Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
277. Veronika27 (válaszként erre: 276. - Reni79)
2011. jún. 14. 13:20
A paprika kivonata csíp és ez természetes dolog, viszont érzékeny bőrre nem ajánlatos, azoknak pedig főleg nem, akiknek hajszálerei vannak a bőrön. Ugyanez igaz a fahéjra is. Egyébként minden ilyen előtt ajánlatos bőrpróbát csinálni.
276. reni79
2011. jún. 14. 11:28
Sziasztok!Én tegnap tekercseltem, de ugy hogy bekentem előtte paprikaolajjal(masszázsolajjal),és ugy álltam rá a lépcsőzőre!Kb:15 percet birtam mert ugy égetett majdnem megőrültem a fájdalomtól!Levettem a fóliát és olyan vörös volt alatta mintha totál leégtem volna!Ez természetes vagy nagyon érzékeny a bőröm??Miután levettem még kb:3/4 órán át szenvedtem ugy égett a bőröm.
275. bogancs71 (válaszként erre: 274. - Rétiszéna)
2011. jún. 11. 21:04
Az általad leírt első két dolog nálam is bejött, valóban szemmel látható a változás a combomon, fenekemen. Tekercselést az első időszakban csináltam, krémet nem használok, de jó ötletet adtál. :)
2011. jún. 10. 10:16

Sziasztok!


Most írtam 1 másik fórumba ilyesmi kapcsán, most ide is megírom:


Nekem úgy sikerül a narancsbőröm jó 80%át eltűntetni, hogy


1. étkezési mód váltás -mindenből kevesebbet eszek(nem koplalok csak figyelek.) szénhidrátokra figyelek. persze azokat is megeszem csak mértékkel


2. kőkemény fenéktorna rubint rékával


3. tekercselés torna előtt és fogyasztókrém (olyan ami éget ha felkened nemtom mi a neve)


fél év után szemmel látható a változás, nincsenek ragyák! :)

273. Volpertinger (válaszként erre: 272. - Trixi05)
2011. jún. 10. 09:58

Grat a kitartásodhoz!

Nekem nagy nehezen leesett, hogy a legtöbb problémámat (súly, narancsbőr, arcbőr, ilyenek) csak hosszabb távon, kitartással tudom megoldani. Nehezen ismertem be, mert baromi türelmetlen vagyok.

De azt hiszem, ha "átállítom" az agyam, és egy csomó dolog, amire most még oda kell figyelnem, idővel rutinná válik, akkor minden csudálatos lesz :)

272. Trixi05 (válaszként erre: 259. - Hóka93)
2011. jún. 6. 01:09

Sziasztok! Nekem kb 8 évig volt erős celulitiszem a hátsó combomon és a fenekemen. Elhatároztam, hogy január 1-től mindent megteszek azért, hogy elhalványítsam, mert nagyon zavart. Az eredménnyel meg vagyok elégedve, sokat javult, már nem olyan feltűnő, a bőröm is feszesebb lett, de teljesen eltűnni valószínűleg soha nem fog. Az önbizalmam mindenesetre megnőtt. Én a következőket tettem:

-hetente többször hideg-meleg váltó zuhanyozom (3x egymás után, hideg a vége. Pár alkalom után megszokod.)

-500 forintos fürdőkesztyűvel heti 1x átdörzsölöm a problémás területet.

-Heti 4x mozgok 1 órát. Ebből 1x személyi edzővel a konditeremben. Brutális súlyzós edzéseket végzünk combra és fenékre, ettől sokkal izmosabb és tónusosabb lettem.

-Minimumra csökkentettem az édességet. Egy hónap után hozzá szoktam, hogy nem eszem minden nap csokit.

-Hetente 5x bekrémezem magam. Néhányszor azért elmarad, mert erre lusta vagyok. Már nem veszek drága krémeket, mert felesleges. 2000 Ft körül vettem egy nagy tégely paprikás krémet, de szerintem bármilyen kávés, chilis, vagy más vérkeringést fokozó krém megfelel. Ha van idő masszírozzuk is.

-Napi 3 liter vizet iszom.

Az edző és a váltózuhany hozta nekem a legtöbb eredményt. Napi két kávét iszom, ami csak árt, de arról nem tudok lemondani. Csak kitartással, hosszú távon lehet ellene küzdeni.

2011. jún. 5. 16:05

Sziasztok!

Valahol olvastam - talán itt-, hogy a testápolóba kevert pár csepp fahéjolaj is nagyon jó, feszesít, élénkíti a keringést. Azt is írta a hozzászóló, hogy csíp.

Kipróbáltam, 3 csepp olajat kevertem annyi testápolóba, amennyivel a fenekemet és a combjaimat be tudom kenni. Rohadtul csípett, ezért inkább lemostam. Kipirult a bőröm, de hamar elmúlt, kiütés vagy bármi nem volt ,tehát szerintem allergiás nem vagyok rá.

A kérdésem az lenne, hogy normális, hogy szinte fájdalmasan csíp, vagy sok volt az olaj? Mert ha normális, akkor a cél érdekében elviselem, csak ártani nem akarok.

Köszi a választ előre is!

270. bogancs71 (válaszként erre: 268. - Hóka93)
2011. máj. 12. 21:56

Igen, én erre gondoltam, mert nekem ez vált be.

De ezen kívül van még rengeteg más hatékony módszer. Szerintem a rendszeres mozgáson (a fenék, comb) van a hangsúly.

269. Veronika27 (válaszként erre: 260. - 13d03718f8)
2011. máj. 12. 14:55
Ez nem genetika, hanem sajnos az életmód... Pont a fiatalok azok, akik mindenfélét esznek, ami egészségtelen. Pláne ha nem mozog, pang az anyagcseréje (azaz "üres" kalóriákat eszik), meg nem iszik eleget. Életmódváltás kell, anélkül nem megy.
268. hóka93 (válaszként erre: 266. - Bogancs71)
2011. máj. 11. 21:26
köszi neked is:)ezek a gyakorlatok a rubint réka béres alexandra féle DVD-ken található feladatok?
267. hóka93 (válaszként erre: 263. - Mamcuka)
2011. máj. 11. 21:25
köszönöm:))vizet azt iszom rendesen bár általában szénsavasat,nem tudom ez probléma-e.ezenkívűl naponta másfélórát szobabiciklizek ez akkor ezekszerint hasznos:D
266. bogancs71 (válaszként erre: 259. - Hóka93)
2011. máj. 11. 20:56
Nekem a rendszeres mozgás hozta meg a várt eredményt. Vannak speciális gyakorlatok, amik a combot, feneket formálják. Én ezt ajánlom.
265. mamcuka (válaszként erre: 264. - Hóka93)
2011. máj. 11. 20:02
Elfelejtettem leírni, ha esetleg visszeresek a lábaid, akkor ezek a ,,melegítő" krémek nem megfelelőek számodra, mert vérbőséget okoznak! Igyál kúraszerűen valamilyen méregtelenítő teát, amelyiket szereted!
264. hóka93
2011. máj. 11. 19:47
Szerencsés vagy!;)éés köszönöm:))
263. mamcuka
2011. máj. 11. 19:45

Szia! Nekem hál Istennek nincs narancsbőröm, ellenben a vendégeim narancsbőrével szoktam megküzdeni, elég hatásosan! Masszőr vagyok.

Amit tehetsz a jó cél érdekében, rengeteg TISZTA vizet igyál, szénsvas és cukros üdítőket TILOS!!!

Szerezz be chilipaprika masszázskrémet, elsőosztályú a hatása! Vagy nagy koncentrációjú fahéjas krémet! Ezt Te is elkészítheted, veszel egy tégely alap masszázskrémet, és teszel bele fahéjas AROMAX olajat.Jó alaposan masszírozd be az adott területet, ha van olyan ,,tüskés" dörzsid (szaunaszettekben szokott lenni,általában fából),majd folpackal tekerd be, hagyd rajta naponta pár órát. Ruha alatt nem látszik! Éjszakára is lehet! Ja, és hagyd el az édességeket, már amennyiben fogyasztasz, és mozogj sokat! Futás vagy kerékpár illetve szobakerékpározás! Kitartás, 2-3 hónap és látni fogod az eredményt! Sok sikert!

2011. máj. 11. 19:42

[link]


Engem nem foglalkoztat, de én is a netről és ismerősökről hallottam kb. ugyanezeket:)

261. hóka93
2011. máj. 11. 19:38
és ezeket a trükköket megosztanád?:)
2011. máj. 11. 19:36

Ha genetikailag ilyen a bőröd-(szerintem, ez valószínű, ha már ilyen fiatalon ezzel a problémával küzdesz)-akkor nem sokat tudsz csinálni.

Minden más esetben, vannak erre trükkök, és persze az étkezés sem mindegy:)

259. hóka93
2011. máj. 11. 19:25
Sziasztok!szertném a segítségeteket kérni a narancsbőr elleni küzdelemben!Aki már megküzdött vele vagy épp "harcban áll" írjon lécci!!!Köszönöm
258. Re87 (válaszként erre: 257. - Veronika27)
2011. ápr. 15. 14:42
Van sajnos,mert tavaly augusztusban szoktam le a cigiről(1évig cigiztem) és olyan szinten lett tőle csúnya a bőröm,hogy elmondani sem tudom.:(
257. Veronika27 (válaszként erre: 255. - Re87)
2011. ápr. 15. 10:55
Amugy neked van narancsborod? Csak hogy a temanal maradjunk :))
256. Veronika27 (válaszként erre: 255. - Re87)
2011. ápr. 15. 10:51
En eloszor echinaceraval probaltam, az se rossz, nekem a Pickwick is jo volt, most meg olyan van, ami valami francia gyartmany (van nalunk egy francia hipermarket, ott vettem). A Twinings-t meg nem probaltam, de ha azt mondod, hogy jo, akkor majd venni fogok, bar ez a 3 doboz most kitart egy ideig :)
255. Re87 (válaszként erre: 254. - Veronika27)
2011. ápr. 15. 10:48

Én a simát szeretem cukor,édesítő nélkül.Most naturland van,a pickwick egyáltalán nem jött be,főleg az ízesítettek.Amit nagyon szeretek az a Twinings(vagy valami ilyesmi a neve).Annak még csomagoláson keresztül is isteni az illata,az ízéről nem is beszélve:),bár elég drága.

Mostanában még a rooibos teával kísérletezem.Abban egyáltalán nincs koffein,mert másfajta növényből készül,de én fura utóízt érzek rajta.

254. Veronika27 (válaszként erre: 253. - Re87)
2011. ápr. 15. 10:39
En is epp most iszom:) Volt akcioban, 2-t fizet, 3-at kap, 3 kulonbozo fajta. Heti ketszer iszok, ezt hozom a munkahelyemre.
253. Re87 (válaszként erre: 252. - Veronika27)
2011. ápr. 15. 10:35
Szóval akkor jó.Én ennek csak örülök,mert nagyon szeretem:).
252. Veronika27 (válaszként erre: 251. - Re87)
2011. ápr. 15. 10:25

A zöld tea az egyik legjobb és legismertebb zsírégető tea. A zöld tea zsírégető hatása kétféleképpen nyilvánul meg:


Közvetlen zsírbontó hatású

A zöld tea javítja az emésztést, és elősegíti az emésztőrendszerbe került zsírok azonnali lebontását. Éppen ezért érdemes a főétkezéseket egy-egy csésze zöld tea elfogyasztásával kezdeni.


Anyagcsere serkentő, lebontja a régóta jelen lévő zsírokat

A zöld tea serkenti az anyagcserét, ezáltal előmozdítja a régóta jelen lévő zsírrétegek lebontását, ami növeli a bőr rugalmasságát, így csökken a cellulit (narancsbőr) kialakulása, s megszabadulhatunk a fölös centiméterektől!


Ezt talaltam.

Szoval a zold tea jo:)

251. Re87 (válaszként erre: 249. - Veronika27)
2011. ápr. 15. 10:09

Előbb már válaszoltam erre,de vagy nem küldtem el vagy kimoderálták....

Szóval a lényeg az,hogy én úgy tudom a zöldteában kis mennyiségben,de van koffein.

Azt tudtam,hogy bőrre kenve jó hatása van,de ha megiszod állítólag csak ront rajta.Viszont ha felkened állítólag olyan jó,hogy sokan kávézaccból csinálnak krémet tekercseléshez.Googleban kellene utánanézni.

2011. ápr. 15. 09:53

Amugy erdekes, mert egyik fajtarol sem irjak, hogy koffeines, csak hogy "elenkito" (pl. Pickwick, Teekanne...), de amugy meg a zold tea altalanos leirasaban az van, hogy van benne.

Ezt pedig talaltam:


Ébresztő zöld teával


A koffein fantasztikus élénkítőszer, de nem a kávéban. A kávé koffeinje ugyanis már a gyomorban lökésszerűen felszívódik: gyomorbajt, ingerlékenységet, szívdobogást, magas vérnyomást okoz. A zöld teában egyrészt több is a koffein, másrészt fokozatosan szívódik fel a bélben, órákon át egyenletesen fejti ki hatását. Serkenti a szellemi teljesítőképességet, a gondolattársításokat, a megfigyelő- és koncentrálóképességet, megelőzi a fáradtságérzetet. Mindezt ráadásul káros mellékhatások nélkül!

249. Veronika27 (válaszként erre: 248. - Re87)
2011. ápr. 15. 09:44

En nem tudok koffeines zold tearol, de ennek ellenere elkepzelheto, hogy van. De egyebkent ha van, akkor pedig itt van ez:

[link]

amibol kiderul, hogy a narancsborre abszolut jo hatassal van, viszont szerintem sokat akkor sem kellene inni belole.

248. Re87
2011. ápr. 15. 09:39
Szerintem meg a koffeinmentest kellene,mert a koffeintől csak csúnyább lesz a naribőr.Vagy én tévednék?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook