Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

60. 00a194caf9 (válaszként erre: 37. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 12:25

Most mire gondolsz? És az, hogy egy lány p*nciját nyalogatom, és nagyon élvezem a műveletet, meg az ízeket, s látványokat, akkor az mi?

Oh, bocsánat, ha alpári vagyok, nem akartam az lenni. Csak épp leszokóban vagyok a cigiről, és jajj nem bírok tisztelettel lenni.... :)


Azért nem érzel indíttatást, mivel effektíve nem álltam neki nőt keresni. Nem döntöttem el magamban, hogy na, én holnaptól a lányokat szeretem. Csak felkínált valamit az élet, én meg belevetettem magam, és elfogadtam azt, amit adott.


Egyébként meg jó dolog a boldogság. Jó dolog keresni azt. Viszont, a boldogság nem mindig olyan formában köszön be az életünkbe, amilyen formában mi várjuk, vagy amilyen formában elfogadott a társadalom számára. Ez még nem jelenti azt, hogy el kell menni mellette, és nem szabad észre venni.

59. 00a194caf9 (válaszként erre: 36. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 12:23

De kedves vagy! Köszönöm szépen, Te is szimpatikus vagy nekem!

Természetesen most is egyet értek Veled! Épp ezt próbálom megértetni sok emberrel, a környezetemben is, akik nem értik.

Most egy nővel vagyok teljesen, és 100%-osan boldog. Ezért nem akarok változtatni. Lehet, hogy a jövőben ez változik, és nem ő lesz az, akivel boldog leszek. Lehet, hogy egy férfival, lehet, hogy egy másik nővel. Lehet, hogy egyedül leszel.

De amíg én úgy érzem, hogy a szívem az tiszta, és boldog vagyok, addig nem gondolom, hogy bármit is változtatnom, vagy tennem kéne.


Amúgy pontosan úgy gondolom, ahogy te is. Nem jó, ha valaki kapcsolat függő, és egyikből a másikba ugrál, csak azért, mert képtelen egyedül lenni, és saját magát elviselni. És persze, vannak normális férfiak, ezt is tudom. :)

58. 00a194caf9 (válaszként erre: 35. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 12:20

Na várjál csak! Nem 5 volt. A jelenlegi kapcsolatommal együtt összesen életemben 13 emberrel feküdtem le. Természetesen a többi nem volt kapcsolat, és ezért sem írtam le.

Bizony alkalmiak voltak, vagy szeretők. Paráználkodtam keményen. :) Nagy ri*anc vagyok, lehet megkövezni emberek!

Egy nő, aki próbálja élvezni a testét, az ri*anc. A férfi, aki ugyan ezt teszi, az belevaló!


Legalább nem jövök rá majd 40 évesen, hogy nem éltem egy fikarcnyit sem, és nem csalom meg a páromat. A mostanit, vagy aki épp akkor lesz...

57. 00a194caf9 (válaszként erre: 32. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 12:16

Hmmm. A testi kapcsolatra azt hiszem érett voltam. Bár ez nézőpont kérdése. Úgy mondanám, testileg és lelkileg érett voltam, szellemileg viszont nem volt érett arra, hogy kiválasszam azt az embert, aki érdemes rá, akivel érdemes.

Tehát szellemileg nem voltam érett egy komoly kapcsolatra, és azt hiszem, ez ki is lett használva. Valóban.

56. 00a194caf9 (válaszként erre: 30. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 12:14

Szia! Köszi a hosszú hozzászólásodat!

Szerintem az ember egész életében tapasztal, tanul. És természetesen nem mindig lehet az adott szituációt tisztán látni. Van, amikor utólag látod az miérteket, és az okokat. És vannak, akik még utólag se...

Életminőségtől és típustól függetlenül szerintem mindenkinek érdemes néha-néha belenézni a jó nagy tükörbe, és elgondolkodni, megállni egy pillanatra. Ez alól se én, se más nem kivétel! Ez a véleményem.


Valóban volt olyan eset, ahol azt nehezményezték, hogy nem sikítok... Ez nem hazugság, így volt. :)


És persze, 23 évesen mi lehet a gond, ha nem a rossz szex? Igazad van! De ha soha nem tapasztaltad a jót, s már el is fogadtad, hogy frigid vagy, akkor akkor jó a szex, ha nem fáj! Szomorú, és ferde gondolkodás, de én így gondolkodtam, mert nem tudtam, hogy tudom másképp is. De ez a sztori nem csupán erről szór, persze.

55. 00a194caf9 (válaszként erre: 28. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 12:10

Ha részletekbe menően akartam volna írni, akkor szerinted hány oldalnyi szöveg lett volna belőle? :)

Szerintem a képtelenség az nem az én hibám volt. Mivel ugyan úgy álltam hozzá később is, mint korábban.

54. csgybzs (válaszként erre: 49. - K-né Zsóka)
2011. júl. 28. 12:05
Elbeszélünk egymás mellett...
53. 00a194caf9 (válaszként erre: 25. - Pic74)
2011. júl. 28. 12:05
Mennyire teszik ez az idézet.... Nagyon jó. :)
52. 00a194caf9 (válaszként erre: 23. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 12:04
Lesz*rom ki mit gondol. :)
51. 00a194caf9 (válaszként erre: 21. - Agis)
2011. júl. 28. 12:04
Ez van... Így történt... Akkor meg? Nem szégyenlem, hogy mi volt akkor. Mert szeretem azt, aki ma vagyok. Ennyi.
50. a284cbe523 (válaszként erre: 49. - K-né Zsóka)
2011. júl. 28. 12:03

Mondtam, hogy félre értesz, kérlek olvassad el amit írtam.


Nem a boldogság a lényeg a cikkben és én sem arról írtam. "És utána boldogan éltek, míg meg nem haltak"


Ez csak mese, meséből is származik. Nem kell túl magyarázni, mert az élet nem így működik.


És szerintem maradjunk a cikknél ami leszbikusságról, meg szexuális kielégítetlenségről, szól. Most jól érzi magát ebben a helyzetben, kívánom, hogy maradjon így, de a cikk alapján is sok a kérdőjel.


Szóval én csak a cikkhez szóltam hozzá és nem szerettem volna fórumot indítani a boldogságról. Vagy éppen az ellenkezőjéről.

49. K-né Zsóka (válaszként erre: 45. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 11:52
Szerinted aki boldog az nem a valóság talaján van? Realista ember csak a szomorúságot , problémákat ismeri? Vigyázz, mert a világot teszed is azzá aminek nézed és az életed olyanná amilyennek érzed.
48. mothertiger (válaszként erre: 37. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 11:17
Ez igaz.
2011. júl. 28. 11:16

Hú!


Azt hiszem félreértettél. A boldogan éltek...et úgy értettem, hogy felnőttként az ember tisztában van vele, mi miért történik és, hogy adott esetben mit, miért tesz. A boldogság nem csak úgy jön, hanem tenni kell érte.


De szerintem ez a cikk nem a boldogságról szól és az egy másik téma lenne, hiszen a leírtak alapján egy friss kapcsolat ez a nővel és mint valaki írta "még a vörös köd lebeg"


De ezek csak vélemények, majd az idő kideríti a cikk írója számára, hogy ennek volt-e értelme.

46. 00a194caf9 (válaszként erre: 19. - Kanalasorvosság)
2011. júl. 28. 11:12
Már bocsánat, de szerintem nem azt írtam, hogy hibátlan. Akkor valamit félre értettél, azt hiszem. Tudom a hibáit, természetesen van bőven, egy raklappal. Mint ahogy nekem is, és mindenki másnak is van. Egyébként egyet értek azzal, amit írsz, ezt a témát már egy hasonló fórumban valakivel megtárgyaltam.
45. csgybzs (válaszként erre: 44. - K-né Zsóka)
2011. júl. 28. 11:12
Inkább csak realista, és ezt az emberek nem bírják feldolgozni.
44. K-né Zsóka (válaszként erre: 43. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 10:53

Ne haragudj, de elég megkeseredettnek tűnsz. Amiért felnőttél attól még lehet hinni. Van boldog élet és olyan mindegy, hogy ki oldalán éli az ember.

Igazad van, hogy mindennek oka van, de nem mindig tudjuk ezt az okot. Próbálj meg újra hinni és lehet, hogy meg fogsz lepődni:) Minden jót kívánok neked!

43. a284cbe523 (válaszként erre: 40. - K-né Zsóka)
2011. júl. 28. 10:48

És boldogan éltünk, amíg meg nem haltunk. Ilyet én is láttam, de akkor még gyermek voltam és akkor még hittem, de felnőttem.


Az ilyesmit nem dobja a gép. Ő ment egy leszbiszobába csetelni. Nem a gép dobta, saját döntése volt. Minden bizonnyal abszolút érzelmi alapon.


A sors nem hozhatja úgy, hogy valaki nemi identitást vált. Annak oka van.


Beszélgetni lehet erről a cikkíró meg majd tapasztalatból rájön, mit és miért tett. Majd, ha ezzel tisztába jött (azaz saját magával) majd akkor fog tudni szabad akaratú döntést hozni, de amíg az érzelmei sodrásának utat enged, addig nem. Márpedig azt teszi, ő mondja írja.

42. felhőjáró (válaszként erre: 35. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 10:44

Mivel nem írta le teljességgel mi zajlott benne és nem tudjuk hogy látták a férfiak így csak az egyik oldal ismert...így pedig nem lehet tisztán látni.

Mikor egy -egy ilyen fórumot olvasok mindig kíváncsi lennék a másik fél véleményére is.Így csak azt tudom mondani örülök hogy boldog...hogy az élet később mit kínál tálcán és ő abból mit vesz el az már az ő dolga de sokat segíthet az önismeret.

41. felhőjáró (válaszként erre: 38. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 10:39
Abban igazad van nem ez a normális.....de ha már egyszer így döntött szíve joga boldognak lenni az mellett aki mellett annak érzi magát kortól és nemtől függetlenül.
2011. júl. 28. 10:35
Le ne harapjátok a fejem, de én úgy vettem ki a cikkből, hogy nem eldöntötte, hogy elege van a pasikból és most már nőkkel folytatja, hanem így hozta a sors. Ezt dobta a gép. Rádöbbent, hogy senki nem nyújtott még ennyit neki. Ha eldobja ezt , arra gondolva, hogy a következő pasitól is talán ezt fogja kapni lehet, hogy élete legrosszabb döntése lett volna. Így kellett lennie. Boldog és én mindig örülök ha valaki boldog . Legyen szép életed market!
39. d62762eb79 (válaszként erre: 37. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 10:28
és erősít egy régi, szar sztereotípiát a leszbikusokról: hogy azért "ilyenek", mert szarok voltak a pasik, vagy mert egy pasinak se kellettek. ez másról szól. a valósi biszexualitás is másról szól.
38. csgybzs (válaszként erre: 34. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 10:28
Nem a bírálásról van szó. A társadalom azért ítéli el, mert valójában ez abnormális dolog. Szép dolog a szolidaritás, meg a megértés, meg a jogok, de azért a biológia nem így működik, az ember nem így lett kitalálva. Én sem állok be egyik sorba sem, de nem kell elhitetni mindenkivel, hogy ez normális, amikor nem az. A kettő elvonatkoztatható. Neki így jó, tegye, engem nem zavar, de akkor sem normális.
2011. júl. 28. 10:26

engem az zavar, h nem érzem az igazi indíttatást, az okot, amiért egy nőt keresett. nem vágyott nőkre. szarok voltak a pasijai, számára. ez a tény. (az, h az ő szerepe mi volt ebben, csak találgatás)


ez számomra nem leszbikusság, még csak nem is biszexualitás. mindkettő sokkal többet kíván az emberből.


bár persze lehet így is kezelni, lazán. akkor meg semmi gond nincsen. de nem is volt.

2011. júl. 28. 10:26

Mindezeken túl én nem szeretnék pálcát törni feletted Market, mert több témában olvastam már hozzászólásaidat, és nagyon szimpatikus lánynak tűnsz, helyes értékrenddel.


De! Ne menekülj magad elől. Szeresd és fogadd el magad. Ehhez nem kell se férfi, se nő. Lásd meg magadban és az életben a szépséget, és élj úgy, ahogy boldog vagy. De ne ess abba a hibába, hogy ezentúl a nőkhöz ragaszkodsz. Lehet, hogy nála pont kaptál valamit, de ugyanekkora esély volt arra, hogy a 6. ember férfi legyen. Vannak rendes férfiak, akik ugyanúgy szenvednek attól, hogy csak a mai plázacica picsákat kapják....

Szóval egy szó mint száz... élj úgy, ahogy Neked jó, de ne zárd be magad ebbe a világba, mert szerintem Te nem vagy leszbi....


Sok boldogságot!

35. a284cbe523 (válaszként erre: 31. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 10:26

Lehet, hogy furán látom, de, ha pusztán azt veszem alapul, hogy volt 5 kapcsolata (szexuális) férfiakkal és mindegyik rossz volt, majd úgy döntött, hogy akkor nővel lesz...


Szerintem ez eleve fura és nem az, ahogyan én látom. Én nem azonosultam a szereplőkkel és meg van az a nagy előnyöm, hogy mint kívül álló olvasó a leírtak alapján alkossak egy objektív véleményt.


Azt azért fontos tudni, hogy a leírtak alapján, mert az író a saját problémáit elfedi egy írásban és másokét pedig felerősíti, tehát még ez pluszban a történet része és ez nem csak a cikk írójára igaz, ez a szubjektivitás.


Szóval mi fura, ha nem az, hogy egy lány 15 éves korától 22-23 éves koráig lefekszik öt férfival. Kivétel nélkül kielégületlenséget hoznak a szexuális együtt létek, majd megpróbálja nővel.


Persze lehet, hogy bele magyarázok, de engem a háttér mindig sokkal jobban érdekel, mint csak a felszín, mert a fontos dolgok, a motivációk ott lakoznak.


Persze lehet, hogy igazad van, de akkor, ha eddig az öt férfiból egy sem elégítette mi, vajon mi lenne az a szám, ahonnan a majd legközelebb talán másképpen lesz megváltozik?


Megmondom egészen pontosan öt volt, mert áttért a nőkre, azaz egészen pontosan egy nőre. Az idő majd úgy is eldönti számára, de a leírtak egy zsákutcára hasonlítanak nekem.

34. felhőjáró (válaszként erre: 33. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 10:19
Ha neki így jó tegye..nincs jogom bírálni a döntését.Nem tett vele semmi rosszat...csak mert a társadalom másképp ítéli meg az azonos neműek kapcsolatát attól még nekem nem kell beállnom a sorba és úgy gondolnom hogy ezt így nem lehet.
33. csgybzs (válaszként erre: 31. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 10:16
Te meg túlságosan leegyszerűsíted. Vagy szerinted az a nő, akinek van 4-5 félresikerült kapcsolata (21-22 éves korára, ami elve abszurd), akkor pártoljon át?
32. csgybzs (válaszként erre: 29. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 10:14
Nem lett rossz lány, valószínűleg arra gondol, hogy ilyenkor egy ember sem lelkileg, sem testileg (még ha biológiailag igen is), nem érett a testi kapcsolatra.
31. felhőjáró (válaszként erre: 30. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 10:12

Nagyon furán látod a dolgokat.....

Miért lenne bármi baj a lánnyal vagy a férfiakkal.Miért kell ezt ennyire túlbonyolítani.A férfiak önzőek voltak a szexben mert nem voltak szerelmesek így a másikra való odafigyelés háttérbe szorult, a lány pedig tapasztalatlan volt.Miért kellene sikítani élvezkedés közben???

Majd mire eljön az ideje lesz elég tapasztalata s megtalálja azt aki mellett boldog lesz, lehet az mellett akivel most van de az is lehet, hogy más mellett.Más emberek is próbálkoznak társat találni és bizony nem elsőre sikerül, vagy legalább is sok embernek legyen az nő vagy férfi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook