Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3495. macsekcica (válaszként erre: 3444. - Nerni)
2008. jún. 20. 21:39

Szia NERNI!


Várom :))

2008. jún. 20. 21:38

Sziasztok! Én a Belgrád rakparton vettem a haskötőt az orvosom ajánlásával,ott fel lehet próbálni a neked megfelelő méretet: 20500 Ft volt. Fekete a színe, kombidressz a kinézete, és a bordáimat szétvágja rendesen, lehet sokat ülök benne...Nem pöndörödik fel, de kicsit kezd tangássá válni a dolog, amikor jövök-megyek benne, a szára lehet, hogy túl rövid nekem.

Estére bedagad, felpuffad a hasam,ma alálestem, már szerencsére nincs bőrlógás, de keményre dagad a köldök alatti rész. Holnap délben megyek kontrollra, a drain 4.napja bennem van.Nekem kell itthon figyelgetnem, hogy aznap mennyi csöpögött le, és sms-ben értesítem az orvosomat, aki utána-ha ki tud jönni a konferenciáról- akkor visszahív és közli a további teendőket.

Még kevésbé vagyok feldobva az eredménytől, de az erő úgy érzem velem van.;))))

A haskötőben legalább 6 hetet ki kell húznom, ha megvolt a varratszedés( még 2-3 hét távlat), akkor lehet benne majd zuhanyozni, rajtam fog megszáradni a ruha.

Sok sikert és lapos hasat mindenkinek, aki még a műtét előtt és aki már a műtét után van!

3493. vasmacska (válaszként erre: 3473. - Gyöngyi07)
2008. jún. 20. 20:56

Szia Gyöngyi!

Én is nagyon féltem a műtéttől de a mostani állapotomba bármikor újra belevágnák mert ilyen szép lapos utoljára 10-n éves koromban volt. Ma 9 napja, hogy műtöttek és nekem csak az első két nap volt csak nehéz. Olyannyira tartottam a műtéttől, hogy amikor már betoltak a műtőbe és lekötöztek folyt a könnyem az ideggeségtől és a műtét utánni 3. napon megjött a menzeszem pedig csak félidőnél jártam.

Tudom én már könnyen beszélek de hidd el, hogy az eredmény magáért fog beszélni. sok sikert!

3492. vasmacska (válaszként erre: 3472. - Rita79)
2008. jún. 20. 20:49
Hétfőn mikor leszel bent? Nekem is hétfőn kell bemennem. Találkozunk?
3491. vasmacska (válaszként erre: 3468. - Rita79)
2008. jún. 20. 20:46

Szia Rita!

Most olvasom mi történt veled. Nagyon sajnálom és kívánom, hogy mielőbb rendbe jöjjön a sebed! Nekem a köldököm levedzik egy picit de nem vészes viszont a hasam az keményedik. Igaz alig fekszem vele.

3490. bolyhostopi (válaszként erre: 3488. - Nerni)
2008. jún. 20. 19:56
Sikerült feltöltenem,de görbén álltam és előtte vettem le a haskötőt.Ha a kiindulási állapotot nézed,lényeges a változás és szerintem ez a lényeg.Oldalról nem sikerült,azért nem tettem fel.
3489. bolyhostopi (válaszként erre: 3488. - Nerni)
2008. jún. 20. 19:49
Szerintem este simán lazithatsz rajta egy kicsit.Az nem árt.Egyébként is este szerintem min denkinek egy kicsit ducibb.Felesleges fájdalmat okoznod magadnak.Csináltam képet,ha nem sikerül a galériára feltenni,nézd meg az adatlapomon.Vedd azt,hogy mobillal fényképeztem,nem annyira jó minőségü.
3488. nerni (válaszként erre: 3486. - Bolyhostopi)
2008. jún. 20. 14:12
Nekem mindíg szorosan van, este is.Szerinted lazítsak rajta estére?A szemérem dombom is tökre be van dagadva.Hát remélem le fog menni, mert így nem valami szimpatikus, persze jobb mint volt, dehát tudod telhetetlen az ember.:-)Na akkor neked sem lehet könnyű dolgod.Ha tudsz tegyél már fel képet, amin állsz, és oldalról van.Este én is csinálok.Köszi ismét a segítséget.
3487. bolyhostopi (válaszként erre: 3485. - Gyöngyi07)
2008. jún. 20. 13:38
Van az a drágább haskötő,ami olyan mintha kombidressz alja lenne.Spark is olyat használ.Az nem pöndörödik.Bár az enyém sem.Nekem nem olyan van,mint a két utolsó képen.Talán privátba leirtam neked már milyen,ha mégsem,pótolni fogom.
3486. bolyhostopi (válaszként erre: 3483. - Nerni)
2008. jún. 20. 13:36

Nekem is este ugy érzem,mintha tök nagy léenne a hasam.Pedig már folyadék sincs benne.Igaz tegnap egész nap uborkát ettem,lehet,hogy felpuffadtam tőle.

Irtam már,hogy reggel tök szorosra lehet huzni a haskötőt,estére kellve jócskán kell lazitani rajta.

Keményedést én nem érzek.

Hát tudod én sem pihenek ,egy 3 éves hyperaktiv gyerek mellett nem is lehet.Ezerrel pörög állandóan,folyamatosan a nyomában kell lennem,nehogy valami baja legyen.Jó le is fáraszt estére kellve.

2008. jún. 20. 11:54

Sziasztok!

Írjátok, hogy a tépőzáras haskötő felpöndörödik. Nem tudtok valami olyan fajtát ajánlani ami ott marad a helyén. Én is utálom amikor a szoknya a nyakamba felcsúszik.

Pont az lenne a haskötönek a lényege, hogy szorítsa le a sebet, de ha felpöndörödik akkor hogy tart?

Jaj én már semmit nem tudok!!

Az amit a Szent Imrében lehet venni a nővérektől az milyen? Ott vegyek, vagy inkább máshol?

Segítség!!!

Olyan édesek vagytok, hogy bátorítjátok az ember lányát :))

Elöször még nekem is nagy szám volt, de most ahogy olvasgatok, egyre jobban remeg a gyomrom.

Jó hétvégét csajok, hétfőn tudok csak feljönni ide, addig is mindenkinek jó pihit és gyógyulást!

Pusz

3484. korni (válaszként erre: 3477. - Kikik77)
2008. jún. 20. 11:45
Megnéztem a képeket, köszi (eddig nem tűnt fel egyiken se a haskötő). Nekem a műtét árában benne volt ez a fűző, mondjuk megkérdeztem, hogy ha akarok még egyet venni (mosás meg egyebek miatt), akkor mennyibe kerül, huszonvalahányezer forintot mondtak, úgyhogy gyorsan letettem róla :-)) Nem is gondoltam rá, hogy esetleg máshol vehetnék egy olcsóbbat, pedig az elején, amikor rendszeresen átáztattam, jól jött volna. De most már mindegy, a maradék néhány hetet kibírom ezzel az eggyel, a következő műtétemnél meg már okosabb leszek :-))
3483. nerni
2008. jún. 20. 11:39

Sziasztok!

Nekem is szívódrain volt benn, másfél napig, nekem már műtét után sem sok váladék volt, és miután kivette, abszolut nem is jött semmi szerencsére.Már teljesen jól vagyok, hétfőn leszek 3 hetes, nem fáj semmim, sokszor el is felejtem, hogy műtöttek, csak a haskötő emlékeztet rá, ami egyre kényelmetlenebb.A sebem nagyon szépen gyógyul, már potyog le a varr.Elég aktív életet élek, nem pihenek egész nap semmit, de nem keményedik a hasam vagy ilyenek.Viszont az aggaszt még mindíg, hogy ha haskötő nélkül felállok, olyan nagynak látom a hasam, főleg felül a gyomorszájamnál.Volt még valakinek ilyen tapasztalata?Le fog lapulni?Én úgy félek tőle, hogy így fog maradni.Bocs, hogy már megint ezzel fárasztalak benneteket.Mindenkinek jó gyógyulást!


Rita! Nagyon sajnálom, hogy így megjártad, nagyon szorítok neked, hogy mielőbb rendbegyere.Pihenjél sokat!

3482. korni (válaszként erre: 3479. - Bolyhostopi)
2008. jún. 20. 11:35
Akkor valószínűleg az én drénem attól volt új, hogy egy nap alatt ki lehetett szedni. Csak a dokim elmondására tudok támaszkodni, mert nem vagyok egészségügyis, ő mondta, hogy évek óta nem volt ilyen folyós paciense, és azért gondolja, hogy a drén nem volt megfelelő. Mindenesetre megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, mert a környezetemben már néhányan rosszallóan megkérdezték, hogy érdemes volt-e belevágnom, meg nem bántam-e meg látván, hogy mennyi nyűggel jár. De aki nem élt évekig ronda lógós, csíkos hassal, annak hiába magyarázom, hogy még levedző sebbel is sokkal jobban érzem magam, mint azelőtt, mert végre rámjönnek a régi kedvenc szoknyáim meg a szűk pólóim, és nem bő tunikákban kell járnom, amiben rendszeresen terhesnek néznek...
3481. Rita79 (válaszként erre: 3473. - Gyöngyi07)
2008. jún. 20. 11:08
Szia!Ha már eldöntötted,hogy akarod a műtétet,akkor szerintem ne hátrálj meg.Szerintem a fórumon többen vannak azok a lányok,akiknek minden probléma nélkül lezajlott a gyógyulás.Miért ne lehetnél közöttük?Sajnos bolyhostopi,meg én meg még gondolom egy páran nem gyógyulunk úgy ahogy kellene,de nekünk is szép lesz a pocink!Én már csak abban bízok,hogy a megpróbáltatások,ami előtt állok még,azok rövid ideig tartanak.Majd érted is szurkolunk.
3480. bolyhostopi (válaszként erre: 3476. - Korni)
2008. jún. 20. 11:08
Egyébként nekem 6 napig volt benn.
3479. bolyhostopi (válaszként erre: 3476. - Korni)
2008. jún. 20. 11:07
Nekem is szivódrainem volt,mindkét oldalon,sőt amikor a seromát kellett külön leszivni,azt is azzal tette.Én esküszöm erre a dologra.Todod egészségügyis vagyok,intenziv osztályon dolgozom,sokkal jobban szeretjük a szivódraineket (redonokat ) mint a passzivokat,ami csak akkor folyik,ha akar.Szerintem nem a drain hibálya,ha váladékozol,hanem a szervezetet reakciója a mütéttel szemben.Másnál is előfordul,lényeg az,hogy van rá megoldás.
3478. bolyhostopi (válaszként erre: 3468. - Rita79)
2008. jún. 20. 11:02

Szia Rita!

Azt hittem,az én esetemet már nem lehet überelni.Sajnálom,ami veled történt,de mindig azt lásd a leki szemeid előtt,hogy az eredmény kárpótolni fog mindenért.Gyógyuljál,és vigyázz magadra.

Én haskötő nélkül még mindig nem járok,pedig már 5 hete mütöttek.Biztosan nagyon kellemetlen lehet friss mütétesként anélkül lenni .

3477. kikik77 (válaszként erre: 3475. - Korni)
2008. jún. 20. 10:58
Szia Korni! Hát ha megnézed a képeket, Ritáét is meg az enyémet is, ott láthatod, hogy egy fehér, bordázott, tépőzáras fűzőnk van, ami nagyon jó különben! Tényleg tart! Csak ha mozogsz egy keveset, például nekem kb. 30 cm különbség van a csípőm és a derekam között, felpenderedik, felmászik a derekamra, ahogy a szoknyáim is szokták. Biztosan a Tied egy drágább kategóriás fűzős-body, de igazából a lényeg, hogy tartson!
3476. korni (válaszként erre: 3474. - Pocok29)
2008. jún. 20. 10:57
Neked valószínűleg azért nem váladékozik, mert jó sokáig bent volt a cső és szépen elszívta az összes váladékot, miközben tapadtak össze a szövteid. Ha túl korán kiveszik a drént, akkor úgy jár az ember, mint mi. Nem tudom a többieknek meddig volt benn (azt olvastam a sebészek honlajain, hogy 1-3 nap múlva szokták általában kivenni), de nekem például nagyon gyorsan kikerült, csütörtök este kilenckor ért véget a műtétem, és másnap délután kettőkor már ki is húzták. Hozzáteszem, bennem nem hagyományos drén volt, hanem úgynevezett szívódrén, ami állítólag a legújabb fejlesztés, a dokim kipróbálásra kapta egy cégtől, és pont én voltam a kísérlet alany... Hát nem vált be, az orvosom azóta is ezt hibáztatja azért, hogy még három hét után is levedzek, mert ezek szerint mégsem olyan szuper. Pedig direkt azért találták ki, hogy ne kelljen napokig zacskóval mászkálni, mert ez elvileg nem csak elvezeti a váladékot, hanem szó szerint kiszippantja, így gyorsabban tudnak összetapadni a szövetek. Hát nálam nem működött, persze miért is menne minden simán...
3475. korni (válaszként erre: 3472. - Rita79)
2008. jún. 20. 10:43

Örömmel hallom, hogy folyik kifelé a váladék! :-)) Kitartás, mert biztos eltart jó pár napig, amíg teljesen kiürül, de az a lényeg, hogy jön! Az rémes, amikor csak gyűlik-gyűlik, de nem tud kijönni és az ember lánya majd szétszakad. Na, én akkor közlekedtem úgy, mint egy kérdőjel, nem tudtam kiegyenesedni még haskötőben sem. Amúgy én is tapasztaltam, hogy haskötő nélkül nagyon kellemetlen az első héten, én úgy éreztem, mintha szétcsúszna a hasamban minden és jobban fájt, mint amikor rajtam van a fűző. Igazából még most sem jó nélküle, bár már kibírom azt az egy-két órát, amíg kimosom meg megszárad, de jó újra felvenni, mert mintha valahogy jobban összetartana... Lehet, hogy elég zavarosan írtam le, de nehéz elmagyarázni, amit érzek, a lényeg, hogy egyelőre jobban szeretem, ha rajtam van a páncél.


Egyébként nektek milyen haskötőtök van? Többeteknél olvastam, hogy tépőtáras, meg hogy felpöndörödik, és nem igazán tudom elképzelni, hogy milyen lehet. Nézzetek nyugodtan hülyének, de én még életemben soha nem láttam haskötőt, csak ami most rajtam van, ez meg tulajdonképpen egy body, ami nem tud pöndörödni, meg horgaskapcsokkal záródik, nem is lehetne rá tépőzárat tenni. A tietek másfajta?

3474. pocok29
2008. jún. 20. 10:15

SZIASZTOK!

NEKEM MA EGY HÓNAPOS A MÜTÉTEM!SOK LÁNYTÓL ITT AZT OLVASOM,HOGY VÁLADÉKOZIK NEKI!

NEKEM EGY HÉTIG VOLT BENT CSŐ UTÁNA KIVETTE A DOKI,DE SEMMI VÁLADÉK NEM JÖTT MÁR BELŐLE.MÉG KÉT HÉTIG KELL HASKÖTŐT VISELNEM,DE MÁR NAGYON MEGSZOKTAM,AKKOR ROSSZ MIKOR LEVESZEM,MERT AKKOR NAGYON NEHEZET ÉRZEK BELÜL,DE PÁR PERC ÉS AZ IS ELMULIK!

NEKED GYÖNGYI07 KITARTÁST,ÉS HIDD EL HA TÚL LESZEL RAJTA JOBB LESZ!

ÉN EGY PERCÉT NEM BÁNTAM MEG,HOGY TULLETTEM RAJTA,CSAK NAGYON MELEG A HASKÖTŐ,MENNÉK FÜRDENI IYLEN JÓ IDŐBE,DE NEM TEHETEM!:-(

DE BEPOTOLOM MAJD!

KITARTÁS LÁNYOK,LEGYEN SZÉP NAPOTOK!

SZIASZTOK.

3473. gyöngyi07 (válaszként erre: 3468. - Rita79)
2008. jún. 20. 09:50

Úristen Ritus!

Annyira beparázok amikor ilyeneket olvasok!!!!

És még én hülye, kinyomtattam az nlc-ről is plasztikás fórumot, este is azokat olvasgatom. Ott is tele vannak negatív élményekkel a lányok. Na persze ez sem igaz 100%-osan, mert ők is örülnek hogy már lapos hasuk van, csak elég rögös az út.

Nekem aug.14-én lesz a műtét, előre rettegek. Persze nem tántoríthat el semmi tőle, csak tiszta gyomorideg vagyok már előre.

3472. Rita79
2008. jún. 20. 09:47

Sziasztok!Tagnap fürdéskor már el voltam keseredve,hogy nem jött semmi váladék a megnyitott varratbaól és a cső helyéről sem,pedig a doki szerint dőlnie kellene belőle,hamegnyomkodom.Hát végre reggel megindult,és olyan örömmel töltött el!Egy nagyon barna váladék ürül most,ami állítólag elhalt zsírszövetek,meg genny,meg savó keveréke....Hát nem szép látvány,de boldog vagyok,hogy legalább kijön!Ti friss műtét után hogy tudtatok mozogni haskötő nélkül?Én úgy megyek mint aki kérdőjelbe van meghajolva.Nem tudok kiegyenesedni,és szinte levegőt sem kapok.Ez aggaszt egy picit.Amúgy hétfőn kell mennem megint be a kórházba,remélem nem lesz gond.

Mindenkinek gyors gyógyulást kívánok!

3471. kikik77 (válaszként erre: 3468. - Rita79)
2008. jún. 20. 08:58
Szia Rita! Nagyon sajnálom, hogy neked ez jutott! Nem lehetett könnyű. Pedig olyan szép volt a pocid pár naposan, nem gondoltam volna, hogy ez lehet belőle! Ildikó épp javasolta nekem is, hogy inni inni és C vitamin! Kitartást és gyors gyógyulást kívánok, na ilyenkor kell, hogy mindig a cél lebegjen a szemed előtt, asszem!
3470. b1c727be4e (válaszként erre: 3467. - Blue Moon)
2008. jún. 20. 08:56
Na így már mindjárt más!!!! :)))))
3469. korni (válaszként erre: 3468. - Rita79)
2008. jún. 19. 23:49

Jézusom, te szegény, hát neked rendesen kijutott... Ezek után nem is siránkozom tovább az egy hete csorgó váladékom miatt...

Mielőbbi gyógyulást neked, és szerintem, ha lehetőséged van rá, minél többször menj el a dokihoz sebtisztításra, mert mégiscsak profibban megcsinálják, mint mi otthon, ezt saját tapasztalatból mondom.

Nekem szerencsém van ezzel a konferenciával, mert bár az én dokim is ott van, de mivel Debrecenben vagyok, minden ebédidőben kirohangál a drága átkötözni. Kivéve holnap, amikor ő elnököl, vagy mi a csoda, akkor csak az asszisztense lesz, de ő is nagyon aranyos.

Kitartást neked és írjál majd, hogy miként alakul a helyzet, remélem minél előbb rendbejössz!

3468. Rita79 (válaszként erre: 3453. - Korni)
2008. jún. 19. 20:44

Sziasztok!

Írtam egyik nap,hogy nagyon folyik a lé a pocimból.Nos,tegnap már be is lázasodtam.Este fürödhettem haskötő nélkül először,és mire felvettem volna a haskötőt,nem tudtam már betépőzárazni,annyira bedagadtam.A gyomrom környékén lett egy nagy dudor,ami nagyon fájt,egész éjjel nem aludtam,mert ahogy hozzáért valami,majd be pisiltem.Reggel felhívtam a Kelemen mellett dolgozó Zitát és beszéltem vele.Pont ma utazott el a doki,meg a többi Debrecenbe konferenciára.A Göcsi volt csak bent,de csak délig.Mondta,hogy hívjam nyugodtan a Kelement.Mire telefonáltam volna neki,már hívott is vissza a Zita,hogy beszélt a dokival.Bementem a kórházba.Hát ami ez után történt,az valami katasztrófa volt.Az nem fájt,hogy leszívták a dudoromat,de az már igen,amikor összenyomkodta a doki a hasamat.Mondta hogy nyugodtan ordítsak,mert ez nagyon fáj....Kinyitotta a varratomat is, ki is mosta belülről a sebet.Nagyon meg lettem kínozva.Azt mondta a doki,hogy ez nem savó,hanem zsírszövetelhalás,amivel nem találkozott még vékony nő esetében,mivel nem volt nagy zsírtöbletem.Úgyhogy most magamnak kell kinyomogatnom a sebből a váladékot,amit este el is kezdek.Aztán kérdeztem a dokit,hogy én nem csináltam volna valamit jó?De megnyugtuatott,hogy nem az én hibám.Most antibiotikumot c és e vitamint kell szednem.Meg lázmérőzni magam.Ez jutott nekem....

3467. Blue Moon (válaszként erre: 3466. - B1c727be4e)
2008. jún. 19. 19:26
már írtam is egy doktorbácsinak...:-)) érdeklődöm...igazad van :-)))köszi, megyek haza sziasztok! ha van fejlemény szólok:-)
3466. b1c727be4e (válaszként erre: 3465. - Blue Moon)
2008. jún. 19. 19:23
Bocsi, de én is úgy gondolom, hogy ez egy helyreállító műtét lenne. Mindenesetre annyit megér, hogy megérdeklődd, mielőtt százezreket kifizetnél rá! Kicsit negatívan állsz ehhez a dologhoz, vagy rosszul látom? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook