Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat a párommal abortusz után? Van köztetek olyan, akinek ugyanattól a férfitól született gyereke? fórum

Szerintetek hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat a párommal abortusz után? Van köztetek olyan, akinek ugyanattól a férfitól született gyereke? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. Kanalasorvosság (válaszként erre: 93. - B8103f009a)
2011. nov. 23. 11:31

A parttalan vitánkkal neki már nem segítünk és szerintem egyeszségre sem jutunk! Innetől folytatni lehet csak minek.

Ahogy egyik barátom mondta mindig vita lezárásaként:

Béke van :)

93. b8103f009a (válaszként erre: 89. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 23. 09:08

Mégis miért hazudtolnám meg amit leír?Mi alapján gondolnám,hogy nem igaz?Igen,itt azokra a dolgokra lehet válaszolni amiket leírnak,azokból lehet bármit is levonni.Az,hogy te azon gondolkozol,hogy a másik félnek mi lehet a véleménye,ez csak pusztán a saját feltételezésed,semmi reális alapja.Annak legalább van amit leírnak.Ha az abortusz előtt jól működött volna ez a kapcsolat,akkor nem itt tartanának.

Minden kapcsolatban vannak problémák,ér fájdalom,döntéseket kell hozni.Ha ezt együtt 2 ember nem tudja megoldani,akkor nem működik a kapcsolat.Valószínű ez olyan volt,mint az alma,ami kívülről gyönyörű,ha leesik és elreped,akkor látod,hogy a belseje rohadt.Ettől a fórumindító még miért ne lehetne normális?Sőt,mindkét fél lehet az.Fiatalok,nagyon korán összekerültek.Talán élni akar még a fiú,bulizni,csajozni,stb,amit egy korabeli fiatal.Szegény Dorinának most fáj a szíve,mert Ő meg mást szeretett volna,azt,ha vele marad,szereti,hűséges hozzá,kitart mellette jóban-rosszban.De ehhez nem elég egyik fél akarata,ehhez 2 ember kell,hogy ugyanazt akarják.

92. 4c30444687 (válaszként erre: 89. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 21:35
A srác utálta meg Dorina családját, ő nem akar róluk hallani.
91. a14deb9047 (válaszként erre: 90. - 4c30444687)
2011. nov. 22. 21:31

Amennyiben ilyeneket mondana nekem a férjem, azonnal csomagolnék és vissza sem néznék...

És persze hozzám sem érhetne soha többé...

Menjen aludni mással...

90. 4c30444687 (válaszként erre: 87. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 21:28

"én nem tudom azt vállalni,hogy még téged is én tartsalak el"

"akkor most nem maradt más lehetőség,csak az abortusz?"

"én nem érzem magam készen arra,hogy apa legyek"

"most az lenne a legjobb, ha magától elmenne a baba"


Ezek aztán marhára úgy hangzanak, mint egy eltántoríthatatlan apa szavai :P

89. Kanalasorvosság (válaszként erre: 88. - B8103f009a)
2011. nov. 22. 21:11

Kicsit úgy érzemhogy mazsolázgattál abból amit mondott. Én is olvastam a kommentjeit azért írtam hogy ez alapján nem ítélek egyik oldalra sem!


Hisz az elején az volt hogy a pasi akarta és Dorina nem. Meg hogy a családja is megharagudott rá mert ők is akarták(ezek szerint a család mellettük állt volna és segített volna).

De aztán jöttek az idézetek hogy a pasi azt mondta magáról hogy nem érzi felkészültnek magát az apaságra meg hogy azt szeretné hogy a lány bárcsak azonnal elvetélne! Na most ez ellentmondás!

Aztán ugye megtudtuk hogy sokat veszekedtek és aztán a pasi szabályokat hozott hogy nem jöhet oda bulizni ahova ő megy stb.

Valamint úgy tünt az abortusz előtt nagyon jól megvoltak!


Te most töredékes infók alapján igazságot akarsz hírdetni!

meghallgattuk a lányt és elhiszem hogy nagyrészt igazat mond! Azonban a másik felet nem hallottuk!

Már bocs ha megsértelek de a munkahelyemen is azt utálom hogy az egyik nő mond valami rosszat a másikra és azonnal készpénznek veszik és szentírásnak!


Te is mindent igaznak vélsz amit a pasiról mondott ugyanakkor a többinél már azt vallod hogy bizony nem mond igazat(pl hogy miért gondolta meg magát és miért akart gyereket).


Én azt gondolom hogy egy normális csajról van szó és leírta a rosszul működö kapcsolatát!

Nem akarok igazságot hírdetni hogy ki lehetett rossz vagy hibás hisz csak az egyik felet hallottam.

Azt meg már leírtam hogy szerintem lépjen ki a kapcsolatból ha szeretne boldog és kiegyensulyozott lenni valaki más oldalán.

88. b8103f009a (válaszként erre: 87. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 20:56

Csakhogy ahogy Ő leírta,nem lett volna mire szülni.Fogalmuk nem volt miből nevelnék fel,a pasi kijelentette,hogy ő nem tartja el Őt a gyes ideje alatt,stb,írta lejjebb.Így hogyan tartotta volna meg szegény?Nem sok választása volt.Kényszerhelyzetbe került,és még Őt tartja a párja hibásnak a döntésért.De persze más megoldást ő sem tudott.

Áh,én azt mondom,ebben a kapcsolatban nem ez a baj,csak ez hozta ki.

87. Kanalasorvosság (válaszként erre: 83. - B8103f009a)
2011. nov. 22. 19:19

Én sem éreztem hogy Dorina azért akart volna gyereket később hogy megtarthassa a pasiját! Csak talán beindult az anyai ösztön és elbizonytalanodott. Nem tudom. Legkésőbb ha gyereke lesz akkor ez tuti elmúlik :)


És én nem egy gonosz és egy jó nézőpontból nézem a dolgot! megértem a pasit is bár nem értem minek szenvedteti a kapcsolatot ha már szerintem ő is tudja hogy ennek annyi.

Szerintem a pasi akarta a gyereket és nem tudta megbocsátani hogy Dorina meg nem. Ennyi!

Viszont ezután megromlott a kapcsolat és talán a sok veszekedés miatt már nem tudtak arra öszpontosítani hogy akkor mikor legyen gyerek.

És lehet azt mondani hogy üljenek le és beszéljék meg a dolgot de ezt max a lelke megnyugtatása miatt tegye meg Dorina ha akarja!

Aki már látott évekig mérgesedő kapcsolatot az tudja hogy azt megoldani szinte lehetetlen!(max a filmekben de ott ez pár perc alatt megy) Hisz mind a két félnek akarnia kell és még így is hónapok,évek kérdése. Itt én nem érzek akkora értékeket és akaratot a felek részéről ebben a kapcsolatban hogy ezt érdemes legyen megtenni!


És én a pasit sem látom gonosznak! Ha az abortusz előtt rendes és normális volt akkor egyértelmű hogy emiatt estek egymásnak. És sajnos a harag és veszekedés nem olyan ami logikus és korrekt! Általában olyat is a másik fejéhez vágnak amit akkor nem úgy gondolnak viszont elhelyez a másikban egy szálkát és így egymásba egyre többet szurnak! Na itt azt mondani hogy az egyik a hibás és a másik nem... Szerintem itt már kár bogozgatni mert valszin mindketten hosszú listát tudnának írni!


Szóval továbblépés a javaslatom.

persze ez nem garantálja hogy a következő pasija szuper lesz de hogy kit választ az már csak rajta múlik. Ez a mostani kapcsolat szerintem(!!) helyrehozhatatlan.

2011. nov. 22. 18:58

Nekem is volt abom 18 évesen. Persze, megzekkentünk, mi akartuk a babát, csak még nagyon fiatalok voltunk...

Azóta három gyerekünk van, és boldog házasságunk.


A tanulság: ha egy kapcsolat jó, akkor túl kell, hogy éljen mindent... még a bajt is. Ha nem, akkor a gyerek sem segít rajta.

2011. nov. 22. 18:13
Nem azért bántam meg, mert a gyerekkel magamhoz láncolhattam volna, hanem azért mert ilyen fájdalmat okoztam mindkettőnknek.ha ez nem történt volna, biztosan nem merült volna fel a szakítás gondolata.Kezdek rájönni, hogy tényleg túl sokat tennék meg érte,de én cserébe nem kapok semmit, csak rágalmat...
84. b8103f009a (válaszként erre: 78. - 529538f44c)
2011. nov. 22. 17:47
Szerintem Te túlságosan sok mindent megtennél ezért a fiúért.De amit leírsz,az alapján ő érdemtelen erre.Feleslegesen fájdítod a szíved.Majd ha túl leszel ezen a kapcsolaton,akkor látod csak tisztán,mennyire szemét,érzéketlen bunkó volt veled.Akkor majd örülni tudsz neki,hogy megszabadultál tőle.
83. b8103f009a (válaszként erre: 76. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 17:44
Szerintem meg nem jól látod.Nem azt bánta meg,hogy nem szült felelőtlenül egy gyereket,hanem azon gondolkozik,hogy talán a gyereket felhasználva megtarthatta volna a srácot,akkor jó lett volna minden.Pedig nem így van,nem ezen múlott.Azért szeretne most babát,hogy visszakapja őt.Ez tisztán lejön az írásából.Pedig nem is tudja szegény,hogy ez mennyire rossz megoldás lenne.De ez is bizonyítja,hogy Ő sem érett még az anyaságra,sem egy teljes értékű párkapcsolatra.Egy normális anya,soha nem használja fel a gyerekét ilyesmire.Egy valamire magát tartó nő pedig nem elégszik meg azzal,hogy csak Ő szeret,csak Ő próbál tenni a kapcsolatért.A pasi kitart az álláspontja mellett,miszerint nem kellett volna elvetetni.Na de arról fogalma nincs a szerencsétlennek,hogy miből nevelte volna fel,miből élnek a gyes ideje alatt!Normális az ilyen?!Nagyon rossz a nézőpontod,miszerint a lánynak csak magával kellene rendbe jönni.A kapcsolatban ugyanis ketten vannak.kettőjüknek kell rendbe jönni,valahogy megbeszélni,túljutni a dolgon.Ha ez egyáltalán lehetséges,mert nem úgy néz ki,mintha akarná a srác.És nincs mit megbocsátani ennek a felelőtlen suhancnak véleményem szerint.
2011. nov. 22. 12:35

Végigolvasva a fórumot, én a következőt tenném: elmondanám a pasinak, hogy én mi érzek az abortusz után és megkérdezném, hogy ő mit érez. Legalább próbálja meg ő is megfogalmazni és ne vagdalkozzon. Ugyanakkor az eltelt hónapok alatt annyira elfajultak itt a dolgok, hogy ez már nem egészséges kapcsolat és nem hiszem, hogy menthető. Próbálnám ezt is higgadtan, nyugodtan megbeszélni, hogy akkor ezt a traumát egyikünk sem tudta feldolgozni, nem tudunk vele együtt élni, ezért inkább menjünk külön. Nagyon nehéz meghozni ezt a döntést is, de a jelenlegi helyzetben úgy gondolom, ez a legjobb döntés.

Egy ideig nem menekülnék más kapcsolatba, legalábbis addig nem, míg magamba helyére nem pakoltam a dolgot és nem érzem úgy, hogy tudok új életet kezdeni az abortusz után.

Ami akkor jó döntés volt, de attól még iszonyatos lelki teher és elsősorban ezt kell megbocsájtani, önmagunknak!

81. 4c30444687 (válaszként erre: 75. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 12:12

Nem ellentmondás. Feltettem egy kérdést, megválaszoltad, mi a fenét rugózzak rajta?

Írtál mást, amire reagálni akartam.

80. Kanalasorvosság (válaszként erre: 78. - 529538f44c)
2011. nov. 22. 11:59

Szerintem azzal jársz a legjobban ha szétmentek!

Ő nem tudta megbocsátani a döntésed míg te magadnak nem tudtál megbocsátani évek alatt. Pláne hogy utána kizárt az életéből és "szabályokat" hozott rád hogy hova mehetsz vele, mit csinálhatsz stb ami gonoszság!

Egy új kapcsolat szerintem felszabadítana azzal hogy tiszta lappal indulsz, szeret és teljesen bevon az életébe az új társad(bulik,társaság stb).

Nem melesleg egy abortuszt a pasik 99.9%-a teljesen megért és soha nem fog a szemedre vetni!(a mostani szituációban ugye az az ő gyereke lett volna, azért más).


És kicsit durván fogalmazva, a jelenlegi kapcsolatodban szépen lassan becsavarodsz ha nem oldódik meg 100%-osan a nézetellentét, amire nem látok esélyt. Pláne hogy idővel csak elfajult a dolog...


Szóval szerintem a döntésed annó jó volt de a mostani örlődés csak rossz irányba vezet így sok boldogságot egy új kapcsolatban :)

79. 6b006fc769 (válaszként erre: 77. - 529538f44c)
2011. nov. 22. 11:58
Neked mindenképp jót fog tenni a levél!
78. 529538f44c (válaszként erre: 76. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 11:00
Sajnos most én is úgy látom, hogy nem menthető a dolog, igaz nem rajtam múlik.Ezt csak közösen lehet feldogozni, vagy külön-külön.Én bármit megtennék, hogy együtt túljussunk rajta, de ő a "feldolgozás" szakaszában még ott sem tart, ahol én,úgyhogy sajnos nem tudok vele mit kezdeni.
2011. nov. 22. 10:55
A helyzet az,hogy most délelőtt nagyon csúnyán összevesztünk,próbáltam vele megbeszélni a dolgot,kérdeztem, hogy megtud-e bocsájtani, de teljesen elzárkózik ettől a gondolattól!Én innentől nem is erőltetem, eljöttem otthonról, szerintem ennek a kapcsolatnak vége! Köszönöm mindenkinek a tanácsokat,sokat segítettetek. Azt hiszem írok még neki egy levelet, amiben részletesen leírom az érzéseimet, ha már ezt eddig nem tudtam megtenni,mert nem adott rá lehetőséget.
76. Kanalasorvosság (válaszként erre: 68. - 6b006fc769)
2011. nov. 22. 10:53

Teljesen jól látod szerintem.


Láthatóan ez a kapcsolat meg van terhelve egy nagyon komoly problémával!

Azzal hogy összejött egy terhesség! Amiben mindketten benne voltak!

A pasi akarta a babát míg a lány nem érezte magát felkészültnek és elvetette a babát. A probléma ott kezdődött hogy a lány utólag már elbizonytalanodott hogy jól döntött-e míg a pasi nem.

A lány azt szeretné ha a pasi azt mondaná hogy jóldöntött és minden rendben van. Miközben nem ezt gondolja!

Vélhetően sokat veszekedtek emiatt ami miatt el is hidegültek.

Az én nézőpontom szerint a csajnak magában kell belenyugodnia a döntésébe és azt elfogadni. A "megbocsátást" amit érzésem szerint keres nem kívülről várni.


Meglátásom szerint ennek a kapcsolatnak lehet adni még egy esélyt de már nagyon nehezen lehet helyre billenteni. A leírások alapján szerintem sokmindent egymás fejéhez vágtak...


A lány egy új kapcsolatban megkapná a "megbocsátást" az új párjától és el tudnák kezdeni tervezgetni az új babát ha készen vannak rá! Szerintem boldogabb is lehetne hisz tiszta lappal indulhatna ami felszabadítaná ebből az önmarcangolásból!

75. Kanalasorvosság (válaszként erre: 74. - 4c30444687)
2011. nov. 22. 10:40

Frankie!

Kérdeztél valamit! Azt hogy ha a párom nem akarná a gyereket de megszülné és otthagyná nekem akkor mit tennék!

Most mérges vagy és vagdalkozol mert azt mondtam hogy ha akartam volna a babát akkor felvállaltam volna és nevelném! Ne rám legyél mérges azért mert a sztereotípiád szerint a pasi csak bunkó lehet ha akarja a gyerekekt ha nem!

És írásod alapján látható hogy a feléig nem jutsz az írásaimnak hisz pontosan leírtam hogy a csajszerintem jó döntést hozott az abortusszal de a probléma hogy magában nemtudta elrendezni a dolgot és most azt várja hogy a pasi bizonygassa hogy szerinte is jól tette miközben a pasi nemígy gondolja!

Ez egy ellentmondás!

74. 4c30444687 (válaszként erre: 72. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 22. 09:52

Ha úgy gondolod, hogy ebben az esetben ez volt a helyes, akkor minek szapulod ezt a lányt?

Ha ő hozza ki hibásnak a fiú, ráhagyja, inkább fel se hozza már a témát. Nem megy bulizni vele, mert el lett tiltva. Ráhagyja, hogy törlésre került a névnapja. Annak ellenére, hogy a fiú már bejelentette a vetélést sokkal előbb, mégis magára hagyta a műtét előtt, után. Mit csináljon még szerinted ez a lány? Szórjon hamut a fejére és szaggassa meg a ruháját? A satát testét, lelkét vitte vásárra, és mind a kettő meg is sínylette, úh. ne okoskodj itt olyanról, hogy nem vállalja a felelősséget!

73. b8103f009a (válaszként erre: 68. - 6b006fc769)
2011. nov. 22. 08:59

Hát tudod,aki ennek fényében mégis marad egy ilyen ember mellett,annak úgy kell,megérdemli.

Ha ez a fiú rendbe akarná tenni a dolgokat,helyrehozni amit elrontott,akkor leülne megbeszélni,és nem egyedül csavarogna bulizgatna.De még azt is kikötötte szegénynek,hogy ha a Ő is elmegy szórakozni,akkor még véletlenül se menjen oda,ahova Ő.A felelősséget pedig csak rázza le magáról,tolja át ha szóba kerül az abortusz,pedig ketten hozták létre azt a terhességet.Az,hogy nem teremtett megfelelő hátteret egy baba érkezéséhez,hogy nem tett semmit,azzal kényszerítette Őt az abortuszra.Most meg Őt hibáztatja,mert nem szült meg egy gyereket felelőtlenül a semmire.De azt még most sem fogja fel,hogy egy ennyire labilis kapcsolatba jobb is,hogy nem született baba.Ha itt tart ez a kapcsolat,az nem ennek a traumának tudható be.Ez csak egy bizonyíték arra,hogy nem tudnak közösen túljutni egy ilyen dolgon,nem képesek együtt megoldást keresni.Minden kapcsolatban vannak,lesznek olyan dolgok,amikor dönteni kell együtt,ami fájdalmas lehet.Addig minden kapcsolat, szerelem szép,amíg nincsenek problémák,csak szeretni kell egymást.Az,hogy működik is e,az akkor derül ki,amikor olyan dolog történik,ami megviseli a kapcsolatot.Ilyenkor derül ki,hogy mennyire tartanak ki egymás mellett,mennyire segítik támogatják egymást,mennyire stabil a kapcsolat.

72. Kanalasorvosság (válaszként erre: 71. - 4c30444687)
2011. nov. 22. 08:53

Ha tudom hogy el tudom látni és akarom a gyereket akkor azt is tudom hogy miből lássam el!

Ha a barátnőm megszülné, odadná aztán csáó akkor bizony én felvállalnám és felnevelném egyedül!

Úgy gondolom nagyon nehéz lenne hisz az egyedülálló anyák élete sem könnyű. Ugyanakkor sokan meg tudják tenni!

Ha nem felkészült valaki akkor az abortusz a jó megoldás. Úgy gondolom a topik esete is ide tartozik. Ugyanakkor ha valaki felkészült és netán valamelyik család kicsit tudja is segíteni akkor vállalható!

71. 4c30444687 (válaszként erre: 57. - Kanalasorvosság)
2011. nov. 21. 23:35
Te, mint felelőségtudatod teljes tudatában lévő ember, mit szólnál hozzá, ha a barátnőd megszülné a gyereked, mert Te akarod, aztán átadná, és mehetnél GYES-re egyedül? Azt a talán 20ezer Ft-ot meg utalná gyerektartás néven.
70. 4c30444687 (válaszként erre: 60. - 6b006fc769)
2011. nov. 21. 23:30
Az összeírás szerintem is jó ötlet. Mikor nekem ab.-om volt, akkor én omlottam össze. Annyi féle képpen próbáltam elmondani, de egyszer sem jött át neki. Nagyon sokat böngésztem a neten ebben a témában. Aztán egyszer találtam egy PAS leírást, ami tényleg öszeszedett volt és elég részletes, nagyon magamra ismertem. Pirossal kielemtem, ami rám illett, és elküldtem egy e-mailban. Mikor elolvasta, akkor annyit mondott, hogy eddig fel sem fogta mi mehet végbe bennem.
69. 4c30444687 (válaszként erre: 46. - 529538f44c)
2011. nov. 21. 23:22
Ha csak Te erőlködsz azon, hogy ez működjön, akkor veszett az ügy :( Ne hibáztasd magad! Talán jobb lenne egy időre szétköltözni, aztán az idő eldönti, hogy végiggondolja-e magában egyszer, hogy ez nem csak a Te döntésed volt, mert halgatólagosan rábólintott az ügyre.
68. 6b006fc769 (válaszként erre: 64. - B8103f009a)
2011. nov. 21. 23:17
Olvastam, - bármilyen furcsa - az összes hozzászólást. Én úgy látom, hogy van egy lány, aki mindent a fájdalma tükrén keresztül lát - ami normális. Ha nem próbálják meg feldolgozni és megoldani a dolgot, akkor nagyon rosszul jön ki a dologból. A fiú viselkedését is az ő fájdalmán keresztül látjuk, gyakorlatilag nem tudunk róla semmit. Könnyű rásütni olyan bélyegeket, amikre egy-egy mondatból és a saját negatív tapasztalatinkból összegyúrva alkotunk. Azt engedjük már meg neki, hogy ha rendbe akarja hozni a dolgokat, akkor igen is próbálja meg, nyilván nem a semmiért szereti hat éve és nem a semmiért keres megoldást. Lehet, hogy tényleg annyi a kapcsolatnak, de így kilépni nem szabad. Meg kell beszélni, legalább annyit elmondani vagy esetleg levél formájában átadni, amiket itt leírt.
67. 4c30444687 (válaszként erre: 19. - 529538f44c)
2011. nov. 21. 23:16
Ha még mélyen meg tud bántani, akkor ez a "helyre tenné a dolgokat" egy teljesen általános tünet :( Valószínűleg csak pótlékot akarsz bűntudatból.
66. Kanalasorvosság (válaszként erre: 59. - 529538f44c)
2011. nov. 21. 22:30

Dorina!

Ahogy olvasgatom a legnagyobb probléma az hogy magadban nem tudod feldolgozni az abortuszt! Hiába lehet még sok gyereked de utólag már nem vagy biztos hogy jó döntést hoztál!

Egyszer probáltam egy csajnak segíteni aki egy sulyos problémát hordozott de képtelen voltam mert magát emésztette fel. A pasid hazudhatná hogy teljesen másképp gondolja de 10-bőlegyszer kijönne hogy mégsem úgy gondolja. Te csaj vagy ő meg pasi! Nem tudja veled elhitetni amit nem úgy gondol mert úgyis észrevennéd és a pasik nem is ilyenek.

A lány akit írtam állandóan ezen kattogott(persze nem állandóan de rengeteget),mindenen kiborult, érzékeny lett mindenre és képtelen voltam kitalálni mit mondjak neki ami segít.

Mi ugye nem tudjukmegmondani hogy mennyire változtatok meg az eset után. És csak te tudod hogy mennyire kezdesz becsavarodni ezen a feldolgozatlan problémán. Szerintem ha magadban megoldod, megoldódik részben a probléma is!

De ez nem jelenti hogy a kapcsolat is rendbe jön! Ez sajnos benne van a pakliban.


Egyébként ha azt akarod hallani hogy milyen szemét a pasid akkor rengetegen le fogják ezt neked írni. De ha problémát akarsz megoldani akkor óvatosan hallgass bárkire(rám is).

Csak egy példa: Pár napja írt be egy csaj hogy nagyon fáj a füle 2 napja és nem bírja elmulasztani adjanak valami tanácsot és vagy 20.-nak én írtam be hogy bakker menjen el orvoshoz és ne céklával meg mifenékkel kurálgassa magát.


Itt is ne a pasidtól várd a feloldozást hanem magadban rendezd le! Szerintemmajd rájössz hogy a legtöbb problémát magadban kell tudnod elrendezni mert ha elvársz külső reakciókat és nem azt kapod amit vártálaz csak rosszabbá teszi a dolgot!


És ami iszonyat fontos!!!!!

Valamikor anya leszel!!! Erősnek és kiegyensulyozottnak kell lenned és tudni hogy a gyereked életére hozott döntéseid rossz vagy jók is lehetnek. ha 1 rossz döntésen leakadsz és nembírsz továbblépni az további rossz döntéseket eredményez majd! Tehát túl kell lépned rajtuk és meghozni a 20 többi jót.


Most is arra kell koncentrálnod hogy hogyan teremts egzisztenciát hogy később baát vállalhass és nem a multban élni!

Nézz a jövőbe és ne hagyd hogy a régi döntésed rossz irányba vigyenek!

65. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 63. - 6b006fc769)
2011. nov. 21. 22:29

Igen,durva..viszont mindössze 1 vélemény a sok közül.Ebből a szögből nem volt vizsgálva a dolog,h hány évesek..

ha a srác egyedül jár el,ennyi idősen,iylen hosszú kapcsolatban,akkor..sajnálom,de most fog következni a megcsalás..valószínűleg.Egy oylan csajjal,aki problémamentes,és nincs közös abortuszos múltjuk még.

És mivel iylen fiatal is,és éretlen személyiség,szétszekálhatja a lány fejét,hiába lesz gyerek..

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook