Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3615. macsekcica (válaszként erre: 3610. - Rita79)
2008. jún. 25. 22:39
Nagyon szorítok Neked holnap!!!
3614. macsekcica (válaszként erre: 3602. - Nerni)
2008. jún. 25. 22:34

Szia!


jaj, a fogászat rémes!!!!!

Én is rettegek tőle!

Vegyél be fájdalomcsillapítót, és mihamarabb felejtsd el a fogorvost!!!!!!!

3613. Szmandi73 (válaszként erre: 3570. - Gyöngyi07)
2008. jún. 25. 22:28
Ma voltam Kelemen doktornál, tényleg nagyon szimpatikus, ha fogyok még 6-8 kg-ot, megcsinálja TB-re a plasztikát!!! Nagyon örülök! Aug-ban megyek vissza időpontért. 65 kg-nak kell lennem, most 71 vagyok, simán menni fog :)
3612. kikik77 (válaszként erre: 3610. - Rita79)
2008. jún. 25. 21:18
Szia Rita! Hát nem semmi, még mindig ennyi gond van, csak nézek nagyokat! Nem értem a dokidat! Miért engedi egyáltalán, hogy fürödjél rendesen (ha nem értettelek félre), eléggé jó fertőzésveszély szerintem egy zuhany, főleg egy ilyen sebbel!!! Nekem is szívogatnak hetente le folyadékot, de ennyire nem vészes a helyzet. A varrataimat 4 hetesen veszi ki a dokim, jövő héten, a köldököt mikor kiszedte, meg sem éreztem! Remélem, ugyanolyan lesz, mint a köldök! Hát nagyon szurkolok Neked a mielőbbi gyógyulásodért, kitartás!
3611. 9e4b512ce8 (válaszként erre: 3610. - Rita79)
2008. jún. 25. 21:11

Szia Rita!

Nekem a cső helye kb 1 hét után teljesen begyógyult,szinte már nem is látszik.A köldököm elég gáz volt, de miután leestek a sebek csak nagyon halvány rózsaszín csík van.Engem 4 hete műtöttek, de még mindig pufinak látom magam.

3610. Rita79
2008. jún. 25. 21:07

Sziasztok!Üdv minden új fórumozónak.

Nagyon szalad az idő,már lassan két hete hogy műtöttek.Holnap megyek varratszedésre,aminek nem nagyon örülök.Már lazított a doki a varratokon vasárnap,hát nem volt kellemes.Úgyhogy be vagyok parázva.Igaz sokat nem kell kiszednie,de akkor is.Na meg az idegesít,hogy egy nagy lyuk tátong a a hasamon,mivel nyitott már kétszer a varráson.És még mindig ömlik....A köldökömtől is félek,mert olyan,mintha rá lenne valami nőve a varratokra,szinte ki van fordulva.Remélem semmi komoly.A másik parám még mindig az,hogy fentről nem látom a varratot,annyira be van dagadva.Ugye lányok ez elmúlik,és sima lesz a has?

Nketek milyen ütemben gyógyult a cső helye?Nekem állíndóan beleragad a kötszer,és letépi a sebet,amikor zuhizok.Már leragasztottam ragtapasszal,de ebbe is ugyan úgy beleragad.Szép lesz,ha holnap majd letépi a doki....Nektek is vannak ilyen aggodalmaitok?

3609. 9e4b512ce8 (válaszként erre: 3601. - Rita79)
2008. jún. 25. 20:59

szia!


Szegeden műtöttek.Képet is teszek majd fel,bár direktben a "régi" hasamról nincs.Tegnapelőtt azt mondta a doki,hogy nem kell már hordani a ruhát, de most a köldököm körül nagyon elkezdett fájni, ezért visszavettem.Hihetetlen,de jobb egy kicsit.Azt is mondta,ha lekerül a ruha, akkor még rengeteget alakul:lejjebb fog csúszni az egész has,bár ezt nem igazán értettem.Oldalt a seb végénél maradt egy pukli, arra azt mondta, hogy még az is lapul, de ha nem, akkor helyi érzéstelenítéssel kikozmetikázza.

3608. kikik77
2008. jún. 25. 20:48

Bocsi, nem válaszoltam: a varratszedéstől nem félek, gyors lesz az biztos, különben is, ha eddig sem voltak fájdalmaim, ez miért fájna? Amúgy eddig életem során csak kétszer szedtek varratot ki, egyik sem fájt. Ezért nem tartok tőle. Ha meg érezni fogom, akkor sem fogok már utána rá gondolni, azért a pár percért meg minek idegesítsem magam?! Majd jövő héten megmondom, hogy milyen volt:)

Bizseregés, meg melegségérzet akkor szokott lenni, mikor tüsszentek, na akkor a köldök tájékán.

3607. kikik77
2008. jún. 25. 20:44
Szia Hejdi! Igen, nekem is mintha dagadna, de már nem szorítom annyira meg, mert nem kell. Lazább a fűzőm, amúgy lehet, hogy a nagy melegtől is van? Én mindenhol dagadok, ha meleg van (főleg deréktól lefele).
3606. hejdi
2008. jún. 25. 19:29

Sziasztok!

Nekem is elkezdett dagadni a hasam.

Olyan érzés mintha "kihíztam" volna a haskötőt.A másik bizsergést is érzek.Remélem nem a folyadék jele!

3605. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3597. - Macsekcica)
2008. jún. 25. 19:04

Mint nő öreg vagyok. Látom a körülöttem lévő fiatalokat, reálisan én öreg vagyok.

Ami nem baj, csak el kell fogadni.

3604. kikik77
2008. jún. 25. 17:49
Sziasztok! Köszönöm Lányok! Klecának én is szeretném mondani, hogy tényleg nem öreg senki egy ilyen műtéthez (hacsak nem 70 éves!:). A fogatokat is megcsináltatjátok,nem?
3603. nerni (válaszként erre: 3600. - 9e4b512ce8)
2008. jún. 25. 15:38
Szia!Nekem bő 3 hete volt a műtétem, és nekem is ez a problémám, a pufiság.De mindenki azt mondja, hogy még le fog menni, remélem úgy lesz.Képet ha tudsz tegyél már fel légyszi.
3602. nerni (válaszként erre: 3596. - Macsekcica)
2008. jún. 25. 15:35

Szióka!Na látod az lehetséges, hogy attól van, na meg emelgetnem se nagyon kellene.Na majd jövőhéten megmondja a doki.A hegem az tényleg szép, remélem is, hogy nem fog látszani, mert nem takarja a bugyi.De ez legyen a legnagyobb problémám.

Most jöttem a fogorvostól, kihúztak egy fogamat.Hát inkább még 3 hasplasztika, mint ez mégegyszer.Nagyon fájt, meg még mindíg.:-(

3601. Rita79 (válaszként erre: 3600. - 9e4b512ce8)
2008. jún. 25. 14:32

Szia!

Hol műtöttek?Minden rendben zajlott?Képet teszel majd fel?

2008. jún. 25. 13:48

sziasztok!

1 hónapja volt a műtétem,de még elég pufinak látom magam.Lapulni fog még.Tegnap azt mondta a doki, hogy levehetem a kompressziós ruhát.4 ujjnyit vartak a hasizmon, még elég érzékeny a köldököm körül.

3599. macsekcica (válaszként erre: 3587. - Kikik77)
2008. jún. 25. 12:38

Nagyon szép lettél Kikik!


Gratula! Vigyázz a hasadra!

3598. macsekcica (válaszként erre: 3591. - Ruki)
2008. jún. 25. 12:36

Szia Ruki!


Nem gondoltam meg magam, csak kicsit tolódik a műtét!

Talán szeptember körül, akkor már meleg sem lesz :)

Új képet nem teszel föl a pocidról?

3597. macsekcica (válaszként erre: 3584. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 25. 12:32

Kleca!


Öreg???? Egy nő sosem öreg! Egy nő akár mennyi idős is NŐ!!!

És igenis csinosnak és szépnek kell lennünk, szerintem.

Nem arra gondoltam, hogy a ráncainkat fel kell varratnunk, de arra kell törekednünk, hogy lelkileg jól érezzük magunkat, mert az kihat a külsőnkre, és attól a kisugárzása is egészen más az embernek :)))

3596. macsekcica (válaszként erre: 3573. - Nerni)
2008. jún. 25. 12:23

Szia Nerni!


Szerintem a kevés pihenéstől van!

Várom, hogy mit mond majd a dokid :)

Jövő nyárra nem is fog látszani a heged :)))

3595. nerni (válaszként erre: 3580. - KingaBaBa10)
2008. jún. 25. 10:28
Szia! Szivesen segítek!Szerintem ez mindenkinek a félelme, hogy nem olyan lesz, amire számítasz, én is tartottam tőle.De ha tényleg csúnya a hasad, és zavar, akkor csak szebb lehet.Nekem szellőzős haskötőt adtak már a kórházban is, kaptam belőle kettőt, hogy tudjam mosni.Annyira nem vészes, csak az a rossz, hogy néha betörik,és nagyon nyom.De a szépségért el lehet viselni.
2008. jún. 25. 10:05

jóreggelt mindenkinek:)

kikik tök jó lett a hasad..:)én nagyon félek...bár nekem nem vágnak majd ekkorát..de akkor is..nemtudom már ki írta a szellőzős mamis cuccot..de azt hol lehet kapni és mien??mert ezt a nagy melegben én nem fogom bírni..:(

3593. nerni (válaszként erre: 3590. - Ruki)
2008. jún. 25. 09:52

Szia Ruki! Nekem az Aesthetica orvosi központtól csinálta Afsin doki.Az enyém elég drága volt, későn találtam rátok.De teljes mértékben meg vagyok elégedve a dokival, nagyon aranyos.Az Erzsébet kórházba műtöttek.Csak a gyomorszájamnál nagy még, remélem idővel az is elmúlik,ezt leszámítva teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.:-)

Akkor jó strandolást neked, és élvezd ki a nyarat lapos pocival!

3592. hejdi (válaszként erre: 3587. - Kikik77)
2008. jún. 25. 09:11

Szia!

Fantasztikus a hasad!

Azért az orvosok is egy csodák!Nekik is jár a köszönet,hogy milyen jó csajokat faragnak belőlünk!Nem félsz a varratszedéstől?

3591. ruki
2008. jún. 24. 22:36
SZia Macsekcica! Te mikor is mész a mütétre ? Mert már nem tudom követni a dolgokat már rég voltam itt. Olvasni szoktalak csak nincs nagyon idöm irni. Ezerrel dolgozom ugy mint régen. Remélem nem gondoltad meg magad, a haskötö használata lesz rossz a melegbe de a szépségé mindent ki lehet birni.
3590. ruki
2008. jún. 24. 22:29
SZia Nerni! Nagyon szép lett a pocid , a heg gyogyulás az 1 év után lesz igazából szép halványodott elég sokat, de még mindig elég erös rózsaszin.A csönek a heje gyogyul kicsit nehezebben. Neked hol csinálták a pocidat szerintem nagyon szép.
3589. ruki
2008. jún. 24. 22:21
SZia Ildikó! Jól vagyunk, nekem még mindig bevan egy kicsit dagadva esténként én még nem voltam strandon majd most fogunk menni a napokba a Balcsihoz. Lefogom takarni sebtapaszal a köldökömet mert még nem tesz neki jót az erös napfény, mert akko nehezebben gyogyul.
3588. ruki
2008. jún. 24. 22:16
SZiasztok lányok! Nekem is a Kelemen doki csinálta a hasamat most már négy honapos nagyon szép lett. A konzultáció ingyenes a mütét pedig 270 ezerbe kerül. SZerintem nagyon jó doki érdemes hozzá menni jól dolgozik mi négyen mentünk egyszerre csajok itt jöttünk össze a blogon , és egy nap mütött benünket, tök jó volt, hogy nem egyedül kellett menni. A növéremet is elvittem hozzá mert neki 3 éve csinálták egy magánklinikán, és ugy elrontották neki nagyon csunya lett. Majd a Kelemen doki fogja neki is helyrehozni.
3587. kikik77
2008. jún. 24. 21:48
Sziasztok Lányok! Látom bővül ismét a kis csapatunk! Raktam fel mai képeket, jövő héten a varratokat is kiszedik. A nagy színes foltokat szívogatja az orvosom hetente, de nem sok jön ki, nem vészes, a többi majd felszívódik idővel. Tényleg sokat pihentem, és valószínű ahhoz van köze, hogy eleve kékülős-zöldülős fajta vagyok. Látom, azért mindenki gyógyul ezerrel, eddig a hűvös idő nekünk dolgozott, ha nem bírjátok, bújjatok be a hűtőbe:) amúgy nálam a vizes lepedő bevált!
3586. bolyhostopi (válaszként erre: 3583. - Vasmacska)
2008. jún. 24. 20:21
Gyógyászati boltban 2999.-Nem olyan zárt,mint az előző,hanem a gumik között van valami "légáteresztő" anyag.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook