Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés Khadi hennával, tapasztalatok? fórum

Hajfestés Khadi hennával, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 22. 19:23
En probaltam, jo, de vigyazz, mert csak a sima (voros) henna fogja be az osz szalakat, a tobbi nem.
5. 4477403e12 (válaszként erre: 3. - Mazsolax_72)
2020. febr. 22. 19:21
Nekem egyáltalán nem fogja be az ősz hajszálaimat
4. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 22. 19:21

Én is hennázok


A Khadi nincs olyan tartós,mintha magadnak kevered ki a színt.

Tény,hogy egyszerűbb.

De legalább 3 órát fenn kell hagyni a hajon,a tájékoztatóban lévő 1 óra marhaság,annyi idő alatt nem fogja be a hajat.

Illetve érdemes előtte sima hennát használni és aztán arra a kívánt színt.

Én fekete vagyok,Mmint arra festem,de mist visszaállok a Khadirol a sima henna +indigora mert az tartósabbnak bizonyult nálam.

2020. febr. 22. 18:48

Szia, én használom és nagyon szeretem.

Allergiás lettem a hajfestékre és mivel eléggé őszülök, az szóba sem jöhetett, hogy ne színezzük a továbbiakban.

A krémmánián néztem ki, jók voltak a vélemények, így megvettem.

Egy csomaggal háromszor festi meg nekem a fodrászom, elég kiadós.

Azt viszont hozzá kell tenni, hogy én eredetileg is vörös hajú vagyok, és hennából is azt vettem.

Minden ősz hajszálat tökéletesen egy lépésben fed. Nagyon szeretem, örülök, hogy rátaláltam.

2020. febr. 2. 03:17

Remélem, lesznek majd tapasztalatok, mert így rákeresve jónak látom! Az én sötétbarna hajamat jó kis sötét mahagónira festené, szép lenne, mint a régi, természetes vöröses árnyalat volt.

(Én is őszülök, de csak szálanként, ez önmagában még nem zavar, csak a szín rondább lett az évek során.)

2020. febr. 1. 11:59

A hajam hosszú, és még soha nem volt festve. Sajnos mostmár muszáj, mert őszülni kezdtem.

Érzékeny bőröm van, a hajam hullásra hajlamos,vékony szálú, ezért nem szeretném vegyileg festeni.

A Khadi hennáról olvastam a legjobbakat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook