Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! fórum

Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
315. buhu bahu (válaszként erre: 314. - Jitácska)
2009. júl. 14. 17:09

Szia jitacska!

A sport biztosan felgyorsitana a fogyasodat.

En elvagyok, elelgge kivagyok, ha valaki a naplomat olvassa, akkor ott irtam, hogy lemondtuk az eskuvot a Shirazban,aminek annyira orultunk amikor lefoglaltuk..Anyosek miatt..A paromnak kigyot bekat mondtak ram, a templomi eskuvo reszleteit nem tudtak, es azzal vadoltak, hogy en a paromat az orranal fogva vezetgetem, meghogy en beszeltem ra hogy katolikus templomba legyen, engem pedig anyu, meg hogy majd ha lesz geyrekunk akkor hogy nem fel a parom tole, hogy anyu megfogja a gyereket es elviszi megkeresztelni ugyhogy mi tudni se fogunk rola, meg ilyenek...

Meg olyanokat mondtak, hogy azt se tudjuk hogy razzuk a rongyot, minek nekunk a NAGY *25 szemelyes* lakodalom, meg ilyenek..

Es annyira kiakadtam, hogy mondtam a paromnak, hogy mondjuk le az egeszet..Meglesz az eskuvo, csak a nasznagyok lesznek ott, senki mas..

A legjobban az bant,hogy ilyen balfaszok miatt sajat anyam, es a testverem nem fog ott lenni...

de probalok nem idegeskedni a baboca miatt..

Nem voltam dokinal, majd 29.en

2009. júl. 14. 16:43

Szijasztok:-)


Én nem eszek csak tegnap nagyon hosszú napom volt..... orvosnál voltunk a gyerekekkel meg felvettük a fizetésünk és Livikém lúdtaplp miatti gyógyszandiját is megrendeltük...azán én kresszre mentem a férjem meg szülői értekezletre...


a súlyom stagnál.....eccerűen nem akar megmozdulni....de nem adom fel elkezdek sportolni mert szerintem az a baj hogy arra eddig nem tudtam rávenni magam....

Maja....ügyes voltál a léböjttel:-)

buhu kismami hogy vagy? mikor lesz ultrahangod? dokinál voltál már?

313. buhu bahu (válaszként erre: 312. - Maja29)
2009. júl. 14. 11:10
ugyes vagy majacska :-)
312. Maja29
2009. júl. 14. 08:50

Sziasztok Kislányok!


Hová tűntetek?

Mindenki eszik? :) Ne má!


Én tegnap szinte teljesen kibírtam a léböjtöt.

Délután 2-ig megittam 1,5 l vizet és fél liter cukormentes kakaót.

Aztán mentem kezelésre és úgy éreztem elájulok ha nem eszem valamit, úgyhogy bekaptam egy cerbona szeletet.

Aztán inni már képtelen voltam, viszont megettem vagy másfél kiló dinnyét.

Szóval kis csalással tudtam teljesíteni ezt a léböjtös napot.


Viszont lement 80 dkg! Juhé!!!


Gyertek lányok, írjatok!

2009. júl. 14. 08:25
LANYOK, UGYE NEM HAGYTATOK ABBA A DIETAT????????
310. buhu bahu (válaszként erre: 309. - Maja29)
2009. júl. 13. 12:43

Maja, ha ehes vagy egyel egy picit.

Figyelj oda,hogy mit eszel de egyel bar par falatot, majd meglatod igyis lefog menni az a franya 1 kg!!!

309. Maja29
2009. júl. 13. 09:24

Jó reggelt!


Hát az a nyomorult 1 kiló maradt.

Már harmadik napja makacsul tartja magát. :(

Tök érdekes, hogy lefelé nem megy ilyen lazán a súlyom, csakis fölfelé.


Úgyhogy ma LÉBÖJT!

Már most rohadt éhes vagyok, de iszom mint a gödény.

Abban bízom, hogy ennek az 1 kilónak mondjuk a fele salakanyag. Tudnám értékelni, ha holnap annyival kevesebb lennék.

Bárcsak már holnap reggel lenne és ehetnék! :(


Remélem nektek csodás eredményeitek vannak a mérlegen!

És azt is, hogy nem vagytok olyan bénák mint én, hogy az alakuló eredményt látva felfaltatok mindent, ami az utatokba került!

308. buhu bahu (válaszként erre: 307. - Jitácska)
2009. júl. 12. 09:01

JAjj jitacska, akkor tenyleg jol kezdodott a hetvegetek..Szerencse, hogy nem lett senkinek baja. A kart meg majdcsak a biztosito kifizeti.

En jol vagyok, koszonom.Ma megyunk Zentara, anyos tegnap kiakasztott, ugyhogy mar felek elore, hogy mi lesz Zentatn, de jol van, majd elmulik..

Tegnap folhivta a parom, es kiverte a balhet, hogyha katolikus templomban lesz az eskuvo, akkor lehet pravoszlavban is..Persze ez nem gond, csak mi mar megbeszeltuk szepen h h lesz, de nem neki belekell szolnia..Dani is nagyon merges volt, de tudom, hogy olyan hogy nem bantana meg az anyjat soha, ugyh szerintem nem fog neki semmit mondani..

Azt hozzateszem, h en voltam az elso aki mondta a Daninak, hogy legyen mindket templomban, de o nem akarta..

Es a vegen anyosom mondta a Daielnek, hogy holnap menjen el hozza EGYEDUL!!Ezen kurvara kiakadtam..

2009. júl. 12. 06:41

Szijasztok!


Rettentően hosszú hétvégénk volt/van....

tegnap anyuékhoz mentünk volna apósékkel és karamboloztunk....így persze nem értünk oda de vigyáznak ránk odafentről mert senkinek semmi baja sem lett...ez a tegnapi napunk...és közben meg olyan mandula gyulladásom lett hogy a férjem hazaér elvitetem magam az ügyeletre mert alig tudok nyelni is....szóval a bűnözés eszembe sem jut:-)

Ami meg a kilókat illeti ugye szar a mérlegem és így 99,9és 100,8 között mutat ma reggel...remélem lassan visszaáll arra a szépséges 2 számjegyre:-)


Buhu kismami hogyvagy?

És ti többiek? merre jártok?

jaj és egy dicsekedni való... áttértem a koffeinmentes kávéra kevés tejszínnel....és meglepően finom is:-) nah meg csipkebogyó teát iszok és az is koffeinmentes...

vettem mályvateát kapszulába meg teafilteresbe is....egyenlőre nem tudom eldönteni hogy jó-e nekem...az tuti hogy a nagywc-s problémákat megoldotta és nem annyira durván sokszor mint a szűztea....viszont az első nap nagyon csikart utána meg már nem annyira...

Szép napot mindenkinek:-)

2009. júl. 11. 10:28

Maja, az az egy kg biztos egy kg zsir? vagy csak tele vagy?

Jajj, de luke vagyok, el is felejtettem hogy utaztok :-))))))))))))))

305. Maja29
2009. júl. 11. 09:32

Jó reggelt Mindenkinek!


A felelőtlen zabálás következtében feljött rám egy aranyos kilócska.

Úgyhogy most kőkemény leszek magammal!

Csak az a baj, hogy olyan falási rohamaim vannak! Természetesen szénhidrátra éhezem! Sokszor képtelen vagyok uralkodni magamon, ha látok valami olyasmit amit nagyon szeretek.


De most van kereken 10 napom, hogy elérjem végre a célomat. Mire elutazunk meg kell lennie az álomsúlynak!!! Mese nincs!


Szép szombatot Mindenkinek!

Puszi!

2009. júl. 11. 09:21

Sziasztok lányok

Hol vagytok? Ugye nem hagytátok abba a diétát épp így nyár elején..?

írjatok, puszi mindenkinek

szép napot

2009. júl. 10. 16:20

Sziasztok!

Jitacska, az az egy kg igaza van szerintem is Majanak, hogy ne edd magad rajta, az csak annyi, hogy tele volt a hasad.

Hogy haladtok?Mit ettetek ma?

puszi, irjatok

2009. júl. 10. 10:06

jó reggelt...

merre vagytok lányok????

2009. júl. 9. 10:23
jaj igen az atkins palacsinta....hasonlít az íze az igazi palacsintához de azért az igazi palacsinta sokkal jobb mégis:-))))
2009. júl. 9. 10:22

Maja!

Köszi a bíztatást:-)

én nem vagyok ilyen és olyan jó volt végre látni a két számjegyet...hogy most aztán összekapom magam:-)

299. Maja29
2009. júl. 9. 09:18

Sziasztok!


Jitácska, ez a plusz 1 kg csak a kaja súlya, ebből nem lett egyből zsír!!! Elmész kétszer wc-re és ennyi. Ha sose engedjük meg magunknak a bűnözést, akkor sokkal hamarabb feladjuk az egészet. Ezt én magamról tudom!

Nekem mire ez a 10 kg lement (igaz két részletben) tavaly óta, hány de hányszor kellett bűnöznöm, hogy életben tartson!

És mégis eljutottam a célhoz! Csak folytasd és kész!


És a palacsinta íze mennyire hasonlít az igaziéhoz??


Buhu, én még nem voltam állapotos, de szerintem ne csináld az Atkins-t. Még könnyített változatban sem. Egyél egészséges ételeket, mértékkel. Délelőtt edd a nagyobb ch tartalmú kajákat, este pedig már csak lazákat. És akkor biztos nem lesz baj!


Sziasztok!

2009. júl. 9. 09:08

Szijasztok!


Ma nem vagyok olyan boldog....tegnap esténk zabálásba torkollott....így ma 1 kg-val többet mutatott a mérleg:-(megint 3 számjegyű a súlyom...de megint összeszedem magam és menni fog...

A palacsinta tészta közkívánatra:

1/3 csésze szójaliszt

1/2 csésze víz

3 tojás

1ek étolaj

és egy kis édesítő

ezeket össze kell keverni és sütni mint a rendes palacsintát...12 db 12-15 cm es serpenyőben sült palacsinta jön ki belőle


Husi....aktuális az álláskeresés nálam is szóval jó hogy írtad...


buhu én atkins után szintén nagy túlsúllyal lettem terhes.... és én a 31-dik hétig szinte nem híztam semmit, 1 kg jött fel összesen...ennek az volt a titka hogy ettem mindenféle gyümölcsöt és zöldséget és teljeskiőrlésű kenyeret is, viszont nem ettem halálra magam sütiből meg krumpliból és ilyen magas szénhidrát tartalmú kajákból...ami nem azt jelenti hogy ha megkívántam egy szelet csokit egyszer egysze nem ettem meg....szerintem ez az arany középút..

tényleg mire jó az a víz?


én erősen gondolkodok egy szűztea kúrán is....

hogy vagytok?

297. sylvie26 (válaszként erre: 296. - Veres)
2009. júl. 9. 08:11

Szia!


Én még nem is hallottam ilyen vízről. Milyen az? És mire jó?

296. veres
2009. júl. 9. 08:03
sziasztok! Lenne egy kérdésem. Iszik valaki lúgosító vizet? Ma vettem egy üveggel, de elég szörnyű íze van.
2009. júl. 8. 18:18

szia buhu


én is gratulálok neked:))mármint a bébihez.


képzeljétek, ma nagyon kiakadtam. tudom nem tartozik ide mert ez fogyis fórum remélem nem baj ha elmondom. szal behívtak mára egy állásinterjúra. előtte már a hirdetésben és telefonon is az volt írva/ mondva hogy bejelentett fix 80.000res a fizetés a munka erre az interjún kiderült hogy tiszta jutalékrendszer.....hát rohadtul felidegesített.. mondtam is a csajnak akivel beszéltem, hogy a hirdetésben, a weboldalukon, de még telefonban is olyat mondani ami nem igaz nagyon megtévesztő....(nem akartam bunkó lenni pedig megérdemelték volna)

és erre még a csajnak álllt feljebb ....pofákat vágott meg mondta hogy hogy merem bírálni a toborzási módszerüket...meg mittudomén..

aztán lenyugodott és mondta hogy így félrevezetve sokkal könnyebb becsábítani az embereket. és ott meg már sokakat meg tudnak győzni hogy mivel nagy a termékforgalom megéri a jutalékrendszerben dolgozni.... hát nem tom. nekem nem. én nem megyek olyan helyre amiből anyagi károm származhat... és ha még a bérletet sem tudom megvenni?? gondolom meg lehet érteni..


na de a lényeg csak annyi hogy aki akar ok menjen jutalékos rendszerbe... én ettől félek, nem válllalom be. és nagyon felidegesített hogy átverés volt..

2009. júl. 8. 11:23

Sziasztok!

köszönöm szépen mindenkinek:-))

Azon gondolkodom, hogy miket és hogyan egyek, hogy a babának is jó legyen, meg hogy én se hizzak meg nagyon sokat.Nem a kinézet miatt, hanem a baba miatt se lenne jó.98,4 vagyok mára bár tegnap ettem mindenféle dolgot, hogy a babának mindenféle vitamin, nem vitamin legyen..(őszibarack, kenyér, kolbász, szilva..)

Szerintetek valamilyen lighotsabb verzióban,de nem folytathatnám az atkinst?

Meg azon gondolkodok, hogy elfogok menni valamerre mozogni, ujra rendszeresen járni fogok valamilyen olyan edzésre ami nem nagyon megerőltető, de mégis mozgok.

A szülés miatt is, talán könnyebb lesz, meg a hizás miatt is.Valahol azt olvastam, hogyha valakinek eleve nagy tulsulya van, akkor amikor elkezd hizni, akkor előfordul, hogy nem az anyuka hizik tovább, hanem a baba, és ez nem lenne jó..

Jajj lányok, amugy pici korom óta mindig rettegtem a szüléstől..Most még nem kapott el annyira, mert még szokom egyáltalán az állapotot, de jajjj...

293. Maja29
2009. júl. 8. 08:54

Jó reggelt!


Sylvie, nagyon ügyi vagy, gratula a fogyáshoz!

Jitácska, engem is érdekel az Atkins palacsinta? Hogy kell azt csinálni??


Én most már nem tudom mit keresek az Atkins fórumon, nyugodtan dobjatok ki! :) Már pár napja semmi közöm az Atkins-ezéshez, szénhidrátot eszem, viszont nagyon keveset és délután 2 után általában már semmit. Így is fogyogatok.

Ha most újra tojást meg húst kellene ennem, azt hiszem elszakadna a cérna.

Azért megtűrtök még magatok között? :D

2009. júl. 8. 07:32

Sziasztok Csajok!


Buhu GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!! Nincs is szebb dolog az anyaságnál az tuti aztán tényleg mindenről tessék beszámolni!!!:)))))



Jitácska gratula a fogyáshoz csak így tovább! És hogy sütötted azt az Atkins palacsintát?


Tobbiek gyertek Ti is meséljetek hogy vagytok!

Nekem a hétvégi nem evés és rohangálás meghozta eredményét tegnap reggel 80kg voltam úgyhogy most nekem is beindult végre. Mondjuk ezen felbuzdulva tegnap egy csomót zabáltam de ma reggel is annyit mutatott a mérleg szerencsére de ma már visszafogom magam. Ja voltunk vasárnap strandon hát elég szarul éreztem magam de túléltem! Jövő héten megyünk ismerősökhöz Kiskunmajsára és ott is megyünk a strandra addig beszerzek valami olyan rövidgatyót amiben lehet fürödni:))

Majd még jövök!

2009. júl. 7. 21:09

szijasztok:-)


jöttem dicsekedni hogy ma megsütöttem életem első atkins palacsintáját....egész jó let...és boleróból meg tortazseléből csináltam hozzá lekvárt...vagyis valami olyasmit...de holnap túrót is hozok hozzá...:-)

buhu hogy te boldog vagy az tuti....és ti többiek hogy vagytok? és merre?

2009. júl. 7. 16:49

Buhu.....jaj annyira örülök:-)

atikins baba2:-))) még a szemem is könnyes lett....tudom mit élsz át....nemrég én is pont így álltam egy fogykúra 3 hete után:-)))

289. Maja29
2009. júl. 7. 14:39

Buhu!!!!


Úgy, de úgy örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fantasztikus!!!!!!!!!


Majd gyere, ha ráérsz, most ezerszer fontosabb dolgok is vannak! :)

2009. júl. 7. 13:42

Sziasztok!

Ma reggel 6 orakkor megcsinaltam a tesztet..Nagyon halvanyan, de emglett a masodik csik is.

Olyan furan erzem most magam...Annyi minden jar a fejemben...

Akinek tartozok valasszal, annak irok nemsokara, csak most elvagyok-unk......

Szep napot mindenkinek

287. Maja29 (válaszként erre: 283. - Jitácska)
2009. júl. 7. 09:16

Jó reggelt!


Nagyon aranyos vagy, köszönöm!

Erre írtam azt a múltkor, hogy ha 45 kiló lennék, akkor sem tetszenék magamnak...

Sajnos ez nem kilófüggő.

És ahogy egyre lejjebb fogyok, még egyre kevesebb akarok lenni. De már mindenki kivan idegileg a fogyókúrámtól, úgyhogy még egy kilót le akarok dobni és utána próbálom megtartani a súlyom. A mellem már úgyis eltűnt.


Szénhidrátmentes napot mindenkinek!


Puszi!

2009. júl. 7. 08:13

sziasztok


élek ám, ha hiányzom valakinek:D csak elég gázos volt a gépem mostanában... még most is:((

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook