Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

210. 00a194caf9 (válaszként erre: 209. - 0b18315731)
2011. aug. 3. 09:13

Bizony! Viszont én kiegészíteném még a történetet azzal, hogy azért sok olyan nő van, aki pont a rossz fiút keresi, és egy rendes pasival meg nem éri be. Mert az nem izgalmas.

Ismerek én nem egy olyan lányt, aki a rendes pasit átgázol, mint Morzsi kutya a küszöbön, és aztán keres magának valamit szemetet, aki alázza. És ahhoz ragaszkodik. Majd sír, hogy neki ilyen, meg olyan szar, és őt senki nem becsüli meg. Aztán ha valaki becsülné, az nem kell neki, mert túl unalmassá válik balhé nélkül az élet.


Szóval, ilyen nők is vannak. És sajnos azok a rendes férfiak, akik ilyen nővel találkoznak, már nem biztos, hogy a jövőben is rendesek lesznek... Sajnos, van ilyen is...

209. 0b18315731 (válaszként erre: 206. - A56fa55821)
2011. aug. 2. 23:22
A véleményem kialakulását a fórum hozzá szólásaid eredményezték.Úgyhogy igen egyet értek a maket érmével.Én nem küldök neked,de csak azért mert pasi vagy:-)Nálam az érdemérem az én Páromé lehetne csak,de őt nem köti le ez az oldal.Nincs ideje rá,nem a net világában dolgozik.Ha mindenki úgy gondolná ahogyan a ti tipusú pasik akkor viszont sok nőnek nem kellene meg küzdenie a boldogságért.Mi nők sem vagyunk egyszerűek ez tény!Viszont én úgy gondolom mindenki érdemes a boldogságra és nekem a mamám,tetám együtt öregedet meg,tehát nincs lehetetlenség.Nem kell ezért megalkudni sem,csak megtalálni azt az embert aki értékrendben és vérmérsékletben a másik ember számára megfelelő.Utána jön az is még,hogy bizalom,őszinteség,tisztelet,kommunikáció és persze aki azt mondja hogy a jó sex,nem lényeg!Az hazudik.Hiszen csak azt lehet el vinni,aki elvihető.Nem mindegy az sem,hogy valaki értékeli a maga mellé választott párt annyira,hogy megnézi az étlapot,hiszen valjuk be mindkét nem megnézi az étlapot.Viszont nem mindegy,hogy csak megnézi,vagy tovább is megy és ezzel már árulást végez azzal aki azt hitte számára fontos.Vagy inkább megnézi és otthon vacsorázik.Hiszen a végeredmény ugyanaz és ha jó a páros teljesen felesleges cserélni és kóstolni jobbra balra,hiszen habár a mennyiség sem elhanyagolható én inkább úgy vagyok vele,hogy a minőség a fontosabb és ne menjen a minőség rovására a mennyiség.A nemi élete mindenkinek magára tartozik csak nem mindegy,hogy beszél-e róla a Párjával,vagy sem!Megpróbálnak egymás igényeihez igazodni.Nekem ma már ez a véleményem közel a 30 fele:-)))
208. a56fa55821 (válaszként erre: 207. - 00a194caf9)
2011. aug. 2. 22:12
Zavarba hozol :-)
207. 00a194caf9 (válaszként erre: 206. - A56fa55821)
2011. aug. 2. 22:03
Repül is az érdemérem! :)
206. a56fa55821 (válaszként erre: 203. - Jnemargo58)
2011. aug. 2. 21:20

Az önzőség mellett a férfiak lemaradnak a egy csodálatos látványról, amit úgy hívnak női orgazmus.

Én férfiként azt vallom a nők akkor a legszebbek, mikor éppen átélik ezt a dolgot. Ezt az élményt nem szabadna kihagyni senkinek.


Egyébként pedig nekem nincs jobb ajzószer ennél a látványnál.

205. 00a194caf9 (válaszként erre: 203. - Jnemargo58)
2011. aug. 2. 21:09
Köszönöm. :)))) Igyekszünk, nagyon vigyázni egymásra, és nagyon megbecsülni egymást. :)
204. a56fa55821 (válaszként erre: 202. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 20:08
Köszönöm, hogy ezt gondolod :-)
2011. aug. 2. 20:06

Örülök és gratulálok, hogy feltaláltad, s egyben felvállaltad Önmagad.

Hidd el, a nők kb. 55 %-a is ugyanazokat éli át, mint Te, de inkább hallgatnak, félnek a változásoktól, a megszokások rabjai.

Sajnos a férfiak valóban nagyon önzőek. Itt nem számít, hogy milyen a külsőd, lehetsz bombázó is, az ágyban szinte mind egyforma - tisztelet a kivételnek -, mind a maga kielégülését keresi, s előbb utóbb ha szép, ha csúnya valaki, unalmassá válik számukra a partner.

Tudod van erre egy igaz mondás: "minden nőt un valahol, valaki"!!!!

Tartsd meg addig partnered, míg úgy érzel, ahogy most. Örüljetek egymásnak - nemre való tekintet nélkül -, s legyetek boldogok addig, amíg csak lehet!

202. 0b18315731 (válaszként erre: 201. - A56fa55821)
2011. aug. 2. 17:46

Nekem is ezt mondja a Párom és olvastam hétvégén neked a kommentjeidet!Örül,hogy fórumozol.Tisztára mint te!Nálunk se fér bele a magcsalás,mindig mindent megbeszélünk!

Én küldöm a Puszim,ő meg Pacsit!:-)

Mondjuk nem ismersz és nem fontos a véleményünk,de én értékelem,hogy jééé Páromon kívül is van még pasi aki normális?Még jó!:-)))

201. a56fa55821 (válaszként erre: 199. - 00a194caf9)
2011. aug. 2. 15:29

Nekünk sem jött össze a baba, pedig már 7 éve vagyunk házasok. Pedig megfordultunk már néhány orvosnál.

Mégsem fordult meg egyikőnk fejében sem, hogy ezért elhagynánk a másikat.

200. 00a194caf9 (válaszként erre: 197. - A56fa55821)
2011. aug. 2. 15:28
Köszi. :)
199. 00a194caf9 (válaszként erre: 198. - Csgybzs)
2011. aug. 2. 15:28

Szerintem is. Pl. mi van, ha az egyik félnek nem lehet gyereke, mert meddő, például.

Jó, persze, akkor fogadnak örökbe, de sokak szerint ez egyáltalán nem ugyan az.

Tehát, akkor elhagyja az egyik a másikat? Megteheti, de ha megteszi, akkor tény, hogy nem is szerette igazán.


Mert ha igazán szeretsz valakit, akkor nem a körülmények érdekelnek, és nem az, hogy lesz-e gyerek, avagy sem. Hanem az, hogy vele lehessél. A többit meg megoldjátok.

Ha pedig nem tudjátok megoldani, mert nem lehet, vagy mert nem lenne etikus, akkor átugorjátok az akadályokat.


Én úgy gondolom, hogy nem éri meg egy boldogtalan kapcsolatba bele menni csak azért, hogy gyereket szülhessek. És ezt senkinek nem javaslom.

198. csgybzs (válaszként erre: 196. - 00a194caf9)
2011. aug. 2. 15:16
Így van. Hetero kapcsolat is simán kibírja a gyermektelenséget, én vagyok rá az élő példa :))))
197. a56fa55821 (válaszként erre: 196. - 00a194caf9)
2011. aug. 2. 15:10
Tetszik a hozzáállásod!
196. 00a194caf9 (válaszként erre: 195. - Magnum77)
2011. aug. 2. 15:08

Hát igen. Egyelőre lelkileg és anyagilag még nem állok a gyerekvállalás küszöbén. Így nem gondolkodtam ezen, és nem volt téma eddig.

DE erről az a véleményem, hogy ha eljön az idő, beszélni fogunk róla. Meg fogjuk vitatni, s ha mindketten akarunk majd babát, körül fogjuk járni a témát. Azért ez elég érzékeny téma, de nem mondom, hogy feltétlenül helyes döntés, avagy helytelen. Szóval, körbe járjuk, megvizsgáljuk, átbeszéljük, végig gondoljuk. De nem itt a fórumon, mert egy ilyen komoly döntést nem idegen, esetenként rossz indulatú emberek véleménye alapján fogunk meghozni.


Tehát, ha úgy döntünk, akkor bevállaljuk a dolgot. S akkor a mikéntjét meg fogjuk oldani. S ha úgy döntünk, hogy ez valójában nem helyénvaló, akkor ott van a választás lehetősége, ugyebár... De én úgy gondolom, ha egy kapcsolat megfelelően erős, és egymásért vagyunk, akkor nem érdemes emiatt egy szaporodásra alkalmas hímet keresnünk magunk számára. Csak ezért. Míg az érzéseink mást mondanak.


Tehát, egy igazi, erős kapcsolat szerintem bármit kibír. Akár a gyermektelen létet is. S ha nem, akkor annak pedig így kellett lennie.

2011. aug. 2. 13:16

Egyetértek a cikkíróval, egy nő sokkal jobban szerethető, sokkal színesebb, tele van érzésekkel és élettel! Biztos, hogy a nőket fogom szeretni a következő életemben is :)

Egyetlen apróság, hogy egy kisbabához (ami a nőből még több mindent tud előhozni) férfi kell, egy gyereknek meg apa, bár amilyen cici-függő örülne két anyának is :) Erről akkor lemondtok?

194. 0b18315731 (válaszként erre: 193. - Zoli011)
2011. aug. 2. 13:07
:-)))Helló!
193. Zoli011 (válaszként erre: 191. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 13:01

Erre a mondatodra vártam: "Az ember esendő és hibázhat". Ebben a mondatban megvan a probléma elfogadása ,megoldásának és a fejlődés lehetősége.

Ebben viszont nincs: "Tudod az őszinteség meg hosszú távon kifizetődőbb, de jobb úgy osztogatni, hogy ez kárára ez embernek nem, csak is előnyére származik."

Helló!:)

192. 0b18315731 (válaszként erre: 188. - A56fa55821)
2011. aug. 2. 12:40
Minden tiszteletem a tiéd,ha ez így van!Ritka vagy,mint a fehér holló!Pusz
191. 0b18315731 (válaszként erre: 189. - Zoli011)
2011. aug. 2. 12:38
Aha!Szóval szerinted én csak megjátszom magam és nem vagyok őszinte.Az ember esendő és hibázhat.Mi valóban meg ölnénk egymást egy napot nem tudnánk együtt élni ez így éteren keresztül is át jött.Sebaj.Értelek én!Vagy lehet mégsem!:-)Mindegy mert amúgy az jön le,hogy alapjáraton te jó ember lehetsz,csak néha gőzöd sincs arról amit írkálsz.Mondjuk nálatok biztosan olyan a felfogás,hogy bólogatós legyen a nőci.Na én éppen nem vagyok ilyen.Párom még is imád:-)Én pedig büszkén vállalom,hogy minden vagyok csak nem egyszerű.Kinek mi jön be!Igen nem voltam őszinte mert megalkudtam,meg volt az okom rá,ma már nem alkudnék meg.Ugyanis nálam ma már úgy van:Kellek?Jó!Nem?Helló!:-))))
190. 0b18315731 (válaszként erre: 186. - 00a194caf9)
2011. aug. 2. 12:34
Ott a pont!Pusz
189. Zoli011 (válaszként erre: 185. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 12:11

Hogy milyen az a pasi? Olyan, amilyet te választottál annakidején. Te pont azt találtad meg, akit éveken keresztül be lehetett csapni, az őszinteség osztogatásának a következményeivel együtt.

Igazad van! Örülök annak is, hogy te nem az alkuk világát éled főleg magaddal szemben, mert akkor még véletlenül őszintén magadba kéne nézned, csak nem azt a képet látnád amit szeretnél.

188. a56fa55821 (válaszként erre: 185. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 11:23

Ezzel én nem értek egyet.


Én férfit és nőt elitélem ha félre utakon jár egy kapcsolatban.

187. 00a194caf9 (válaszként erre: 185. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 11:08

Amúgy, szerintem kutyából nem lesz szalonna! Ez egy nagy igaz mondás. És mindenkire érvényes. Ha 1-2 alkalom után nem változik egy ember, akkor soha nem fog változni, változtatni.

Egyáltalán, nagyon kell szeretni és becsülni valakit ahhoz, hogy a saját hibáinkat beismerjük érte, és dolgozzunk a dolgon. Továbbá önismeret is kell hozzá.

186. 00a194caf9 (válaszként erre: 185. - 0b18315731)
2011. aug. 2. 11:06

Jajj, de igazad van! De sajnos ez mégsem van így a legtöbb helyen.

Vizsgáljuk meg közelebbről a témát. Elvileg, mi nők, kihasználtuk magunknak a szabad akaratot, és az egyenjogúságot. De azért ez mégsem sikerült tökéletesen. Pl.

Régen ugyebár, a férfi dolgozott, a nőnek a dolga az volt, hogy takarítson, főzzön, mosson, gyereket neveljen, szép legyen. Nem dolgozhatott.

Kiharcoltuk, hogy dolgozhassunk. Most már egy nőnél is elvárás, hogy melózzon, hiszen egyenjogúság van. De a pasiknál nem elvárás, hogy a házimunkából kivegye a részét. Tisztelet a kivételnek persze. Szerencsétlen nő, aki reggel szintúgy munkába ment, biztos fáradt. És akkor még főz, most takarít, vív a gyerekkel. Apuci tévét néz. Legalábbis én ebbe nőttem bele, és számtalan helyen ezt láttam.

De azért legyen szexi és ápolt. De legyen elégedett azzal, amit ezek után kap. Ne menjen félre. Akkor már céda, ugyebár. A ha férfi megy félre, akkor meg biztos az asszony nem adott meg neki mindent, amire egy férfinak szüksége volt... :)


Ja, és akkor arról nem is beszéltünk, hogy egy nő az nem szokott fingani, büfögi, inni, berúgni. Ezt egy nőnek nem kehet. Egy férfinak előjoga van minderre!

Akkor hol az egyenjogúság?


Persze meg lehet tenni mindezeket, de ha így élsz, elítélnek a mai napig. Mondjuk ez engem nem igen érdekel. :)

185. 0b18315731 (válaszként erre: 182. - Zoli011)
2011. aug. 2. 09:59

Szerinted az milyen pasi,akivel beszélsz és ígérgeti hogy változik?Kíváncsi lennék a véleményedre mint pasi.Nem mindig a nő a hibás.Más:Pasi félre kúr,óhhh király vagy!

Nő megy félre:Ilyen olyan...céda:-))

Hogy is működik ez?Nektek mindent lehet a nőknek semmit sem?Tévedés!2011-ben az élhető nők nem az alkuk világát élik!

Pusz

184. 00a194caf9 (válaszként erre: 182. - Zoli011)
2011. aug. 1. 11:42

Hát igen, igazad lehet, nem tudom. A tapasztalat az egy olyan dolog, amit valahonnét gyűjteni kell, tehát, véleményem szerint, kortól függetlenül nulláról indul az ember. Egyébként meg 16 voltam.

Lehet, hogy korai, de manapság ez már nagyon előrehaladott dolog. Nem volt sok barátnőm, de akik voltak, kb. ilyentájt találtak fiút maguknak, és rendszerint jól választottak, nem úgy, mint én.


Szerintem jó lehet az, ha két fiatal együtt tanul, és egymás jelzéseit tanulják. De ehhez is nagyon kellenének a megfelelő érzelmek, a figyelem, a kommunikáció, ami megfelelő intimitás nélkül nem megy. Amit előbb is írtál.

183. 00a194caf9 (válaszként erre: 181. - Zoli011)
2011. aug. 1. 11:40
Teljesen egyet értek! Ott a pont. :)
182. Zoli011 (válaszként erre: 175. - 00a194caf9)
2011. aug. 1. 09:46
Egy 15 éves lány még félig gyerek, szinte nulla a tapasztalata hogy mit kéne éreznie, még tanulják a testüket és annak jelzéseit. De ez egy külön fórumtémát érdemelne.
181. Zoli011 (válaszként erre: 175. - 00a194caf9)
2011. aug. 1. 09:37

Nagyon jó végszót adtál:" beleérző képesség".

Sokat írtunk a színészkedésről, meg a becsapásról. Ez is egy lehetőség, lehet vele élni, én mégis azt mondom, hogy aki így tesz, önmagát nyomja el valahol. És ez feszültséget okoz.

És nehéz kijönni belőle, mert minél később vallja be aztán az ember a párjának az igazságot, annál nagyobb a fájdalom mikor kiderül a valóság, és hogy amit évekig hittünk az hazugság, becsapás, színészkedés volt. Szinte borítékolható a kapcsolat szétesése, mint ahogy írta korábban itt valaki.

Még annyit, ha valakit tényleg szeretek, azt nem fogom évekig becsapni és színészkedni neki, mert akkor hol van az, hogy teljesen odaadom magamat a másiknak, akár a "hibáimmal" együtt. A megnyíláshoz is bátorság kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook