Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasfájós baba fórum

Hasfájós baba (beszélgetős fórum)


6. NomNom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 24. 03:22
Nem fog rászokni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - NomNom)
2021. aug. 23. 22:17
Párszor lázmérőt használtunk nála erre a célra, de tartok tőle, hogy "rászokik", és utána magától még nehezebben megy majd neki a puki/kaki.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 16:29

Szia!

Ne próbálj össze-vissza mindenféle cseppet stb, én nagyon megbántam. Talán rontani is tud rajta ha az éretlen emésztőrendszere ennyi mindennel találkozik, mikor még csak tejre/tápszerre van felkészülve. Csak az idő segít.

A szélcső nálunk is segített mert sokáig volt gondja a pukizással.

Illetve egy időben a kakát is nehezen nyomta ki és az segített abban is.

2021. aug. 23. 16:21
Sajnos mi nem tudjuk elhagyni a tápszert, mert nincs már tejem.☹️
2. drbt
2021. aug. 22. 13:28

Szia.

Az én kisfiam is hasfájós viszont napi 1x kapott tapszert. Mi is próbáltunk mindent. Biogaia espumisan gripe water, a mecsek babyt még kapja. Ha nagyon sírt és nem tudtuk megnyugtatni akkor szélcső ami segített.

Elhagytuk a tápszert azota sokkal jobb. Igy van legalabb napi 1 kakis pelus. Nem tudom hogy ez segitett e vagy az hogy az idő tellik. A torna és a pocakmasszazs sem jött be. 2,5 hónapos baba.

2021. aug. 22. 12:19

Sziasztok!


Kisfiam 2 hónapos, és nagyon hasfájós. Sajnos 100%-ban tápszeres baba. Most váltottunk pár napja, a gyerekorvos javaslatára egy olyan tápszerre, ami tejmentes, hasfájós babáknak ajánlott. A helyzet azonban még rosszabb lett. Nagyon sokat sír, kapkodja, húzgálja a lábait, feszíti a kis testét. Szoktuk tornáztatni, kapott espumisant, biogaia-t, mecsek baby teát. Mit tehetnék még érte? Nagyon sajnálom, mikor szenved.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook