Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

90. 00a194caf9 (válaszként erre: 89. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 20:45
Igen. :)
89. 0b18315731 (válaszként erre: 86. - Kanalasorvosság)
2011. júl. 28. 20:40

Egyet értek veled!Sőt én úgy gondolom amíg az emberek élnek addig élni is fog.Van aki élvezi,van aki nem,van aki űzi és beszél róla van aki űzi de nem beszél róla,van aki beszél róla és csinálja van aki nem beszél róla de csinálja vagy csinálná.Minden esetre az volt az ész aki a csókolózáson kívül feltalálta:-)

Viszont az is tény hogy egy jó párkapcsolat alapja a kommunikáció,őszinteség,bizalom,szeretet és persze a jó SEX!

88. 00a194caf9 (válaszként erre: 86. - Kanalasorvosság)
2011. júl. 28. 20:40

Szia! Kő keményen oda mondok, ez tény. De nem vagyok megsértődve. Az, hogy kő keményen megmondom, amit gondolok, az nem jelenti, hogy sértődött vagyok. :) Mert nem. Jogod van másként gondolni. És leírni ezt. És mindenki másnak is.

De azért helyesbítenék egyet nálad is. :) Vagy párat.

Szóval...

Teljesen egyet értek azzal, hogy meg kell mondani, hogy mi a jó. Ezt így gondolom én is. Mondtam volna én, hogy mi a jó nekem, ha éreztem volna, ha amit csinálnak, bármi is jó. De bárhogy értek hozzám, bármit tettek, semmire nem volt jó. És hiába mondtam volna bármit, ha mondtam is nem volt jó. Bár mondani sem tudtam, mert magam sem tudtam. Illetve, magamnak megtudtam tenni, egyedül sikerültek a dolgok. De náluk egyszerűen nem működött. Tehát, lehet, hogy a hazai pálya előnye, vagy az érzelmi alapok... Nem tudom. Egy biztos, semmiképpen nem történt másképp erről a részről a dolog.


Ja, és még egy dolog: Én nem a jó szexet kerestem... Illetve persze, kerestem azt is, meg a jó pasit. De ki ne keresné a jó szexet? De ha a jó szexet kerestem volna, akkor nem maradok esetenként 1-1,5 évet egy olyan pasival, aki soha nem juttatott örömhöz. Igazából a jó szex, az nekem azt jelentette, hogy nem fájt. Ha ezt megkaptam, akkor kitartó voltam. És tettem is a kapcsolatért. Az ágyban a visszacsatolások alapján nagyon is jó voltam nekik. A többit meg aztán lerendeztem magamnak. Szóval, nem a jó szex, vagy a nem jó szex vezetett rá arra, hogy valakivel együtt legyek, vagy ne legyek együtt. Természetesen benne volt a pakliban, de melyik kapcsolatban nincs?

És igen, a jó szex, az persze, hogy összetart... És pont ezért fontos is, én úgy gondolom. Ez tagadhatatlan.

87. 00a194caf9 (válaszként erre: 84. - Ami.)
2011. júl. 28. 20:27
Örülök, hogy ezt észre vetted, és már így gondolkozol. Soha nem késő. Így boldog leszel. :)
2011. júl. 28. 20:24

Nem értem páran miért sértődnek meg ha nem csak gyönyörűeket és szépeket írnak a történet kapcsán??

Ahogy olvastam Market kő keményen odamond!! :))

Hisz amúgy is leírja hogy volt több pasi az életében akik vagy rendesek(1db) vagy szemetek(az összes többi) voltak de jó bénák! Magyarán a jó szexet keresi és nem normális pasit...

És valljuk be, ha a mostani kapcsolatában rossz lenne a szex akkor otthagyná!

Az hogy csajjal jár max annyiban lényeges hogy valószínű vele oldottabb!! A leírásból pedig kitűnik hogy a szexről és hogy mi jó neki, valszin semmit nem beszélt a pasikkal!!

Egyébként nekem a hasonló koromból való kapcsolataimra hasonlít az egész történet(pasi vagyok...)! Sok csajt rendkívül nehéz vagy szinte lehetetlen volt rávenni hogy nyugodtan beszéljen arról hogy mit szeretne az ágyban! És 20-21 éves csajoknál kezdődött el hogy nem kellett szenvedni velük hogy maximálisan jól érezzék magukat az ágyban!

Egy csaj mindig előnyben lesz egy pasival szemben ha "szavak nélkül" kell kitalálni hogy mi jó egy nőnek!

Mint már írtam szerintem a jelenlegi pároddal is egy ilyen tanulási folyamaton mész át! A szex lehet olyan dolog ami miatt úgy érzed hogy ő életed párja! Ha majd a nélkül is úgy gondolod akkor lesz igazán az!!

Legjobb lány barátom aki pont tavaly házasodott, összejött egy kedves és nem is rossz pasival és pár hónap alatt profi lepedőakrobatává nevelte mert már az elején nyíltan elmondta hogy neki mi a jó és ezt fordítva is megbeszélte! Az ő taktikája szerintem a legjobb! A pasi 5 éve nem csalta meg, boldogok és most várnak egy babát!

Szóval szerintem eddigi hibád az volt hogy a pasikkal nem beszélted meg hogy mi a jó neked! Hisz ha megtetted volna akkor ezekre térsz ki és nem arra hogy milyen kritikákat kaptál...


Szóval én csak tanácsolni tudom Neked és minden csajnak a legjobb barátnőm példáját!

Aztán aki nem akarja az ne fogadja meg! Mindenki a saját életét éli :)))

85. a26b2a1b7e (válaszként erre: 64. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 19:47

"ja, nem ilyen problémáim vannak"


Remélem is ;)

84. Ami. (válaszként erre: 72. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 18:05
Teljesen egyetértek,az apró örömök felett szemet hunyunk..én is bele estem ebbe a hibába,azt vettem észre h mindig többet akarok,mindig jobbat..megvettem az első autómat saját keresetemből 23 évesen,nem hitelből,senki nem segített,és nem örültem neki,azt néztem milyen lesz a következő autóm,mert cabriót szeretnék.Én időben feleszméltem,kb 2-3 hónapig tartott nálam ez a dolog.És most örülök egy napsugárnak,ami simogatja a bőröm,ha elszáll mellettem egy pillangó..visszaálltam a régi kerékforgásba,de 2-3 hónapra elkapott a mókuskerék..és belefásultam a mindennapokba...mindenkinek ki kéne törni belőle!
83. 00a194caf9 (válaszként erre: 81. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 17:37
Szia Doris! Nem tudok mit mondani,vagyis egyenesen elérzékenyültem! köszönöm a kedvességed, és a pozitiv véleményt. :) Nagy megtiszteltetés,hogy ide irtál! és tudod,inkább utálói legyenek az embernek, mint sajnálói... :) tehát nem riadok meg senkitöl,semmitöl.
2011. júl. 28. 16:02
Korrigálás:Nem lehet NEM ÉSZREVENNI!:-)
81. 0b18315731 (válaszként erre: 80. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 15:44

Szia!Igaz én azt írtam a naplómban és azt ígértem Páromnak is,hogy olvasgatok csak és nem kommentezek fórumokon,hiszen csak fel bosszantom magam.Ez a cikk mégis megragadta a figyelmemet,hogy lám-lám ilyen nők is akadnak a hoxán?Igen kapsz majd mindent,hiszen itt a fórum királylányok előszeretettel ki élik magukat,na de sebaj,arra is rájöttem,hogy a korona csak az itt töltött időt igazolja sajnos nem mindenki érdemes rá.

Nem is fogok szerintem más cikkhez hozzá szólni,viszont téged és a megírt cikkedet nem lehet észre venni.

Úgyhogy így éteren keresztül gratulálok neked,hogy élsz,hogy boldogítod a jelenléteddel az embereket az életet.

Őszintén örülök neki,hogy megírtad a cikket,hogy rá jöhettem,hogy vannak még őszinte emberek rajtam kívül is a mai világban.Gratulálok a szüleidnek hozzád!Magadnak meg magadhoz!Őszintén kívánom,hogy a boldogságod és a világgal élettel való szemlélet módod sosem változik meg!

Szivből és őszintén kívánom neked a legjobbakat.

Akik esetleg meg nem értenek velem egyet,sebaj,hiszen a lényeg,hogy akiknek szólt azok értik és díjazzák majd ilyen kommentekkel mint én is jómagam!

Mégegyszer köszönöm!Élmény volt!Élmény vagy hogy hoxázol!Puszi

80. 00a194caf9 (válaszként erre: 79. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 14:50

Valóban csalódtam. De egyelőre azzal sem vagyok éppen tisztában, hogy a csalódásaim össze függnek-e ezzel a történettel. Lehet, hogy ha nem csalódok két percet sem, akkor is ide keveredek. Ezt nem lehet tudni. Mivel hogy nem kerestem tudatosan nőt, nem terveztem el, hogy én nővel leszek együtt. Tény, hogy felmentem egy ilyen oldalra, és lehetséges, hogy önmagában már ez is sugall valamit. Nem tudom. Na ez az, amire előbb vagy utóbb biztosan rájövök.

Minden esetre nem tudhatom, hogy miért kerestem nőt, mert nem kerestem.

Azt már tudhatom, hogy miért döntöttem később úgy, hogy vele leszek, amikor ott volt a lehetőség. És azt is tudom, hogy miért nem bántam meg. :)

79. a284cbe523 (válaszként erre: 66. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 14:39

Nem így értettem. És főleg nem pendítettem meg olyan szálat, hogy légy férfival, szerintem mindenki azzal van, akivel akar, de a cikked nem éppen azt sugallja, hogy a nemi identitásod változott meg, hanem azt, hogy csalódtál a férfiakban...


És főleg azt, hogy magad sem tudod, miért kerestél egy nőt... nos a szabad akarat akkor fog érvényesülni, ha tudod is, hogy miért keresel egy nőt, ergó tisztában vagy az érzelmeid eredetével. Akkor majd szabadon dönthetsz, mert tudod, mit miért.... de amíg nem, addig nem lehet szabad a döntés, hiszen nem ismered érzéseid eredetét. Majd megjön ez is és majd rájössz.

78. 00a194caf9 (válaszként erre: 76. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 14:30

Persze, értem én! De sajnos nem is tudom kerekké tenni... :(

Amúgy a levelekre több reakciót is kaptam később. Volt, aki nem válaszolt. Volt, aki utólag bocsánatot kért. És volt, aki szerint ez nem véletlenül alakult így az életemben.

77. 00a194caf9 (válaszként erre: 74. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 14:29

Egyelőre egyáltalán nem akarok gyereket. És ha a párom férfi lenne, akkor sem szeretnénk most, se én, se ő.

Szóval, ez a jövő zenéje, nagyon is. Minden esetre, ha ez egy hosszú távú és komoly kapcsolat lesz, akkor emiatt nem fogom eldobni. Vagy lemondok a dologról, vagy körbe járjuk a témát... De ez még nagyon a jövő zenéje, nem is érdemes gondolkodni rajta, hiszen nem aktuális.

76. csgybzs (válaszként erre: 70. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 14:28
Én ezzel nem minősíteni akarlak Téged, csak utaltam arra, hogy így nem kerek a történet, bármilyen jól is van megírva.
75. 00a194caf9 (válaszként erre: 64. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 14:27

Igen, lehet. Az élet nem is írásomban van, hanem a mindennapokban, amiket megélek.

Minden esetre nem vagyok író, sem költő. :)

74. csgybzs (válaszként erre: 72. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 14:27
Remélem azért a gyerek majd akkor kerül képbe a vágyak között, amikor egy rendes férfi lesz melletted... :)
73. 00a194caf9 (válaszként erre: 67. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 14:27

Jajj igen, igen, persze, hogy rontani fogja az összképet. De tökre mind1 már, azt hiszem. A szívinfarktus nem nagyon izgat.

De ha nem lennék legalább biszex hajlamú, nem lennék képes erre, és ezért írtam le ezt. Minden esetre ez valóban nem ide tartozik, és ez nem az a fórum.

72. 00a194caf9 (válaszként erre: 47. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 14:25
Majd boldog leszek, ha megtalálom a párom. Ha kifizettem az adósságaimat. Ha megvettük az autót, az álom házat. Ha megszületett a gyerek, ha felnőtt a gyerek. Azt vettem észre, hogy az emberek nagy része tudja, és gondolja, hogy mitől lenne boldog. És küzd azért az egy, vagy több dologért. A gond, az pedig csak azzal van, hogy miközben küzd elfelejti észrevenni a mindennapi örömöket, és elfelejt boldognak lenni. :(
71. 00a194caf9 (válaszként erre: 61. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 14:23
Szerintem sem kellett volna, csak egy fórum tag felszólított rá. Azt mondta, akkor leszek hiteles, ha írok ebből egy cikket. És hogy tartozom ezzel. Tehát, ezért írtam meg. Nem önszántamból.
70. 00a194caf9 (válaszként erre: 69. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 14:22

Persze, elismerem én. Az éremnek MINDIG két oldala van. Most én vagy az egyik oldala, a másik oldala meg nincsen.

Ó, ezer rosszat fel lehetne róla sorolni. De ehhez nem kell másik ember, mondom én magamtól is, mert tudok róla. :)

69. csgybzs (válaszként erre: 65. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 13:45
Így viszont mindenkiben ott marad a hiányérzet.... lehet, hogy a fiúk részéről más a vélemény. Lehet, hogy ők is legalább ennyi rosszat fel tudnának sorolni rólad. Egy kapcsolatban sosem csak az egyik fél a hibás...... ezt azért Neked is el kell ismerned.
68. agis (válaszként erre: 61. - D62762eb79)
2011. júl. 28. 13:44
Ennek az iromanynak csak a csufneve cikk, egyebkent egy simple naplobejegyzes.
67. csgybzs (válaszként erre: 60. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 13:43
Jaj, ez az első pár sor azért eléggé rontani fogja rólad az összképet. ha nem akarsz alpári lenni, ilyenkor inkább töröld ki... megspórolsz egy-két szívinfarktust a prűdebb olvasóknak..... És azért valljuk be, ez marhára nem érdekel senkit.......
66. 00a194caf9 (válaszként erre: 43. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 12:32

És szerinted ha én érzek valamit, és annak engedek, az nem a szabad akarat?

Vagy mit nevezünk szabad akaratnak?

Szabad akarat lenne az, ha én most úgy döntetnék, hogy társadalmilag normális életet akarok élni, és keresek egy pasit? És elhagyom, akit szeretek? Ez volna a szabad akarat?


Szerintem a szabad akarat az, amikor tudod, hogy valaminek mi lesz a következménye, és ennek tudatában teszed meg, illetve nem teszed meg a dolgot. S ha megtette, vállalod a következményeket.

Tudtam, megtettem, vállalom...

65. 00a194caf9 (válaszként erre: 42. - Felhőjáró)
2011. júl. 28. 12:30

Hát igen. A másik fél véleménye az mindig fontos. De nem sorakoztathatom fel őket ide, a fórumba, hogy nyilatkozzanak.


Egyébként, csak mint érdekesség, a cikkben felsorolt férfiak kaptak tőlem levet, és leírtam nekik, hogy mit gondolok mai fejjel a kapcsolatunkról. Azért, mert szerettem volna, hogy tudják, mi a véleményem, továbbá egyszerűen szükségem volt rá, hogy elszámoljak...

Kivéve a kolléganő fiának, neki azért nem, mert nem akarom az édesanyjával való kapcsolatot megrontani.

64. d62762eb79 (válaszként erre: 60. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 12:28
ja, nem ilyen problémáim vannak. de már leírtam. üres, amit írsz. nincs benne élet. de azért sok boldogságot, meg mindent.
63. 00a194caf9 (válaszként erre: 40. - K-né Zsóka)
2011. júl. 28. 12:28

Jajj. Végre valaki érti, mit akartam mondani. :) Valóban nem eldöntöttem, csak így hozta a sors. Amiben persze már az én döntésem is benne volt később. De nem bántam meg.

Teljesen igazad van, és köszönöm szépen. :)

Neked is legyen szép életed. :)

62. 00a194caf9 (válaszként erre: 38. - Csgybzs)
2011. júl. 28. 12:26
Nem normális, persze. De mégis így lettünk kitalálva. Hiszen ha nem így lettünk volna kitalálva, nem léteznénk... Nem? Azért lenne mint filozofálni. :)
2011. júl. 28. 12:26
még mindig nem értem, miért kellett ebből cikket írni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook