Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3555. macsekcica (válaszként erre: 3553. - Blue Moon)
2008. jún. 23. 12:54

Szia!


Melyik orvos szimpatikus Neked?

Vagy még nem tudod kihez akarsz menni?

3554. macsekcica (válaszként erre: 3541. - Nerni)
2008. jún. 23. 12:52

Szia Nerni!


Szép a hasad, és szerintem is lapos lesz egy idő után, csak türelem. Nem hinném, hogy bármi gond lesz vele :)

Gondolom rendeződnek bent a dolgok, hiszen alaposan meg lettél bolygatva. Ez okozhat puffadást.


Viszont, ha nagyon aggaszt, kérdezd meg a dokidat, biztos megnyugtat!!

3553. Blue Moon
2008. jún. 23. 12:51

Végig néztem pár hölgyeményecske fotóját...nagyon szépen gyógyulnak a hegeitek :-)))

én nem vagyok ilyen szerencsés...sajnos hosszában van egy vágásom, 11 éves korom óta...most nézelődök, hátha találok valami megoldást a szépítésére, mert nagyon zavar, ronda ---

2008. jún. 23. 12:44

Szia RUKI!


Jó, hogy Te is jelentkeztél!

Mi van Veled? Sokat dolgozol?

Én is várom a 4 hónapos képeidet :))

3551. macsekcica (válaszként erre: 3529. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 23. 12:42

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen idióta sintér kezei közé kerültél.

Én azért a helyedben megmutatnám egy jó orvosnak, hogy mégis mit mondana rá!

Az még nem kötelez semmire.

3550. pocok29
2008. jún. 23. 10:16
Köszönöm Nerni válaszodat!Ugy gondolom kihagyom akkor még!:-(nagyon nehéz!:-)
3549. nerni (válaszként erre: 3547. - Pocok29)
2008. jún. 23. 09:38
Szia! Én úgy tudom, hogy 6 hét után, de szerintem kérdezzél rá a dokidtól.
3548. nerni (válaszként erre: 3542. - Ruki)
2008. jún. 23. 09:37
Szia ruki! Tök jó, hogy Te is itt vagy.Én is kiváncsi vagyok a pocidra, bár ami most fenn van, az már akkor nagyon szép volt, szerintem már most nem is látni a sebet.Nagyon szép lett, büszke lehetsz rá.További szép nyarat neked is!
3547. pocok29
2008. jún. 23. 09:35

SZIASZTOK!

NEKEM EGY HÓNAPS VOLT A MÜTÉTEM,KÉRDEZNI SZERETNÉM AKIT NYÁRON MÜTÖTTEK AZ MIKOR MEHETETT FÜRDENI NYILT VIZBE??!

3546. nerni (válaszként erre: 3544. - Ildiko1977)
2008. jún. 23. 09:28
Szióka! Köszönöm szépen.Igen de csak körömvirág krémmel kenem, mert azt mondta a doki, hogy nem kell mással kenni, mert vannak ilyen "hókusz-pókusz" krémek, amitől szétnyílhat a seb.Meg körömvirág krémmel is csak egy nap egyszer kenem,az bőven elég, már a fele varr le van potyogva, nagyon szép vékony a vágás.Hát remélem tényleg sokkal laposabb lesz, bár azt észrevettem, ha pihenek többet,akkor nincs annyira bedagadva, inkább estére dagad be jobban, de remélem alakul majd.Tök jó neked, hogy már mehetsz strandra, már én is alig várom, hogy csobbanhassak, bár akkor ezekszerint 6 hét után is lehet vele gond.Na majd meglátjuk.További szép nyarat!
3545. Rita79 (válaszként erre: 3539. - Piszi)
2008. jún. 23. 08:39

Szia!

Most jobban érzem magam.Lázam már nincs.Vasárnap behívott a doki,hogy megnézze a sebemet,nyitni kellett még rajta,mert eléd sok folyadék van még a pocakomban.Így meg tud távozni.Csak állandóan kötöznöm kell magam,mert sokszor átázik a kötésem.A haskötőt nekem kínlódás feltenni,sosem úgy sikerül ahogy szeretném.

Nem tudok sokat pihenni a lányoktól,de elég jól érzem magam,attól függetlenül,hogy nem szoktam lepihenni.

A hasam mindig megrémiszt,amikor leveszem a haskötőt,mert olyan a hasam,mintha téglát nyeltem volna. A varratok feletti rész bedagad,és megtelik,és annyira,hogy nem látom a varrataimat.Remélem ez fog változni,és nem marad ekkora.Gondolom a benne lévő folyadék miatt van ez,a dagadást nem tudom megállapítani,de jó kemény.

Mindenkinek jobbulást kívánok!!!!

Aki pedig már leveheti a haskötőt,az mutogassa a pociját ezerrel!!!

3544. ildiko1977 (válaszként erre: 3541. - Nerni)
2008. jún. 23. 08:26

Szia,

szép a hasad, ne izgulj, biztosan sokkal laposabb lesz pár hónap múlva. Kenegetheted már a sebet valamilyen krémmel?

3543. ildiko1977 (válaszként erre: 3542. - Ruki)
2008. jún. 23. 07:46

Szia Edit!

Köszi jól vagyok, a hasam néha nekem is bedagad, bekeményedik, főleg akkor ha tornázom egy kicsit.

Amikor begyulladt a köldököm betadine kenőccsel kenegettem, és pár nap múlva rendbejött.Tegnap is voltunk fürdödni, tóparton, most tanulva a múltkori esetből este fürdés után rögtön bekentem betadinnal, hogy ne legyen semmi gond. Bár a doki nekem azt mondta hogy ilyen idősen már simán fürödhetek, strandolhatok.

Te hogy vagy? Biztosan nagyon szép már a hasad! Ha lesz időt, tegyél légyszi fel képet róla!

3542. ruki
2008. jún. 22. 22:24
SZiasztok lányok! Nekem juliusban lesz négy honapos a hasam de még mindig bedagad. De ez normális van akinek még egy év után is elöfordul.SZia Ildikó mi van veled jól van a pocid , olvastam, hogy begyuladt a köldököd, mit csináltál vele, hogy jött helyre? Mi is megyünk strandra én is féltem ne hogy begyulladjon, de majd le fogom ragasztani .
3541. nerni
2008. jún. 22. 21:09
Hali mindenki! Na nagy nehézségek árán,de sikerült feltöltenem a képeket.
3540. nerni (válaszként erre: 3532. - Bolyhostopi)
2008. jún. 22. 20:34
Szia!Már mindent megpróbáltam, sehogyse sikerült, de remélem ha tesóm lekicsinyíti, fel tudom tenni.De köszi a segítséget.
3539. Piszi
2008. jún. 22. 20:32

Sziasztok!

Hejdi, Rita frissen műtöttek remélem jól vagytok!Kikik, Boholystopi /remélem nem hagytam ki senkit!/? Rita jobban vagy, seroma megszünt?

Lányok lenne egy olyan kérdésem, hogy akit az Imrében műtöttek nagyságrendileg mennyit adtatok a dokinak, anaestesnek adtatok külön? Előre is köszi, ha vki szolgál infoval!

Nekem még 3 nap...... Mindenkinek gyors felépülést, kellemes hetet /hétvégére hül az idő - állítólag/!

Sziasztok

3538. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3530. - Kikik77)
2008. jún. 22. 19:58

Nem nagyon merek a helyreállításon gondolkodni.

Inkább maradok ronda.

3537. Klau11 (válaszként erre: 3535. - Hejdi)
2008. jún. 22. 19:32

Szia Hejdi!


Nagyon ügyes vagy, hogy így megoldottad:)

És ha van klímátok, akkor át lehet könnyebben vészelni ezt a nehéz időszakot.

Nekem is a gyomrom részén legjobban fájt az összevarrt izom, és a far, és hát izom.

Olyan izmokat éreztem, amelyekről nem is tudtam hogy vannak:)

3536. Klau11 (válaszként erre: 3534. - Kikik77)
2008. jún. 22. 19:25

Nekem nem volt színes egyáltalán. DE azon ne gyötrőgy, az napok alatt eltűnik, és szépo tiszta lesz.:)

Most már halványodik a hegem, de mivel akárhányszor lefényképezem, rózsaszínebb mint valóságban, így nem raktam fel a képet, mert esküszöm nem olyan.

3535. hejdi (válaszként erre: 3531. - Klau11)
2008. jún. 22. 11:52

Szia Klau!

Köszi,hogy gondoltál rám!

Hát a műtét napja és az azutáni horror volt.10 szülés is jobb mint ez a műtét.Főleg az volt a bajom,hogy az első nap és éjszaka, ha nem voltam 15x pisilni akor egyszer sem.Na a kiegyenesedés felejtős volt.Külöben akkor sem a hasam vanem a gyomorszájamnál volt a fájdalom.Tegnap már teljesen jól voltam,leszámtva a viszerem helyét, a hátfájásom és a derakam.Ezzel ma is szenvedek.A hasam már egyántalán nem is fáj!Elülni az ágyról is tudok segítség nélkül Tegnaptól már teljesen egyesenesen járok,ami remélem nem baj.Ma megcsináltam a haskötőm is,mert tegnap levagdostam,na úgy meg vágott a merev anyag.Szóval ma beszegtem vagyis paszpóloztam.Hát egy álom lett.Rá is állok a gyártására:-))Na jó a viselése ebben a melegben tényleg nem nagy élvezet,de a kilmás szobában vagyok inkább.A napi injekció az ami még egy kicsit kellemetlen,de ki lehet bírni,csak tiszta lila vagyok már.Ma már nem bánom,hogy megcsináltattam.

3534. kikik77 (válaszként erre: 3531. - Klau11)
2008. jún. 22. 10:59
Szia Klau! Neked nem volt színes a pocid? Most milyen? Olyan szép, mint a képeken, vagy még szebb? Sokat pihiztél a műtét után?
3533. bolyhostopi (válaszként erre: 3520. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 22. 10:16
Nekem kb oda olyan magasságba került,mint az előző,12 varrat volt benne.
3532. bolyhostopi (válaszként erre: 3516. - Nerni)
2008. jún. 22. 10:15

Szia!

Én telefonnal csináltam a képet,ráküldtem a freeemailomra és onna mentettem át,igy nem nagy.

3531. Klau11
2008. jún. 22. 10:02

Sziasztok mindenki!


Kedves HEJDI!

Na végre itt vagy, már lestem a napokba, vajon mikor érsz haza és beszámolsz az "élményeidről".

Drága, sajnálom hogy Neked is annyira fájt/fáj.

Bíztam benne, hogy jobban viseled majd mint én.:(

De kitartás drága, minden jobb lessz napról napra erősebb leszel és BOLDOGABB!

Fő hogy túl vagy rajta.

Nagyon vigyázz magadra.

És nefeledd, szemed előtt mindíg ott legyen a cél és hogy miért vállaltad ezt a nagy döntést.

És visszanézve az "ilyen volt" képet mindent könnyeben elviselsz.

Már a mostani képed is nagyon látványos változást mutat.

GRATULÁLOK !!!:)

Korai jobbulást mindenkinek!

Puszillak.

Klau

3530. kikik77 (válaszként erre: 3529. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 22. 09:42
Jézusom! Voltak ilyenek?! De remélem a helyrehozatalon akkor gondolkozol, nem? Ma már nagyon sok lehetőség van, meg hely is, ahol ezt helyrehozhatják. Anno idején mit csináltál?! A 3 pici, meg a többi dolgot hogyan oldottad meg???
3529. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3528. - Macsekcica)
2008. jún. 22. 01:04

Egy vidéki kórház "szakbarbár alkoholista hentese" műtött.

80 varrattal engedett haza. Nekem nem szépészeti célból, hanem köldök és hasfalsérv miatt elsősorban. A nagyokos a hosszanti hasizmaimat is elvágta, ezzel mozgásképtelenné tett jó sokáig. Amikor már 10 métert meg tudtam tenni a WC-ig 2-3 óra alatt, akkor hazaengedett a 3 pici gyermekemet tovább nevelgetni. Már 10 éve volt.

Mozogni ma sem tudok úgy, mint régen.:((

3528. macsekcica (válaszként erre: 3520. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 21. 23:10

Szia Kleca!


Te nem teszel fel a hasadról képeket?

Lehet, hogy csak Te látod úgy, hogy a köldököd Balra sikeredett!?


Hol műtöttek, és ki volt a dokid?

3527. macsekcica (válaszként erre: 3515. - Hejdi)
2008. jún. 21. 23:06
Nagyon szép lett a pocakod! Graulálok hozzá!!!
3526. macsekcica (válaszként erre: 3514. - Ildiko1977)
2008. jún. 21. 23:04

Na, ez jó!

Ha csak egy kicsit feljebb görgetek, láttam volna a következő üzenetedet :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook