Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3675. Gitti112 (válaszként erre: 3670. - Hejdi)
2008. júl. 1. 18:31

Szia.

A legjobb az lesz ha beviszed és megkérdezed a dokit.

De ha felveszed szoritó érzést kell hogy érezz. Engem nagyon szoritott, először alig kaptam benne levegőt. De egy kis idő után megszoktam és már kényelmes volt.

Ez tényleg baj, hogy haskötőre bróbáltad fel. Haskötő nélkül kell hogy érezd a szoritást.

3674. zselatin (válaszként erre: 3672. - Hejdi)
2008. júl. 1. 18:04

OKé, köszi szépen és majd megkérdezem az orvost, ha eljutok odáig. Azért örülnék, ha nevesítenétek azt az orvost, akivel maximálisan meg vagytok elégedve. Meg, hogy hol műtöttek Benneteket.

Előre is köszi.

Én Traub Alfréddal beszéltem, de szerintem Ő nem a legjobb:(

2008. júl. 1. 17:40

Sziasztok!

Úgy emlékszem a Sz. Imre tájékoztatóján az van, hogy nincs zsírleszívás, csak a hízás-fogyás miatt megnyúlt bőrt távolítják el, de majd este megnézem pontosabban.

3672. hejdi (válaszként erre: 3671. - Zselatin)
2008. júl. 1. 17:23

Kb 1,5-2 kg zsírt távolított el az orvos has és a gyomor részről.Hát gondolom szépen leválasztja a zsírt utánna meg megcsinálja a többi dolgot amit kell.Teljesen elégedett vagyok.Különben nekem elvileg, orvosilag, csak 8 kg feleslegem volt.De szerintem 16.Annyit szedtem fel a betegségemmel.Kérdezd meg az orvost minden képp!DE úgy tudom ha sok a felesleg nagyob a kockázat is!

Ha megnézed a képeim biztos tudsz hasonlítani!Sok sikert,ha kiváncsi vagy valamire kérdezz nyugodtan!

3671. zselatin (válaszként erre: 3668. - Hejdi)
2008. júl. 1. 17:16

Köszi a válaszokat!

Szóval akkor Téged súlyfelesleggel műtöttek?

Ilyenkor kivágják a bőrrel együtt a zsírt is, vagy hogyan csinálják?

3670. hejdi (válaszként erre: 3662. - Gitti112)
2008. júl. 1. 16:43

Szió!

Köszi a választ.Amit vettem rugalmas,de hát nem tudom megitélni milyenek kell lennie.Különben szuper anyaga van,mint fehérnemű.De az én célomnak nem tudom megfelelő-e?Gumírozást nem érzek rajta.Az a bajom,hogy haskötőre próbáltam fel,mert nem mertem leveni.Lehet beviszem a kórházba és megmutatom a dokinak.Múlthéten említettem neki,hogy mennem kell valahova és nem szeretnék haskötőbe lenni.Azt mondta 1-2 órára levehetem.De nekem fél nap és vennék fel body-t.Megírnád nekem ha felveszem nagyjából mit kellene éreznem?Tudom nem könnyű válaszolni egy ilyen hülye kérdésre,de ha tudnál nagyon megköszöm!

3669. hejdi (válaszként erre: 3664. - Piszi)
2008. júl. 1. 16:36

Szia!

De jó,hogy megjöttél!Főleg,nem szenvedtél sokat!Az külön jó,a vágásod is lejebb tudta tenni.Gondolom külön öröm a számodra.Nem is néztem, tettél már fel képet?Izgatottan várom!pihizz és gyógyulj gyorsan hamar!

3668. hejdi (válaszként erre: 3666. - Zselatin)
2008. júl. 1. 16:33

Szió!

Na nekem is volt rendesen súlyfeleslegem a pm. betegségem mitt.Az orvosom meg is műtött és most boldog vagyok nagyon!A derék kerületem 10 cm el lett kevesebb!Vágj bele ha megvan a pénzed!

3667. Gitti112 (válaszként erre: 3666. - Zselatin)
2008. júl. 1. 16:11

Szia Zselatin!

Én ugy tudom, hogy sulyfelesleggel nem mütenek meg. Csak akkor ha ezt lefogyod.

Sok sikert! Ne félj a mütéttől. Szerintem mindent megér! Igaz nekem csalódással járt, de még igy sem bántam meg.

3666. zselatin
2008. júl. 1. 15:50

Sziasztok Lányok!

Remélem nem zavarok. Régóta látogatom a hoxát, de eddig csak olvastalak néha Benneteket!

Én is nagyon szeretném, ha egyszer eljutnék a hasplasztikáig. Mindig megnézem itt a képeket és csodállak benneteket. Tudom, hogy mindent megér a műtét, de azért bennem van a félsz. Két kislányom van és a terhesség után lett a hasam csúnya.

Azt szeretném kérdezni, hogy a súlyfelesleggel együtt is megműtenek-e, mert van rajtam 12 kg plusz. Egy plasztikai sebész azt mondta egyszer, hogy csak akkor műt meg, ha lefogyom ezt a pluszot. Egyszer már sikerült, de aztán visszahíztam. És mindig a hasamra hízok. Sajnos.

Előre is köszi a választ.

3665. gyöngyi07 (válaszként erre: 3664. - Piszi)
2008. júl. 1. 14:22

Szia Piszi!

Gratula, hogy túl vagy rajta!

Lehet rengeteg kérdésem?

Hányingered volt miután felébredtél? Milyenek a szobák, hány ágyas, tv? Nővérek? Műtét napján felkeltél wc-ni, vagy ágytál?

Szivesen fogadok jó tanácsokat, ami hasznos lehet a kórházban, vagy vinni.

Vettél bioptron lámpát? Mennyi volt?

Szerdán vissznek vagy bkv?

Csak akkor válaszolj, ha nem fárasztó!

3664. Piszi
2008. júl. 1. 13:29

Sziasztok!

Az Szt. Imrében műtöttek, Kelemen dr. A műtét maga szerintem rendben ment, a doki az általa eltervezett részt ki tudta vágni és lejjebb tudta helyezni a vágást, mint ahogy gondolta kb. 4cm-el /meg volt elégedve a munkájával/. Fájdalmaim minimálisak voltak, inkább a derekam fájt a fekvéstől, meg felkelni, forogni volt nehézkesebb. A torkomat érzem még az intubálás miatt.

A kórház /osztály/ kultúrált, mindenki rendes volt.

A haskötő szoros, de ki lehet bírni /egyenlőre így gondolom, most meg szerencsére az idő is lightosabb/. Tegnap megnéztem a "művet", furi hogy nincs ott a fölösleg, a két szélén kicsit behúz még a varrat, remélem ha kiveszik az elsimul majd, a köldököm is formás lett. Ami szembeötlő, hogy széltében sokkal "karcsúbb" lettem és lapos a hasam.

Szerintetek varratokkal is lehet Bioptron lámpázni? /elfelejtettem megkérdezni/

Jövő szerdán megyek varratszedésre.

Rita! Én is biztos aggódnék a váladékozás miatt, remélhetőleg mostmár megszűnik, míg drain volt akkor is sok jött le vagy csak utána kezdődött?

Már bikiniben nyomod??!!! Szuper! Betört a haskötő??

Hejdi!

Bodyhoz nem tudok hozzászólni, ha elég szoros, akkor végülis a funkciót betölti... Dokid javasolta?

Gyermekeim azt mondták, hogy egy smile van rajtam, szemek-cicik, orr-köldök, száj-vágás /édesek/.

Kellemes napot Mindenkinek!

3663. gyöngyi07 (válaszként erre: 3660. - Hejdi)
2008. júl. 1. 13:19

Halihó!

Na csak nem felvenni azt a body-t, mert nem magadnak ártasz vele hanem szegény férjednek. Igenis páncélt fel, ne mutogasd magad annak a kiéhezett embernek :O))

3662. Gitti112 (válaszként erre: 3660. - Hejdi)
2008. júl. 1. 12:59

Szia hejdi!

A kérdésedre válaszolva nekem az első perctől kezdve bady-t kellett hordanom ami nekem nagyon kényelmes volt. Ezt adták a kórházban a mütétkor rám. 6 hétig éjjel nappal rajtam volt. Nem tudom, hogy amit vettél bady-t az milyen. Az enyém nagyon rugalmas, gumirozott volt.

3661. Gitti112 (válaszként erre: 3646. - Piszi)
2008. júl. 1. 12:53

Szia Piszi.

Remélem elmeséled milyen volt a mütét. Melyik kórházban és ki csinálta?

Jó pihenést és gyógyulást kivánok!

3660. hejdi
2008. júl. 1. 10:59

Sziasztok!

Kapott valaki body-t a kórházba?2 hete műtöttek és fél napra a haskötő helyett azt szeretném felvenni.Tegnap vettem egyet ( triumph body soft-ot). Nem szeretnék ártani magamnak.Tud valaki nekem erről véleményt mondani?

3659. nerni (válaszként erre: 3658. - Rita79)
2008. júl. 1. 10:07
Az biztosan el fog tűnni, az a haskötő miatt van, nekem is olyan, de nekem még fenn a gyomorszájamnál is be van dagadva, az aggaszt.Reggel kevésbé, este jobban.Biztosan rendbejön a sebed, bár szerintem ott vastagabb lesz a heg egy kicsit, de biztosan szép lesz.
3658. Rita79 (válaszként erre: 3657. - Rita79)
2008. júl. 1. 09:55
Ez még lemaradt: nekem is be van dagadva a varrat fölötti részen és a szeméremdombon,remélem el fog tűnni...
3657. Rita79 (válaszként erre: 3656. - Nerni)
2008. júl. 1. 09:51
Már nekem sincsenek egyáltalán fájdalmaim.Ha megerőltetem magam,akkor eléggé keményedik még,de ez legyen a legnagyobb gond.Sajnos még mindig kötözöm magam,mert folyik a váladék,már annyira nem vészes mint volt.A lyuk viszont még mindig aggaszt,mert nem tudom elképzelni,hogy az szépen visszahúzódik a varrat vonalába.Már letelhetne a 6 hét....
3656. nerni (válaszként erre: 3653. - Rita79)
2008. júl. 1. 09:36
Amúgy én is csak zuhanyzáshoz veszem le, csak most vettem le éjjszakára, de tök jó volt.Nekem nem rossz haskötő nélkül egyáltalán, úgyhogy már nagyon várom, hogy lekerüljön végleg.Bár még nagyon be van dagadva, de egyáltalán nem fáj.A tiéd is be van?Folyik még ki belőle valami, vagy már rendbelyöttél?
3655. nerni (válaszként erre: 3654. - Hejdi)
2008. júl. 1. 09:27
Hali!Na miért is vagyok egyedi eset?Mert az első két hét tök jó volt?Mármint a haskötő szempontjából?Írom mindjár a privit!
3654. hejdi (válaszként erre: 3652. - Nerni)
2008. júl. 1. 09:13
Na tök jó volt mi?(az első 2 hét)Szerintem elég egyedi eset vagy:-))Na beindultál!Örülök,hogy megpróbáltad az éjszakáthaskötő nélkül.
3653. Rita79 (válaszként erre: 3652. - Nerni)
2008. júl. 1. 09:12

Szia!

Nekem mondta a doki,hogy néha levehetem a haskötőt ha itthon vagyok és pihenek,de még egyszer sem vettem le pihenéshez.Csak zuhanyzáskor veszem le,és úgy érzem éppen elég....Igaz még csak most leszek a héten 3 hetes.Az én haskötőm is betört és én is szenvedek tőle.

3652. nerni (válaszként erre: 3650. - Gyöngyi07)
2008. júl. 1. 09:09
szia!Nekünk van itthon klíma, de nem is az a rossz, hogy melegít, még akkor sem ha kinn vagyok, hanem nagyon szorít.Az első két hétben tök jó volt, de mostmár betört, és az halálos.Minden bajom van tőle.Éjszaka haskötő nélkül aludtam most először, tegnap voltam 4 hetes.Persze csak óvatosan, de tök jó volt.:-)
3651. Rita79 (válaszként erre: 3650. - Gyöngyi07)
2008. júl. 1. 08:39

Szia!

Én elég jól bírom a haskötőben a nagy meleget.Itthon nincs klíma,csak ventillátor,de anélkül is ellennék.Napközben a kertben vagyunk,bikini és haskötő társaságában.Az a legrosszabb,hogy nem tudok napozni.A haskötőt egyre nehezebben viselem,úgy érzem,mindenhol szorít,pedig nagyon lazára van engedve.Pedig még van 3 hetem.....

2008. júl. 1. 08:23

Sziasztok!

Műtőt csajok, hogy bírjátok a nagy melegben a haskötőt? Szenvedés? Na jó, akinek klima van otthon az más :O))

Én is azzal ámítgatom magam, hogy mivel aug.-ban lesz a nagy nap, nem baj, mert itt a melóhelyen van klima. Na de mi lesz otthon? Az első 3 hétben úgy is otthon leszek, na az gondolom halál.

3649. macsekcica (válaszként erre: 3646. - Piszi)
2008. jún. 30. 20:21

Szia!


Igen, igen mesélj nekünk, hogy zajlott a műtéted?


Jó pihenést, lábadozást :)

3648. hejdi (válaszként erre: 3646. - Piszi)
2008. jún. 30. 17:30

Szia!

Várjuk a beszámolód!Remélem azért jól vagy,hogy csak pár sort írtál!

3647. nerni (válaszként erre: 3646. - Piszi)
2008. jún. 30. 14:31
Szia!Gratulálok!Nem is írod, hogy milyen volt?Hogy vagy? Tudod, minket minden érdekel! Pihenjél sokat!
3646. Piszi
2008. jún. 30. 13:52

Sziasztok Lányok!

Most jöttem haza, túlvagyok a műtéten. Majd csinálok képet és rakok fel vmikor a napokban. Remélem mindenki jól van és szépen gyógyul. Vigyázzatok Magatokra, aki pedig már strandol stb. annak élvezetes pihenést!

Piszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook