Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3735. Piszi
2008. júl. 7. 10:41

Sziasztok Lányok!

Nagyon szép fotókat láttam, mindenkinek nagyon szép a hasa, azért valóban örületesen látványos a változás, Mindenki viselje örömmel, szépek vagytok!!!

Azt hiszem összeszedtem vmit, mert a műtét óta fáj a torkom és mostmár nagyon köhögök, ami fáj is és aggódom nehogy szétnyíljon belül vmi.

Nekem a hasam bal oldala jobban megduzzad, kijjebb áll, kicsit vicces oldalról.

Spark, csak a 3. héttől lehet zuhanyozni? Hazajövetel előtt azt mondta a doki, hogy otthon zuhizzam és utána Betadinozás, friss kötés, vagy nagyon félreértettem vmit??? Visszaolvasom, mintha Rita is írta volna, h zuhanyzik.

Tudom, h volt már kérdés, de mi a helyzet az óvatos sexxel, pl. simi, oral. Gondolom az org. nem árt vagy igen? Ti meddig bírtátok?

Mindenkinek kellemes hetet, további javulást!

2008. júl. 7. 10:36
Hejdi én mindenképpen a mellemel kezdem mert engem az jobban zavar a hasam mint már irtam nem látszik bugyiba egy pár centis börfeleslegem van csak és egy kicsit stirás.....a mellem jobban zavar te a melledet is megcsináltadtad?hol?orvos neve?és mennyi volt cakk-pakk....mindennnel együtt?
2008. júl. 7. 10:32
zselatin nem tudom de én ezt igy hallotam
3732. zselatin (válaszként erre: 3725. - 69d63442db)
2008. júl. 7. 10:04
Nekem van két gyerekem. Szerinted hol lehet ez után érdeklődni?
3731. zselatin (válaszként erre: 3729. - Hejdi)
2008. júl. 7. 10:01

Szia hejdi!


Megkérdezhetem, hogy a mellfelvarrás milyen volt? Meg vagy elégedve vele? Nincs róla képed?

Előre is köszi a választ. A hasam után én is szeretném megcsináltatni.

3730. vasmacska
2008. júl. 7. 09:47

Sziasztok!

Holnap leszek 4 hetes. Ha jól olvasom ki a soraitokból, akkor az normális, hogy a vágás felett egy kicsit duzzadt a has. (?) Erre ajánlotta valaki a feketenadályt?? A vágásommal nincs problémám az nagyon szép. Előre is köszönöm a válaszokat!

3729. hejdi (válaszként erre: 3713. - 69d63442db)
2008. júl. 7. 08:31

Szia!

Sehol nem fogják a hasat és a mellett megcsinálni egyszere!Szerettem volna én is.A mellfelvarrást,nagyon ritka esetben támogatja a TB.Kiki leírta ha visszanézed!Lehet jobban jársz a felvarrásal scináltatod elsőnek,ha parázós vagy.Ha a hasam csináltattam volna utána a mellem lehet a pokacka bele sem vágtam volna.Az első két nap erre gondoltam.A mellfelvarrás meg nekem nem is fájt.A hasplasztika meg csak első 3 nap katasztrófa.Igaz nem mindenkinek.

3728. hejdi (válaszként erre: 3722. - Nerni)
2008. júl. 7. 08:15

Szió!

Ne csinálj semmit,önjavító:-))

2008. júl. 7. 06:18
rita téged is a szent imrébe mütötek?ki volt az orvosod?
2008. júl. 7. 06:13
Rita és mik az egyéb költségek?hasküötö?dokinak adtatok?mennyit?esetleg gyógyszerek...krémek?ára?ellátásért mennyit kell fizetni?stb?vagy a 270000-be ezek is benne vannak?
2008. júl. 7. 06:11

sziasztok....

rita szerintem a felvarást csak akkor támogatja a tb ha 2 gyerköcöd van már nekem csak 1 van és azért hogy ingyé legyen a mütét nem is tervezem hogy a közeljövöben lesz még...

mi a menete a mütétnek mehetek egyből a szent imre kórházba a plasztikai sebészetre vagy hova kell elöször mennem?igazándiból nekem nem az a bajom hogy nagy a hasam inkább a bör lóg egy kicsit és stirás....zavar de például a mellem jobban zavar mert ha melltartó nélkül vagyok fájnak....a hasam pl nem is látszik a buigyitól...

3724. macsekcica (válaszként erre: 3721. - Nerni)
2008. júl. 6. 23:00

Szia Nerni!


Csinos vagy, irány a tengerpart:))

Örülök, hogy lapul a hasad :):):):))))

3723. nerni
2008. júl. 6. 22:15

Hmmm...

Nem tudom mi lehet a probléma, megpróbáltam máshogy is, így sem jó.Azt hiszem, mások is jártak már így, mit csináltatok??

3722. nerni
2008. júl. 6. 22:07
Valami gebasz van, a régi fényképet adja ki, de ha rákattintok, akkor az újjat mutatja.Mi lehet a probléma ki tudja?
3721. nerni (válaszként erre: 3720. - Rita79)
2008. júl. 6. 22:05

Nekem is magasabban van a vágás, mint ahogy gondoltam, nekem egyik bugyim sem takarja, meg a fürdőrucim is neccesen,de nem érdekel, amúgy is jövőre már biztosan nem lesz ilyen feltünő, úgyhogy minden rendben.Tettem fel új képeket!Ja és már nagyon sokat lapult a hasam, úgyhogy már nem aggódok emiatt sem.:-)))))))

Boldog vagyok!!!!!

3720. Rita79 (válaszként erre: 3718. - Nerni)
2008. júl. 6. 22:02
Teljes mértékben igazat adok neked.Én voltam az,aki tök paráztam a miatt,hogy hol lesz avágásom.Ahogy képzeltem,annál magasabban lett,de már nem érdekel.Igaz az összes bikinimet le kell cserélnem,amit tavaly vettem,mert kilátszik a vágás.De már azon gondolkodtam,hogy miért érdekeljen?Inkább lógjon ki egy kicsit a vágás,de ne a lógó hasam......
3719. Rita79 (válaszként erre: 3716. - 69d63442db)
2008. júl. 6. 21:59
Azt hiszem 280000Ft.De általában a felvarrást a tb támogatja.Meg kellene érdeklődni.
3718. nerni (válaszként erre: 3717. - 69d63442db)
2008. júl. 6. 21:44
Hát nem szép látvány, de a lógó has szebb?Ezt legalább el tudod dugni, de a nagyo hasat nem tudod hová rejteni.Amúgy meg szerintem minden csaj nagyon szereti azt a nagy vágást ott a pociján, mert tudjuk, hogy ez még mindíg sokkal szebb.Nem igaz lányok???????Ha tényleg csúnya a hasad, és komolyan gondolod az egészet, nem fog zavarni hidd el.
2008. júl. 6. 21:23
Csajok nézegetem a képeket retenetesek a hason lévőú vágások félelmetesek!!!!
2008. júl. 6. 21:21
Rita és implantátum nélkül csak felvarrás nem tudod véletlenül?
3715. nerni (válaszként erre: 3705. - Macsekcica)
2008. júl. 6. 21:01
Helló!Köszi!Holnap jönnek a képek.:-)Én a meleget elég jól birom,rosszabb, hogy betörik a haskötő és nyom, de már csak 1 hét, meg éjszakára már leveszem, úgyhogy így már sokkal jobb.
3714. Rita79 (válaszként erre: 3713. - 69d63442db)
2008. júl. 6. 20:13

Szia! A Szent Imrében 270000ft a hasplasztika.A mellplasztikát megkérdeztem,mert engem is érdekel, az 580000 implivel együtt.Úgy tudom együtt nem vállalják a kettőt.De biztos van olyan kórház,ahol igen.

Ami a fájdalmat illeti,úgy tűnik mindenkinél más.nekem nagy fájdalmaim voltak,de csak az első pár nap vészes,fájdalomcsillapítóval tűrhető.Képet teszel fel?

2008. júl. 6. 18:45

Sziasztok!

Lenne kérdésem sok!!!

Szent imre kórházban kb. mennyibe kerül egy hasplasztika az első pár hét tényleg rettenetes fájdalmakkal jár?

Én megszeretném csináltatni a mellem is végeznek olyan mütétet aholesetleg mindkettöt korigálják egyszerre?Válaszotokat elöre is köszike

3712. hejdi (válaszként erre: 3707. - Macsekcica)
2008. júl. 6. 14:03

Szia!

Köszi a véleményed,jól esik ha valaki megdicsér!Nagyon boldog vagyok!Nemsokára lekerűl a haskötő és mégjobb még boldogabb leszek!

3711. hejdi (válaszként erre: 3709. - Klau11)
2008. júl. 6. 14:00

Szió!

Teljesen rendben vagyok!Minden szuper,kiegyenesedni is tudok szinte a 3.naptól.Éjszakánként dedagadok,de lazítok a haskötőn.Vettem egy nagyon klassz magas bugyit ami kimondottan hasi műtétek utánra van.Tagnap az volt rajtam,mert buliba mentem.Már most nagyon elégedett vagyok,maradt egy pár csíkom,ami nem zavar hisz sosem foglakoztam vele.Zsírleszívást nem csináltak,viszerem szedte ki az orvos amikor a hasam csinálta.Az még most is fáj,főleg tegnap táncoltam is.4 hétig kel a haskötőt hordanom,utánna már mindent csinálhatok.Nagyon várom a napot,ledobhassam.Különben annyira nem vészes,mert trikót tettem a haskötő alá igy elég jól el lehet viselni.Veled minden rendben?Tartod a súlyod?Nagyon ritkán vagy itt aminek nem örülök!Jó lenne kicsit többször néznél felénk!

Pusza

2008. júl. 6. 10:38
Sziasztok! Kaptam egy újabb tanácsot a duzzanat ellen: feketenadálytő krém. (patikában kapható,naturlandos)Én a zsírleszívásos ödémámra most kezdtem el használni. Valaki próbálta már esetleg?
3709. Klau11
2008. júl. 5. 22:34

Hejdi, mizujs Veled? Látom már varratszedés után vagy, remélem nem viselted olyan rosszul.

Most láttam képeidet, hatalmas a változás, és ez még csak a kezdet:)

Hétről hétre alakulni fog és változni.

Nagyon szép leszel:)

Neked csaináltak zsírleszívást is a hasadoról?

Úgy rémlik valamelyi nap arról írtál-olvastalak, csak nem volt időm írni, rákérdezni.

3708. Klau11 (válaszként erre: 3707. - Macsekcica)
2008. júl. 5. 22:28

Szióka:)

Egyetértek!!!

Mindenkinek jobbulást kívánok és szép nyarat!

2008. júl. 5. 22:01

Hejdi, Bolyhostopi!


Szépek vagytok!!!!!!!!!!!!!!

Gratulálok :))

3706. macsekcica (válaszként erre: 3702. - 58926f247d)
2008. júl. 5. 21:59

Szia Spark!


Te nem mutatod meg a szép új pocakodat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook