Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! fórum

Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
255. sylvie26 (válaszként erre: 254. - Maja29)
2009. júl. 2. 14:21

Szia!


Én ma eddig ettem kb. 25dkg túrót édesítőszerrel ez volt a reggelim meg az édesség is a mai napra. Muszáj reggel valami édeset ennem mert akkor este már nem bírom ki. A Norbis kenyérben mennyi szénhidrát van? és hol lehet olyat kapni?

Egyébként nekem is most van meg és én is nagyon sz...ul érzem magam. A mérlegelést most hagyom a mensi miatt meg amúgy is össze-vissza mér.

254. Maja29 (válaszként erre: 253. - Sylvie26)
2009. júl. 2. 13:53

Szijja! :) Örülök Neked!


Háááát, lassan elmondható a kajálásomról, hogy Atkins-ról átállok Norbira...sajnos már képtelen vagyok lenyomni az Atkins-es kajákat, úgyhogy eszegetek szénhidrátot, de szigorúan csak délig! Ettem Norbi kenyeret párizsival. Ez olyan reggeli-ebéd volt. Ma megyek Nagymamámhoz, ott meg egy kis húslevest fogok enni. Ennyi elég is lesz. Meg fog jönni, elég sz.r a közérzetem.


Te mit ettél? Hogy áll a mérleg?

2009. júl. 2. 13:50

Szia Maja!


Én itt vagyogatok! Mit kajáltál ma?

252. Maja29
2009. júl. 2. 13:12
Hun vagytok??
251. Maja29
2009. júl. 2. 09:20

Jó reggel(i)t!


Jitácska, ez nagyon jó, hogy TB-re megcsinálják majd a hasadat! Örülök! Biztos nagyon szép lesz! És jó tudni, hogy van ilyen lehetőség, a jövőben még szükség lehet rá.


Én tegnap ebéd után már nem garázdálkodtam, elég éhesnek éreztem magam estére, de megálltam. Aztán vagy ezért vagy másért de elég rosszul lettem éjjel, Anyu belémnyomott 3 db háztartási kekszet, attól kicsit jobban lettem. Pedig tegnap délelőtt búnöztem mindenféle kekszekkel, nem értem miért pont tegnap lettem rosszul. Hát mindegy.

Hamarosan beköszönt Télapó, úgyhogy az elkövetkező napoktól nem sok jót várok. Nyilván hízok is a vizvisszatartástól, de ezt bele kell kalkulálni.


Mindenkinek szép napot, írjatok!

2009. júl. 2. 07:59
Ja Jitácska azt szerettem volna kérdezni hogy a sárga Atkinses receptkönyvet vetted meg? És jók vannak benne? Mert én is azt akarom megvenni vagy van a tv-paprika kiadásában egy alacsony ch tartalmú kaják receptkönyv lehet hogy inkább akkor azt veszem meg ha abban nagyon "amerikai" kaják vannak.
2009. júl. 2. 07:56
Képzeljétek megjött a mensim és valószínű ezért nem fogytam de teljesen kiment a fejemből hogy most kell megjönnie. Úgyhogy most nagyon frankó baromira görcsöl a hasam tegnap szinte nem is voltam éhes csak azért ettem mert muszáj! Nálunk ma tejfölös csirkepöri lesz az ebéd meg a vacsi is! Ja és valószínű hogy a mérlegem szarakodik (nem digitális) mert tegnap este 81 kg-ot mutatott ami jó lenne csak már nem hiszek a mérlegnek ezért most beruházok egy digitálisra holnap meg is veszem:)))
248. sylvie26 (válaszként erre: 246. - Jitácska)
2009. júl. 2. 07:50

Jitácska


Tök jó hogy ilyen jó hírekkel jössz:))) akkor hajrá hajrá lefogyni!!!! Én nem is tudtam hogy ilyeneket lehet csináltatni tb-re mondjuk nekem annyira nem lóg a hasam meg mi még szeretnénk gyereket. Ti már nem akartok harmadikat?

2009. júl. 2. 07:36

jaj igen és a kommentek kimaradtak:-)

Maja remélem nem csak a tested kerül csúcsformába...drukkolok nagyon:-)

buhu ejnye...ilyen szépen fogysz és nekiállsz kekszezni.....tarts ki mert nagyon szépen alakul a testsúlyod:-)

többiek ti meg szuperül csináljátok......hajrá.-)

2009. júl. 2. 07:15

Szijasztok:-)


Végre megjöttem:-)

tegnap egész nap mentünk.-)

a plasztikai sebész a lényeg....írom is....szóval azt mondta ha még 12 kg-t lefogyok akkor szépen megcsinálja a hasam tb-re és azt is megígérte hogy a tb csak a bőr és zsírréteg eltávolítást támogatja de megcsiálja a hasfalam izmait is ha teljesítem a kilók számát fogyásban:-)

Szóval most már extra kitartásban vagyok mert még lehet ebben az évben meg is lesz vagy jövőév eleéjn...mert még arra kért hogy ne fogyjak gyorsan.........mert a tb kitétele hogy ezt a súlyt fél évig tartani is kell(de azt is mondta hogy ha nem fél év lesz a súlytartás hanem kevesebb az se baj) szóval ha minél gyorsabban lefogyok annál hamarabb telik az idő:-)

hogy vagytok?

én nagyon lelkesen hihihi:-)

ma valami csirkeszárnyas témát ennék de szerintem az is lesz:-)

mi lesz a mai kajátok?

2009. júl. 1. 20:38

sziasztok


mai kajám

párolt fokhagymás gomba volt csirkefalatokkal ebéd és vacsi is:)

2009. júl. 1. 14:26
Főtt zöldségek levesként .Ez egész nap:)
243. Maja29
2009. júl. 1. 14:23

Hát gyerekek, én ma felbuzdulva a nagy fogyásomon, kicsit eleresztettem magam.

Reggel elment a busz az orrom előtt, úgyhogy nem volt időm Norbi kenyeret venni, hanem vettem 1 db zsömlét, azt megettem paprikával meg sajtos párizsival.

Aztán sajnos megláttam a recepción egy nagy tálban csokis aljú kekszet, meg pilótakekszet...és...hát jó sokat megettem belőlük... Annyira, de annyira jól esett!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Aztán most nemrég ettem salátát husival.

Mára befejeztem. Legalábbis nagyon ajánlom magamnak!


Ti hogy álltok?

242. 2d5a00656a (válaszként erre: 239. - Buhu bahu)
2009. júl. 1. 13:37

Buhu!

A tegnapi nap rossz döntése a három kávékeverék volt,a laska és egyéb gombák 100 grammja csak

1,2 ch-t tartalmaznak,az nem volt gond,az aludttej kb decinként 4 ch/nem írtad mennyi volt,és hát igen a gyümi:(.De ha a kávékoktélt elfelejted/ill.kikevered magadnak tejszinből és pótlóból habosítva/akkor nem bűnöztél sokat.

Ne a súlyodat nézd elsőre ,hanem a centiket ,főleg a csípő-derék zónán,mert az atkins onnan kapkodja le látványosan a cuccot.

241. veres
2009. júl. 1. 12:19
r: kicsi kolbika, kicsi sajttal Tegnap csináltam málnafagyit, isteni lett: összeturmixoltam a málnát, átpaszíroztam tettem hozzá felvert tejszínt és édesítőt és irány a fagyasztó! Nagyon fini lett.
240. Maja29
2009. júl. 1. 11:59

Látod Buhu, megy ez! És egy hónap alatt 6 kiló igenis sok!!! Nekem 50 nap alatt sikerült 5 kiló! Tehát büszke lehetsz magadra! És tarts ki!!!


Sylvie, szerintem nem csak fogyókúra, hanem bármi más cél esetén is tök jó a cetlis-olvasgatós stratégia. Mivel a vonzás törvénye alapján azt vonzzuk magunkhoz amire sokat gondolunk, illetve ami iránt erőteljes érzéseket táplálunk. Ez működik!!!


Tegnap voltam a pszichiáteremnél (sajnos járnom kell korábbi pánik és jelenlegi depresszió miatt) és ő azt mondta hogy már ne fogyjak tovább. Mert hogy akkor se lennék elégedett magammal ha 50 kiló lennék és inkább fejlesszem az önbizalmam. Azért a kitűzött célt még elérem, aztán majd nekilátok fejleszteni. Azt gondolom, hogy ez még nehezebb, mint lefogyni. :(


Szép, szénhidrátmentes napot mindenkinek!

2009. júl. 1. 08:30

Vegulis, ha belegondolok, akkor eleg gyorsan lement 104 rol 98 ra..es mar csak 37 kg maradt, mar csak hatszor ennyit kell lefogynom :PP

Egyebkent szerintem is jo dolgok az ilyen cetlikek olvasasa, hogy mik a celjaink, foleg este ugy alszol el, hogy az van a fejedben, reggel arra kelsz..Nem tartom hulyesegnek

2009. júl. 1. 08:18

Ja meg azert csaltam, mert ha ezt mindet kiszamolom, akkor ez mar 20 folott van, hol van meg a laska gomba ami megint csak 100 grammonkent 6 szh.ot tartalmaz, hol van az aludt tej ami megint csaj 3,valamennyit tartalmaz.

De akkor valoszinu, hogy az a baj, hogy wcre nem tudok eljarni, es ez miatt nem fogytam eddig..

Majd keresek valamilyen cseppeket, amik meghajtanak, mert a tablettaktol nem vettem eszre semmit, vagy pedig mindennap egy pohar turmixot befogok iktatni, fuggetlenul attol hogy gyumolcs is van benne.

2009. júl. 1. 08:00

Lanyok, es is fogytam mara 98,1 kg vagyok :-)))))))))))))))))))

A tegnapi nagy szomorusagunk ugylatszik, hogy segitett, mert mara mindannyjian pozitivabbak es boldogabbak vagyunk!:-)

jajj de orulok, nektek is hogy sikerult megint picit fogyni,meg magamnak is nagyon orulok.

Azert irtam a tegnapi naphoz, hogy csaltam, mert a kavekban *3in1* ahogy olvastam 6,8 vagy 7 szenhidrat van 1 drbban.En meg megittam 3at, plussz ugyebar gyumolcsot se lenne szabad, de egy pohar eperturmixot is bevagtam..

Nagyon boldog vagyok.

Szep napot mindenkinek

236. sylvie26 (válaszként erre: 223. - Jitácska)
2009. júl. 1. 07:18
Jitácska kitartunk és lefogyunk az tuti:))))))))
2009. júl. 1. 07:16

Buhu


Igaza van Majának ne legyél ennyire szigorú magadhoz! Mindig gondolj arra milyen szép karcsú nő leszel és ez erőt fog adni hidd el!! Találj vmi célt ami folyamatosan motivál én például azt találtam most ki hogy a célo az hogy a tesóm nadrágjaiba beleférjek (ő olyan 65kg lehet) mert van neki egy csomó amit ki akar dobni én meg mondtam majd jó lesz ha lefogytam, úgyhogy engem most ez motivál. Szerintem nem rossz ötlet meg én azt szoktam még csinálni hogy, még a fogyókúra elején felírtam a céljaimat és elalvás előtt és ébredés után mindig el szoktam olvasni lehet hülyeség de nekem segít.

2009. júl. 1. 07:07

Sziasztok Csajszik!


Ma már sokkal jobb a kedvem:)) köszönöm mindenkinek a lelekes szavakat sokat segítettek! Tegnap reggeli elkeseredésemből az lett hogy léböjtöt tartottam én is ( látom Maja is) most sokkal jobban érzem magam. Tegnap eldöntöttem végkép száműzöm a colát az étrendemből ami tőlem nagy szó mert azt mondtam a férjemnek (anno) hogy mindenről hajlandó vagyok lemondani csak a coláról ne kelljen hát most ennek is eljött az ideje. Elmentem tegnap bevásárolni és vettem egy csomó fincsi kaját meg ch mentes szörpöt úgyhogy most azt fogom inni:)) Tényleg csajok nagyon nagyon köszönöm a lelkifröccsöt már majdnem föladtam de rájöttem hogy vékony akarok lenni és ezért mindent megteszek és kész!!

233. Maja29
2009. júl. 1. 06:51

Happy day!!!!

A léböjt megtette a hatását, tegnap óta 90 dkg-ot fogytam! Juhu! Az sem tör le, hogy ez nyilván víz és salakanyag. Nem számít! Happy vagyok!


Nagyon szeretném, ha Nektek is ilyen jól indulna meg folytatódna is a július!


Buhu, elolvastam miket ettél-ittál tegnap és nem értem miért mondtad, hogy bűnöztél!!! Max. a pattogatott kuki, de abból is csak pár szemet. Ennyire ne legyél szigorú magadhoz!


Szép napot mindenkinek!

232. buhu bahu (válaszként erre: 230. - 2d5a00656a)
2009. jún. 30. 22:34

Nem tudom, azt meg soha nem csinaltam,csak gondoltam rakerdezek..

Ma csaltam, ugyhogy holnapra nem varok semmi ujat.

Ez a bajom, hogy olyan gyorsan meghatralok, miert vagyok ilyen gyenge, hulye..

Ma ettem sult csirkemellet, szerbsalatat ebedre, vacsorara pedig sult laska gombat olyan 100-120 grammot, meg melle 2 dcl aludt tejet.

Napkozben megittam 3 3az1ben mocatte kavet, (a parom vette, mert tudja hogy imadom, csak elfelejtette, hogy dietazom, de annyi hasznom volt belole, az mellett,hogy finom vegre wcre is eljutottam)meg most a vacsi utan ettem par szem pattogatott kukoricat..

Jaa meg ittam ma egy eperturmixot, az is meghajtott..*eper, joghurt*

de nem szoktam igy csalni, ez a mai nap volt ilyen nagyon "csalós"..

Amugy általában kiszoktam birni, hogy olyanokat egyek amiket szabad, csak ma ahogy igy elvoltam kenődve hogy nem fogyok bánatomban ettem és ittam olyan dolgokat amiket nem lett volna szabad...

231. 2d5a00656a (válaszként erre: 223. - Jitácska)
2009. jún. 30. 20:56
Bár én most nem atkinssel kezdek,mert nem lenne jó befehérjéznem/gyomorhurutom van:)/de holnaptól kezdek én is ,de az atkins régi barátom,és sok vendégnél is ezt alkalmazom,az egyik legsikeresebb diéta:)
230. 2d5a00656a (válaszként erre: 227. - Buhu bahu)
2009. jún. 30. 20:47

Ne máááááááááááááár!Update 1-el azt hiszed többre mész????Mint az atkins eggyel???Meg kell nézni mit rontottál,ha leírod szívesen átnézem neked,hol a baj!!

És már félig győztél mert jrájöttél hol a baj!!:)

229. buhu bahu (válaszként erre: 220. - Maja29)
2009. jún. 30. 20:41
He he :-)
228. buhu bahu (válaszként erre: 217. - Mirco)
2009. jún. 30. 20:39

Nalam is igy volt, nem hittek el, hogy mindent ugyanugy csinalok mint az elott, es megis hizok..

En is elmentem orvoshoz, vervetelre kuldtek, de azt mondtak, hogy minden rendben.

Nekem sem hasznalt semmilyen fogyasztoszer.Vettem a frv lvng termekeket, nem akartam kiirni rendesen, mert mar kaptam a fulemre a hoxatol, h ne irkaljak ilyeneket ki, ne reklamozzak semmit, de nem ert semmit, sot nem emlekszem pontosan, de ugy kb 10 nap utan, kihanytam, ra se birtam nezni..

Nem hallottam meg a PCOrol, majd mindjart utannanezek, koszonom h leirtad, lehetseges hogy nekem is ilyen bajom van..

227. buhu bahu (válaszként erre: 215. - Maja29)
2009. jún. 30. 20:36

Tudooom, de olyan rossz, mert amikor elkezdtem a fogyokurat, nagyon szepen megindult lefele, most meg csak all...

Semmiket nem fogyok.

Azon is gondolkodok, hogy megprobaljam inkabb azt, hogy csak update1 es kajakat egyek.TI mit gondoltok?

De vegulis nekem mindig ez a bajom..GYorsan feladom, nem fogom en most abbahagyni,csak felek, hogy igy nem lesz semmi a fogyasombol..

2009. jún. 30. 20:28
én 55 kilóra szeretnék fogyni vagyis nagyon nagyon sok van hátra:((sajna
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook