Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés hennával fórum

Hajfestés hennával (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
303. Manikácska (válaszként erre: 302. - Tomka1)
2011. jún. 18. 11:18
Én vettem cedrus deodara-t, az is ilyesmi, de még nem próbáltam. Aztán fogok cassiát is venni, remélem beválik. Majd írok róla naplómban.
302. tomka1 (válaszként erre: 301. - Manikácska)
2011. jún. 18. 09:13

Szia!


Én vettem ilyet régebben egy bioáruházban de semmi változást nem vettem észre. Pedig azt írják, hogy ez fényesség meg ápolttá teszi a hajat de nekem semmi nem lett tőle. Lehet, hogy már ezt is hamisítják pedig 100% cassia volt ráírva hát nem tudom. Biztos jó pedig csak nem mindegy hol veszi az ember.

2011. jún. 17. 19:41
Van tapasztalat valakinek a színtelen hennával (cassia)?
300. Lisana
2011. jún. 17. 17:13
(Olvastam a kamillát, de az mennyire világosít?)
299. Lisana
2011. jún. 17. 17:12

Sziasztok!

Hazsnált már valaki ilyen hennát világbarna hajra? Milyen színű lett? Félek, hogy túl sötét árnyalatot sikrül majd elérnem. Én inkább kicsit narancssárgásat szeretnék. Ötletek a világosításra?

298. reka613 (válaszként erre: 296. - Essyker)
2011. jún. 13. 11:54
víz helyett használj céklalevet és tegyél bele őrölt pirospaprikát :)
297. Tütter (válaszként erre: 296. - Essyker)
2011. jún. 13. 07:43
Szia! Ha világositani szeretnéd a hajad, akkor főzz egy jó erős kamillateát, és a viz helyett, azzal pépesitsd a hennaport. Igy tudod világositani.
296. essyker
2011. máj. 28. 16:35
Sziasztok! Valakinek nincs valami ötlete, hogy hogyan lehet a natúr hennapor festéssel a színt a pirosas-vörös felé eltolni? Most barnásvörös a hajam tőle, de jobban szeretnék pirosas árnyalatot. Előre is köszi!
295. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 294. - Mancika9201)
2011. ápr. 11. 07:06
ha szőke v. világosbarna a hajad sima hennaporral is lehet ilyen színt elérni.
2011. ápr. 10. 22:15

sziasztok!

ezt a hajszínt vajon melyik hennaplusos termékkel lehet elérni?

[link]

293. tomka1 (válaszként erre: 292. - Fa8f3f5c02)
2011. márc. 15. 12:57

Szió!


Engem érdekel! :) Meg az is, hogy hol veszed a port! :)


Köszi: Zsu

2011. márc. 15. 09:26
akit érdekel, hogy a hennát hogy lehet bebarnítani, írjon privit elküldöm a címet!
291. Tütter (válaszként erre: 290. - Anda39)
2011. márc. 10. 09:02
ez eszembe sem jutott, pedig tökéletesen igazad van. A Henna plus tényleg nem csak természetes anyagokat tartalmaz, van benne egy csomó szintetikus is, és valószínüleg a kettő nem birta egymást. Most már jobban van a hajam, nem annyira száraz, mint volt. Lehet teszek még egy kisérletet a porral, mert a szine tényleg nagyon szép volt. Majd elmesélem az eredményt! Köszönöm a segitséget!
290. Kiszke
2011. márc. 9. 19:57
Sziasztok! Nekem közép-világos barna hajam van, egy aukciós oldalon rendeltem henna port, csokibarnát, és nagyon szép lett tőle a hajam. Sötétebb árnyalatú, étcsoki színű, napon pedig enyhén vöröses. Nagyon hosszú ideig gondolkodtam, hogy egyáltalán kipróbáljam-e, de nem bántam meg. Szuper.
289. tomka1 (válaszként erre: 288. - Tütter)
2011. febr. 25. 15:05

Szia!


Melyik hennaport használtad? Hol vetted? Ha eltört akkor biztos nem igazi henna volt, mert az igaz az rendbehozza a hajat.

288. Tütter
2011. febr. 23. 09:28

Jaj szegény lány! Ötletem sajna nincs rá, csak sajnálkozni jöttem.

Én hennaporral kentem be legutóbb, de többször nem fogom, mert borzasztóan kiszáritja a hajamat, a végei eltöredeztek teljesen, vágni kell. Pedig előtte nagyon szép volt. És hiába rakok rá balzsamot is, nem sokat ér neki...

Visszatérek a Hennapluszra, mert attól nagyon szép és egészséges volt a hajam. csak ne lenne ilyen drága.

2011. febr. 22. 16:58
Sziasztok!10 éve használok vörös henna hajszínező krémet és imádom.A múlt héten a lányom hóka szőkés haját szerettük volna szebb színűvé tenni,aranyszőke hajszínezőt használtunk.Előtte soha nem volt még színezve sem,vigyáztunk,hogy vegyi anyag ne érje,és ennek ellenére spenót zöld árnyalatú lett.Van valakinek ötlete,hogy miért?
286. Anda39 (válaszként erre: 282. - Tomka1)
2011. febr. 22. 16:46

Csodálkoznék, ha lenne ilyen. :) Én is gondolkoztam rajta, hogy ilyen festéket használok, de több dolog is ellene szól:

órákig! kell a pépet a hajon tartani

nem garantálja senki a végeredményt

Ez a két ok elég arra, hogy elriasszon egy fodrászt ettől a módszertől. :)

285. Sena (válaszként erre: 284. - Tomka1)
2011. febr. 21. 15:00
Köszi, megnézem. Ez a hajletörés kicsit megijesztett. :S
284. tomka1 (válaszként erre: 283. - Sena)
2011. febr. 20. 17:46

Szió!


Kicsit utána olvasgattam és találtam egy nagyon jó oldalt ahonnan megbízható hennát is lehet szerezni. (antalvali-n)

Ha festve van a hajad más hajfestékkel akkor hennázás előtt várni kell legalább 3-4 hónapot és utána lehet festeni hennával, mert különben eltörik a hajad. Alapjában a henna vörös de persze a barna hajat is befogja. Attól függ milyen színt akarsz, inkább vöröset vagy sötétebbet mert attól függően kell rajta hagyni a hennát akár egész éjszaka is, de 5-6 órát biztos. Minél tovább hagyod ajta annál sötétebbre fogja. Szőkét tuti nem lehet vele, a rendes és biztosnágos hennával csak vöröset és a sötétebb árnyalatai lehet, hogy keversz bele pl indigót vagy hagymahéjat kell áztatni teában és azt ráönteni, de azon a honlapon sok tanács van nézd át.

283. Sena
2011. febr. 20. 14:15

Sziasztok!

Barna hajat is befog a henna?Én eddig csak olyanoktól hallottam véleményt, akinek világos haja volt. A hagyományos hajfestékről hogyan tudok áttérni hennára, vagy más természetes anyagra? Le kéne előbb növesztenem teljesen? :S

282. tomka1
2011. febr. 15. 15:05
Ja igen és tudtok olyan helyet ahol hennával festenek? Mert talán egy fodrász jobban megcsinálná mint én :)
281. tomka1
2011. febr. 15. 15:02

Sziasztok!


Sok vélemény van a hennáról én már régóta ki szeretném próbálni de mg nem mertem. Vettem henna plus barna festéket de sokan azt írják, hogy az nem természetes és a por az igazi. Viszont a por az csak vörös színben létezik de én barnát szeretnék. Kb 4 hónapja volt festve a hajam Kemon hajfestékkel ami joghurt alapú és állítólag nem roncsolja a hajat. Na nekem eléggé elronotta a vége eltört megint le kell vágatnom belőle :( edig azt ígérte a fodrász, hogy ez nem teszi tönkre a hajamat. Elég száraz is az egész vége a hajamnak, pedig rakok rá pakolásokat de csak házit vagy kókuszolajat ricinust stb. Kiváncsi lennék hogy a henna plus is roncsolja-e a hajamat mivel az nem csak por és van benne valami színeéőhívó amibe gondolom van hidrogén vagy valami amivel tartós lesz a szín. tudtok ajánlani valamit ami végre nem tenné tönkre a hajamat, mert nagyon szeretnék barnát és már megint ki van vörösödve pedig a kemon-os barna hajfestékkel állítólag el lehetett volna tüntetni a vöröset mert előtte padlizsánnal volt festve) de mégse tűnt el és most csúnya világos vörös és én szép sötétbarnát szeretnék, amúgy az eredeti hajszínem is sötétbarna de nincs türelmem várni éveket amíg lenő és az csúnya is ha le van nőve. Segítsetek!!


Köszi: Zsu

2011. jan. 16. 17:21
Sziasztok! az normális, hogy az indigó por zöld marad? kipróbáltam egy pici tincsen a 1/3 henna, 2/3-ad indigó keveréket, de úgy látom totál vörös lett a tincs, nem sötét.
279. tomka1
2011. jan. 12. 10:24

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a segítségeteket! Én már úgy látszik megőrültem, mert most olvastam vissza, hogy ezt már kérdeztem egyszer :) Bocsi ne haragudjatok!

Köszi:Zsu

278. radirroni (válaszként erre: 277. - Anda39)
2011. jan. 11. 14:42
és azt nem tudni, ez mennyire tartós???
277. Anda39 (válaszként erre: 275. - Tomka1)
2011. jan. 11. 12:30
olvasd el a 243. hozzászólásomat.
276. radirroni (válaszként erre: 275. - Tomka1)
2011. jan. 11. 11:44

Szia! én is ezen munkálkodok, és a hennaforhair.com-on találtam receptet barna henna festékre

de henna és indigó por is kell hozzá, azt lehet neten rendelni, viszont a hamvas (azaz nem vöröses, hanem hideg árnyalatú) sötétbarnához egy bizonyos amla-por is kell, azt sajna nem tudom, hol lehet szerezni, addig én sem próbálom ki, mert nem akaros vörösest....

275. tomka1
2011. jan. 11. 11:34

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani, hogy a barna hajat hogy lehet természetesen sötétíteni? Olvastam a diólevél főzetről, vettem is szárított levelet, megfőztem hagytam állni ráöntöttem a hajamra, ott is hagytam kicsit állni utána lemostam de semmi hatása nem lett. Vagy más fajta diólevelet kell venni?


Köszi:Zsu

274. essyker
2011. jan. 9. 18:18
Na újra felraktam, most fent volt sokáig, a színe erőteljesebb lett, bár még mindig nem valami sötét. De köszönöm szépen a segítséget!:)
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook