Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

150. Ami. (válaszként erre: 148. - 1e8bb72856)
2011. júl. 30. 19:26
Ebben teljesen egyetértünk,szépen megfogalmaztad.
149. Cicus62
2011. júl. 30. 18:20

Egynémely pasi olyannyira nem figyel, hogy észre sem veszi, a nő megjátssza az orgazmust. Én be tudtam csapni mindegyiket.

Azért hitték el, mert el AKARTÁK hinni, hogy milyen nagyszerűek. Én egy őszinte nőtől szeretném hallani azt a g-pontot.

És el is hinném. Ám szerintem minden nő más.

És nem kérek abból, hogy frigidnek mondjon ezért bárki. :P

2011. júl. 30. 17:13
Azért óvatosan...mi nők tudjuk, hogy NÉHA hazudunk azért nagyon buta módon, hisz ezzel leginkább magunkkal cseszünk ki, hogy megtartsunk egy férfit...Gondolván,hátha lesz ez még jobb is, hiszen jajj,olyan jó ez a pasi,miért pont ez ne stimmelne, majd összeszokunk, össze fog az jönni.Háááát...sok sikert,én nem szoktam olyan sokszor próbálkozni, nem hiszek az ilyesmiben. Na persze ez nem azt jelenti,hogy minden férfinak az első alkalommal lepedőakrobatának kell lennie, bár aki igazán perfekt,annak megy az mindig,és mindenhogyan.Hogy van e hüvelyi orgazmus,és G pont,azt a nők tudják igazán,és ahány ház,annyi élvezet,SZERINTEM. Van,aki sosem tudja meg,mi az és van e, ha van,hol,van aki pedig tudja hogy van,és olyanok is vannak,akik azt hiszik,hogy tudják.Mint a reklámban...Szerintem ez is mindegy,csak jó legyen.Ájulásos orgazmus is van,sirós könnyezős is,meg még százféle.Aki ilyet kicsal belőlünk,ahhoz általában utána is könnyesen ragaszkodunk,hát hiába, ilyenek vagyunk mi csajok.Nem összetévesztendő a szerelemmel...az egy icipicit azért más.Könnyen szerelmet érzünk,ha valaki jó az ágyban,nem szabad elfelejteni,hogy utána a csekkbefizetős hétköznapok várnak.És bár azok a napok is végződhetnek jól, többnyire az ágyban,azért más, mint ÖSSZHANGBAN élni valakivel.Olykor feladjuk a vágyainkat az eszünkkel szemben,győz a józan ész.Pedig annyira jó lenne, ha mindenki úgy élhetne,hogy a vágyai,álmai összhangban lehetnének a valósággal.Kevesünknek adatik meg.És ha megéljük,ne engedjük el!!!Market,egy életben talán ha kettő ilyen van.JÓ ESETBEN!Vigyázz rá.Olvastam,hogy a munkahelyedre nem viszed be a magánéletedet,ott tabu. Először nem értettem veled egyet,de elgondolkodtam rajta,és ahol én dolgozom,ott se tenném,mert ott az embereknek lételeme a pletyka,jobben kell nekik,mint egy pohár viz,és én szeretek nyugodtan élni,elfáradtam már harcolni sajnos.Erre nem vagyok büszke.Pedig lobog bennem a tűz.De égni nem hagyom.Pedig jobb lenne az életem,tudom,de nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust.Sok oka van annak.Pl...fizetni kell a csekkeket,jaj....Egy szónak is száz a vége.G pont ide vagy oda, hetero vagy leszbikus kapcsolat, EGYFORMÁK vagyunk.Szeretünk,és azt akarjuk,hogy viszontszeressenek.Minden más mellékes.És kit érdekel?
147. Ami.
2011. júl. 30. 17:00
A frigidségnek 2 fajtája van,a hormoni,és az agyalapi..az elsőn lehet segíteni vágyfokozó ételekkel,füstölőkkel,gyógyszerrel,viszont a másodikon nem tud segíteni az orvos sem.
146. a284cbe523 (válaszként erre: 139. - A56fa55821)
2011. júl. 30. 16:52

Már nyíltan hirdeted, de ez most mellékes. A saját tapasztalatom az, hogy létezik a "G" pont. 3 olyan nővel is voltam, akik a "G" pont pénisz általi izgatásának hatására azonnal, hihetetlen méretű orgazmust értek el. Ugyan ilyen volt a hüvelyi orgazmus is (intenzitásra), de ahhoz jóval több időre volt szükség. Ez a saját tapasztalatom, sőt, az első esetnél a az akkori párom (3 éves kapcsolat) nem egyszer el is ájult.


Én tapasztalatból állítom, hogy létezik és nyilván a kételkedők azok, akik nem éltek át hasonlót. De függetlenül ettől a szex minősége nem azon múlik, hogy van-e "G" pont, vagy nincs, hanem az összhangon. ha minden megy, csak ez nem, akkor meg kell beszélni. Vagy annyi a kapcsolatnak.


És szintén tapasztalat, hogy volt olyan barátnőm, aki képtelen volt a hüvelyi orgazmusra, még is, megbeszélések után nagyon jól érezte magát... értem ezt úgy, hogy az aktus során mindenki megkapta a maga élvezetét. Nem ezen múlik, hanem a nyíltságon. Ha valaki meg frigid, vagy nem áll fel neki, el kell menni dokihoz, mert ő segít, hiszen ezt tanulta...

145. Ami. (válaszként erre: 143. - 00a194caf9)
2011. júl. 30. 14:45
Persze a hüvely tele van érzékelőkkel,kinek erősebb kinek gyengébben veszik a jelet..ezért más intenzitású az élvezet.A kutatók még vitatkoznak rajta hogy van vagy nincs:) Teljesen mindegy,mindenki érjen el örömforrást ott ahol tud:)
144. 00a194caf9 (válaszként erre: 141. - 1e8bb72856)
2011. júl. 30. 13:55
Igen, köszönöm, teljesen igazat adok! Én is igy gondolom. Remélem te is megtaláltad a boldogságodat. :)
143. 00a194caf9 (válaszként erre: 140. - Ami.)
2011. júl. 30. 13:53
Szerintem van hüvelyi orgazmus. Nem akarok okoskodni, de barátnőmnek megy az úgy is. És tuti nem csiklóbol eredően, mert ott épp nem érte semmi inger. :) Szóval, akkor az az volt.
142. 0b18315731 (válaszként erre: 141. - 1e8bb72856)
2011. júl. 30. 11:44
Egyet értek veled!Teljesen mindegy,hogy hogy de mernek boldogok lenni!Csatlakozok is!Hajrá Market!Cuppos:-)))
2011. júl. 30. 11:41
Marketnek üzenem elsősorban,hogy nagyon jó olyat olvasni a mai világban,hogy valaki ilyen boldog. Szerintem is mindegy, hogy férfival vagy nővel találta meg a boldogságot, az a lényeg, hogy boldog. Csak manapság vannak megint ezek a társadalmi konvenciók, hogy utálni kell kötelezően a melegeket,vagy a biszexualitást,mert ez már az ókorban is dokumentált, elfogadott és normális volt.Nem akarok kampányolni a melegek mellett,senki se értsen félre, de nagyon meg tudom érteni azt,aki a sok csalódás után a saját neménél köt ki,alapvetően még az is lehet,hogy már eleve ott kellett volna kezdenie,csak erre nem mindjárt jön rá mindenki. Különösen a nők tudnak nagyon harmonikus párkapcsolatban élni egymással, Market is leirta,hogy sokkal intenzivebb és hosszasabb örömöket tud egymásnak okozni két nő testileg is,mint egy hetero kapcsolatban.Mindenkinek megvan a maga hetero és sokunknak a másik oldali történelme is, még akkor is, ha azzal kevesebben kérkednek,vagy egyenesen titkolják.Sajnos nem egy elfogadó társadalomban élünk. Még a háziállatokat sem tudjuk elfogadni, akkor miért lennénk elfogadóak a mássággal kapcsolatban?Én azt vallom,mindenki úgy legyen boldog,ahogy az neki jólesik, hozzon érte áldozatokat,ne törődjön senkivel,még a családjával sem,ha ez az ára!Birom az olyan embereket,akik fel merik vállalni magukat,szembe mernek nézni a saját vágyaikkal, és gyengeségeikkel,és MERNEK BOLDOGOK LENNI! Én nem mindig voltam ilyen bátor. Már bánom.A rivotril és a xanax meg a többi marhaság nem okoz boldogságot...csak elfeledteti ideig óráig, hogy nő vagyok,és ember...aztán megöl.Hajrá Market!
140. Ami. (válaszként erre: 139. - A56fa55821)
2011. júl. 29. 21:59

Én nő vagyok,és ebben a témában dolgozom:)Bár van pár nő aki állítja h van g-pontja,de én személy szerint nem hiszem el...nagyon sokat olvasom ebben a témában,mivel ez a munkám,és egyre jobban hiszem,hogy tényleg a csikló minden forrás nyitja:)

Sokáig azt hittem bennem a hiba,hogy aktus közben nem tudok elélvezni,csak előtte,vagy utána orális úton..de már könyvek is igazolják,h van ilyen:)

139. a56fa55821 (válaszként erre: 138. - Ami.)
2011. júl. 29. 21:34

Én is úgy gondolom nincs semmiféle G ponrt és hüvelyi orgazmus. Minden orgazmus a csiklóból ered.


De ezt nyíltan nem merem hírdetni, mivel nem vagyok szexológus és úgyis megkapnám, hogy nem vagyok nő én ezt nem tudhatom :-)))

138. Ami. (válaszként erre: 137. - A56fa55821)
2011. júl. 29. 21:06

Bizonyos korig?:D Eleve 20on évesen azt hiszik őka bikák,később meg h tapasztaltak..közbe valahol hiba csúszott.kevés férfi tanul meg jól bánni a nőkkel,szex téren is.

Az orgazmus a legtöbb nőnél csak a csikló izgatásával érhető el..kevesen képesen a hüvelyi orgazmusra,sőt egyik nap olvastam az új kutatás eredményét,miszerint g-pont és hüvelyi orgazmus nem létezik!!!Minden a csiklóból ered,hisz ott a legtöbb receptor,ami mindent érzékel.

Nyilván a kommunikáció hiánya,mint mindenben gondot okoz,nem tudom miért nem tanulunk meg beszélni mindenről,örömről,bánatról,miért esik nehezünkre megosztani valakivel,főleg olyannal akit szeretünk,vagy akivel élünk?!Örök rejtély marad..

137. a56fa55821 (válaszként erre: 133. - Ami.)
2011. júl. 29. 19:20

A férfiak egy bizonyos korig meg vannak győződve arról, hogy Ők az ágyban tökéletesek és ha valami nem stimmel az csak a nő hibája lehet, hiszen a lábuk között egy erőmű dolgozik.


Visszautalnék arra amit már tegnap is mondtam, hogy nagyon kevés nő képes az orgazmusra csupán a hüvely ingerlésével

Az a férfi aki nem csak magával foglalkozik annak ezzel tisztában kellene lenni. Viszont ha a férfi magától erre nem jön rá, nem olvas utána a dolgoknak, akkor a partnernek kell őt figyelmeztetni.


Ha ez a partner részéről is elmarad akkor ott már mindketten ludasak .

136. 0b18315731 (válaszként erre: 135. - 00a194caf9)
2011. júl. 29. 18:38
Vannak olyan pasik akikkel nem lehet,mert menekülnek a nők elöl és képtelenek meghallgatni a nő igazát.Nem kell bemutatni,ismerős:-)))Hálistennek ma már meghallgatnak!
135. 00a194caf9 (válaszként erre: 133. - Ami.)
2011. júl. 29. 17:21
Én is teljesen egyetértek. Ilyen tipus vagyok. De látható, hogy nálam ez nem működött, mégsem.
134. 0b18315731 (válaszként erre: 133. - Ami.)
2011. júl. 29. 16:56
Így-így!Teljesen egyett értek veled!:-)Pusz
133. Ami.
2011. júl. 29. 16:15
Elmondanám,hogy több kutatás felmérés eredménye,hogy a férfiak el vannak bizakodva magukkal az ágyban.Ennek több oka is van,legfőképp,hogy mi nők,nem mondjuk el a drágának,hogy mégsem volt akkora király,mint amekkorának hiszi magát.Mai napig sok családban tabu a szex..és közben sem utána nem beszélik meg.Itt a hiba,ha közben irányítjuk a párunkat,jelezzük,hol jó,hol kevésbé,akkor megtanulja.Minden embernek mások az igényei,és ahhoz kell alkalmazkodni,ugyanúgy ahogy az együttélésben a szexben is,meg kell ismerni,aztán megtanulni a másik testével bánni.Beszéljetek emberek!!!!
132. 00a194caf9 (válaszként erre: 131. - A284cbe523)
2011. júl. 29. 11:02

Köszönöm a véleményedet! :)


"Tudod nagy bátorság kell olykor a problémával olyan emberhez fordulni, aki ért hozzá."

Ha akarod tudni, fél évet jártam pszichológushoz. Nem ez ügyben mentem el, de végül az életemet átveséztük, és hivatalosan is egészségesnek vagyok nyilvánítva. Azt is mondta, hogy jó úton haladok. Pedig ő szakember. :)


"Nos persze ez csak akkor értendő így, ha valaki ezt problémának gondolja és a megoldásra törekszik."

Már nem gondolom ezt problémának, és nem akarom megoldani, mert úgy érzem, már megoldódott a dolog.


Természetesen tökéletesnek senki nem tökéletes. Olyan ember nem létezik. A szexuális probléma szerintem is egy nagyon nagy dolog, amit meg kell oldani. Viszont, olvashattad, hogy most nincsen ilyen gondom. Sőt. :)

131. a284cbe523 (válaszként erre: 104. - 00a194caf9)
2011. júl. 29. 10:10

"Nem mennék ezért orvoshoz, mivel rendben vagyok."


Hát ez a mondat a cikk után kissé arrogáns, mivel erről fogalmad sem lehet. Elmondom mindenki azt hiszi, hogy ő rendben van, de leírja, hogy még sem. Mint például itt ez a cikk.


Tudod nagy bátorság kell olykor a problémával olyan emberhez fordulni, aki ért hozzá. Azért kell nagy bátorság, mert olyasmi kerülhet a napvilágra, amit még magadnak is félsz bevallani.


És ez általánosan igaz a pszichés jellegű problémákra.


És mielőtt még bárki félre értené. Ezzel nem mondtam azt, hogy a cikk író beteg. Azt mondtam problémái vannak.


A cikk alapján, ha valaki azt mondja, hogy a pasik voltak a bénák és pont, az két okból tiszta hárítás. És ez két kérdés amire a választ már nagyon nehezen lehetne megtalálni.


Valóban az összes pasi béna volt az ágyba, vagy a cikk író (amiről nem tudhat egyéb tapasztalata nem lévén) szexuális viselkedésében (vagy is) van zavar?


A másik.


Ha azt vesszük, hogy valóban az összes pasas béna volt, akkor meg az a kérdés, hogy vajon miért pont ezekkel a férfiakkal állt szóba, miért ezeket vonzotta be magának?


Nos persze ez csak akkor értendő így, ha valaki ezt problémának gondolja és a megoldásra törekszik.


A leszbikus részhez nem lehet hozzászólni infó hiányában, de szerintem a miértekre kapott válaszok mozdítják előre a pozitív irányba való változást.


De természetesen én minden jót kívánok marketnek, és örülök, ha boldog, de, ha esetleg az életben felmerülnek a gondok, méghozzá pont ugyanazok, csak más szereplőkkel akkor érdemes lenne utánajárni a dolognak.


Persze ehhez az kell, hogy az ember szembe merjen nézni azzal a szörnyű ténnyel, hogy messze nem tökéletes.


A problémákat szerintem akkor érdemes mélyebben elkezdeni boncolgatni, ha az egyértelműen befolyásolja az élet minőségét és negatív hatása van az életvitelre.


Úgy vélem, hogy a szexuális probléma ilyen, mert harmonikus kapcsolat a felek között nem tudja nélkülözni a hosszú távú szexuális stabilitást és kielégültséget. És ezt azért mindenki tudja.


Attól függetlenül, hogy kijelentő módban írok (ilyen a stílusom) ez csak a saját véleményem, nem egyéb, egy vélemény ezen a fórumon.

130. 0b18315731 (válaszként erre: 127. - Zoli011)
2011. júl. 28. 23:39
Aham...Jó éjt! muccáj volt be linkelnem én előtte még nem láttam sose azt a videót,lehet mások már ismerik én még nem ismertem.
2011. júl. 28. 23:36
Jó éjt nektek. :)
128. 00a194caf9 (válaszként erre: 126. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 23:35
Hát... Láttam... Döbbenet. Jót nevettem! :D Nagyon jó. :)
127. Zoli011 (válaszként erre: 126. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 23:31
Saját naplódba van belinkelve.
126. 0b18315731 (válaszként erre: 123. - A56fa55821)
2011. júl. 28. 23:28
Így igaz!Viszont éppen véletlen találtam múltkor egy videót és egy kvíz műsorról szólt és külföldi és egy 50feletti nőt kérdeztek a G-pontról.Hatalmas keressetek rá érdemes!Szerintem fetrengeni fogtok a nevetéstől.Párom szerint ilyen nincs és kamu ez nem létezik és csak jók a színészek.Ki tudja?Nekem valódinak tünt.A videó:A nő és a G-pont(kvízt keressetek)Van ám ilyen is!Erre lehet mondani jó ember is holtig tanul:-)))))
125. 00a194caf9 (válaszként erre: 123. - A56fa55821)
2011. júl. 28. 23:17
Biztos volt amelyik tudta. Lehet, hogy nem csak ők tehettek erről. Nem tudom. Minden esetre, nem működött a dolog, sehogy sem. Pedig volt, aki próbálkozott. De csak rosszabb lett az egész utána. Mert csalódást okoztam neki ezzel, és így én is frusztrált lettem.
124. 00a194caf9 (válaszként erre: 122. - Zoli011)
2011. júl. 28. 23:13
Lehet, nem tudom. Nem tapasztaltam ilyet, és nem találkoztam ilyen pasival. Tehát, ezt csak így képzelem el. Lehet, hogy neked lenne igazad. Nem tudom.
123. a56fa55821 (válaszként erre: 119. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 23:09

Ebben az esetben valóban nagyon önzőek voltak az exeid.


Ha egy kicsit tanulmányozták volna a női test működését, akkor azt is tudniuk kellett volna, hogy hol van a nő legérzékenyebb pontja.

122. Zoli011 (válaszként erre: 120. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 23:08
Ez csak akkor derülne ki, ha megtapasztalnád hogy milyen egy olyan pasival élned évekig, akit nem tudsz kielégíteni, mert puha a szerszáma. Szerintem egy idő után nagyon zavarna téged is, csak most rávágtad.
121. a56fa55821 (válaszként erre: 118. - Zoli011)
2011. júl. 28. 23:07
Igen én is így látom, mint Te.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook