Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetés)
7 hetesen szabad legelőször "mozogni" kezdeni. Én a helyedben kockáztatnám, hogy "valami" történjen.
Az oké, hogy azt érzed, már minden rendben, de ettől még belül sebeid/hegeid/varrataid vannak, amik ennyi idősen még nem "stabilak", bármi történhet velük.
Ennyit nem ér. Szerintem.
En vagyok. Ki akarom probalni a konditeremben a gyaloglást meg az elliptikus gepet. Szted???
Három hetesen.
azt nem tudom,milyen mikor nem jól tapad le,azt mondta a dokim,az enyém szépen letapadt,de az emelésektől feljöhet,de azt nem tudom,hogy hogyan lehet észrevenni!ha lehajolok feszes a bőr,nem ráncos.
tettem fel friss képet!
Ha mar ennyit emelek tudjam mar hogy mivel jar.
Le nem tapadas miben nyilvanul meg?
Nomka?
Es te hogy vagy?
En jól vagyok. Egesz jól elbeszelgettunk valamelyik nap. :D
Sziasztok!
Jobbulást mindenkinek!!!!!
Én is hajolgattam rendesen, de nem emeltem.
Méhecske vigyázz magadra, sajnos nem tudok segíteni :( Nekem látványosan nem szokott dagadni, és azt is inkább éjjel. Néha arra ébredek, hogy fáj és feszít.
Angel szépen lassan csak be fog gyógyulni :), legalább a bőröd utána szépen gyógyul?. Nekem a heg nem halványul, még mindig tiszta lila, és érzékeny, pedig immár 11 hetes vagyok.
Joli: Gratulálok a munkához! Cickók hogy vannak, duzzadt még?
Edina már egészen szép a pocid, és a heged is :D
Sziaaa!
Ne aggodj,még ha lassan is,de egyszercsak szépen begyogyul majd,és szép lesz! :)
Hajolgatok én is egyébként bár próbálom megállni,de mindig van amit fel kell venni :)
emelésre nekem a doki azt mondta hogy a 4.-5. héttől lehet fokozatosan,addig ne,mert a már letapadt bőr fel fog szakadni!
Itt vagyok halihó!
Nekem valamiért az átlagnál lassabban gyógyul a sebem, nem tudom miért, de a bölcsességfog műtétemkor is ez volt.
Minden komplikációmentes volt, nem voltam lázas, nem gyulladt (még antibiotikumot se szedtem), de ahogy kivették a varratokat szét is nyílt.
No mindegy, próbálok erre a sebemre jobban vigyázni.
Én mondtam meg neki, hogy vannak dolgok amiket nem tudok betartani, ilyen pl. a hajolgatás.
Nehezet még nem emeltem, bár egyszer a kedves apósom viccből a karomba dobott 10kg cukrot...
Engem felkészít a legrosszabbra is, ezért mondta, hogy szétnyílhatok, folyhatok, stb, de akkor azonnal menjek vissza hozzá, ne várjak keddig.
Zsabru visszamentél végül?
Kedden te is mész?
Harom hetes vagyok. Nekem is tetszik heg.
Melo is jo volt. Csak kene tobb is.
Jó munkát mára Jolim! <3
Mindenkinek puszik!
Én eb.yről rendeltem szilikonos tapaszt.Az öt darab 12x3,5cm volt 30eu.De nekem az e-vitaminos krém jobban bevált!
Sziasztok!
Új vagyok ezen az oldalon,kérlek ha van jó ötletetek,véleményetek osszátok meg velem is.
Én egy 3 gyerekes anyuka vagyok,utolsö szülésem ikerbabákat eredményezett :).Sajnos a terhesség alatti nagy teher,szülés után köldöksérvet hozott.
A hasam viszont nagyon csúnya,gondolom hogy a hasfalakkal is lehet valami,mert nagyon nagy a pocakom)mintha most is várandós lennék).Úgy döntöttem,hogy a köldöksérv mütét mellet hasplasztikát is csináltatnék.Tudtok jó,megbizható ,kedves és árban is megfelelő orvosokat?Budapesti érdekelne ,mivel Pest megyében lakom.
Kérlek,ha tudtok segitsetek,minden véleményt szivesen fogadok.Köszönöm.
Azt honnan látta hogy hajoltal? En mar mindent csinalok.
Ha okes minden akkor miért emliti a veszforgatokonyvet?
Az enyem mar annyira szep.
Ez is szetnyilhat???
Fú csajok, ezt a szivatós napot, dél óta most ültem le...
Voltam kontrollon, a csipőimbe futó varratokat kivette, de a vezetőszálat, ami a szeméremdombom felett van nem merte.
Kaptam egy kis szidást, mert hajolgatnom egyáltalán nem szabadna, innentől picit parkolóállásba kell raknom magam.
Sportot egyenlőre felejtsem el.
Vészforgatókönyv is van, előfordulhat hogy "szétnyílhatok" vagy ha folyik belőlem valami akkor azonnal kórház.
Egyébként minden ok, nagyon jól vagyok és ha alul nem is szép még a sebem, de van köldököm, ami egészséges!
Kis kitérő: egy hasplasztika árát beleöltük a ház szigetelésébe, ami hetek óta csúszik.
Héten végre elkezdődött de ma leléptek a munkások mondván nincs anyag.
Kórház után irány a főnök, anyag van, munkás kavar, holnap pakolják a hungarocelt.
Estére mire hazaértünk a vásárlásból megrongálták a zárunk, nem tudtunk bejönni, így irány zárért.
Ha holnap nem jön a melós akinek nagy arca volt, tuti kirúgták és ez volt a bosszú.
Azt hiszem más jóakarónk nincs. :-D
Hajnalba nem volt olyan tömeg, de pakoltak rendesen az emberek. Kasszánál is sorba álltam és pakoltam.
Jobbulást a kisfiadnak, mi tavassazl túlestünk rajta :D
További ajánlott fórumok:
- Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán?
- Kihez menjek hasplasztikai műtétre?
- Létezik még hasplasztika TB-re?
- Van valakinek információja Dr. Balajthy Tibor plasztikai sebészről? (mellfelvarrás implantátum nélkül és hasplasztika) Esetleg ár infók?
- Zsírleszívás, hasplasztika egészségügyi okokból
- Mire számíthatok mini hasplasztika+hasi zsírleszívás után?