Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Heteróságom története fórum

Heteróságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Heteróságom története

120. 00a194caf9 (válaszként erre: 118. - Zoli011)
2011. júl. 28. 23:04

Szerintem meg akit szeretünk, azt nem fogjuk elhagyni hasonlóért. Akkor se ha nő, akkor se, ha pasi.

Én nem hagynám el, ha szája és keze dolgozik rendesen. És ha férfi a javából, a szó nemesebb értelmében. Legalább ő tudná, hogy nem a farka körül forog a világ. :)

119. 00a194caf9 (válaszként erre: 117. - A56fa55821)
2011. júl. 28. 23:03

Akkor félre értelmeztél. Persze, az nem volt egy közös nevező, de azért ahogy olvashattad, sok más sem!

Pont a kérdésedet vesézzük most. Szerintem ennyire figyelmetlenek voltak. Szerintem. Én nagyon eltudok fogadni mindent. Szerinted ha az általad felsorolt dolgokat nem tudnám elfogadni, együtt lennék nővel? :)

Tudom, hogy sok mód van rá. Már tapasztaltam a módokat is, csak épp egy nővel.

118. Zoli011 (válaszként erre: 115. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 23:02
Ennek örülök, ugyanis szerintem a nők zöme ejtené azt a pasit, akinek nem működik a szerszáma megfelelően hosszútávon - még ha szereti akkor is. Ebben biztos vagyok.
2011. júl. 28. 23:00

Ahogy olvastam a történetedet úgy vettem észre, hogy számodra a srácokkal leginkább a szex miatt nem tudtál közös nevezőre vergődni.


Megkérdezném, hogy a srácok voltak ennyire figyelmetlenek, hogy ha így nem jött össze számodra a szexuális öröm akkor megpróbálták volna más módszerrel, vagy Te nem tudod elfogadni, hogy ha másképp éred el a gyönyört a partnerral? /Gondolok itt kézi rásegítéssel, vagy orálisan /

Mert rengeteg mód és lehetőség van arra, hogy a férfi a nőt kielégítse.

116. Zoli011 (válaszként erre: 114. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:59
Úgy nekem ugrottál.
115. 00a194caf9 (válaszként erre: 112. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:59

Hát, akit szeretek, azt nem hagyom ott ezért. Ez az egyik.

A másik pedig. Látod, kielégíthető vagyok, mivel ez bebizonyosodott. Az elején ugyan kellett melózni rajtam, vagy egy órát, mire eljutottam valameddig egyáltalán. És talán ez hiányzott mindig is.

Azóta megy minden, bármikor, akárhányszor, jó gyorsan is... Tehát, én egészséges vagyok, és nő, és nem velem volt a gond!

114. 00a194caf9 (válaszként erre: 111. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:57
Lehet, hogy ezt pont nem írtam le.
113. 00a194caf9 (válaszként erre: 110. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 22:56

:DDDD Ez jó. A kis farokkal sztori. Tetszik.... :) És jó vége is lett... Ez a lényeg! :))


Egyébként igen, nekem az első pasim volt ilyen 5 perces akrobata (mindennel együtt, cakk-pakk). Magyaráztam is neki, hogy így nem ok, mert fáj, vagy ha nem fáj, mire észre venném mi történik már vége is. De ő nagyon jól elmagyarázta, hogy ez bazi jó minden nőnek, csak én vagyok frigid és érzéketlen. Na, ő nem tudom, mit látott a szememben. Szerintem nagy űrt, hisz mire a tudatomig is eljutott, hogy mi történik, már vége volt a dolognak. :DDD

112. Zoli011 (válaszként erre: 109. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:56
Az a nem kielégítő, ha egy nőt a férfi hosszútávon se tud semmiféle módon kielégíteni. Ilyen esetben meg tudom érteni hogy odébbáll, mert nem feltétlenül rajta múlik a dolog.
111. Zoli011 (válaszként erre: 108. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:52
Nem kell egyből támadni. Olvasva a cikkedet, az nem maradt meg, hogy 2 alkalom után hagyott ott.
110. 0b18315731 (válaszként erre: 107. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:49

Érdekes ez is,mert én bizony konkrétan mondtam már meg pasinak:Na neee,ez nekem túl kicsi!

Mire ő közölte:Kis farokkal is lehet nagyot b...

Kipróbáltam és na:-))Nem volt rossz:-))))

Viszont volt olyan is,hogy közöltem,hogy ez meg..nem megy belém..Azóta boldog 2 gyerekes apuka,tehát valakibe csak bele ment:-)

Nem minden pasi szeret beszélni a sexről,merthogy csináljuk alapon...Voltam én is olyan mellett éveket,akivel a nemi életem 10perc volt!Érdekes utólag is azt kapom,hiba bennem volt és ő azóta lepedőgimnasztorka:-)Mondjuk gyereke nincs még belőle pedig már közel jár a 40-hez:-)De bízok benne majd lesz neki is és komoly kapcsolata is utánam!Mert alapjáraton jó ember!

109. 00a194caf9 (válaszként erre: 107. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:48

Még csak nyalni sem nyal, és még én érezzem magam szarul, hogy neki hosszú távon nem volt kielégítő hogy nem ájulok el tőle? Hová tartunk fiúk? Színészeti egyetemre is járjunk, hogy kielégítő legyen számotokra a mi kielégülésünk? Azért ez kemény mondat volt... Már ne is haragudj.

Ennyi erővel én hányszor szedhettem volna a sátorfámat, mert nekem nem volt kielégítő?

108. 00a194caf9 (válaszként erre: 107. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:47
Most miről beszélsz? Hosszú távon? Már ne is haragudj friss kapcsolat volt. És 2 alkalom után szedi a sátorfáját? Inkább tett volna meg mindent... Persze ne kár érte, legalább kiderült, hogy milyen alak...
107. Zoli011 (válaszként erre: 106. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:44
Még azt is meg lehet érteni, aki szedte a sátorfáját, hisz hosszútávon ez nem kielégítő a férfinek. Nem teljes.
106. 00a194caf9 (válaszként erre: 105. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:42

Igen, ez lett volna a normális... De nálam ez kimaradt. Volt, aki egyszerűen nem foglalkozott vele, volt, aki frigidnek nevezett, és volt, aki lécet vett, és elhagyott. Csak azért, mert elmondtam neki az igazat. És nem bírta az önbecsülése.

És mivel én nem találkoztam soha olyan emberrel, aki úgy gondolkodik, ahogy pl. te, így tapasztalatlanul nem is tudtam, hogy lehet másként is. Már tudom. :)

105. Zoli011 (válaszként erre: 101. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:38
Csak azért, mert a férfi önbecsülésének, büszkeségének is fontos, hogy a kedvese a csúcsot is elérje. Én ilyen esetben elkezdetem volna utánajárni, hogy mi ennek az oka. Őszinte beszélgetésekkel, és akár szakember segítségét igénybe véve.
104. 00a194caf9 (válaszként erre: 103. - A284cbe523)
2011. júl. 28. 22:32

A sikítós dolgot egy olyan srác mondta, akinek nulla tapasztalta volt, így nem biztos, hogy alapul venném.


A lehetőségek felsorolása jó. Ki tudja melyik van érvényben? Én sem. Szerintem az idő válaszokat fog adni. Nem mennék ezért orvoshoz, mivel rendben vagyok.


Ezt a témát nem én kezdtem komolyan feszegetni, hanem a hozzászólók, és én meg nem vagyok semmi jónak az elrontója. Válaszolok bármire, ez is az élet egy része. És én elég tabu mentes emer vagyok, de gondolom ez már sokaknak szemet is szúrt.

103. a284cbe523 (válaszként erre: 99. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:25

Értem a kérdést és erre írtam az előzőekben, hogy nem-e ehhez kapcsolódik az a mondat, miszerint sikítania kellett volna...


Ha ehhez hozzá veszem a szubjektivitást, akkor akár ez is egy lehetőség.


És persze az is az, hogy a cikk írója a szexben a ludas, mert nincsen viszonyítási alapja, az összes pasival szar volt. Most akkor vagy az összes partnere rossz volt az ágyban, vagy a férfiak tényleg nem neki valók, vagy ő volt rossz az ágyban. Mert ugye ez is egy lehetőség... és az egyetlen utalás erre a sikítós mondat... mert lehet ez akár sarkos is...


Azt hiszem, ezek olyan részletei egy ember szexualitásának amit nem kell megosztani a nyilvánossággal, ha igen... akkor... nos azért nem ártana elballagni egy szexuálpszichológushoz, mert ő azért valós tanácsokat tudna adni, hiszen ezt tanulta... de mindig kérdezni kell és az visz előre...

102. 00a194caf9 (válaszként erre: 99. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:22
Soha nem tettem magam. Az becsapás. Soha.
101. 00a194caf9 (válaszként erre: 99. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:20

Nos, a lelkem az ott volt. Amikor szerelem volt, akkor biztosan látott valamit. Nem tudom mit látott! Mert nem láttam én magamat.

De persze, volt, amikor élveztem. A szex élvezetéhez nem kell alapvetően az orgazmus, mert lehet élvezni az együttlétet magát is, ha szerelmes vagy. Ilyen szempontból sokszor élveztem. Sőt, az alkalmi partnereimmel is élveztem magát a testi érintkezést. Csak nem volt orgazmusom. Tehát, a kettő nem mindig ugyan az. Különbséget én is tudtam tenni, csak a csúcs maradt el.

100. 00a194caf9 (válaszként erre: 96. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 22:19
:)
99. Zoli011 (válaszként erre: 97. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:15

Nyelv, száj, manuális rásegítéssel közben.

Csak az érdekel a történetben, hogy a lelked hol volt azoknál az együttléteknél, ahol nem éreztél semmit.Mit látott a szemedben a srác. Úgy tettél mintha élveznéd valamennyire a dolgot, vagy hogy?

98. 00a194caf9 (válaszként erre: 95. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 22:09
:DDDDDDDD Engem fűznél? hehehe Ez nagyon kedves. De nem is ismersz! viszont nagy bók, köszönöm. :)
97. 00a194caf9 (válaszként erre: 94. - Zoli011)
2011. júl. 28. 22:08
Hát pont ezt írtam. Hogy nem volt. Az azt jelenti, hogy sehogy nem volt. Amúgy te milyen módra gondoltál most?
96. 0b18315731 (válaszként erre: 93. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:06
:-))))Nekem már írnom sem kell le írod te helyettem!Jujjj!De jó,hogy te is hoxázol!Puszim
95. 0b18315731 (válaszként erre: 91. - Kanalasorvosság)
2011. júl. 28. 22:04

Mi sem tudunk titeket,de mire mennénk nélkületek és ti is nélkülünk:-))))Úgyhogy jah minden csak megbeszélés kérdése és meg kell találni azt,akivel lehet is:-)Puszi és nálad is ott a pont!

Viszont mindenkinek más a boldogsága,ha nekem nem jön Párom,market meg nem lenne párkapcsolatba na én most már javába őt fűzném:-)))))Tudod,csak őszintén!

Nem,nem próbáltam még nővel,de ki tudja lehet nekem is nő az igazi:-)Minden esetre ha nem megyek ehhez a pasimhoz feleségül 1-2 éven belül,legközelebb már csak nővel kezdek!:-)

94. Zoli011 (válaszként erre: 93. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 22:00

Ezekben a párkapcsolatokban a barátaidnak nem tűnt fel, hogy a kedvesük nem élvezi az együttléteket?

Egyéb módon (pl:orál) se tudtak neked örömöt szerezni, nem élvezted a kényeztetést?

93. 00a194caf9 (válaszként erre: 91. - Kanalasorvosság)
2011. júl. 28. 21:48

Jujj! Nagyon egyet értek veled! :) Már én is rájöttem, hogy a csalódások erre jók! És a rossz kapcsolatok is. Egy darabig mindig a tökéleteset keresi az ember. De tökéletes ember nincs. Tökéletes pár, viszont van. És az lesz a tökéletes, akinek a hibáit el tudod viselni, sőt, szeretni tudod, és rá tudsz jönni, hogyan kezeld ezeket a hibákat gyakorlatban úgy, hogy jól járjon mindenki. Ő is, te is. És az értékeit meg tudod szeretni, és értékelni, mert fontosak számodra. Ehhez sokat kell csalódni. És sok olyan emberi hibával kell találkoznod, amit hosszú távon képtelen vagy elviselni... Nekem ilyen pl. a féltékenység. Lehet valaki a tökéletes ember, kívül belül tökéletes, és etalon, ha féltékeny típus, akkor lőttek. Képtelen vagyok elviselni... Ugyan ez a szitu a saját hibáinkkal is. Sokat kell hibázni, hogy megtudd, mit NE kövess el. Hogy ne viselkedj. Miben változz. Hogy kiforrott legyél, mire megtalálod a magad hibátlan hibás partnerét. :)


Tudod, lehet, hogy nálam eleve ott volt a gond, hogy az első pasim elszúrta nálam ezt a dolgot. Nem tudom. Bár utána még sokáig reménykedtem. És mondtam is egy darabig, hogy hát nem volt, és kéne valami. De ha valamelyikük erőlködött egyáltalán, akkor csak kellemetlennek éreztem, mert az ég világon semmit nem éreztem, de tényleg semmit. Így nem tudtam rávezetni senkit, hiszen mire? :) Tehát igen, volt, aki erőlködött, de csak kínos lett a végén, mert várták a hatást, és semmi... Ez nagyon rossz. És miután több helyről kaptam, hogy frigid vagyok, én azt hittem, tényleg így van. Így, maga a szex már nem jelentett számomra túl sokat... Nem is rugóztam egy idő után a dolgon, mert nem is hittem, hogy lehet ebből több. És a pasikat sem érdekelte onnantól a dolog.


A páromnál is a vesztesek csodás nyugalmával léptem a tettek mezejére. Azért is, mert ezt a sztorit korábban vele már barátnőként kiveséztem. Így még nyugodt is voltam, hogy nincs semmi elképzelése a dologról, tudja a valóságot. És akkor egyszer csak (második futamnál), derült égből villámcsapááááááááás. Azóta is így megy ez.

Ennyi vívódás után, az vesse rám az első követ, aki nem ment volna egy hétig egy irányba az örömtől. :)

92. Kanalasorvosság (válaszként erre: 89. - 0b18315731)
2011. júl. 28. 21:19
Ott a pont!! :))
91. Kanalasorvosság (válaszként erre: 88. - 00a194caf9)
2011. júl. 28. 21:18

A sértődésnél nem rád gondoltam!

Egyébként a félreértések elkerülésére, annó jó béna voltam amin most már csak nevetek! Utólag látom hogy a csalódások azért voltak jók hogy kialakuljon hogy mi a fontos számomra egy kapcsolatban! A nélkül sok mindent nem becsülnék és mást meg túlbecsülnék...

Úgy gondolom ha az ember 25 év alatt elküld valakit vagy őt küldik el azt bár nehéz akkor elviselni de nem szabad komolyan vennie!

Nah itt a pasik vannak előnyben mert még ha ki is dobják őket, jól berugnak a haverokkal párszor és helyre áll a világ míg a csajok minden áron bedumálják maguknak hogy biztos nem szépek vagy velük van a baj! Közben lehet hogy csak a pasi száll virágról virágra és ugyan úgy otthagy egy szép és egy csúnya lányt mert fiatal(vagy fiatalnak hiszi magát!!) és csak du.ni akar! Ami a csajnak lehet hogy rossz de nem őt minősíti hanem csak a pasi ledérségét! Persze rossz dolog ha így "kihasználják" a lányt de ebből nem azt kell leszürni hogy biztos azért hagyta ott mert nem szép! Inkább azt tanulja meg hogy felismerje ha a pasi csak egyéjszakást vagy egy pár hónapos futó kalandot akar és onnantól ő döntse el hogy ebbe bele akar menni(hisz lehet hogy a csaj is ezt akarja) vagy sem!


És még a jó szexhez és a 1.5 éves kapcsolathoz! Elhiszem hogy jó voltál az ágyban mert ez pasiknál eléggé észrevehető :DDDDD

Viszont ha neked nem volt jó akkor ott abban hibáztál hogy nem nyaggattad a pasit! Persze nem azt kell mondani hogy szar az ágyban de gondolom nem ezt mondanád(remélem!!) hanem hogy mikor és hogyan jó! Mondjuk ha soha nem jutott el oda a pasi hogy legalább pár pillanatra jó legyen és megszólalhass hogy "ez az, így jó neked", az elég gáz! Bár nyelvvel még akkor is alkothat valamit :))

És még annyit hogy ezért fontos hogy finoman de mihamarabb elmondjuk a pasinak hogy hogyan jó mert ha a 15. alkalom után szólunk csak erről, nah az aztán akkor is frusztráló ha valójában nem hibás! Hisz úgy érzi 15ször volt szar az ágyban... És onnantól már a kapcsolat elkezdhet nagyon elromlani...


Szóval nem akarok igazán komoly kritikát megfogalmazni hisz én sem voltam jobb! És így 30 évesen is bőven tanulok még újat :)) Bár a nőket teljesen megérteni soha nem tudom :DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook