Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Háremben élni... fórum

Háremben élni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
6. Myrthil (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 3. 13:51

Azt nem tudom, miért fogadják el.

Az pedig, hogy valakit szeretünk, szerintem nem egyenlő azzal, hogy a másiknak mindent szabad.


Bár az is igaz, ahhoz hogy egy kapcsolat működjön, tenni is kell érte, folyamatosan adni, mind a két félnek.

2009. aug. 3. 13:50
Akit szeretek annak mindent szabad. De nem tesz meg bármit, mert tudja, akkor talán hamarabb elmúlna a szeretet. Meg amúgy is szeret és nem akar kihasználni. Remélem :-)
2009. aug. 3. 13:47
Engem zavarna. Ki is adnám az útját elős körben az ilyen bitangnak.
3. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 3. 13:44

Van egy ismerős házaspár, ahol a pasi "még a guruló krumplit is meg...".

A feleségétől megkérdezték, hogy nem zavarja-e. Azt válaszolta,azok a nők csak K..vák, de X.Y.-né akkor is én vagyok.

2009. aug. 3. 13:43

Te mindig olyan jó témákat dobsz fel morris! :D

Lásd, én erre nem tudom a választ! Mármint hogy miért fogadják el. De attól a kérdés nagyon jó. És engem is érdekel :)

2009. aug. 3. 13:39
Keleti kényelem nyugati módra: amikor mindenből duplán jut. Feleségből vagy éppen szeretőből. Miközben a többnejűség a legtöbb országban tiltott, az, hogy két helyen egyszerre teljesítsen szolgálatot a férj, egyáltalán nem ritka jelenség. Miért fogadják el sokan, hogy nem ők az egyetlenek? A szerelem kizárólagos? Vagy pont fordítva, akit szeretünk, annak mindet szabad?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook