Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

180. a56fa55821 (válaszként erre: 179. - 00a194caf9)
2011. aug. 1. 09:37

Mindenképpen érezni kell a parterén az embernek, hogy ezt és azt nem kötelességből teszi, hanem azért mert maga is élvezi, amint látja, hogy a párja mennyire begerjed attól, ahogy hozzáér, simogatja, kényezteti.


Mert ha ez az érzés nincs meg, akkor megette az egészet a fene.

179. 00a194caf9 (válaszként erre: 178. - A56fa55821)
2011. aug. 1. 09:29

:DDDD Hát az első barátom válaszként azt reagálta, hogy tudnom kell, egy férfi büszkesége és kincse a lába között van, így nem várható más. Hát, tőle az biztos, hogy nem. :) De szerencsére azért tudom, nem minden pasi gondolja így.


Hát az ismerni kell a testedet dolog az sem ilyen egyszerű. Elvileg én ismertem, mert egymagamat kifejezetten jól, sőt, nagyon jól elszórakoztattam már elég rég óta, de ez valahogy kevés volt. Talán azért, mert az első srác elszúrta nálam a dolgot. Vagy olyan volt a partner, hogy hiába is mondtam volna bármit is. Vagy olyan volt, hogy bármit is tett, nem vezetett egyszerűen semmire. Pedig azért volt, aki egészen kitartó volt, de semmire nem volt jó, mégsem. Mert elég hamar a varázsát is elveszítette a dolog, mert görcsös kényszermelóba csapott át a dolog. És amikor látod a másikon, hogy melózik ezerrel, és várja az eredményt. Nagyon várja, mert unja már az egészet, akkor meg minden ihleted elmegy, még az is, ami volt.

178. a56fa55821 (válaszként erre: 177. - 00a194caf9)
2011. aug. 1. 09:20

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a színészkedés nem visz előre.

Egyrészt becsapja magát a nő, de ugyanakkor a partnerét is.


Ezért fontos a kommunikáció. Egy nőnek elvileg mikor kialakít egy kapcsolatot ismernie kell a testét. És tudja mit kell számára tenni, hogy kielégítő legyen számára a szexuális kapcsolat.


Ha a nő a férfinak őszintén elmondja lehet, hogy olyan játékos a pöcsöd, hogy ha tintába mártanád levelet is tudnál írni vele,azonban számomra ez önmagában nem üdvözítő emiatt nem hiszem, hogy megsértődhet a férfi.


Persze lehet próbálkozni, mert hátha egyszer megtörténik az ami még sosem, de tudomásul kell vennie annak a férfinak, hogy az ilyen nőnél bizony más eszközöket is be kell vetnie.


Meglátásom szerint az ilyen nők vannak többségben. Ami egyáltalán nem szégyellni való. Sőt tovább megyek én természetesnek tartom.


Persze, ha két tapasztalatlan fiatalról van szó, akkor azoknak közösen kell kitapasztalni mi jó az egyik és mi jó a másik félnek.

177. 00a194caf9 (válaszként erre: 174. - A56fa55821)
2011. aug. 1. 09:07

Na látod, ez az, ami nekem is furcsa. Nem tudom. :)

Lehet az is, hogy valaki nagyon jó színész. Vagy lehet az is, hogy sok nő színész...????? Nem tudom!


Egy biztos, nekem az első barátom pl. vagy átvert tudatosan, vagy pedig neki minden nője színészkedett, mert az biztos, amit ő csinált senkinek nem lehetett jó. Tudom, tudom, az érzelmek, meg ízlések, és pofonok, de az tuti, senkinek nem lehetett élvezetes. Sehogy sem...


Nem tudhatjuk ugye, hogy százalékos arányokban manapság a kapcsolatokban hány nő élvezi valóban a szexet, és aki nem, az vállalja-e, vagy esetleg színészkedik. Erről azért lehetne egy név nélküli közvélemény kutatást gyártani, és szerintem azért érdekes lenne az eredmény, bármi is lenne az.


Egy biztos, vegyünk egy pasit, aki nem túl jó az ágyban, de tegyük fel, nagyon lelkes és oda adó. Ha ezt a pasit sorra minden nője átveri, mert nem akar neki csalódást okozni, akkor végleg elszúrhatja, hiszen ha később adódik egy olyan nő az életében, aki valóban őszinte, akkor nem fogja érteni, s azt valóban frigidnek fogja gondolni, vagy túl éhesnek, mert ő mást tapasztalt annak előtte.


Tehát, ezért az a véleményem, hogy nem szép dolog senkinek sem becsapni a másikat. Már az elején meg kell mondani, meg kell beszélni. És aki ebből önérzeti kérdést csinál, azt AZONNAL ott kell hagyni. Én arra nem is fecsérelnék tovább egy másodpercet sem.

Ezt megtanultam a mostani kapcsolatom során. És ha ennek vége lesz (ne legyen, nem akarom, de soha nem lehet tudni mit hoz a jövő), és férfiakkal kezdek, akkor ez egy mérce lesz. Mert ha egy nő kellő lelkesedéssel képes hozzá állni (nem önérzeteskedik, hanem bármit megtesz), akkor egy férfi is tegye. Ha nem teszi, nem fogok vele vívódni még 1 percet sem pluszban, mert az számomra nem férfi. :) Ez van.

176. 00a194caf9 (válaszként erre: 171. - 0b18315731)
2011. aug. 1. 08:59

Igen, ezzel egyet értek. És persze, biztosan vannak hasonló, fadarab nők, akikkel szintén nem lehet beszélni. Tehát, azért ne gondolja senki azt, hogy mi a férfiakat szidjuk, és lenézzük.


Amúgy érdekes, mert hasonlót én az első barátomtól kaptam: Hogy túl szexi vagyok, ilyen hatással vagyok rá. És hogy vele minden nő nagyon élvezte. Csak én nem. Tehát, vegyem tudomásul, hogy frigid vagyok. És ő ezzel eléggé elégedetlen. Nem tudja, kitől hallottam, hogy a szex tarthat tovább is, mint 5 perc, de felejtsem el, mert ez nagy marhaság.

És bizony jó darabig elhittem, mert fiatal voltam, és tapasztalatlan. Úgy gondoltam, szeret, és nem verne át ezzel.

175. 00a194caf9 (válaszként erre: 170. - Zoli011)
2011. aug. 1. 08:56

Igazad lehet, viszont, a kérdésre szerintem az a válasz, hogy a kapcsolat valószínűleg alapjában nem volt túlságosan intim. Mert az intimitás nem a beteszem-kiveszem, és együtt élünk dolgon múlik. Hanem az egy lelki valami, egy olyan harmónia, ami sajnos nem mindig van meg. Nem mindig adatik meg. Főleg fiatal korban. Nálam sem mindig volt meg, sőt, sokáig nem tudtam ezt megállapítani, ugyebár.


Jajj, a férfi önérzete, és önbizalma.... Hát igen. Ráztam már meg így férfit, aki le is lécelt emiatt. Később megírtam neki e-mailben, hogy velem semmi gond nincsen. És ha legközelebb ilyen lánnyal találkozik, akkor ne megsértődjön, és önérzeteskedjen, hanem pl. nyalja úgy, mint még soha senki! Hát volt is nagy hőzöngés, szerintem azt sem tudta sírjon vagy nevessen. De ez a véleményem. Addig ne önérzeteskedjen, amíg maga nem tett meg mindent. Ennyi.

A nők is önérzeteskedhetnének, de nem ezt teszik.


És mielőtt lehurrognál:

Gyerekkori barátnőmnek volt egy olyan lovagja, akivel minden rendben volt az ágyban, csak a srác nem tudott elmenni. Olyan volt, mint egy nő. Barátnőm sokat szenvedett vele. De nem önérzeteskedett, hanem végére járt a dolognak, és mindent megtett. Megoldotta a dolgot. Bizony, nagyon sok ideig tartott ez neki, és sok meló volt benne. Ott valószínűleg lelki okok lehettek a háttérben... De a lényeg, hogy jó lett a vége. :) Mert nem önérzeteskedett, hanem beleérző képessége volt.

174. a56fa55821 (válaszként erre: 173. - 00a194caf9)
2011. aug. 1. 08:55
Nekem ebben az a furcsa, ha előtte volt már annak a férfinak olyan kapcsolata, ahol sikerült kielégítenie bármilyen módon a nőt, hogyan nem veszi észre a színlelést.
173. 00a194caf9 (válaszként erre: 169. - Cicus62)
2011. aug. 1. 08:50

Hát a fene tudja. Én még soha nem vertem át senkit, nem is akartam, de így belegondolva, nem lehet azért olyan egyszerű. Nem maga az átverés, hanem színészkedni akkor, amikor a közelében sem vagy a dolognak, sőt... Az nem mindig lehet egyszerű szellemileg, testileg, és lelkileg sem.

Sosem próbáltam, de úgy gondoltam nekem egyszerűbb őszintének lenni, és egyébként sem fogok még pluszba azért melózni, hogy az illető még jobban érezze magát annál, amit eleve nyújtok neki, a semmiért cserébe.

172. 00a194caf9 (válaszként erre: 167. - 0b18315731)
2011. aug. 1. 08:48

:DDDDD Hát ez nagyon nagy! Belemártja másba... Nagyon nagy duma! Aztán meg szűköl! Olyan jót röhögtem. Na nem azon, amit írtál, hanem a megfogalmazás tetszett, de tényleg. Legalább nem én vagyok az egyetlen mocskos szájú nő, van még egy rajtam kívül. Azért ezt jó látni... :D


Nos, amúgy a becsapásról annyit:

Ha bele gondolsz, becsaptad, de ezzel csak neki tettél jót. Mivel ilyen önző volt veled, és még királynak is hihette magát... Miközben neked azért volt ebben némi melód is. Egyszerűbb lett volna megmondani neki - apukám, ne szenvedjél, hanem nyalj, mint Lessie! :D

Na persze, valahol egyformák vagyunk, mert ezt én sem mondtam meg soha. Igaz nem színleltem, de nem mondtam meg soha, mert elhitettem még magammal is, hogy bennem van a hiba... Valahol nagy különbség talán még sincs a kettő között, nem tudom.

171. 0b18315731 (válaszként erre: 170. - Zoli011)
2011. júl. 31. 20:27

Őszinte voltam és bűnös.Hiszen szerinte én voltam túl szűk és velem nem lehetett sokáig bírni.Utólag is ezt kapom,hogy ő azóta micsoda lepedő gimnasztorka lett,lehet!Mondjuk kétlem,mert közel a 40 fele van ma már és érdekes de se gyerek,sem kép az aktuális kedvesről,holott előtte engem mindig felvállalt.

Nem mindig a nő a hibás.Igen ott volt az,hogy rá szorultam,de mégis léptem és mentem tovább.Ma már olyan Párom van,akinek az értékrendje és a vérmérséklete számomra megfelelő.Lehet vele beszélni és nem csak a sexről,de arról is.

Úgyhogy nem baj,hiszen mindennek van miértje,azoknak az elvesztegetett éveknek is.Lehet az,hogy amikor az aki rám érdemes észre vegyem és ne engedjem el.Nem tudom,de nem is érdekes ma már.

Nem minden pasival lehet beszélni sajnos.

Van akikkel lehet,van akikkel nem!

170. Zoli011 (válaszként erre: 167. - 0b18315731)
2011. júl. 31. 20:14

Értelek. Biztos megvan az oka, de nem értem, hogy ilyen intim probléma esetén, miért nem tudtál a bizalomra támaszkodni, és megbeszélni a pároddal hogy te mit érzel, mire vágysz, mit gondolsz az együttlétről.Persze ott van ilyenkor a férfi önérzete, önbizalma aminek egy megrázkódtatás lehet a valóság.

Tehát itt két lehetőség volt: évekig becsaptad a párodat, nem voltál vele őszinte, hogy nehogy károd legyen(elhagy).

Másik lehetőség lett volna az őszinteség, mely jó esetben magával hozta volna mindkét fél fejlődését, főleg a férfiét, mert változtatni tudott volna az addig beidegzett viselkedésén, odafigyelni a nőre.

169. Cicus62 (válaszként erre: 155. - 00a194caf9)
2011. júl. 31. 17:57

Na, itt van a lényeg. Csakis az olyanokat lehet átverni, akik nem tudják, milyen az amikor a nőnek is jó.

Átverés után meg úgyis szakad a kapcsolat, és ez valóban hiba a nők részéről, mert ügyesen, megbeszélve, egymásra figyelve, lehetne akár harmónikus kapcsolat belőle.

A pasit átverni, a könnyebb megoldás a nőnek is.

168. 0b18315731 (válaszként erre: 160. - 1e8bb72856)
2011. júl. 31. 17:24
Én is így gondolom,mint szintén vezető:-)Teljesen egyet értek!Mondjuk nem hinném,hogy a gyerekem az lenne majd,de sose tudni.Aki pedig ebben tesz elítélést az hülye a fejire.:-)))
167. 0b18315731 (válaszként erre: 162. - Zoli011)
2011. júl. 31. 17:20
Nem!Hiszen aki el hiszi hogy 10 perc alatt egy nő ki tud elégülni azt nem fárasztó becsapni.Érdekes én mégsem csaltam meg.Tudod,ezt volt igazán fárasztó végig csinálni.Bezzeg ti pasik,csendbe vagytok és ha valami nem tetszik?Bele mártjátok másba..utána pedig szűköltök mint egy kis kutya,ha kiderül.Na ez fárasztó.Nem általánosítok Zolikám,akinek nem inge nem veszi magára.Tudod az őszinteség meg hosszú távon kifizetődőbb,de jobb úgy osztogatni,hogy ez kárára ez embernek nem,csak is előnyére származik.Puszim
166. 00a194caf9 (válaszként erre: 162. - Zoli011)
2011. júl. 31. 15:11
Azért ez találó kérdés, be kell vallani. :(
165. 00a194caf9 (válaszként erre: 163. - A56fa55821)
2011. júl. 31. 15:10
Ezt én is tudtam. De az már effektive hüvelyinek minősül, szerintem. :)
164. Ami. (válaszként erre: 163. - A56fa55821)
2011. júl. 31. 14:12

Köszönöm! Nem csak egyedül állítom az ellenkezőjét:)

Bár én ezt tanulom,de úgy láttam egyedül vagyok az állításommal,kicsit elbizonytalanodtam.

Senkit nem akarok meggyőzni arról h van e G-pont vagy nincs,van e orgazmusa vagy nincs.Mindenki csinálja,és élvezze ami jó neki.Ez a fő!

163. a56fa55821 (válaszként erre: 143. - 00a194caf9)
2011. júl. 31. 13:45

A csikló egy jóval nagyobb szerv mint amit kifelé látunk belőle. Nagyjából 10 cm nagyságú ami nagy része belül helyezkedik el, kifelé csak egy borsónyi nagyságú része látható, tapintható.

Mikor a nőt szexuális izgalom éri a csikló megduzzad, és ráfeszül a hüvely falára.


Mikor az aktus során a hüvely a pénisz által stimulálva van, ezek az ingerek áttevődnek a csiklóra is és ez váltja ki a nőnél az orgazmust.


Természetesen így nehezebb eljutni az orgazmusig, mivel nem közvetlenül van a csikló ingerelve.


Így történhetett meg az, hogy a barátnőd eljutott az orgazmusig azáltal, hogy a csiklója közvetlenül ingerelve lett volna.

162. Zoli011 (válaszként erre: 159. - 0b18315731)
2011. júl. 31. 13:25
Amikor éveken keresztül csaptad be az aktuális párodat, akkor nem volt fárasztó "őszinte" nőnek lenni?
161. Ami.
2011. júl. 31. 13:08

A G-pont egy belső ideggóc.A létezése szubjektív.Nem minden nőnél található meg.És csak manuális úton érhető el,pénisz nem jár arra:)

Azok a nők akik soha nem éltek át g-pont általi orgazmust feleslegesen stresszelik magukat miatta.Hisz felelőtlenség hinni egy olyan dolog létezésében,amelyet még soha senki nem tudott bebizonyítani.

160. 1e8bb72856 (válaszként erre: 154. - 00a194caf9)
2011. júl. 31. 13:06
Nem is kell bevinni a munkahelyre semmit sem,tetszik ez az "oda dolgozni járok,nem barátkozni".Volt idő,mikor azt gondoltam vezetőként,hogy a legjobb munkahely az,ahol demokrácia van,és jó hangulatban tudnak együtt dolgozni az emberek,mint egy nagy család.Álomvilág.Az energiám nagy része erre ment el.Ma már nem célom,váltsa meg a világot aki akarja,engem meg hagyjanak dolgozni,és ne keverjük össze a magánéletet a munkahellyel.Sosem sül jól el...Olyan világot élünk,ahol egy előléptetésért,vagy csupán a munkahely megtartásáért barátok egymás torkának képesek ugrani.A nemi életem,vagy a szexuális beállitottságom abszolute magánszféra,ha valaki ez alapján itélne meg,tipli. Nem szoktam azonban titkolózni.Ha egyenesen rákérdezne valaki,nem hiszem,hogy hazudnék,bár ezen még nem gondolkodtam el,mivel nincs aktualitása.Nincs rosszabb,mint bujkálva,titkolózva élni.Más dolog a család...ha ott valaki nem foigadná el a kedvesemet,csak azért,mert pl ő is lány,hát csumi.Jellemző különben még az elfogadó családra is "a majd ha jön a vendég,azért moderáljátok magatokat,ugye?"Én nem kérnék az ilyen összejövetelből,vagy családtagból, bár mentségükre szól,hogy a reakció sajnos normálisnak mondható.Ameddig egyikünk elé sem állt még oda azzal a gyereke,hogy MÁS,addig nem tudhatjuk mit tennénk ebben a helyzetben.Bár én akkor is 100 százalékban tudom,hogy szemrebbenés nélkül azt mondanám, a te választásod gyerekem,elfogadom, mutasd be. Ha ő boldog,én is.
2011. júl. 31. 12:46
Ja és nekem van G pontom:-)Üdvözlet:Egy ősznte nő!
158. 0b18315731 (válaszként erre: 149. - Cicus62)
2011. júl. 31. 12:45

Osztom és igaz!Hűű pasik:-)Viszont az tény,mi nők profibbak vagyunk az ágyba!Én is csaptam be éveken keresztül az aktuálisomat és a mostanit is tudnám.Nem mindig érzik a női orgazmust:-)))

Bezzeg ti hogy csaptok be minket,hogy nem mentetek el,vagy már el?Ugye ugye,mi nők nagyon szükségesek vagyunk.Hiába mondják azt néha gúnyosan,hogyha a pasiknak mellei lennének..mi nem is kellenénk.Hmmm hmmm!De-de!Viszont ha nő nőnek tudna gyereket csinálni,akkor pasik már nem is kellenének!Szerintem!Szeretem én a pasikat én Párom is férfi!Más kérdés,hogy a véleményemért a 28 évem alatt ti igazán meg dolgoztatok:-)

Ez ilyen:-)Cupppos Mindenkinek szép napot!

157. Ami. (válaszként erre: 153. - 00a194caf9)
2011. júl. 31. 11:58

A legnagyobb nemi szervünk az agy:) Utána jön a többi,ami látható..

Úgyhogy nagyon jól látod,hogy sok minden ott dől el.

156. 00a194caf9 (válaszként erre: 152. - 1e8bb72856)
2011. júl. 31. 11:56
Mindenben igazad van. :)
155. 00a194caf9 (válaszként erre: 149. - Cicus62)
2011. júl. 31. 11:53

Sajnos igy van, ahogy mondod. Viszont szerintem nem szép dolog becsapni ezzel senkit. Egyrészt azért, mert elveszted igy az együttlét intimitását, másrészt pedig nem csak őket, hanem magadat is átvered, és hosszú távon pedig esélyed nem lesz arra, hogy jó legyen azzal a pasival akit átversz. Lehet, hogy csak tudatlan, és azt hiszi neked az marha jó, és ezért fel sem merül benne, hogy változtasson. Pedig lehet, hogy egyébként megtenné!


Amúgy szerintem a női orgazmus, legyen az bármilyen is, nem utánozható. Annak, aki ismeri, és látott már életében egyszer olyat, az nem tudja összekeverni semmivel, és nem észrevenni sem. :) Elég jellegzetes élményhatás... :)

154. 00a194caf9 (válaszként erre: 148. - 1e8bb72856)
2011. júl. 31. 11:48

Hú, köszönöm a hozzászólásodat, nagyon igazad adok neked. :) Igazából a munkahelyemről csak annyit még, hogy a férfi ügyeimet sem tárgyaltam ki, sőt, egyáltalán nem tárgyaltam annó sem, ami a magánéletemet illeti. Van 1-2 ember azért, akikkel jóban vagyok. Velük nem változott semmi, természetesen ezt is tudják, mint régebben mást is. :) A többi meg...Hát mit lehetne várni egy olyan csapattól, ahol már akkor kibeszélnek, ha mosolyogsz, és jó a kedved? :) Már akkor gyűlölnek. De ez engem nem érdekel, én dolgozni járok oda, nem barátkozni...


Igen, a harmónia fontos, és a jó szex is. Szerintem mindkettő egyformán. Ha nem működik az egyik, vége lesz a kapcsolatnak előbb vagy utóbb. Nekem ez a véleményem. Ha jó a szex, de nincs harmónia, akkor azért. Ha pedig nem közösek az igények (pl. az egyik sokat akar, a másik keveset szeret, vagy nem úgy), akkor is lőttek a kapcsolatnak. Persze ha szereted a másikat, akkor lehet csiszolódni, hangolódni, de nagy végleteknél szerintem ez már nem működik. Ha pl. az egyik fél napi aktivitást igényel, a másik meg havi 1x szereti, na annak tuti nem szabad hosszú távon a másik idejét elrabolni. Értelmetlen.

153. 00a194caf9 (válaszként erre: 145. - Ami.)
2011. júl. 31. 11:38
Bizony, én is igy gondolom. :) És egyébként szerintem ez nem csak az ingereken múlik. Agyban is nagyon nagyon sok dől el. Sőőőt, talán ott a legtöbb... Az érzelmek, az izgatottság, ami éppen nem pont az ingerektől szokott függeni. :)
2011. júl. 30. 19:42
Mindenesetre azt vallom rendületlenül,hogy aki nem találta meg valamilyen pontját,vagy nem élt át hüvelyi eztazt,semmivel nem lett kevesebb,se több!Ahogy Ami irta,nekem az tetszik.Beszéljünk róla,emberek.Mindenkinek más az igénye,egyáltalán arra kellene törekedni,hogy minden nő átélje,megélhesse a nőiségét,és megtudja,mi az az orgazmus.Sokan még azt sem tudják,és nem hiszem,hogy ez az ő hibájuk! Neveltetés kérdése,szerencse kérdése,hiszen nem könnyű partnert találni még a szép embereknek sem,nemhogy a kevésbé szerencséseknek,és hozzáállás kérdése,merjünk nyitottak lenni! Ha már az ágyig eljutok valakivel,merjek olyan bátor lenni,hogy ne csak a ruháimtól,hanem a gátlásaimtól is megszabaditsam magam,a saját érdekemben is és az övében is. mert a cél a KÖZÖS örömszerzés,csak ezt úgy elfelejtjük.A szexuális kultúránk kimerül a másság fikázásában,a prűdségben és az álszenteskedésben.Jó lenne eljutni oda,hogy IGAZI szexkultúráról tudjunk beszélni.
151. 1e8bb72856 (válaszként erre: 149. - Cicus62)
2011. júl. 30. 19:27
Mindenki más,igy van! Van ilyen,és hüvelyi orgazmus is van,de erre sajnos születni kell,nem tanulható.Legalábbis szerintem.Vagy valami nagyon nagyon türelmes partner kell hozzá,aki nem sajnál időt,energiát arra,hogy felfedezzétek,ami talán soha nem lesz meg,talán igen.Minden azon múlik,mennyire illik össze két ember,hogyan tudják egymást boldoggá tenni.A hablatyot félretéve VAN ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook