Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3521. nerni (válaszként erre: 3518. - Hejdi)
2008. jún. 21. 22:34
Igen mind a kettő!
2008. jún. 21. 22:12

Csajok! Nektek az eredeti helyére került az új köldökötök?


Sajnos az enyém kicsit balra, kicsit lentre sikeredett.


Hány varrattal oldották meg a tieteket?

3519. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3515. - Hejdi)
2008. jún. 21. 22:11

Nagyon szép lett, ami ebből látszik.


Azért majd vigyázz nagyon, ne emelgess !

Pihenj sokat.

3518. hejdi (válaszként erre: 3516. - Nerni)
2008. jún. 21. 22:09
Mindjárt írom a privit,meg küldök másikat is!
3517. hejdi (válaszként erre: 3516. - Nerni)
2008. jún. 21. 21:58
Mind a kettő?Mert akkor megpróbálom még kicsinyiteni.
3516. nerni (válaszként erre: 3515. - Hejdi)
2008. jún. 21. 21:47

Hali!

Nagyon szép lettél.Én már megint bénázok, nem tudom felrakni a képet, még így is nagy a kép.

3515. hejdi
2008. jún. 21. 21:27

Nerni!

Raktam!

3514. ildiko1977 (válaszként erre: 3506. - Macsekcica)
2008. jún. 21. 19:57

Szia,

bocsi, de valamiért az ugrott be hogy már te is túl vagy a műtéten...

3513. ildiko1977 (válaszként erre: 3506. - Macsekcica)
2008. jún. 21. 19:55

Szia!

Te hogy vagy?

Milyen a hasad? Nem mutatod meg?:-))

3512. ildiko1977 (válaszként erre: 3504. - Vasmacska)
2008. jún. 21. 18:52

Igen, nekem is nagyon hiányzott az első időkben a haskötő..azt hittem hogy sosem fogok leszokni róla.

Állandóan kint tettem-vettem a kertben, és estére már olyan kemény lett a hasam..

De a szorítós bugyiban jobb volt, azt a hetedik héttől használtam még kb.két hétig.

3511. ildiko1977 (válaszként erre: 3502. - Nerni)
2008. jún. 21. 18:50

Szia!

igen, két hónaposan voltam már a gyerekekkel strandon, és ott egy jacuzzit is kipróbáltam.

Viszont másnap begyulladt a köldököm, nem tudom hogy attól-e ( klóros víz stb..) de én erre gyanakszom.

Azóta nem voltam, de itt a meleg, lehet hogy megint megkockáztatom:-)

2008. jún. 21. 16:40
Sziasztok.Kijöttem a kórházból tegnap.A műtétem jól sikerült,de én láttam amiket írtatok,hát nem tudom ,én majd megdöglök,úgy fáj mindenem.A hasam is ,a derekam is leszakad.Van rajtam is haskötő,tépőzáras,s akkor jobb,ha szoros.A mosdás kivette az erőmet,de kénytelen voltam,mert nem bírtam magam elviselni,persze a párom segített.Kajálni két napig semmit,mert hánytam még a műtőben is.Szerda este műtöttek,már négy és fél kg lemászott rólam csak úgy,pedig nem akartam.Ma ettem húslevest,mert az esett jól,és gyümölcsöt.Belőlem még kilóg a cső,csütörtökön veszik ki.A dokim egy oltári rendes pasas,mindenre figyelt,remélem a hegg gyógyulás után is ez lesz a véleményem.Figyelmes volt,és mindent elmondott.Igazán le a kalappal.Többször bejött hozzám.Nem bántam meg.
3509. bolyhostopi (válaszként erre: 3504. - Vasmacska)
2008. jún. 21. 15:56
Én 2 hónaposan megyek kontrollra,addig biztosan fogom viselni.Nekem egyáltalán nem kényelmetlen,sokkal fittebben tudok benne mozogni.
3508. bolyhostopi (válaszként erre: 3493. - Vasmacska)
2008. jún. 21. 15:52
Úgy látszik ez tipikus dolog,én is megbetegedtem a második napon,pedig még bő ehy hetem volt vissza.Most viszont fogalmam nincs,mikor fogok.
3507. vasmacska
2008. jún. 21. 14:48

Sziasztok!

Raktam fel képeket, aki szeretné látni az meg tudja nézni milyen is volt és milyen lett.

3506. macsekcica (válaszként erre: 3501. - Ildiko1977)
2008. jún. 21. 13:04

Szia Ildikó!


De jó, hogy itt vagy!!!!! Gyere gyakrabban, ha tudsz!

Hiányoztok! Hiányoznak a régi lányok :((

3505. macsekcica (válaszként erre: 3498. - Korni)
2008. jún. 21. 13:01

Szia Korni!


Köszönöm a kimerítő válaszodat :)

Remélem nagyon szépen gyógyulgat a sebed, és gyönyörű lesz a heg!


Várom majd a képeket! Mielőbb, mert az azt jelenti, hogy hamar helyrejöttél :)))))

3504. vasmacska (válaszként erre: 3501. - Ildiko1977)
2008. jún. 21. 12:46

Sziasztok!

Egy ismerős plasztikai sebész nekem azt mondta, hogy Ő még a 6 hét után is ajánlja a haskötő viselését ha fizikai munkát végezünk mert az átveszi a tehert a hastól.

3503. hejdi
2008. jún. 21. 12:36

Sziasztok!

Hazajöttem.Nagyon rémálom volt számomra az egész műtét.Mikor felébredtem arra gondoltam mindent vissza csinálnék.Ma már a viszerem helye jobban fáj mint a hasam,és ahogy tükörbe néztem a teljes alakom,örülök,hogy túl vagyok rajta.

Fáj a derakám a hátam,oldalt nem bírok aludni.Van valami ötletetek mit csináljak?Keveset felszem ,mert az orvos azt mondta járkáljak amennyit csak bírok,hogy ha van váladék az ki tudjon jönni.A haskötőből levágtam,mert nagyon nagy volt,remélem csak nem lesz belőle baj.

3502. nerni (válaszként erre: 3501. - Ildiko1977)
2008. jún. 21. 11:30
Szia! Köszönjük szépen, hogy hozzászóltál, engem igazán megnyugtattál ezzel.Neked már igazán szép a pocid.Kényelmetlen a haskötő, de én el sem tudnám képzelni most nélküle, és biztos vagyok benne, hogy nagyon furi lesz ha már nem kell.De azért várom már azt az időt, hogy mehessek strandra.Te voltál már megmutatni a lapos pocidat?További szép nyarat!
2008. jún. 21. 11:16

Sziasztok Lányok!


Régen írtam már, de most a haskötős, bedagadós témához hozzászólnék: az teljesen természetes hogy a szeméremdombotok be van dagadva, amint nem hordjátok a haskötőt elmúlik. A bekeményedés, hasdagadás esete is normális, nekem is nagyon sokáig jelentkezett, ma már csak akkor ha tornázok, és igénybeveszem a hasizmaimat.

Haskötő: tudom, hogy nagyon kényelmetlen, főleg így nyáron, de nagyon jó dolog, és szükséges ahhoz hogy tökéletesen visszatapadjon a bőr a hasatokon, és a végeredmény igazán szép poci legyen! Sőt, mikor el kell hagynotok, még lehet hogy hiányozni is fog:-)))

3500. nerni (válaszként erre: 3495. - Macsekcica)
2008. jún. 21. 07:46
Szia!Rajta vagyok az ügyön.Estére ha minden jól megy, sikerül.:-)
3499. nerni (válaszként erre: 3490. - Bolyhostopi)
2008. jún. 21. 07:46
Köszönöm szépen!Estére én is teszek fel.Alul az enyém is hasonló, csak fenn nagy egy kicsit, maj oldalról meglátod, ha sikerül feltennem.
3498. korni (válaszként erre: 3497. - Macsekcica)
2008. jún. 20. 23:46

Szia Macsekcica!


Sajnos egyelőre nem tudok képet felrakni, két okból, egyrészt még egy darabig nem a saját gépemen írok, mert apósoméknál lábadozom ötszáz kilométerre az otthonomtól, és itt nem tudok képeket feltölteni. A másik ok, hogy egyelőre folyamatosan be vagyok kötözve, mert nagyon folyik belőlem a savó, így nem látszik a vágásomból semmi, de egyébként se sokkolnék senkit a látvánnyal, mert a kinyílt sebem nagyon csúnya... :-)


Egyébként megkérdeztem a dokit, hogy nekem miért van két vágásom, mikor másoknak csak egy, és azt mondta, hogy kétféle műtéti típus létezik, az egyik, amit a többieknél is látsz, a másik pedig a két vágásos. Ha nincs elég bőrfelesleg (mint ahogy mondod), akkor az egyvágásos műtétnél túl fentre kerülne a heg, kilátszana a fehérneműből (mert ugye olyankor a köldök körüli bőrt metszik ki), de ha a köldök helyét egyszerűen csak bevarrják, akkor a hosszú vízszintes heget jó lentre tudják rakni. Nekem közvetlenül a fanszőrzetem tetején húzódik a nagy vágás, így a legkisebb bugyim is eltakarja, a doki szerint meg a függőleges kis heg nagyon szépen el fog halványulni.

Ha már emberi látványt nyújtok, megígérem, teszek fel képet. Addig is jó készülődést neked!

3497. macsekcica (válaszként erre: 3453. - Korni)
2008. jún. 20. 21:51

Szia KORNI!


Nem tennél fel képet a hasadról?

Érdekelne, mert valószínű nekem is lesz függőleges vágásom!

Kevés volt a bőrfelesleged, igaz, és csak így tudták a köldököd helyét eltüntetni?

3496. pocok29
2008. jún. 20. 21:48

SZIASZTOK!

NEKEM IS TÉPŐZÁRAS HASKÖTÖM VAN ÉS EGYÁLTALÁN NEM PÖNDÖRÖDIK FEL!OLCSÓN IS VETTEM 3000FT-ÉRT!!MÁR EGY HÓNAPJA MÜTÖTTEK,MÉG KÉT HÉT ÉS NEM KELL VISELNEM!

KITARTÁS.SZÉP HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!

SZIASZTOK!

3495. macsekcica (válaszként erre: 3444. - Nerni)
2008. jún. 20. 21:39

Szia NERNI!


Várom :))

2008. jún. 20. 21:38

Sziasztok! Én a Belgrád rakparton vettem a haskötőt az orvosom ajánlásával,ott fel lehet próbálni a neked megfelelő méretet: 20500 Ft volt. Fekete a színe, kombidressz a kinézete, és a bordáimat szétvágja rendesen, lehet sokat ülök benne...Nem pöndörödik fel, de kicsit kezd tangássá válni a dolog, amikor jövök-megyek benne, a szára lehet, hogy túl rövid nekem.

Estére bedagad, felpuffad a hasam,ma alálestem, már szerencsére nincs bőrlógás, de keményre dagad a köldök alatti rész. Holnap délben megyek kontrollra, a drain 4.napja bennem van.Nekem kell itthon figyelgetnem, hogy aznap mennyi csöpögött le, és sms-ben értesítem az orvosomat, aki utána-ha ki tud jönni a konferenciáról- akkor visszahív és közli a további teendőket.

Még kevésbé vagyok feldobva az eredménytől, de az erő úgy érzem velem van.;))))

A haskötőben legalább 6 hetet ki kell húznom, ha megvolt a varratszedés( még 2-3 hét távlat), akkor lehet benne majd zuhanyozni, rajtam fog megszáradni a ruha.

Sok sikert és lapos hasat mindenkinek, aki még a műtét előtt és aki már a műtét után van!

3493. vasmacska (válaszként erre: 3473. - Gyöngyi07)
2008. jún. 20. 20:56

Szia Gyöngyi!

Én is nagyon féltem a műtéttől de a mostani állapotomba bármikor újra belevágnák mert ilyen szép lapos utoljára 10-n éves koromban volt. Ma 9 napja, hogy műtöttek és nekem csak az első két nap volt csak nehéz. Olyannyira tartottam a műtéttől, hogy amikor már betoltak a műtőbe és lekötöztek folyt a könnyem az ideggeségtől és a műtét utánni 3. napon megjött a menzeszem pedig csak félidőnél jártam.

Tudom én már könnyen beszélek de hidd el, hogy az eredmény magáért fog beszélni. sok sikert!

3492. vasmacska (válaszként erre: 3472. - Rita79)
2008. jún. 20. 20:49
Hétfőn mikor leszel bent? Nekem is hétfőn kell bemennem. Találkozunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook