Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! fórum

Hát már senki sem atkinsezik aktívan itt a fórumon? Gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
225. 2d5a00656a (válaszként erre: 214. - Sylvie26)
2009. jún. 30. 20:17

Szilvi!

Nehogy már emiatt feladd!!A diéták/MINDEN diéta/lépcsőzetesen építi le a lerakódott zsírt.A víz visszatartása/menstruácio,ovuláció,vagy méregtelenítési fázis miatt../normális dolog.Ha pedig több mozgást vittél bele mint előtte, az izom "betöltődése "is súlyemelkedést eredményez attól függetlenül,hogy esetleg továbbra is zsírt bontasz.Ezt ketoncsíkkal ellenőrizheted,ha nem lilul akkor valóban kiestél a ketózisból.De akkor sincs semmi ha kiestél ,mert pár nap alatt viszza lehet kúszni,sőt a harmadik fázisban eleve kijössza a ketózisból,és lelassul a fogyásod,de akkor is megy!!

Ne keseredj el,dolgozz,jó hogy így fogod fel,hogy beszigorítasz:)

224. 2d5a00656a (válaszként erre: 223. - Jitácska)
2009. jún. 30. 19:29

Én már egy hónapja erre készülök ,hogy eljöjjön a július egy,mert most már semmi nincs amit meg kéne csinálnom,vagy elmennem/ESküvő/és miután tanár vagyok,most jön két hónap tiszta munkamentes szünet,úgyhogy nincs apelláta!!!

Ja és kedvcsinálásból elmesélem,hogy két vendégem akik 9 napja kezdtékaz Atkinset /32 évesek 158 centisek és 90 kilósak voltak/most 5 és 5,7 kilóval könyebbek/9 nap!!/Hát csak így kell nekünk is/bár látom,hogy van akinek csak 1-2 kilója van hátra,én egy tizest szeretnék!!És ti??

2009. jún. 30. 19:23

köszi csalánlevél:-)

én is nagyon kíváncsi vagyok mi lesz holnap.....

jaj lányok ki fogtok most tartani és lefogyunk...ha mástnem együtt:-)

222. 2d5a00656a (válaszként erre: 220. - Maja29)
2009. jún. 30. 19:18
Ne mááá,rögtön kedden??Én legalább csütörtökig terveztem:)
221. 2d5a00656a (válaszként erre: 219. - Jitácska)
2009. jún. 30. 19:18
Számolj majd be mindenképp!!És Boldog szülinapot:)
220. Maja29 (válaszként erre: 218. - 2d5a00656a)
2009. jún. 30. 19:14

Hihi! :) Milyen igazad van, a hétfők és az elsejék a fogyókúrák startpisztolyai!

Hány, de hány elsejét kezdtem fogyóval...és hány de hány keddet végeztem zabálással...


Éljen július elseje!

2009. jún. 30. 19:09

Szijasztok!

ma van a kislányom születésnapja:-)

és az én lelkem se üde mert ugye sütöttem neki fekete erdő tortát és ugyan nem ettem egy szeletet se de azért nyalogattam....

másrészt szép napunk volt

másrészt képzeljétek holnapra van időpontom egy plasztikai sebészhez....mert nagyon lóg a hasam és az izmaim is szétcsúsztak......lehet megcsinálják tb támogatásra....de ha nem akkor még fogyok 7-8kg-t és akkor tuti...mert a tb ha a bmi 10-el cssökken annyit fogy az ember akkor az elnyúlt bőröket és zsírszövetek plasztikáját támogatja...kíváncsi vagyok mit mond majd:-)


fel a fejjel mindenkinek ...tessék pozitívan gondolkodni és menni fog:-)

2009. jún. 30. 17:13

Sziasztok:)

Látom nem ez a hétkezdet a nyerő az idén:)Nem baj viszont holnap ELSEJE,minden diétázó szentgrálja,és újra a startvonalhoz lehet térdepelni!!Hajrá csajok!!!

217. Mirco (válaszként erre: 213. - Buhu bahu)
2009. jún. 30. 15:00
Szia. Nálam ugyanez volt a helyzet, két hét alatt majdnem 20 kilót hiztam. Mindenki kiokatott, meg kritizált, hogy miért zabálok ennyit. Elmentem orvoshoz, mert úgy néztem ki, mint akit felfújtak. Nagyon hosszas (évekig) tartó orvosról-orvosra rohangálás után végre eljutottam a végére, s kiderült, hogy PCO-m van. Ez egy anyagcsere probléma, érdemes utána olvasni.. www.oviklub.hu Ennek a "btegségnek" egyik velejárója, hogy a szervezet nem tudja normálisan feldolgozni a szénhidrátot. Elkezdtem igy enni, ennek tudatában. tulajdonképpen atkins diéta. Szépen le is fogytam majdnem 30 kilót, gyönyörű vékony voltam, teherbe estem, és a terhesség alatt vissza is jött minden..na de a lényeg, hogy tudom, hogy ezzel együtt kell élnem sajnos. Most 1 hete csinálom a diétát, s nem nagyon mozdul a mérleg..el is vagyok keseredve..de majd biztos idővel be fog indulni a fogyás. Na szóval ezt csak azért irtam le, mert olvastam, hogy viszonylag hamar szaladtak fel rád a kilók..mint nekem annak idején. Ja és amig rá nem jöttek erre a Pco-ra, hiába kaptam fogyasztó tablettákat orvostól, nem használt semmi..
216. veres
2009. jún. 30. 13:39
2 ek feta 0,8g Sziasztok! Hát a hétvége nekem is betett, minden jó volt, amíg nem hagyták az asztalon a sütiket, és már rég befejeztük az ebédet, amikor bekéredzkedett a számba. És ez szombat vasárnap volt. Úgyhogy gondolhatjátok. Ja egyébként én itt a málnaszezon közepén nem bírom megállni, hogy ne egyek. Csak kicsi tálkával szoktam, ezt nyakonöntöm natúr tejszínnel édesítő bele és turmix, vagy csak összeforgatom. Ez isteni. Én úgy döntöttem, hogy ennyi naponta belefér, hiszen hetente 3x keményen aerobikozom. Tegnap csurom vizes voltam, a bugyim a gatyám, pólóm, a parkettára csöpögött a víz rólunk.
215. Maja29
2009. jún. 30. 08:44

Buhu, minden, amit igazán akarunk, az sikerül!!! Ha komolyan elhatározol valamit és semmi és senki nem tántoríthat el a szándékodtól, akkor sikerülni fog!!!!

Sokszor ott bukunk el, hogy túl nagynak tűnik a feladat és feladjuk. De ha kisebb részekre osztjuk, akkor már egyből nem olyan félelmetes. Én pl. gyűlölök vizet inni és ha ideteszek magam elé egy másfél literes palackkal akkor hozzá sem nyúlok, mert azt mondom, hogy képtelenség ennyit meginni. Viszont ha kis pohárkában hozom mindig az asztalomhoz a vizet, akkor simán megiszok másfél litert! Ez pszichológia!

Ezt arra mondom, hogy ha nem az lebeg a szemed előtt, hogy még 30 kilót kell fogynod, hanem az, hogy ezen a héten fogyok 1 kilót és következő héten ugyanígy, akkor az apró sikerek erőt adnak és apró lépésekkel összeáll az egész!

Én nagyon szorítok neked, mert nagyon szimpatikus lány vagy!

(Amúgy két hónap alatt hogy jött föl 30 kg???)


Sylvie, figyelj, bármi lehet, ami miatt most nem fogytál! Lehet, hogy hamarosan jön a "Télapó". Vagy pszichikailag nem vagy olyan állapotban. Én ha magam alatt vagyok, akkor egyszerűen nem engedi a szervezetem, hogy súlyt veszítsek, hiszen a háj egyfajta védőpajzs, ami "megvéd" a külvilágtól. (Ezt a pszichiáterem mondta.)

De ha ezek közül egyik sem áll fenn, akkor most épp nem akarnak mozdulni a kilók, de ez csak átmeneti!! Mindig megindul a fogyás! Csak tarts ki!


Én ma akkor is léböjtölök, ha belehalok!!!!!!!


Írjatok, Lányok!

2009. jún. 30. 07:44

Sziasztok Csajok!


Látom mindenki problémákkal küszködik én is kibőgtem már magam reggel mert ugye nekem a kedd a mérlegelős napom és nagyon elkeseredtem mikor ráálltam ma reggel nem hogy fogytam volna inkább híztam egy fél kg és a centik se nagyon ugráltak lefele:(((( végtelenül elkeseredtem már ott tartottam hogy feladom de aztán inkább eldöntöttem hogy mi az amit inkább kiveszek az étrendemből. Nagyon nagyon el vagyok keseredve:(((

213. buhu bahu (válaszként erre: 212. - Maja29)
2009. jún. 29. 22:27

Koszonom:-)

Pedig ezen valtoztatnod kellene,mert ilyen hosszu tavon az embert ez nagyon kiakasztja, pszihikailag kimeriti.

En mindig teltebb voltam, aztan 8. altalanos iskolat amikor fejeztem akkor lefogytam nagyon szepen huszonpar kgt, aztan 4-5 kg feljott de leis ment, es en akkor voltam olyan, hogy sosem tetszettem magamnak..Mindig elvoltam, hogy milyen kover vagyok, soha nem fogom elfelejteni, hogy mielott mentunk a szorakozo helyekre miket produkaltam..Bealltam a tukor ele, aztan rancigaltam magamon a ruhakat, szidtam magam, hisztiztem, bogtem....

Szegeny anyu mai napig emlegeti, hogy miket csinaltam, es persze mindig dicsert, hogy szep vagyok..Mint minden anya, a sajatjat tartja legszebbnek, legokosabbnak..(persze nem tulzasba veve, hanem mertekkel es szeretettel)

Aztan amikor a parommal osszekerultunk akkor hiztam meg 30 par kgt, 2 honap alatt, az elmult 2-3 evben meg plussz 10kgt..

NAgyon kivoltam, de se erom nem volt hozza, sem akaratom, meg sok minden megrazo dolog tortent akkor, es nem voltam abban a pszihikai allapotban, hogy veghez vigyek egy komnolyabb fogyokurat ahhoz, hogy ilyen nagy felesleget leadjak.

Probalkoztam en, de ahogy nem lattam valtozast egybol feladtam..

Most raszantam magam, nagyon remelem, hogy veghez is viszem..

104 kg voltam mikor elkezdtem ezt a dietat, most 99,3,- 99.7 hol hogy..

Nagyon szeretnek ujra 65-6 kg lenni, bar nagyon messze van meg, de nagyon remelem,hogy sikerulni fog..

Jo ejt mindenkinek, es gyertek ghyakrabban ha birtok!!

212. Maja29 (válaszként erre: 211. - Buhu bahu)
2009. jún. 29. 19:31

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen, szerintem Te vagy nagyon szép lány! És nincsenek ferde hajlamaim! Tényleg így gondolom! :)


Tudom, hogy nem vagyok dagi, de én 14 éves koromban nagyon kövér voltam és hiába fogytam le utána, mindig is úgy éreztem hogy túl sok a súlyom. Azóta egyfolytában fogyózom. Erre írtam korábban, hogy ha én 40 kiló lennék akkor is kövérnek érezném magam. Sosem fogok megbékélni magammal. :(

Ha el is érem az áhított 58 kg-ot azt is soknak fogom érezni. Hát ez van. De nem tudok mit tenni.


El is várom, hogy fülön csapjatok, ha holnap is elszalad velem a ló!

Mindenkinek jó éjt!

2009. jún. 29. 18:41
Most neztem Maja a kepedet, igy is nagyon csinos vagy, nem is latszik, hogy van rajtad felesleg..
2009. jún. 29. 18:40

Sajnalom Maja, hogy nem sikerult betartanod..

De ne keseredj el ez nem a vilag vege, MAJD HOLNAP a fuledre csapunk ha olyat eszel amit nem lenne szabad...:-)

24 nap alatt majdcsak meglesz az a 2 kg, az nem sok..

209. Maja29
2009. jún. 29. 18:07

Drága Buhu, sajnos nem jött be amit mondtál, azaz nem bírtam ki csalás nélkül a mai napot (sem)! :(

Nem tudom mi volt velem, de egyszerűn olyan szénhidrát-vágyam volt, hogy azt hittem belegebedek. Mindehhez hozzátartozik, hogy mára léböjtöt terveztem a tegnapi kicsapongás miatt...

Na persze...

Szóval reggel megettem 6 db háztartási kekszet, aztán 1 db vajas kekszet (amit annyira imádok, ami cukorral van megszórva), aztán egy zacskó ropit. Mondtam magamban, hát akkor ezt délig tettem, ha történetesen Norbi szerint diétáznék, ez még nem lenne bűn. Aztán jó kislány módjára megettem ebédre a salátámat husival. Maaaaajd...kaptam egy doboz bonbont a munkahelyemen és úgy nekiestem mint aki még életében nem látott csokit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kb. a fél dobozzal eltűntettem.

És nemrég két őszibarackkal zártam a napot.


Igazán szép. Büszke lehetek magamra.

Pedig megígértem magamnak, hogy szülinapomra elérem az áhított célt! Ami 24 nap múlva lesz. Addig még két kilót szeretnék leadni (még jobb lenne hármat vagy négyet) de már kettővel is megelégednék! De így????

Szégyenlem magam! :(


Remélem Nektek jól megy minden és jóval nagyobb az önuralmatok mint nekem! Mindenkinek nagyon szorítok!

Írjatok!

2009. jún. 29. 13:12

Epp jol jonnek az edessegreceptek..Mar nagyon kivagyok rajuk ehezve.

Irjal meg, mi okosat olvastal a konyvben?

2009. jún. 29. 12:08

szijasztok:-)

Husi ne keseredj el....vannak ilyen napok....majd összekapod magad....

írnék egy jó ki édességet.....

vannak boleró üdítőital porok..... abból kb fél lity vízzel felforralni és 2 zselatint bele....és mikor kicsit hült akkor egy pohár tejfölt belekeverni ami kb így olyan 6-8 ch között van és olyan totál mint a gyümölcsjoghurt lenne és ugye azért ez szép nagy mennyiség is majd 7dl......tegnap csináltam epreset....kár hogy csak annyi volt itthon...majd megyünk vásárolni és veszek sok ízben:-)

szép napot mindenkinek....még írok majd okosságokat mert a receptes könyveben volt ez is:-)legalábbis levetítettem magyarosra mert a zselatin nullás és a boleró is majdnem az 0, valamennyi van benne

206. buhu bahu (válaszként erre: 203. - Maja29)
2009. jún. 29. 11:37

Valahogy nem is voltam éhes, de mára megint semmi változás.99,3 kg

Igazad van,majd megprobalok többet enni, csak már nem is tudok mit enni, habár annyi mindent lehetne.

Nagyon megkívántam a kenyeret is és az édességet is, azon gondolkodtam, hogy ma fogok joghurtot és epret összeturmixolni, abból ha kibirom akkor 2 dcl, ebédre és vacsira pedig valamilyen húsételt, vagy tojást.

Meg még azon is gondolkodtam, hogy mivel nagy wcre nem mentem már két napja - hiába az anyagcsere gyorsító is amit vettem, hogy holnap csinálok egy saláta napot amikor egésznap csak szerb salátát fogok enni - (azt imádom), meg csinálok egy másik napot amikor meg csak gyümölcsöt fogok enni - dinnyére gondoltam, csak nem tudom mennyibe kerül, biztos még drága nagyon.

Örülök, hogy a fetában nincs sok szénhidrát, mert imádom :-)

Tegnap csaltál, ma meg majd megcsinálod szépen csalás nélkül a napot. Ne keseredj el, egy napot csaltál, néha szerintem meg is kell enni olyan dolgokat amiket megkívánunk, csak nem szabad hagyni, hogy gyakorivá váljon a szokás.

2009. jún. 29. 11:16
jah s hát a fogyás:D nevetséges de még ennek is tudok örülni :)) szal az elmult 1 hét alatt 20 dekát fogytam. hétfőnként méreckedem egyébként. viszont mivel mingyárt hónap utolsó napja akkor mégegyszer mérek majd.
204. Husi0704 (válaszként erre: 201. - Buhu bahu)
2009. jún. 29. 11:13

ezen gyrostálat én itthoncsináltam:) szóval még a kísértés sem volt hogy a pitát megegyem mert nem is volt hozzá:D

mit esztek ma lányok?

én most nagyon vágyom valami finomra szóval gombapörköltet eszem zöldséggel

203. Maja29
2009. jún. 29. 11:00

Sziasztok!


A fetában úgy emlékszem nincs sok szénhidrát, szerintem eheted nyugodtan! Annyit úgyse lehet enni belőle, mert elég tömény.


Buhu, szerintem többet kéne enned, lehet hogy akkor gyorsabban fogynál. Olyan keveset eszel, hogy szinte koplalásra/tartalékolásra kényszeríted a szervezeted! Így nem fogja könnyen adni a kilókat! Egyél többször! Higgy nekem! :)


Tegnap olyan ügyes voltam, miközben a párom lángost, hamburgert és rétest kajált, én Norbi kenyeret csipegettem szalonnával és paradicsommal! Már egészen kezdtem elszállni a büszkeségtől, mikor az esti melegszendvicsből nem bírtam ki és benyomtam két szeletet...aztán meg elszabadult a pokol és két Kinder country-t is betoltam.... :( Rémesen szégyellem és tombol a bűntudatom.

És ami még ennél is rosszabb, az az, hogy ha ilyen szénhidrát-dózist kap a szervezetem akkor másnap is követeli, teljesen kész vagyok, annyira falnék valami pékárut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezek a hétvégék rám nézve gyilkosak!!!

2009. jún. 28. 21:45

Nem tudjatok veletlen, hogy a feta sajt mennyi szénhidrátot tartalmaz?

Lanyok, ti hogy álltok a fogyással, méritek magatokat?

2009. jún. 28. 21:41

Husi akkor finom volt a mai menud.

Amikor a gyrost emlititek ott a tesztajat nem eszitek meg, ugye?

En ma delkorul ettem egy par falat feta sajtot, fel paradicsomot, es egy szelet kolbaszt.

Vacsira pedig csinaltam gombalevest, es gombaporkoltet, de a levestol jol laktam, úgyhogy a pírkíétet csak megkóstoltam.

Meg megittam 1 dcl jogurtot

2009. jún. 28. 21:35

sziasztok


ma ettem reggelire 2 abonettet majonézzel, paprikás szalámival

ebédre: paprikasalátát csirkével

vacsira: saját gyártmányú gyros tálat. naon fincsi volt:D

2009. jún. 28. 17:03

ijral meg rola, mi okosat olvastal a konyvben.

Hogy erted, hogy ami alapjan szamoltad nem fedi sot ellentete az atkins konyvvel?

2009. jún. 28. 14:08

buhu bocsika....még reggel volt:-)))

én sült husit csinálok ...

az a helyzet hogy olvasgattam a könyvet és a receptkönyvet is és most kicsit meg vagyok torpanva.....ugyanis az eddigi szénhidráttáblázatom ami alapján számoltam nem fedi sőt itt ott gyökeres ellentéte az atkinskönyvével.... nem tudom mitévő legyek...

2009. jún. 28. 13:44

Ti mit esztek ma?

En meg csak toprengek rajta, hogy mit fozzek, de lehet hogy majd laska gombabol keszitek valami finomat.

196. buhu bahu (válaszként erre: 195. - Jitácska)
2009. jún. 28. 13:42

Szia!

Nem a husi irta az ,,okos,, otletet, hanem en.

Tudom, hogy durvan hangzik, meg hogy durva is lenne a husz nap alatt husz kg-s fogyas, csak tegnap ugy elvoltam keseredve..

Tegnbap egyebkent angyon finomat ettem

rostelyon sutottunk csirkemellet, pljeskavicat, rostely kolbaszt melle pedig sopszka - szerb salata volt..Nagyon jol esett, ma viszont fogalmam sincs, hogy mit fogok fozni..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook