatból,ami ma már nem titkos,egy gyönyörű házasság lett,ami azóta is(3 éve) "lángol"...:)Nem bántam meg!SŐT!Csak azt,hogy egy lúzerre pazaroltam az életemből,amiből nekem is,mint neked,csak egy van. És az nem mindegy,hogy hogy éled le...

Beszélj vele,ha nem reagál,pakold össze és mehet Isten hírével...Ettől vagy összekapja magát vagy feladja.Ha az első,akkor jó,ha a második verzió,akkor meg nem kár érte..Az ilyen pasikból 12 egy tucat,majd meg jön az igazi.Ne alázkodj meg,mert annak nem lesz jó vége.

Ja! És én már 3x kezdtem új életet,2 gyerkőccel..

Sok sikert neked..:)

2013. nov. 17. 11:40

Jól értem, hogy attól "estél kétségbe", hogy két év alatt elmúlt a folyamatos szexuális vágy, akkor butusan látod a dolgot. Az normális, a hormonszint akkor normalizálódik.


Ha azonban valóban kihűlt az ügy, az más.

2013. nov. 17. 10:50
ami kihült az kihült.lépj tovább m csak magadat kinzod.
2013. nov. 17. 10:32

Ha nem volt munkája akkor érthető, hogy "élni nem volt kedve" nem Don Juant játszani. :)

Ne keseregj és ne gyötörd Magad! Most írtad, hogy milyen jó nevetős hétvégétek volt. Hagyd most koncentráljon az új munkájára, hagy feleljen meg ott. Ne stresszeld. Ha úgy érzed egy egy este közelíts Te. Ne arra várj sírva, hogy csak egy puszit kapsz vagy többet, duzzogva... Kezdeményezz Te és inkább akkor amikor másnap nem kell menni dolgozni. Ha pár hónap (max.fél éven) belül nincs semmi az más. Akkor már nem csak ez a rossz időszak volt. De addig ne parázz!!! :)))

10. vacsa
2013. nov. 17. 10:26

Most olvastam hogy a kapcsolat első fél évét külön töltöttétek. Egy álomba, illúzióba szerettetek bele (igazából már ez sem szerelem volt), aztán jöttek az együtt töltött napok és nagyon gyorsan kiderült hogy nem illetek össze.

Ezt nem lehet megjavítani, rendbehozni. Nincs szerelem. Csak az életetek telik egy rossz kapcsolatban. A srácnak kényelmes, de te szenvedsz. Nem jó ez így.

2013. nov. 17. 10:12
Ennek még lángolnia kéne 2 év után, hevesen. Ha mégsem, akkor annak oka van, és hagyni kell elmenni. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez nagyon kevés idő még, és ha már most gondok vannak, akkor tovább kell lépni.
2013. nov. 17. 10:09
Csatlakozom vacsához. Ha 2 év alatt idáig jutottatok, mi lenne 10 vagy 20 év múlva?
2013. nov. 17. 10:02
A cím után az első sorig jutottam. Két év????? A többit elolvasni sincs értelme. Ennek vége. Nem ő volt az igazi. Lépj tovább.
6. krozsu (válaszként erre: 1. - B.Viki73)
2013. nov. 17. 10:00
Próbáld meg elcsábítani. Egy romantikus vacsora, sexi fehérnemű stb.... ha ez sem sikerül, akkor pedig próbáld vele megbeszélni, hogy mi a baj.
2013. nov. 17. 09:16

Elmúlt. Kihûlt.

Vagy kezdjetek tudatosan elölrôl az elsô napoktól kezdve.

2013. nov. 17. 09:12
Párterápia vagy nagyon sok beszélgetés.
2013. nov. 17. 09:10
Párterápia...
2013. nov. 17. 09:09
Partnercsere...
2013. nov. 17. 09:08
Kicsivel több, mint két éve ismerem a páromat, kb. fél év után össze is költöztünk, villámcsapás, felismerés szerelem volt elsőre. Az az első szívdobbanás, amikor megismerkedtünk, mindent eldöntött mindkettőnk részéről. Fergeteges szerelem, eljegyzés kerekedett belőle... Rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy lesz olyan, hogy ez nem lesz így...

Ugrás a teljes írásra: Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook