Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? fórum

Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba?

1 2 3 4 5
55. hannababa13 (válaszként erre: 52. - Orsibigyu)
2013. nov. 18. 04:14

egyetértek az irásoddal,igen is a problémát kell előtérbe helyezni,és közösen megoldani.


lehet,hogy igen is komoly oka van annak ,hogy miért nincs kedve a partnernöjével szerelmeskedni.


ha valakinek gondjai vannak(munkanélküli volt)

nehéz ujra helyre rázódni.


1 hónapig nem hiszem,hogy nem birod ki szex nélkül.


légy egy kicsit belátóbb,és türelmesebb. esetleg legyél huncutabb mint amilyen szoktál lenni. gondolom szoktál. a férfiakat a huncut nők bármikor leveszik a lábukról!


magadban is lehetne hibát keresni,és találnál is. van a párodnak gyermeke?

ki jön a 3 gyermekeddel a párod?

sok-sok dolog van ,ami felett el siklik az ember,és nem látja meg ,amit meg kellene látni.


38 éve vagyunk házasok,de ilyen gond még nem volt nálunk,és képzeld fiatalon én is sokat kezdeményeztem,ami nagyon jólesik egy férfi lelkének. ne,hogy azt hidd,hogy ez megalázó! tévhit!


a szerelemben mindent szabad,csak akarni kell!


Én nem hagynám magára,hanem együtt megoldhatjátok a dolgokat!


sok sikert,és drukkolok,hogy a szerelmedet visszakapd,olyannak amilyen régen volt!

54. 130454e42d (válaszként erre: 52. - Orsibigyu)
2013. nov. 17. 20:31
Szerintem ha probléma van a szexben meg kell beszélni, mint bármi mást. Intelligencia kérdése, hogy ne vádaskodás legyen belőle. Nem arról kell beszélni, mit csinál rosszul a másik, hanem, hogy te mit érzel, mi bánt.
53. 130454e42d (válaszként erre: 45. - B.Viki73)
2013. nov. 17. 20:27
Nem lehet, hogy enyhe depresszióval küzd a munkanélküliség miatt?
2013. nov. 17. 20:01

1. Egy nagyobb onbizalmu noert jobban pedaloznak a ferfiak. Probald az onbizalmi problemaidat orvosolni, de ot ne vond be, mert ezt egy no maga kell rendezze.

2. A munkanelkuliseg nagyon nagy teher, es utana kicsit elszokhatott a szextol. Minnel surubben sikerul egyutt lenni annal jobban rahangolodik ujra.

3. Ne beszeljetek meg! Ez a legrosszabb amit tehettek. A szexrol nem beszelni kell, hanem csinalni. Mindig vadaskodasba fulladnak az ilyen beszelgetesek. Inkabb a mogotte levo problemakat gorcsoket kell oldani. Mi bantja? Mit var toled? Mi a velemenye magarol? Ha sikerul kibeszelni magabol a banatat es ebben tarsra lel benned, konnyebb lesz testileg is kitarulkozni. Lelki kitarulkozas nelkul nem lehet testileg kitarulkozni. Szerintem magaba fojtja a problemait, vagy nem figyelsz kelloen mikor o probalja kibeszelni. A legtobb ferfivel ez a bibi. Ok sem gepek, nem megy gombnyomasra. A lelkuket szeretnek eloszor levetkoztetni elottunk, s utana kepesek testileg is gatlastalanok lenni.

4. Sikerul kielegitenie? Erzi, hogy elegedett vagy a teljesitmenyevel? Van sikerelmenye a szexben?

51. vacsa (válaszként erre: 45. - B.Viki73)
2013. nov. 17. 19:53

Nem lehet hogy veled van baj. Ezt felejtsd el. Van olyan nő akinek az lenne normális ahogy ő most viselkedik veled. Meg van olyan férfi akinek pont ugyanaz a normális mint neked.

Látod a hozzászólásokból is hogy mi nők is ezerfélék vagyunk. Van aki szerint csak elé kéne térdelned és minden megoldódna:)) Az a lényeg hogy neked és a párodnak ugyanaz legyen a boldogság.

2013. nov. 17. 19:53

Egy éjjel a Hold így szólt hozzám: "Ha mindig csak sírsz miatta, akkor miért nem hagyod el?" Megálltam egy pillanatra, majd a Holdra néztem & azt mondtam: "Te elhagynád valaha a saját eged?"


Én éppen így érzek, és ez nagyon szép!

49. B.Viki73 (válaszként erre: 46. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:50
vacsa, köszi, aranyos vagy! Szükségem is van most drukkra, egyszerűen már úgy érzem megbolondulok, egyszerűen nem tudom ezt elfogadni...
48. 0c08cb3084 (válaszként erre: 43. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:49

Tudod ez is a normális, de mindegy, mert ezt hiába magyarázod legtöbben sajna nem értik meg.

A te hozzáállásod a dicséretes. Felénk is így működik.

47. B.Viki73 (válaszként erre: 31. - 1f0972c182)
2013. nov. 17. 19:48
Málna79- Ma estére tervezem a beszélgetést, csak nem tudom eldönteni, hogy lehangoló lenne e számára, mert jó volna már együtt is lenni..tekintve, hogy ismét több mint két hete...Nem tudom, mi lenne a helyes...a nők tudom, hogy komplikáltabbak, és többet akarnak beszélni, lehet, hogy ma mégsem kellene, csak odabújni, és majd lesz valami.
46. vacsa (válaszként erre: 44. - B.Viki73)
2013. nov. 17. 19:46
Én szívből drukkolok neked hogy boldog légy. Vele, vagy nélküle, de boldog.
45. B.Viki73 (válaszként erre: 21. - Ekka)
2013. nov. 17. 19:46

Ekka- igazad van, nem is akarom azt hogy minden nap letépje a bugyimat...de hiányzik a szeméből az a kis plusz...hiányzik a vágy...Amikor elkezdjük, akkor már megy, akkor már jó neki is...

Nem tudom hányan értettétek félre, vagy hányan értettétek jól...lehet, hogy nem is jól fogalmaztam..A cikket is már hetekkel ezelőtt írtam, de csak most került fel. Mondjuk azóta sem változott semmi.

Hiányzik, hogy a "cinkostársam" legyen, ahogy volt is, hiányzik a szeméből az a bizonyos csíny, a szenvedély, az, hogy vágyjon rám, arra hogy velem legyen...jó nem kell minden nap, de el bírnám viselni, ha mondjuk legalább kétszer egy héten éreztetné velem hogy kellek úgy is. Elmondani elmondja, hogy szeret, átölel naponta többször is...Viszont ha arra kerülne a sor, és én már úgy érzem, hogy két hét elteltével nagyon jó lenne, akkor elég kiábrándító egy homlokpuszi és jó éjt szívem, az ágyban...Nem tudom, lehet, hogy velem van mégis a baj...

44. B.Viki73 (válaszként erre: 40. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:38

vacsa, igen, lehet hogy vége...mégis kapaszkodom. Az is lehet, hogy nem írtam le minden részletet, vagy elkeseredésemben kihagytam olyan mozzanatokat is amitől egy kívül álló máshogy látná...nehéz ezt így megítélni..Nekem viszont a fejemben kavarog az elmúlt időszak, látok minden pici részletet is, olyat is amit más nem...talán ezért olyan nagyon nehéz...

Vagy rendbe jön, vagy nem...és ez biztos...

43. vacsa (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. nov. 17. 19:35

Nálunk mindig közösen oszlottak meg a terhek. Sosem vártam el hogy a férjem legyen a családfenntartó. Megbeszéltük még sok évvel ezelőtt hogy ha valamelyikünket nyomasztja a munkája, akkor lépjen ki, amíg talál munkát a másik eltartja és kész.

Nem a külvilágnak akarunk megfelelni, nem érdekelnek minket sztereotípiák, úgy élünk ahogy nekünk hármunknak jó.

42. B.Viki73 (válaszként erre: 19. - Sasmadar2)
2013. nov. 17. 19:35
sasmadar2- abban bízom, hogy lassan ez rendbe fog jönni, egyenlőre nagyon nehezen viselem...Kapok visszajelzéseket pasiktól, és lehet, hogy bután hangzik, de szükségem van ezekre a jelekre...az önbizalmam nagyon kicsi, és ez a jelenlegi helyzet nem nagyon segít rajtam...
41. Anyagi (válaszként erre: 25. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:31

Akkor Te egy szerencsés vagy!

A legtöbb férfi alapjaiban omlik össze, ha megszűnok erősnek, családfenntartónak lenni!

Ez egy olyan állapot amikor elveszti önmagába vetett hitét és összeomlik férfiassága - minden tekintetben!

40. vacsa (válaszként erre: 37. - B.Viki73)
2013. nov. 17. 19:31

Minden betűt elolvastam végül:) Nálad még pörög a kémia, el vagy varázsolva, ilyenkor nincsenek észérvek, úgy érzed ez szerelem és próbálkozol betejesíteni, pláne úgy hogy egyszer már azt hitted révbe értetek. Külső szemlélőként viszont máshogy jön le a dolog. Valószínűleg ha egy másik ember sztorijaként olvastad volna a saját történetedet akkor te is máshogy látod.


Továbbra is úgy gondolom hogy ennek sajnos vége. A szerelmet nem lehet erőltetni:(

Fellángolás volt ez, majd egyszer te is úgy fogod látni. Addig pedig marad a szenvedés, mert gondolom te nem fogsz kilépni ebből. Nem is hibáztatlak miatta, hidd el. Majd ha elmúlik a lángolás. Talán akkor.

39. B.Viki73 (válaszként erre: 14. - 7823df1f23)
2013. nov. 17. 19:29

meezyke! Köszi! :)

Most eldöntöttem, hogy tesztelem...

Az az igazság, hogy én most kezdtem újra egy nagyon rossz kapcsolatom volt 17 évig, amiből gyerekeim vannak. Nem adom fel olyan könnyen, főleg azért sem, mert akkor magamból csinálnék hülyét, hiszen amióta ismerem, mondom, és ő is ezt mondja, hogy eddig egymásra vártunk. Nem engedhetem el az első komolyabb probléma miatt...

Olvastam, hogy van ilyen "betegség" a pasiknál, hogy a vágy elvesztése...és állítólag az a legnagyobb baj, hogy ilyenkor minden esetben a partner a saját hibájának tekinti...pedig sok esetben más áll a háttérben. Nem tudom, ha ez áll fenn nálunk is, hogyan segítsek neki. Hogy kezdjem? Az a baj, hogy már én is kezdek depis lenni.:(

38. B.Viki73 (válaszként erre: 13. - 7a3a05277b)
2013. nov. 17. 19:22
Iza, szó sincs arról, hogy attól paráztam volna be, hogy folyamatosan nem akar velem lenni. De szerintem egy nő érzi egy pillantásból ha "kell", de az, hogy két hét múlva sem érzed ezt...belátom, lehetnek fáradt napok, zűrök...nem egy-két nap kiesésről beszélek.
37. B.Viki73 (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:19
vacsa, nem tudom...lehet, hogy igazatok van, de valahogy mégis tanácstalan vagyok...azért, mert halálosan szeretem. Így is, most is...Talán ezért szenvedek ennyire. Ha nem éreznék semmit iránta nem szenvednék. Keresnék mást. Lehetőségem lenne, de én meg akarom javítani ezt a dolgot...csak nem tudom, hogyan kezdjem, vagy mit csináljak.
36. B.Viki73 (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:16

vacsa, nem tudom, lehet, hogy kicsit konzervatív vagyok, de ahhoz hogy megértsd, hogy miért nem a lelépés az első ami egy ilyen probléma után eszembe jut, talán el kellett volna olvasni a cikket teljesen..

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de úgy gondolom, hogy számít amit éreztünk, igaz volt, még most is azt mondom, pedig jelenleg szenvedek...de lehet, hogy ő is.

"Ne vágd el amit kibogozhatsz" -talán érvényes lenne a kapcsolatunkra is...:(

35. B.Viki73 (válaszként erre: 6. - Krozsu)
2013. nov. 17. 19:12
krozsu, próbálom, próbálom, az apró trükkökön már túl vagyok. Beszélni is próbáltunk már többször is, de mindig elbeszélünk egymás mellett, vádaskodás a vége, ő azt mondja, hogy szeret, és nem is érti mi a bajom, én pedig őt nem értem, hogy hogy lehet, hogy nem érti...:(
2013. nov. 17. 19:05
Most hogy beleolvastam a naplódba most látom hogy már egyszer elváltál,és gyereked is van 3 bocsi.Akkor 1-2 mondat visszavonva.........
33. 0c08cb3084 (válaszként erre: 25. - Vacsa)
2013. nov. 17. 19:04
Ezzel értek egyet. Mi pedig fél évig voltunk így együtt. Szóval a történetbe a pasika sajnos félre jár, vagy ha nem, akkor agy avagy nemi beteg. Bocs!
32. gbabi50 (válaszként erre: 11. - 65a679d9b1)
2013. nov. 17. 19:03
Én is pont ezt akartam írni.Egy kis türelem még belefér.
2013. nov. 17. 18:57
Szerintem üljetek le és beszéljetek egymással szemtől szembe ki mit és hogy akarja a jövőt elképzelni.Ha 15 éve lennéterk együtt akkor más lenne a havi 2 alkalom,de 2 év után....és még gyereketek sincs ,aki miatt nem akkor és úgy esik az ember a másiknak.Én a helyedben tovább lépnék,de ezt neked kell eldönteni.A szerelem nem attól szerelem hogy az egyik fél mindent belead a másik meg csak élvezi az életet.Könyebb most lépni mint beletörődni vagy 10 év múlva megtenni ezt a lépést.
30. 7823df1f23 (válaszként erre: 26. - Carmena)
2013. nov. 17. 18:41
bezony....
29. 66429b468f (válaszként erre: 22. - Vuccli)
2013. nov. 17. 18:35

Na, ja... térdeljen elé!!!

Nehogy leírjam, hogy ki térdeljen ki elé!

Ennyire már nem alázkodhat meg egy nô!!

2013. nov. 17. 18:20

Nagyon jók a kommentek.De nincs az a probléma ami

a testi kapcsolat megszünéséhez vezethet.Mi 41.dik

házassgi évfordulonkat tartjuk a napokban.30évig a

testi kapcsolet jól müködött.Nem éreztem mellözötnek

magam.Azért írtam hogy jól dönts ne késöbb bánd meg!!!!!!!!!!!!!!

2013. nov. 17. 16:23
Ez mind ideg alapon működik és ha most már van munkája,már megnyugodott, akkor működnie kellene.Kezdj ki vele,ha nem kezdeményez akkor te kezdjed,ha akkor sem működik, akkor ez kihűlt.
2013. nov. 17. 16:20

Egy kapcsolatban mindkét félnek jelen kell lennie. Ha csak az egyik akarja, ha csak az egyik próbálkozik megoldani a problémát, akkor már komoly baj van.

Totálisan ellenzem azt, hogy a nőnek pedáloznia kelljen vacsorával, fehérneművel, stb.

Persze tudom, hogy ezek a dolgok nagyon is működnek, de csak akkor ha van egy fogadó fél a túloldalon.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook