Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Már senki sem Atkinsezik? fórum

Már senki sem Atkinsezik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 9. 08:53
Bocs, de ezt a kérdést nem értem. Mit jelent az a szó, amit írtál? Magyarázatot szeretnék, hogy tudjak válaszoni.
63. veres
2008. szept. 29. 12:50
Gyümit nyugodtan lehet enni a 3.héttől, heti 1-2 alkalommal.
62. veres
2008. szept. 22. 10:05
bocsi mindenkinek, de egyszerűen nem bírom most ezt csinálni, 9. napnál tartok a 90 naposból és most egészen jó bírom. annak idején az első gyüminapnál megbuktam, mert fájt a gyomrom, most a 2. on is túl vagyok és semmi bajom.
2008. júl. 25. 15:23
Azt se tudom mi az....mi az?
2008. júl. 24. 12:13
Itt szoktam elbukni...télen nem lesz se dinnye se őszibarck!!
59. 175c71a378 (válaszként erre: 58. - Gyöngyi)
2008. júl. 24. 11:47
nem eszem, amikor lazábban csináltam akkor ettem, most kb egy hónapja keményítettem be újra, karácsonyra szeretnék 70 kg lenni...
2008. júl. 24. 11:46
Sikerült idáig betrtanom a napi 25 ch-t.A gyümölcs az ami rettentesen hiányzik! Meg a paradicsom, amiből egyszerre 3-at szoktam megenni. Most 1-et eszek egy nap.Te eszel gyümölcsöt?
2008. júl. 24. 08:13
én vagyok rendületlenül :D
2008. júl. 24. 07:57
Bocs:topic
2008. júl. 24. 07:57
új topoc ide vagy oda, eltűntek az Atkinsezők???
54. 175c71a378 (válaszként erre: 53. - Gyöngyi)
2008. júl. 22. 08:42
:DDDD
2008. júl. 22. 08:36

Ilyenkor szoktam szidni magamat!

Két nap alatt 1,5 kiló lenet! Miért nem fogok neki akkor, amikor csak 2-3 kiló van rajtam plusszban!!!!?

52. 175c71a378 (válaszként erre: 51. - Gyöngyi)
2008. júl. 21. 15:40
:)
2008. júl. 21. 14:58

Na, rájöttem a TELiHOLD volt a bűnös!!!(nem ám én!)

Szóval tényleg nekifogtam, igyekszem napi 20-30 gr. Ch-nál többet nem enni. Majd meglátjuk!

2008. júl. 19. 00:32

Én igen :)

Van egy fórum "akik atkinseznek" ott szoktunk beszélni

2008. júl. 19. 00:29

Na, gratu, ügyi vagy. :)

Na igen, a pasik pedig ritkán vesznek észre ilyesmit, szóval akkor tényleg látható lehet az eredmény. :)

Csak így tovább!!! HAJRÁ!!

48. esztibaba (válaszként erre: 42. - Veres)
2008. júl. 18. 21:40

Szuper!!!

Eleinte én is sokat ettem..ma pedig ötkor jutott eszembe, hogy elfelejtettem ebédelni, akkor pedig már nem is kívántam semmit, mégis erőt vettem magamon és lenyomtam néhány szelet felvágottat.

47. esztibaba (válaszként erre: 45. - NetBoszi)
2008. júl. 18. 21:36
Ezt nem is tudtam! Nálam is közelegnek a nagy napok, de azért most inkább nem próbálnám ki.
2008. júl. 18. 21:35
Ma megjegyezte a férjem, hogy vékonyabb vagyok. Pedig nem is dicsekedtem neki a fogyimmal:))
45. NetBoszi (válaszként erre: 44. - Gyöngyi)
2008. júl. 18. 15:06

Nem lehet, hogy most jön meg pár napon belül a mensid? Mert olyankor a szervezetednek szüksége van mégtöbb szénhidrátra és ilyenkor csak úgy raktároz a szervezeted. De megsúgom, ilyenkor akármennyit ehetsz elvileg nem fog rajtad. :)

A szervezet egy ilyen érdekesen megalkotott dolog. :)

De ha nem ezért van, akkor passzolok. :(

2008. júl. 18. 09:16
Hát ez most nem megy valamiért!!Hülye vagyok -tegnap egész nap bírtam, aztán este alaposan becsokiztam!!! És ez így megy napok óta.Kéne egy kis erő! Amikor elkezdem akkor már jó, de nagyon nehezen 6tudok most lemondani a nasiról.SEGÍTSÉG!!
2008. júl. 18. 08:54

Én csak ajánlani tudom a sült párizsit, sztem isteni finom íze van, én nagyon szeretem. :)

Egyébként ez a virsli paprikával ill. pöri paradicsommal nálam is menü szokott lenni. :)

Kreatívnak kell lenni és nagyon jó kajákat ki lehet találni. :P:)


Esztibaba azt a gyümis dolgot már én is próbáltam, az nagyjából ugyanaz mint a 90 napos diéta, csak ott szétválasztod napokra, hogy mit eszel. Na mondjuk az a diéta mindig bejött, vagyishát 2* próbáltam, de ezt régebben már mondtam. Csak sajnos a 2. alkalomnál eléggé legyengített és szinte az ájulás szintjén voltam, aztán azóta valahogy nem merek próbálkozni vele. :)

De azért köszike. :)


Én most azon gondolkozok, hogy megpróbálok mindennap megcsinálni legalább vmiből egy 20 perces gyakszik, a Rubint Rékának van most az a 4*20 perces gyakszija, nagyon jó. Főleg a hasizomgyakorlatos, úgyis hasra kell a legjobban rágyúrnom. :P

Viszont erősen gondolkodok egy ideje rajta, hogy kéne venni hullahopp karikát, mert olvasgattam itt meg már máshol is, hogy nagyon jól lefaragja a cm-ket a derék és has tájékáról. Hát lehet kipróbálom. :P Régen úgyis imádtam hullahoppozni. :)

A combomon meg úgyis futással meg bicajjal tudok a legjobban formálni. :)


Csak ne esne minden este az eső. Mert általában 8 körül szoktam elmenni futni, de most egész héten mindig akkor esett. :(

Persze, jó kifogás sose rossz tudom, de szakadó esőben akkor sem fogok kimenni. :) Hüle nem vagyok . :D:D

42. veres
2008. júl. 18. 08:18

na csajok! Tegnap újra meg tudtam állnik, a szénhidrátot! Igaz, hogy össze-vissza ettem este, de semmi szénhidrát! A sült párizsi nem is rossz ötlet! Lehet, hogy ma este én is azt eszek!

Reggeli: virsli paprikával

Ebéd: pörkölt paradicsommal

41. esztibaba (válaszként erre: 40. - NetBoszi)
2008. júl. 17. 21:50

Nekem is elég egyhangú, lehet, hogy azért is viselem nehezebben és azért fogyok, mert különben egész más étrendhez van szokva a szervezetem és most sokkolom ezekkel a megszorításokkal.

Különben van még egy módszer amivel szintén gyorsan fogytam és talán egyszerűbb is, mint az Atkins. Délelőtt csak gyümölcsöt ettem, majd du háromkor ebédeltem rendesen, amit a család, vacsi általában semmi, ha nem birtam, akkor egy ki sajt v. párizsi. Ugyanolyan hatásos volt, mint ez a diéta.

2008. júl. 17. 21:36

Köszi a tippet. :)

Csak azt nem tudom milyen stratégiát váltsak, nem igazán van ötletem. :)

Egyébként ez az Atkins sztem egyáltalán nem vészes, simán ki lehet bírni, csak néha uncsi már a sok saláta meg hús evészet. :)

39. esztibaba (válaszként erre: 38. - NetBoszi)
2008. júl. 17. 21:22

Köszi!

Lehet, hogy nem mindenkinél tuti ez a módszer, ha nem megy válts stratégiát a kilók ellen...kívánom, hogy ne hiába szenvedj és sikerüljön elérned álmaid súlyát!

Különben én sem tudnék sokáig csak ilyen kajákon élni, jó lenne megtalálni az arany középutat és miután leadtam a fölös kilókat, nem ingadozni tovább, hanem végleg megtartani.

2008. júl. 17. 20:50

Nem rántott bocs, hülyeséget írok. :) Simán sült párizsi, tehát hogy kicsit meg van pirítva és jobban kimegy belőle a zsíradék. :)

Gratu a 4kg-hoz. :P:)

2008. júl. 17. 19:42

Na a rántott párizsi, az bizony egyáltalán nem Atkinses, főleg este nem kellene azt enni.

8 nap - 4 kiló, nem bírom ki, hogy ne dicsekedjek!

36. NetBoszi (válaszként erre: 35. - Esztibaba)
2008. júl. 17. 19:37

Írni nem próbáltam, de általában sokat nem ettem. Reggelire általában vagy max. 2 tojást vagy halat, meg hozzá salátát, nem sokat azt sem. Ebédre szintén vagy tojás vagy hal, vagy husi valamilyen formában, meg sali. Este meg általában rántott párizsit, vagy vmilyen husit, meg salit.

Szóval ez szerintem nem sok, és mindig váltogattam.

Na mindegy, én úgy vagyok, marad a sport, meg kicsit kevesebbet eszek, aztán csak lesz valami, ha meg nem akkor így is jó lesz. :)

35. esztibaba (válaszként erre: 34. - NetBoszi)
2008. júl. 16. 21:28

Lehet. De azért még ne add fel, nem vagyunk egyformák, van akinél gyorsabban megy a fogyás, másnál lassabban, de ha keveset eszel és mozogsz, akkor hamarosan lesz eredménye.

Próbáltad már leírni azt, hogy mit ettél egy nap? Mert hidd el az sokat segít, ha minden alkalommal mikor eszel valamit feljegyzed és lehet, hogy akkor látod meg mit nem kellett volna. Én ezért is írom a naplóba, nekem segít. Kitartást kívánok!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook