Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hoznátok helyre egy házasságot, ha szívetek másért dobog? fórum

Hogyan hoznátok helyre egy házasságot, ha szívetek másért dobog? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 2. 17:46
Na ebben a kérdésben már nem lesz előrelépés:DDDDDDDDDD
91. df97308b7d (válaszként erre: 13. - C8012ab2c6)
2010. nov. 28. 14:32

Ha ló nincs akkor a szamár is jó?

Egyáltalán minek megy férjhez az ilyen?

Ha meg már gyerekek is vannak akkor meg maradj nyugton és örülj hogy lyuk van a seggeden!

Bocsi de csak szánni lehet az ilyen (anyát) ha annak lehet nevezni!

2009. nov. 29. 18:10
Hát akkor már sehogy.
2009. aug. 18. 17:45
Nemtudom mértvagytok kiakadva a naplóval kapcsolatba 3 gyerek és semmi segitség mellett egy Nö, Anya elhoszem hogy besokal még harmadik sem kell hozza az vesse rá az elsö követ aki még nemszólt a gyerekéhez csunyán ha ideges és nem ütött a fenekére pedig ha Ö jobb paszban lenne csak nevetne a rosszalkodásukon.
2009. aug. 18. 15:27

Én az 1juc szimpatizánsokkal tartok:)


Még akkor is, ha mindenfelé hemzsegnek a szent életű Anyák, Háziasszonyok és Feleségek:P


Ja! Tanácsot adni viszont nem tudok, meg nem is akarok. Ez már olyan nagyon magánügy, hogy ebben már tanácsot adni sem lehet. Érzésekben egyébként sem lehet okosat tanácsolni.

2009. aug. 18. 07:54
A fórumkiíró már kapott elég hideget-meleget (persze ez benne van a pakliban). Segítséget, tanácsot sajnos kevesebbet.:(((((((
86. correct (válaszként erre: 80. - 816fca07b8)
2009. aug. 17. 22:36

Én amúgy pont értem, hogy milyen szemszögből nézed a tagot (1juc).

A negatívos hozzászólók sem hinném, hogy kekeckednének.

Nézz csak meg egy naplóbeírást:

"azért ilyen szar ez,mert el kell fojtani az érzéseket..és ettől feszült vagyok meg ideges!!a gyerekeimhez sincs türelmem,kiabálok,és a kezem is hamar eljár..."

Szerinted mert anyu szerelmes így kell viselkednie...? Ráadásul azt se tudja, hogy az a férfi szereti-e. ezalapján így viselkedni felelőtlenség és gyerekesség, de még ostobaság is.

Ha tudná, hogy mit érez a másik, már más lenne, de akkor sem a gyerekeknek kéne meginni a levét ezeknek a dolgoknak.

Amúgy elég elmebeteg gondolat, hogy valaki ilyenből energiát szívjon el, hogy valakivel nem ért egyet nem? Szerinted tücsimücsi, anyuka, jó és kedves ember lévén energiát szívott el 1juctól?

De most komolyan :) Nem is ismered őt, és azt írod, hogy jobban is teszi? Nem Te vagy kicsit túl csőlátó? Lehet, hogy nem feltételezed a tagról (1juc), hogy miket csinál otthon, de ha esetleg látnád, akkor megbizonyosodnál. Úgy látszik ez a divat, hogyha valaki nem normálisan viselkedik és reagál le dolgokat, az akkor már jó világ és jajj szegény. Hát nem. Más betegségektől döglődik, és küzd, hogy legyen gyereke, ő meg, amiket ír a naplójában, inkább tenné össze a két kezét, hogy van gyermeke és örömét találná Bennük.

Most kíváncsi vagyok, hogy megérted-e az én nézőpontom, és akkor elhiszem, hogy normálisan beszélgetni is lehet, vagy, hajtod tovább, hogy jajj szegény.

85. mancs97 (válaszként erre: 84. - Meggy)
2009. aug. 17. 22:17
Mert kamuzik. :)
84. meggy
2009. aug. 17. 18:45

Amúgy nem értem a lótuszka nickű csajt, több névem volt már itt a neten..és mindig olvasom, hogy már nem tagja a hoxának.. aztán más éven visszajön..

most ött mindig kizárhatják ??

vagy magától lép ki ?? de akkor miért jön mindig vissza ??

83. judyt640 (válaszként erre: 81. - Tücsimücsi)
2009. aug. 17. 17:03
Nagyon örülünk neki
82. 816fca07b8 (válaszként erre: 81. - Tücsimücsi)
2009. aug. 17. 13:48
azt jól teszed :)
81. tücsimücsi (válaszként erre: 72. - C8012ab2c6)
2009. aug. 17. 11:20

Elöször is kikérem magamnak: nem vagyok alpári. Nincs jogod ilyet állítani, mert nem is ismersz. A véleményemet pedig arra alapoztam amit a naplódban TE írtál saját magadról.

Azt csinálsz amit akarsz engem nem érdekel.

Még csak annyit, hogy ha többet foglalkoznál a gyerekeiddel, a férjeddel és a háztartással, időd se lenne ilyen baromságokon agyalni.

Ha pedig szeretsz szenvedni, az már a te bajod. Akinek nincs elég problémája csinál magának.


Többet nem szólok a témához.

2009. aug. 17. 09:27

szia 1juc!


ne törődj a kekeckedőkkel! ők mindenkivel ezt csinálják,több helyen volt "szerencsém"hozzájuk,mindenkit elítélnek és szerintük mindenki kamuzik. pedig senki sem szent,emberek vagyunk..


kitaratás,és ne engedd h elszívják az energiáidat,ők ebből táplálkoznak.

2009. aug. 17. 08:05

Én nem hinném, hogy nem lehetne helyrehozni. De nem most. Amíg érez valamit, mégpedig erősen, a másik irányában, addig csak egy dolgot tehet: vár, hogy kicsit múljék az érzés, vagy hogy a másik fél mégis lépjen.

Nem igaz, hogy senki nem járt még itt úgy, hogy úgy érezte, beleszeretett valakibe. És ez nem feltétlenül volt hazugság. Aztán addig-addig őrlődött, amíg meg nem találta a helyesnek vélt utat. Persze lehet, hogy az sem volt jó, és ment tovább.

Azért kamuzik, mert a pasi nem viszonozza az érzéseit, pedig ugyanazt érzi? Miért, talán egy családapa nem érezheti azt, hogy nem kellene felrúgni mindent? Hogy vannak olyan házasságok, amelyben egész jól elvannak a felek, nem bántják egymást? És ha egyszer otthon nyugi van, akkor nem kéne egyből szétdúlni mindent. Némelyek nagyon könnyen dobálóznak a kapcsolatokkal, mások kevésbé.

Ha majd az érzés múlik, enyhül, akkor megint jobban tud a férjére figyelni. Addig meg valahogy túl kell élni, és ezt a néhány sz@r napot átvészelni.

Hiszen meg szeretné ő oldani, csak nehéz.

78. mancs97 (válaszként erre: 51. - Meggy)
2009. aug. 17. 07:58
Szerintem csak magából indul ki... :)
2009. aug. 17. 02:30
Őszintén?Akkor már sehogy...
76. correct (válaszként erre: 72. - C8012ab2c6)
2009. aug. 17. 01:00

Ne alpárizz le mást, az egyiküket nagyjából meg is ismertem, minden, csak nem alpári, tisztességes anyuka.

Te írtál ilyeneket a naplódban, nem várhatod, hogy angyalnak tűnj. Inkább örülj neki, hogy a gyermekeid más szemében is értékek. Ha még a lakás...az egy dolog! De a gyerekekről miért hiszed, hogy az normális, amit írtál?

75. Crystall (válaszként erre: 25. - C8012ab2c6)
2009. aug. 17. 00:13
Szerintem ha sohasem feküdtetek le ez csak plátói valami. A férjed sosem szeretted de lett 3 gyerek akiket úgy kell felneveéned, hogy nekik a legjobb legyen. Talán a plátói szerelmeddel sem lennél boldog, hisz alig ismered ha jobban belegondolsz, nem? Ez csak az újdonság a más élet varázsa de lakva nem biztos, hogy boldog lennél vele, a gyerekekröl már nem is beszélve.
2009. aug. 16. 23:26

Úgy gondolom, hogy ha egy lelki válságon átmenő nő, anya nincs a toppon egy-két napig, nem szabad általánosítani. Nem azt írta 1juc, hogy napokig nem törődött a lakással, a gyerekekkel, hanem abban az időben, amikor írta. Ez nem hiszem, hogy mint anyát, vagy mint háziasszonyt minősíti.

Amúgy pedig a nagyobb gyerekeknek szerintem jót tesz a barátok közelsége . Egy csendes környezetben nőttem fel és én is a csendes utcában játszottam a környék gyerekeivel. Mondhatni "lógtunk". Bicajoztunk, tollasoztunk, beszélgettünk. Ettől még nem lettünk elhanyagolt gyerekek. A gyerekeim úgyszintén összejöttek az utcánkban a többi gyerekkel és játszottak. Nem hiszem, hogy ettől rosszabbak lettek volna, mintha ki sem engedem a házból. Ja, és nem pici gyerekekről beszélek.

73. 599550b8c1 (válaszként erre: 72. - C8012ab2c6)
2009. aug. 16. 23:16
Alpári???? ::))
2009. aug. 16. 23:11

lótuszka,és tücsimücsI!!!

Különösebben nem érdekel,hogy mit is gondoltok,de azért azt nem hagyom,hogy így beszéljetek rólam!!

A gyerekeim a házunk előtt"lógnak"az utcán,amúgy is kijárnak barátkozni,nincs abban semmi rossz,nem az utca neveli őket!!!a mosogatnivalóm meg hidd el,elrendezem!!!!!!!!nem kell,hogy a férjem ki...asszon érte!!!Amúgy meg lehet neki sem törne le a keze,ha elmosogatna néha,nem????de ha ilyen alpári módon beszélnék,és viselkednék ,mint ti,már lehet ,hoy megtette volna..Részemről ennyi ....Többet nem érdemeltek!!

71. 599550b8c1 (válaszként erre: 70. - Tücsimücsi)
2009. aug. 16. 22:35

Én is ezért léptem ebbe a topikba:)


Sosem engedném, hogy a gyermekeim az utcán lógjanak.

11 éves múlt a nagylányom-de még egyetlen egyszer nem lógott lent.. Pedig aztán nincs könnyű dolgom nekem se..

70. tücsimücsi (válaszként erre: 69. - 599550b8c1)
2009. aug. 16. 22:33

Én meg a gyerekeit sajnálom, amikor arról ír, hogy kint lógnak az utcán ő meg otthon szenved és tele a mosogató szalad a lakás...

Én a férje helyében már jól kiba*tam volna.

69. 599550b8c1 (válaszként erre: 67. - Judyt640)
2009. aug. 16. 22:28

mert már nem tud mit kezdeni magával-és örjöng, mert semmiképpen nem tud megakadályozni egy dolgot...


A többi nem publikus.


Én már szánom..többre nem érdemes..

68. tücsimücsi (válaszként erre: 67. - Judyt640)
2009. aug. 16. 22:05
Nekem most jutott eszembe, volt itt valami Mira is hasonló témával amiből ő is több topicot nyitott. Ja...és már nem tag. De úgy emlékszem UGYANILYEN szerelmi ügye volt.
67. judyt640 (válaszként erre: 66. - 599550b8c1)
2009. aug. 16. 22:03
Mostmár csak azt áruld el mért kamuzna?
2009. aug. 16. 21:58
kiváncsi vagyok mikor fogod a következő topikodat nyitni-bár már rájöhettél volna, hogy nem érsz el vele semmit:)
65. Angyalka11 (válaszként erre: 58. - 816fca07b8)
2009. aug. 16. 21:55

Nagyon szépen megírtad ...ennél szebbet, többet,jobbat nem is lehetne mondani...

ez a lényeg nem kell tovább ragozni...ha nem fogadja meg akkor nem is akarta megmenteni a házasságát...

elmondanám 3 hónapja megtalált engem is a 19 évvel ezelőtti pasim..kerek perec megmondtam neki,hogy CSAK haverok lehetünk ééés a párommal éés a párjával is beszéltem,hogy kit zavar ha mi beszélgetünk.Mindkét fél kicsit húzta a száját de belátták nem akarunk többet csak beszélgetni...igaz én ritkítottam ezeket a beszélgetéseket még jobban...így senkinek sem fáj....ott is szép család 2 gyerek nekem 4 hova ugráljak kinek jó?

64. 599550b8c1 (válaszként erre: 63. - Tücsimücsi)
2009. aug. 16. 21:50
szerintem itt valaki nagyon erölködik..
63. tücsimücsi (válaszként erre: 61. - 599550b8c1)
2009. aug. 16. 21:48

Én ezt nem tudom eldönteni, de annyira nem is érdekel.


Azt az egyet tudom, hogy ezzel a Jucussal valami nem stimmel.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook