Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? fórum

Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan hozzam vissza a vágyat, a tüzet a kapcsolatunkba?

1 2 3 4 5
2016. szept. 5. 07:52
Tudd valaki Vikiről valamit?
144. gabesz55 (válaszként erre: 143. - Böce)
2016. szept. 4. 02:57
Magadtól veszed el a lehetősèget,hogy jobb legyen,ha szenvidni akarsz azt is lehet,de akkor ne sirj!
143. Böce (válaszként erre: 141. - Gabesz55)
2016. szept. 3. 14:45
ó, hát persze. És ha az sem válik be, vagy bármi gond felmerül, dobjuk el, és keressünk másikat... meg újra meg újra... nem?
142. Böce (válaszként erre: 136. - B.Viki73)
2016. szept. 3. 14:28

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy megbetegedtél. Nem tudom, milyen rák, de ne add fel, mert a rákból is van gyógyulás!


Egyébként ezt olvasgasd az elejétől, éppen a te problémádról van szó benne és sok-sok okos praktika :-)


Hidd el, érdemes elolvasni min. az első 100-150 hozzászólást, de többet is.


[link]

141. gabesz55 (válaszként erre: 140. - Nomika 24)
2016. szept. 3. 09:39
Hagyd ott,keres jobbat!
2016. jún. 30. 17:14
Sziasztok jonapot kivanok.hat nekem is ilyen problemaim vannak alig vagyunk egyutt egy es feleve de nem mukodik a sexoalis eletunk havonta 1 szer kozosulunk vagy meg akkorse.viszont volt 3 honap szunetunk es akkor mindent meg igert de persze ferfi ezert sehol semmi.mi fiatalok vagyunk meg es mar nem mukodik.en 24 eves vagyok o meg 32 o.mar mindent megprobaltam de semmi a nemiszerve akar de o maga nem. mar tanacstalan vagyok.hisz meg volt az elhegyzes is.es jovobe lenne a lakodalom de egyre vizonytalanabb vagyok.kerlek ha valaki valami tanacsot tud szivesen meg hallgatom.koszonom szepnapot.
139. Nife (válaszként erre: 136. - B.Viki73)
2016. márc. 29. 20:36

Szia Viki!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életetek...

Èn együttérzek Veled!

Sok erőt és kitartást és egy szebb, boldogabb jövőt kívánok Nektek!

138. gribedli*** (válaszként erre: 136. - B.Viki73)
2016. márc. 26. 09:30

Szia, ne haragudj, de miért mentél még hozzá feleségül, ha már 2 éve tartott a krízis? Amikor ennyire nem javul semmi, talán nem az esküvő a legfontosabb. De ezt ti tudjátok, ti döntésetek, csak felmerült bennem a kérdés...


Nagyon sajnálom a betegséget és drukkolok, hogy sikerüljön minél hamarabb meggyógyulni, hiszen még fiatal, fiatalos vagy, előttted van még legalább ennyi év.


Azért a párodat semmiképp nem okolnám a kialakulás miatt, mert ha ennek lelki okai is vannak, végülis te döntöttél úgy, hogy vele maradsz, annak ellenére, hogy ez már így megy 3 éve, nemhogy valamit változtattál volna rajta. Ami a kapcsolatot illeti, ő is kiléphetett volna belekényelmesedés helyett, de még ezt sem gondolnám, hogy bejátszik mint rák okozó.


Amit nagyon sajnálok még, az az, hogy már te is eljutottál oda, hogy ha ő nem kívánja, akkor most már te sem, de nem jól éled meg ezt sem, mert csak csalódottságból fakadt reakció a tied. És ebben a szituban házasodtatok össze.


Őszintén szólva, azt gondoltam, hogy végül jó vége lett, és azért nem írtál már erről ide, nem gondoltam volna, hogy ez elhúzódik ennyi évig.


Az, hogy a betegséged ellenére mit sem törődik veled, nagyon nem szép dolog, így egyedül is meglennék, komolyan, ha elképzelem, hogy mit tennék, ha rákos lennék, és a másik nekiáll tévézni naphosszat, hát tudod ki mosna, főzne rá, akkor inkább egyedül lennék, hiszen semmi hasznomra nincs a jelenléte, sem lelkileg, sem a gyakorlati dolgokban.


Ha meg döntésre kéred és ő habozik, akkor bizonyítsa be, hogy tényleg maradni akar.

137. 388b941089 (válaszként erre: 136. - B.Viki73)
2016. márc. 26. 07:17
Nincs lehetösèged váltani? Vagy mièrt küszködsz vele? Nem tudsz önállóvá válni?!
2016. márc. 25. 22:09
Sziasztok! Újra itt vagyok, és még mindig ugyanaz a porblémám, mint volt három éve. Hihetetlen, hogy 2016-ot írunk, az én bajom pedig már 2012-ben kezdődött. Most szinte ugyanott tartok, nincs javulás, a rekord 2-3 hét. De már én sem akarom. A plusz annyi, hogy múlt nyárom hozzámentem feleségül, idén pedig rákot diagnosztizáltak nálam. Most várok a műtétre, illetve kezelésekre. :((((( Sajnos nagyon lelkis vagyok, és már annyira hosszú évek óta vagyok bajban, várható volt, hogy beteg leszek. Még mindig szenvedek. Egyik nap kész tények elé állítottam, és kértem, hogy döntsön. Megoldjuk, vagy feladjuk. Mondtam, hogy nagyon sok köze van a betegségemnek a problémánkhoz. Nem hibáztatom, nem mondom, hogy csak Ő az oka, mert ez nem igaz...Én vagyok ilyen hülye, aki mindent benyel. Nem annyira törődik az érzéseimmel úgy veszem észre...hiába várok válaszra....ma pl. délután 12, 30-tól játszik a gépen, és tv-t néz, illetve telefonozik. A kanapé szerintem már lyukas. Nem tudom, hogy csináljam, hogyan gyógyuljak így meg? Pozitívan kellene gondolkodni, de úgy érzem, hogy iszonyatosan blokkol valami benne....Már kezdem feladni, kezdem azt hinni, hogy nem jól döntöttem velünk kapcsolatban. Jó lenne megmenteni a házasságunkat, a kapcsolatunkat, az életemet is...de úgy érzem, hogy nem képes átlépni az árnyékán, nem képes tenni is valamit....akkor pedig ő nem akarja annyira, vagy éppen nem érdekli, hogy a párja ennyire szenved. Lúgosítok a rák miatt, alig eszek valamit, de most annyira kivagyok, hogy kibontottam egy üveg bort.....Pedig tiltólistás...Valami nagyon összetört bennem...lehet, hogy végérvényesen, és ez iszonyúan fájdalmas.
2014. aug. 6. 18:36
Megjavult azóta nálatok a helyzet?
2014. aug. 6. 18:16
ami nem megy, fölösleges erőltetni.
2014. aug. 6. 18:14

Ezt a cikket én is írhattam volna egy-két dolgot kivéve. ...

Vissza olvasom az akkori üzeneteinket. Olyan érzéki és pajkos...volt... :(

2014. márc. 27. 11:24
Sehogy.
131. B.Viki73 (válaszként erre: 130. - B.Viki73)
2014. febr. 23. 20:53
...úgy látom Cartmen már nem tagja a hoxának, töröltette magát...így valószínűleg nem kapok választ a kérdéseimre....Kár.
130. B.Viki73 (válaszként erre: 128. - F1f27630e2)
2014. febr. 23. 20:40
Hát,ez tényleg szomorú. Nem kapcsolat, nincs benne érzelem, értelem, még csak szex se....Mintha testvérek volnátok, de abból sem a legjobb fajta, hiszen mindenkinek megvannak a maga titkai, tehát nem mondható őszintének. Miért vagytok együtt? Megszokásból? Lustaságból? Félelemtől az újtól? Én képtelen lennék így élni. Amíg így vagytok, ilyen langyos kis kellemes pocsolyában addig egyikőtöknek sem nyílik ki semmilyen ajtó egy szebb élet felé. Mondjuk nem kérdeztél, bocsi, hogy beledumálok, mert ugye osztani mindig sokkal könnyebb másoknak a lapokat...saját magunknak, na az már egészen más....és sokkal nehezebb...Csak emberileg érdekel, mert nagyon sokan vagyunk nagyon sokféleképpen gondolkodunk...érdekel, hogy egy ilyen szituációban mi a jó...mi tart össze két szinte teljesen egymástól elhidegült embert.
129. vacsa (válaszként erre: 128. - F1f27630e2)
2014. febr. 20. 18:45
Ez szomorú...
128. f1f27630e2 (válaszként erre: 127. - B.Viki73)
2014. febr. 20. 18:32
Nekem van egy fiatal barátnőm ,neki nem tudom van-e valakije,de nem is érdekel,amúgy teljesen jól elvagyunk,de ő nem kezdeményez,én meg ha nem dugom meg két hónapig az se zavarja.Hát kb. ez van.
127. B.Viki73 (válaszként erre: 126. - F1f27630e2)
2014. febr. 17. 11:07

Igen, az első gondolatom nekem is ez volt, de ma már tudom, hogy nem így van. Biztos.

Ráadásul köztünk a szex mindig fenomenális volt, és ezt nem (csak) én mondom, hanem Ő is, sőt Ő állítja, hogy soha senkivel nem volt ilyen bensőséges és izgalmas is egyben, mint velem.

Amikor eljutunk odáig, hogy együtt vagyunk, akkor mindkettőnek ugyanolyan nagyon jó, érzem rajta is...Megbeszéljük, hogy ezt sűrűbben fogjuk csinálni...aztán mégse. Egyszerűen a stressz billentette ki, és emiatt a vágy is erőtlenné vált.

Tudnám, ha lenne valakije, egyszerűen érezném...Minden szabadidőnket együtt töltjük, és igényünk is van a másik társaságára. A kommunikációt visszahoztuk már jobb szintre, a szex is javult már sokat...A kettő ugyanis kézen fogva jár szerintem.

Látom a szemében a csillogást, hogy büszke rám, ha megbámulnak a férfiak az utcán, és egyre jobban tetszik ahogy rám néz...majdnem úgy mint régen. :)

Én hiszek benne, és bármit megteszek érte!

Ráadásul nálunk öregasszony az egyik szomszéd, a másik 7 hónapos terhes...:)

Veletek mi lett? Megjavult a szex, elváltatok, vagy maradt minden a megcsalós formációban?

2014. febr. 10. 18:00
Van valakije,én pont így viselkedtem a feleségemmel mikor barátnőm volt.Szerettem kedves voltam vele, még programokat is csináltunk együtt, de szexelni átmentem a szomszédba, egyszerűen azért mert az jobb volt ebben a műfajban.
2014. jan. 25. 00:41
Sehogy aludgy
124. B.Viki73 (válaszként erre: 123. - Emese78)
2013. dec. 30. 22:44

Szia! Azt hiszem, hogy egy ilyen helyzetből nem könnyű visszatáncolni. Sőt, nagyon nehéz. Azzal hiteget, hogy majd minden jobb lesz, ugyanolyan, mint volt, de én ebben nem hiszek. Bennem már kételyek vannak, kétség, és sok más hasonló negatív gondolat érzés formájában...Nektek úgy látszik, hogy egyenlőre normalizálódott a helyzet. De mi kellett hozzá? A sokkos állapot? Egy féltés, hogy örökre elveszíthet. És akkor ha valódi volt a probléma, akkor most hogy hogy megoldódott egy csapásra? Nagyon sok kérdésem van, és nem tudom vele megbeszélni. Ha elkezdeném ezt a témát, lekiabál, ideges lesz. Így viszont nekem nem jó. Én nagyon türelmes vagyok, nem tudom hogy jutottunk el idáig, nem érzem magam rondának, de ezek szerint ő mégsem tart kívánatosnak. És nekem már mindegy, hogy valójában miért. Ha beszélne velem erről, talán türelmesebb lennék, és talán megérteném, talán tudnék segíteni neki a "gyógyulásban". Bánt, és rosszul esik, hogy nem fordul hozzám, még akkor sem, ha én kérem rá, mert nem csak ő szenved, hanem én is. Már nem csak ő "beteg", hanem lassan én is. A lelkem már nem bírja. Iszonyat erőt próbáló.

Azért örülök, hogy írtál, és hogy neked legalább normalizálódott a helyzeted. Vigyázz magatokra!!

123. Emese78
2013. dec. 30. 20:29
Szia!Én12 évig csináltam ezt!Az idei év novemberig úgy telt,hogy egy újjalsem ért hozzám!Sokszor próbáltam beszélni vele,hogy valamit csináljunk mert ez így nem jó de mindig hárított.Engem okolt,hogy állandóan ideges vagyok kiabálok pedig néha törtem ki.Aztán mondtam neki novemberben,hogy elég volt ha nem kellek akkor oké de hagy hogy találjak valakit akinek kellek.Mondtam neki,hogy szeretlek de nem akarok így élni tovább!Vége van.Lehet,hogy látta rajtam hogy mostanra nem csak mondom mert akkor ott valami megváltozott benne.Most minden oké de nem ringatom magam hiú ábrándokba.Épp tegnap kérdeztem meg tőle,hogy mi történt amiért így megváltozott?Annyit mondott,hogy nem arra jön haza,hogy feszkó van meg ideges vagyok.Ne eröltesd csak legyél kedves vele.Kérdezd meg milyen napja volt.Egy pasi gyerek marad örökre!De persze ne csináld ezt életedvégéig!Jelölj ki egy napot kb 1-2 hónap mulva ha akkor is ilyen akkor állítsd kész tények elé.Te mindent megtettél de elég volt!Sok sikert! :)
2013. dec. 15. 19:32
Végigolvastam az egészet, nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy.Olvasd el a naplómat,ha elolvastad jelezd, és utána írkálunk erről ha akarod,de inkább privibe szeretném, majd megérted miért ha elolvastad a naplóm.... Kitartás!
2013. dec. 10. 21:18
Igen, ez is egyfajta zavar, a szexuális élet zavarai témakörből, a vágy elvesztése,csökkenése fejezetből. Vannak még különféle zavarok, pl merevedési zavar,stb...de engem most ezek nem izgatnak. És mint minden testet,lelket,szellemet ért meghibásodás gyógyítható,gondoltam ez is az a kategória. Azt szeretném,ha minden tőlem telhetőt megtennék értünk. Még többet. Nehéz. Nem azért mert orgazmusokat szeretnék megélni,hanem mert meg akarom javítani azt a z egyszeri és megismételhetetlen csodát ami köztünk volt,sőt valamilyen szinten van is,csak csorbulva. Ezért szenvedek ilyen nagyon.
120. gribedli*** (válaszként erre: 119. - B.Viki73)
2013. dec. 9. 22:38

Epp ezert lyukadok ki mindig oda, hogy ez is egyfajta zavar. Elhiszem, hogy felall neki, ha mar ott vagytok. Na de megsem all fel neki, ha meglat csipkes bugyiban. Es ez mindenkeppen a libidora vezetheto vissza, vagyis nem fogsz olyan csint latni a szemeben mert egyszeruen nincs neki spontan merevedese, ha teged csinosan lat. Es nem azert mert nem vagy csinos, szexi, kivanatos stb. Hanem azert mert neki problemai vannak a libidojaval es kesz.


Van olyan, hogy napkozben csak ugy felall neki a semmitol? Nincs, maskulonben rad maszna, folyton a seggedben logna. Egy fiatal sracnak meg gyakorlatilag szinte egesz nap az ilyeneken jar az esze, mert EZ egy egeszseges libido.


En nem tudnek ra gyogyszert, az egyetlen gyogyszer az, hogy minel tobbet massz ra te, hiszen ahogy irtad, akkor mar siman megy minden:)


Szerintem ragaszkodik o hozzad, de nem tudja megjatszani, hogy huu de szexelhetnekje van, ha egyszer nem, es nem tudja megjatszani, hogy tele van vaggyal, ha egyszer nincs tele. Te azt varod, hogy megcsillanjon a szeme, de erre nem letezik kapszula es nem lehet megjatszani. Most erre mi mas tanacsot lehetne adni? Erre nincs recept. Aki pedig nem elt at hasonlo krizishelyzetet, nem tudja megmondani, hogy hogy oldotta meg, nem? Tehat ne higgy senkinek, aki nem jartas vagy ha jartas, nem tudta megoldani mert kilepett a kapcsolatbol=inkompetens a kerdesben

2013. dec. 9. 21:21

Szóval, lehet, hogy nem voltam érthető teljesen. A párommal szeretjük egymást, együtt akarunk lenni. Nagyon sok izgalom, költözés, munkahely nélkülözése, váltása stb...hatására - valószínűleg - egyre ritkábban szexelünk. Engem nagyon bánt, hiszen együtt fergetegesek vagyunk. Senki nem kövér, mindketten sportosak vagyunk, sőt sportolunk. Ő edz, én futok, edzek. Csipkés bugyijaim vannak, nem hagyom el magam soha. Itthon sem nyúlott cuccokban vagyok.

Együtt akarunk élni. Azért írtam ide, mert megoldásokat keresek....Gyógyszert, orvost, tanácsot, bármit...valaki esetleg a saját tapasztalatait ha megosztaná velem. Ő túl büszke ahhoz, hogy ezt túlbeszéljük, és ahhoz is, hogy más segítségét keresse. De én nem hagyom annyiban!

Tehát nem az a gond, hogy "nem áll föl", ha elkezdjük akkor abban van minden. Még több is. Csak ritkán kezdjük el. Mintha sosem lenne megfelelő rá az idő.


Szóval, igaziból nem annyira olyan tanácsra van szükségem, hogy milyen színű vagy fazonú legyen a bugyim, vagy hogy elhagyjam vagy ne. Nem is a technikai részletek érdekelnek...Ha odáig eljutunk, akkor jön aminek jönnie kell, vagy amit megkívánunk. ELKEZDENI NEHÉZ.

118. B.Viki73 (válaszként erre: 111. - Krisz42)
2013. dec. 9. 21:11
Ránk ezt nem lehet ránk húzni. Nem merevedési gondjaink vannak. Ha elkezdjük, akkor mindkettőnknek megy, és jó. Csak elkezdeni nehéz. A vágy elvesztéséről van szó, amit valószínűleg stressz okozott. A szerelem nem múlt el, nincs harmadik, összebújva alszunk el. Csak korán. Hiányzik a vágy. Ezt akarom visszahozni. De nem csipkebugyis megoldásokat keresek könyörgöm! :D :D :D
117. B.Viki73 (válaszként erre: 110. - Gribedli***)
2013. dec. 9. 21:07

Én azt szeretném kivárni, hogy eljusson arra a pontra, hogy kíván. Mert nekünk nem magával az aktussal van a baj, hanem azzal, hogy sokkal ritkábban jutunk el odáig, mint amennyire én szeretném, mint ahogy volt idáig.

Próbáltam már, kezdeményeztem, hidd el, ez nem annyira jön be...de mindegy, majd meglátjuk.

Egyébként a kezdeményezés sem gond, csak szeretem azért a másik szemében látni azt a kis bátorító csínyt, vagy valamit....Anélkül már volt részem elutasításban. Volt olyan is amikor sikerült. Szeretjük egymást. Megoldást keresek a vágy elvesztésére. Azért nyitottam ezt a cikket. Hátha valaki már volt ilyen helyzetben. Nem az a kérdés, hogy elhagyjam vagy ne hagyjam, itt még nem tartunk, és nem is akarom.

116. B.Viki73 (válaszként erre: 109. - Krisz42)
2013. dec. 9. 21:02
Igen, az gáz. De Nekünk ez már egyszer egyensúlyban volt, működött. Most már tudnom kell, hogy a kezdet varázsa miatt volt így, és azért múlt el, vagy azért, mert a stresszes napok közbeszóltak. Ha a második, akkor orvosolható. Igaz, hogy sok-sok türelem kell hozzá. De Én sem szeretném, ha ilyesmi kényes szituba keverednék, és a párom, aki elvileg az életem szerelme emiatt azt fontolgatná, hogy otthagy. Mert nem tud rám várni. Holott azt mondta, hogy rám várt, és engem akar, és bármire képes, és blablabla...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook