Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! fórum

Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! (beszélgetős fórum)


2009. jún. 20. 19:57

A kérdés azért ment ,mert ha az első szakaszban vagy annak,túl sok lenne.Az Abonett 8 ch és

10 dkg borsó 14 ch,cukkininek 10 dekája 5,3 ch .Már ezzel átlépted a 20 ch-t,a többi bevitt kaján kívül.

Csak azért írom,mert kérdezted miért állt meg a fogyásod:)

104. 2d5a00656a (válaszként erre: 103. - Husi0704)
2009. jún. 20. 19:53
Hanyadik szakaszban eszed ezeket?
2009. jún. 20. 19:49

sziasztok


ma elég rossz hangulatom volt egész nap.. de a szokásos mozgás megvolt.

mai kajám:

reggei: 2 szelet abonett sonkával, kávé

ebéd: borsóleves

vacsi: gombával töltött cukkini, leöntve fokhagymás sajtszósszal


anyagcsere problémákra nekem a tejeskávé válik be:)) amit reggel iszom.

102. sylvie26 (válaszként erre: 100. - Buhu bahu)
2009. jún. 20. 19:16

Buhu!


Nekem a szűztea használ de az a baj vele hogy az első 2 hétben mondanom sem kell hol töltöttem a fél napomat szóval aki melózik annak nem ajánlom, a könyvben van erről vmi majd megnézem és leírom. Szerintem néha mindenki elgyengül egy picit de az a lényeg ne add fel hanem folytasd tovább és akkor minden rendben lesz! Jó bulizást!!!

2009. jún. 20. 14:11
lanzok = lanyok
2009. jún. 20. 14:10

jajj lanzok, olyan merges vagyok magamra...

Ma megyunk eskuvore, es nekunk kell a kalacsokat vinni, es nem hogy nem birtam ki es ettem a kalacsokbol...Olyan gyenge majom vagyok...

NEm olyan sokat ettem, de megis ettem, megettem 4-5 darab teasutemenyt, es 3 drb pogacsat..Nagyon lelkiismeret furdalasom van..Remelem, hogy csak holnapra nem fogyok vele, de aztan megindul ujra a fogyas..

Egyebkent mara sem fogytam semmit, pedig tegnap is mindent betartottam..

MEg azt vettem eszre, hogy az anyagcserem lelassult, valami tippetek van, mi birna meghajtani?

Ti hogy haladtok?

szep napot mindenkinek

99. Husi0704 (válaszként erre: 97. - Buhu bahu)
2009. jún. 19. 20:42

én is arragondoltam hogy sokat ittam és ezért csalt a mérleg. hát majd hétfőn meglátom. akkor lett volna amúgyis a következő mérlegelés csak most kiváncsi voltam.


nekem már nem okoz gondot a napi 1 óra mozgás. már megszoktam:) az elején nagyon utáltam , de aztán hozzászoktam, és még ha nem is sokat de azért számít. na meg ha minden nap rendszeresen csinálja az ember akkor nem kell órákig szenvedni:D és inkább rendszeresen csinálok kevesebbet mint mondjuk hetente 3szor csak, de olyankor 2 órát görnyedni a szobabiciklin...

inkább csak 1 óra, de azt minden nap.

állatira fáj a derekam..:( lehet meghúztam:P

2009. jún. 19. 17:35

En nem tornazok semmit,pedig ugy megszerettem a Pilatest, nagyon hianyzott elejeben, de most meg nincs kedvem semmilyen sportra..Bar Pilatesra eljarnak, de ott is olyan meleg van, hiaba a klima ha nem kapcsoljak be.

Ma ettem laska gombat, *a mi sajat gombankbol az elso szedes* :-) meg most ettunk rantottat keves kolbasz, paprika, hagyma meg persze tojasbol..

Nem tudom tegnap irtam -e de nem tudtam megallni, es ettem par szem cseresznyet..Raktam a hutobe, es olyan gyonyoru nagyszemu volt, hogy nem birtam ki..Persze az elso harom zacskoval amikor raktam el nem volt gond, hanem az utolsonal nem birtam ki...

2009. jún. 19. 16:40

Sziasztok!

Juuj szerintem is csak a merleg csalt, mert az tenyleg durva lenne, ha4 kgt hiznal 4 nap alatt a dieta mellett. Nem lehet, hogy sok vizet ittal?

96. Maja29 (válaszként erre: 93. - Husi0704)
2009. jún. 19. 10:41

Husi, kizártnak tartom, hogy 4 nap alatt 4 kg-ot hízzál, még abban az esetben is, ha fehér kenyeret ennél sültkrumplival, desszertként pedig 3 tábla milkát!!!! Képtelenség szerintem, én mindenképpen a mérlegre gyanakszom!!!!

Nagyon fontos, hogy mindig reggel, lehetőleg kis és nagywc-zés után, meztelenül méredzkedjünk, ugyanazon a mérlegen! A reggeli és esti súly között akár másfél kg különbség is lehet!!!!

Nekem szokott bénáskodni a digitális mérlegem, van hogy a lakás két különböző pontján kilókkal eltérő súlyt mutat. Szerintem csak ilyensmiről lehet szó!

2009. jún. 19. 10:00

Sziasztok!


Husi szerintem a havi 10 kg egy kicsit sok olyan 5-6kg az ideális ha zúl gyorsan mennek le a kilók a bőröd nem fog visszahúzódni és lógni fog mint nekem a hasamon:((( Azt sajnos nem tudom miért mutatott 4 kg-mal többet nekem még sosem volt ilyen az Atkins alatt de lehet hogy a folyadék miatt van. Nagyon ügyes vagy ha ennyit tornázol remélem egyszer én is eljutok idáig, én este zoktam futni kb 20 percet de még csak most kezdtem nem várok magamtól csodát.

Maja teljesen igazad van én is mindig azt gondoltam ha telezabálom magam akkor tuti hízok és mégsem de ha napi egyszer eszem(ami sajnos egyre többször előfordul) akkor meg nem fogyok.

Buhu gratula a fogyáshoz!

Jitácska sajnálom hogy nem sikerült a vizsgád legközelebb tuti sikerülni fog! Csajok hogy bírják a hőséget?

2009. jún. 19. 09:30

jah mai kajám

reggeli: 2 szelet abonett, 2 (mikróban)sült virsli

ebéd: (lesz) hagymás mogyorós uborkasaláta virslivel

vacsora: ugyanez sonkával és sajtal:)

ezt tervezem mára


ja azt nem mondtam hogy naponta 1 órát kondizok ami szobabicikliből, sulyzózásból, és felülésből áll.ez már az 5. hónapja hogy csinálom a mozgást és egy napot sem hagytam még ki. szóval a diéta mellett ez is van.


a sulyom hát azt meg majd meglátjuk mi a baj.. most figyelni fogom.

2009. jún. 19. 09:25

sziasztok


hm..asszem még lekéne csökkentenem a kaját. ma reggel kiváncsiságból mérlegre álltam és nem tom hogy lehet de 4 kilóval több vagyok mint hétfőn...nem nagyon értem. mennyiségileg is kevesebbet eszek már, és a krumpli rizs tészta kenyér teljesen felejtve van. még az édesség is. nem nagyon értem a dolgot hogy ez a 4 kiló mért jött fel, de hát hétfőn lenne egyébként a következő mérce.

arra tudok gondolni hogy talán túl sok folyadékot ittam?

vagy esetleg azért mert jövő hét után már mikulásnak kéne jönnie

vagy fogalmam sincs:(

viszont van egy olyan gondolatom is , hogy ha ennél kevesebbet eszek akkor meg már raktározni fog a szervezetem. nem tom most ezt a dolgot abszolut nemértem:(


ötlet?

92. Maja29 (válaszként erre: 89. - Husi0704)
2009. jún. 19. 08:51

Husi, ez így van, azt gondoljuk, hogy ha jóllakottság érzésünk van, akkor nem fogyunk! Márpedig igen!!! Ez az Atkins csodája! :)


Én is mindig azt gondoltam, hogy hú, mennyit zabáltam, holnapra biztos hízom is, de mégis kevesebbet mutat a mérleg! Pontosan ezért csinálom az Atkinst és nem mást!

91. Maja29
2009. jún. 19. 08:49

Sziasztok!


Mára szerencsére lement 40 dkg, fogalmam sincs tegnap mi volt ez a plusz fél kiló. Csalánlevél, én is a ciklusomra gyanakodtam, de nemrég múlt el, úgyhogy nem hiszem hogy köze van hozzá. Talán mégis az a fél banán bosszulta meg magát.

Most az a taktikám, hogy reggel eszem 3 szelet Norbi kenyeret, ami 3×6,5 gr szénhidrát felvágottal, paprikával, paradicsommal, az elég jól eltömít. Aztán tegnap meg ma ebédre is szinte null szénhidrát, krumpli nélküli rakott krumplit eszem. Tehát összesütök Gyulai kolbászt, főtt tojást tejföllel. Nagyon fini.

Aztán mondjuk utána már nem is ettem semmit, úgy veszem észre az nagyon sokat számít. Persze nem mindig bírom ki.


Szép napot mindenkinek!

90. 2d5a00656a (válaszként erre: 89. - Husi0704)
2009. jún. 18. 22:41
Én se csak ch számolok hanem kalóriát is:)
2009. jún. 18. 22:32

sziasztok


én is régebbi atkinses vagyok, annakidején fogytam vele 5 hónap alatt 35 kilót. abból 11 visszajött mert én marha abbahagytam:P

de ujra belekezdtem:) azt hisem ez a lényeg.


ma pl teljesen olyan érzésem volt mintha sokat ettem volna. pedig 2 tenyérnyi sült husit ettem csemegeuborkával ebédre és vacsira, reggel pedig 2 sonkatekercset paradicsommal.

és mégis úgy éreztem sokat ettem. lehetséges hogy az evés miatt bűntudatom van? én még ezt is el tudom képzelni magamról:D

88. 2d5a00656a (válaszként erre: 86. - Maja29)
2009. jún. 18. 19:41
Nem fogsz mensizni a közeljövőben??Ill. nem vagy -e félidős?! Attól felugorhat a súlyod a vízvisszatartás miatt.
2009. jún. 18. 19:39

Sziasztok!

Én három napja kezdtem ÚJRA/:)/Öreg Atkins fan vagyok,örülök hogy élnek még mások is rajtam kívűl:)

86. Maja29
2009. jún. 18. 12:53

Sziasztok!


Bahu, baromi ügyes vagy! Ha jól nézem, két hét alatt lement nálad több mint 5 kg! Ez fantasztikus eredmény! Gratulálok a kitartásodhoz!

Szerintem mindenképp kényszerítsd magad, hogy napi háromszor egyél, mert a szervezeted át fog állni koplaló üzemmódba és nem fogsz fogyni!!!! Erőltesd magadba a kaját, mert totál le fog lassulni az anyagcseréd és elmarad a siker!


Én eléggé elszomorodtam, mert tegnap nem ettem semmi bűnöset (na jó, egy fél banán véletlenül lecsúszott este 8-kor) és mára híztam fél kilót! Ilyenkor totál kikészülök, hogy itt sanyargatom magam és ez a hála!

Néha már sírni tudnék a dühtől!

Persze amikor meg egy nap alatt lemegy 60 dkg, akkor rohadt boldog vagyok! Csak ez a ritkább. :(


De az tény, hogy már a hányinger kerülget mindentől amit ehetnék.

Azt elfelejtettem leírni, hogy tavaly én már fogytam 7 kilót Atkins-szel. És akkor valahogy jobban ment, vagy kitartóbb voltam, nem is tudom. Most szenvedek mint a kutya.


Hajrá Többiek!

2009. jún. 18. 10:48

de hulye vagyok, nem 88.5 hanem 98.5 :-(

Eg a pokol almodik a nyomor...

2009. jún. 18. 10:45

sziasztok!

tegnap nem ettem szinte semmit, csak egy csirkecombot, semmi mast, de valahogy nem is kivantam semmit..

Nagyon gyorsan elmult a napom, mara 88.5 kg vagyok, de gondolom holnapra megint 89 90 leszek...

Ugyes vagy veres, csak igy tovabb.

Maja elhiszem, hogy eleged van belole, neha tenyleg nagyon nehez megalni, hogy ne egyunk valami olyat amit epp tilos..

83. veres
2009. jún. 18. 08:30
Na végre az első nap, amikor sikerült betartanom. Este azért lecsúszott pár szem mogyoró, de ez már nagy haladás! És lám a mérleg is lejjebb ment, bár a mensim is kezd elmúlni. Na majd meglátjuk!
82. Maja29
2009. jún. 17. 14:01

Sziasztok!


Én május 11-én kezdtem az Atkinst és azóta 3,8 kg ment le.

Szerencsére nem volt túl nagy a súlyom, úgyhogy ez szerintem normálisnak számít, mivel minél több az alapsúly annál gyorsabban mennek le a kilók.

Mostanra már alig bírok ránézni az Atkins-es ételekre, tojást már régóta nem tudok ledugni a torkomon, a húsok közül is már csak a nagyon finomakat tudom magamba erőszakolni. Úgyhogy legtöbbször inkább már nem is eszem, csak ne kelljen fehérjét bevinnem a szervezetembe... Én azt figyeltem meg, hogy a sajt nálam visszafogja a fogyást! Abból nem is eszem sokat. Viszont én minden nap iszom tejeskávét, minimum két deci tejjel. Sosem tartottam be a szabályokat 100%-osan, tehát mindig csak nagyjából számoltam a ch grammjait és mégis volt olyan nap, hogy 60 dkg is lement.

Mindenkinek nagyon sok kitartást kívánok, mert tudom mennyire nehéz kitartani és megvonni magunktól a sok finomságot!!!! Néha a sírás kerülget, mikor a párom fehér kenyeret eszik, vagy sült krumplit... :(

De én már lassan abbahagyom!

Nektek nagyon sok sikert!

2009. jún. 17. 09:19

sziasztok


hogy vagytok?:) én még egész jól birom:D

bár elvileg csak jövő héten lesz szabad méreckednem. én leginkább annak örülnék ha havonta 10 kilót le tudnék fogyni:))kényelmes lenne:) 2 hetente 5 kiló legalábbis szerintem nem sok:) bár minden ilíen gyorsan menne.

az első hét atkinsen vagyok túl egyébként , hétfőn lett meg az első hét. 1,70 kiló minusszal.


tegnapi kajám:

reggeli: sajtos rántotta, kávé édesítővel

ebéd és vacsi: savanyú káposzta, sült husival, limonádé édesítővel

rágcsa: 10 deka pisztácia


mai kajám:

reggeli: sonkába tekert sajt 2db, 1 kis paradicsom, kávé édesítővel

ebéd/vacsim: zöldséges aprópecsenye lesz virslivel, és indián cseresznye szörp édesítővel:D

80. veres
2009. jún. 17. 08:02
Jó reggelt! Hát a tegnapi nap nem sikeredett valami fényesre. Egész jól ment, míg haza nem értem munkából, utána aztán kiettem a hűtőt. Na de bevállalom, hiszen tegnap jött meg és kivoltam, de majd most! R: 2 virsli, 2 főtt tojás, E: sült zöldségek: cukkini, uborka, paradicsom, paprika Nem is hoztam mást, nehogy kísértésbe essek! Talán ma már sikerül betartanom! Tegnap mentünk volna szaunázni, de ugye a mensi miatt nekem kimaradt. Este viszont torna. Rendszeresen tornázni már lassan 1 éve járok, heti 3 alkalommal, ez kg-ban nem sokat vitt le, viszont a centik azért potyognak, ezt szeretném megtoldani a fogyival. Pénteken vizsont bográcsolunk a férjem kollégáival. Na majd meglátjuk! MIndenkinek szép napot és kitartást kívánok!
2009. jún. 16. 23:25

szia mindenkinek!

orulok, hogy gyarapszunk..

Sajnalom jitacska hogy nem sikerult, de majd legkozelebb sikerulni fog, csak ne add fel..

Igazad van Sylvie, hogy nem kene mindennap merlegre alnom, de valahogy mar annyira bennem van, hogy reggelente az az elso..

Ma is a tegnapi sonkabaterkert mustaros tejfolos virslit ettem, meg egy paradicsomot.

Rakaptam a coca cola zerora, bar elejeben nagyon nem tetszett az ize..

Nem hiszem,hogy kibirom, hogy ne alljak holnap merlegre, es ha raalok, remelem kevesebbet fog mutatni..

Szerintetek mennyi a realis fogyas hetente vele?

Augusztus vegere lebirok fogyni 20-30 kgt?vagy nincs esely?

En emlekszem kozepsuliba amikor jartam, az egyik tanarnonk a nyari szunet alatt lefogyott ezzel a dietaval tobb mint 20 kgt..

Olyan jo lenne....Megiscsak az eskuvonkre szepen kellene, hogy kinezzek..

2009. jún. 16. 22:29

Halika csajok:-)


szijasztok csajok....örülök hogy jöttetek:-)

írjatok magatokról még sokat:-)


rólam annyit hogy a vizsgám nem lett jó így ujra kell írnom sajnos....de legalább már tudom a kérdéseket:-)

ma reggel kolbit ettem egy pici tejföllel ebédre meg sült husit pepperónival....vacsira meg semmit....

hogy vagytok?

én alapjáraton lassan a hulla kataegóriába tartozok mert nagyon fáradt vagyok....azt gondoltam hogy lehet kicsit sok ez a minden körülöttem ....de ez van, most túlélni kell aztán ha lesz egy lefixálódott életünk akkor talán nyugisabb lesz minden, csak most kicsit azt érzem hogy besokaltam és még most jön majd a java....na jól van befejezem a nyavajgást ám mert már sok lesz az is:-)))

Szép estét mindenkinek

eggel jövök:-)

2009. jún. 16. 20:57
Helló mindenki merre vagytok???
2009. jún. 16. 20:56

Szia Husi!


Persze hogy jöhetsz úgy látom gyűlünk gyűlünk! gyere mesélj magadról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook