Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? fórum

Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? (beszélgetős fórum)


85. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2015. aug. 14. 05:36

Mi lenne a mostani sovany nôkkel, ha holnaptól s rubensi nôideált sulykolnák mindenhol?

Bár az Usában egyre több plus ize modellt publikálnak; (jaj a magyarnak) :P

84. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 14. 00:07
Hát kb 3000 fogyis szavazást kihagytam már itt :)
83. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Gyöngy:))
2015. aug. 14. 00:03
Szerintem az erőltetett sport ártalmasabb bármilyen más szabadon választott kedvelt mozgásnál.
82. Kilimcs (válaszként erre: 77. - Timycat)
2015. aug. 13. 23:05

ugyan, a ruhák úgyis elkopnak, szép lassan veszel az izmosabb formádra is ;) a sport meg akkor az igazi, ha örömünket is leljük benne. bár lehet csak én kapok hidegrázást minden kötelezőtől.



én igazából annyira nem is szeretek futni .. csak erre van időm. ezt lehet ajtótól ajtóig. nem kell sehova menni hozzá, nem fogy vele plusz idő, és mégiscsak, szép helyen vagyok, fák bokrok, szurkolók :) szóval mégiscsak 20 éve mindig a kocogásnál kötök ki többnyire :)

81. Kilimcs (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2015. aug. 13. 22:58

ha furcsa ha nem, van ilyen. mondom, azért nem kell gyakorira gondolni. a sok év alatt előfordult ;)


most pl egy topok kapcsán amit nem is én nyitottam, de mégis engem akarnak edzésre rávenni jutottak a sztorik eszembe :)

80. gribedli*** (válaszként erre: 77. - Timycat)
2015. aug. 13. 22:55

:DDD


De ha életed értelme odavan ezért, kicserélheti a ruhatáradat!

79. gribedli*** (válaszként erre: 78. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 22:52

Hát furcsa, hogy így odamegy valaki egy vadidegenhez, aki épp fut és elkezdi mondani, hogy hogy fogyjon le. Ha ráadásul te nem vagy duci, vagyis átlagos vagy, ahogy írod. Még egy túlsúlyoshoz sem mennek oda vadidegenek, hogy ellássák tanáccsal, amit nem kért. Más, ha valaki kérdez, de most ilyen nem kért, zaklatásszerű dologról beszélünk, nekem ez hihetetlen.


A média dolgokról meg annyit, hogy szerintem csak azt lehet erőltetni, amire van is kereslet, nyilván, ha azt nyomatnák, hogy mától a kocka alakú segg a divat, senki sem követné, de a kerek meg nem divat kérdése, hanem természeténél fogva ilyen alakú testrész a fenék, szóval nem hiszem, hogy a média erőlteti, inkább hogy találkozik sokak ízlésével is, mert természetes.

78. Kilimcs (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2015. aug. 13. 22:25

félreérted ;) nem őrlődöm.csak érdekel, a jelenség háttere. tudod, a tudományos gondolkodás lényege, hogy mindenfelől vizsgáljuk a világot ;)


szóval mint a sztorik is mutatják, nem vettem magamra egyszer se ;)

77. timycat (válaszként erre: 74. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 22:25

Én rengeteg ideig, rengeteg sokat futottam, aztán úgy 2 éve letettem a futócipőt és azóta se kívántam meg.

Most a konditerem bolondja lettem. Mindig vézna voltam (170 centihez 47-48 kiló) de most 9 hónap alatt felkaptam 8 kilót. Életem értelme imádja, én csodálom hogy mennyi erőm lett, stressz-levezetésre is kiváló, de tegnap szembesültem vele, hogy vissza kell vennem a guggolásból, fenékpadból mert bizony lett fenekem -ami azelőtt sose volt- és nagyon feszülnek a kis ceruzaszoknyáim :S

76. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 22:22
De miért veszed magadra? Van, akinek ez a gyönyörű, de ettől még nem kötelező, hogy te emiatt őrlődj, mert másnak meg más a gyönyörű. Azért nyilván vannak klasszikus paraméterek, amiket mind a fitness szörny, mind a kanapészökevény, meg aki eközött a 2 véglet kött van, szépnek fog tartani.
75. Kilimcs (válaszként erre: 73. - Timycat)
2015. aug. 13. 22:20
hja, görkorival az én ygerekeim is ügyesebbek :D de most a fimank már velem egyméret kell, épp szabad a görkori hát hajrá- ( mi nappalink se óriás, de azért pont elég hogy tanuljon az ember)
74. Kilimcs (válaszként erre: 72. - Timycat)
2015. aug. 13. 22:19

de én a nagyon rövid időszakokat leszámítva ( pl terhességek után, vagy vmi angy időhiény miatt, ha kicsit meglódult a súlyom. nyilván van egy tartomány ami komfortos nekem, no meg új ruhatárat se akarok sose) csak úgy a szintntartásért meg az egészségemért kocogok. És akkor, ha nincs időm elég aktiv életre. szóval ááááá. ahogy írják, úgyse leszek topmodell, spotolhatok akárhogy. kis stöpszli vagyok, nagy seggel 50 kilósan is :D szóval hagyjanak már az alakformálással békén. az enyém iylen , és jónapot ;) :)


de mondom, azért 20 éve kocogok, szóval nem pár hét alatt jöttek a hülye sztorik. amúgy tök jó, mert szurkolnak, én vagyok a futóscsaj a környéken állítólag. többnyire avval állítanak meg, hogy kedvet kaptak tőlem ;)

73. timycat (válaszként erre: 71. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 22:14
én félek korizni :S (a nappalink kicsi is lenne hozzá;) ) régen, még egyetemistaként eljártunk jégkorizni módjával, de a görkoritól akkor is tartottam. A gyerekre viszont ráadtam már elég korán, ne legyen olyan béna mint a szülei. Cikázik is mint a villám
72. timycat (válaszként erre: 56. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 22:10

"odajön egyszercsak valaki és osztja az észt hogy láttalak már máskor is errre, de ha így meg így akarsz kinézni így meg így cináld... "


óóóó na ilyet én is kaptam, de segítő jellegűnek vettem. Általában azok tanácsát fogadom meg akin látszik, hogy tud valamit

71. Kilimcs (válaszként erre: 70. - Timycat)
2015. aug. 13. 22:06
én akkor most bevallom görkorizom a nappalinkban.. ha már a betonon meleg van, gondoltam megtanulok kis helyen megfordulni.. de eddig csak jól elfáradtam, fordulni még nem tudok :D de tuti megtanulom, mert jégen megy. valahogy evvel is belejövök majd. idő kérdése :)
2015. aug. 13. 22:04
Nem. Én 2 hete nem bírom magam rávenni az edzésre... ebben a dögmelegben nincs erőm elmenni izzadni a terembe. Viszont tekerek majdnem minden nap cirka 1,5-2 órát, csak úgy indok és cél nélkül
69. Kilimcs (válaszként erre: 39. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 21:55
husznöt.. erről beszélek, miért az a gyönyörű, ha kidolgozott látványos izomzata van vkinek? És ha nekem az pl nem kell? vagy másnak az nem kell? nem akar gyönyörű kidolgozott testet, csak szimplán egészségest? ;)
68. Kilimcs (válaszként erre: 42. - Channa*)
2015. aug. 13. 21:51

channa.. aki az egészségéér teker stb, az nem szólogat be. Hanem mosolyog, természetes neki a mozgás stb.


Én is azért mozgok, az egészségemért. ezért se megyek ki kocogni pl most a kánikulában. gyerkek előtt kimentem éjjel, de akkor aldhattam rggel, később kezdtem a mepót, és kész. de pl amikor nég sliba is kellett járnom, meg már melóztam is, nyilván nem küzdöttem kánikulábn. vajon ez miért kifogás a fittnesszörnyeknek? basszus, néha van egy kis szünet. azért nem ebben a pár hétben fog eltünni egy rendszeresen sportoló ember kondija. vagy tönkremenni az egészsége.;) én amatőr vagok, szükségem van alvásra. nevetséges kifogás, de evvan :D

67. Kilimcs (válaszként erre: 63. - Túrógombócka)
2015. aug. 13. 21:45
sőt, a fejed is hiába gyönyörű, ha belül üres ;)
66. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Channa*)
2015. aug. 13. 21:44
Szerintem szép a kerek fenék. Lehet azt mondani, hogy nem ez a legfontosabb, vagy hogy nem fontos, még azt is, hogy kit érdekel (persze, egy nőt nem kell, hogy érdekeljen a másik nő feneke, a férfiakat annál inkább érdekli). De azt, hogy ez csúnya, hát túlzásnak tartom. Ez úgy hangzik mintha csak azért mondanád, mert kisebbségi érzésed van a szép fenekek miatt és inkább fúj kerek fenék minthogy semmit ne mondj rá.
65. Kilimcs (válaszként erre: 58. - Channa*)
2015. aug. 13. 21:43

á, szurkolást kapok szinte mindig. de azért a 20 év alatt már egy két ilyen extrém megnyilvánulás is besikerült.


a legjobb az volt, amikor együk szülés után küzdök egy emelkedőn... nyilván vitt le a kondimból a terhesség szoptatás kombó... arra jött egy nagydarab hölgy, sose láttam még addig, mellémcsatlakozott (vagy másfél fejjel magasabb is volt) És elkezdte mondani, miylen technikával fussak, hogy fogyjak, mert ő tudja, és most segít nekem... sírvaröhögős.. de mondtam neki, nézz magadra, már túl vagyok az 5.kmen, meg jét emelkedőn, kösz megoldom. de jött tovább, mert szerinte így nem fogok eleget fogyni. na akkor közöltem vele két fulladáss halál közt, hogy nem is akarok. ezen megsértődött és otthagyott hogy ő csak segíteni akart :) :D


szóval 20 év alatt azért egy két ilyen sztori is lett... tesóm szerint olyan fejem van, hogy nekem mindenki meg akarja mondani... akasztottam már ki spinningcsoportot is konditeremben :D azok azon háborodtak fel, hogy miért eszek meg a kora reggeli edzés előtt mindig egy sportszeletet. nézzek magamra, fogyhatnék, és evvel tönkreteszem az ő kefirdiétájukat, pedig ők mit meg nem tesznek... ááááá.... ott is megjegyeztem, hogy nem szándékozom fogyni, innentől sirekt topban mentem edzésre, és amikor elfogyott a sportszelet (ajándékba kaptam egy 50 darabos csomagot...) onnantól energiaszeletet ettem... majd biztos leájulok miattuk a bicajról.


(hja, a konditermes beszólés nál 53 kiló voltam épp... haha, és a 13 éves kori ruháimat simán felvettem:D ami a gyerekméretet jelöli.. mert alacsony i vagyok, meg túl nagydarab sem)

64. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Unom)
2015. aug. 13. 21:38
Nekem van 2, de nem oldják meg!:) Igaz, az enyémben nincs kapálnivaló, nem veteményeskert. De van más. Meg a kutyákkal játszani is lehet ugye és az is szórakoztató és edzésnek is jó, legalábbis két akkorával mint ők (rövid lábikóik vannak de marha gyorsan futnak vele:D)
2015. aug. 13. 21:37
sztem a legtöbb ember azért sportol mert vonzó(bb) szeretne lenni. de bizonyos adottságokon képtelenség változtatni. hiába szép a tested, ha mondjuk a fejed nem. ezért is felesleges túlzásba vinni.
62. Kilimcs (válaszként erre: 60. - Channa*)
2015. aug. 13. 21:32
most épp ráérek akár ezen is agyalni :D hátha itt kiderül vmi plusz a témában. itt a felület, be lehet szólni ;)
61. Kilimcs (válaszként erre: 38. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 13. 21:31

"pedig tökéletes teste attól se lesz az embernek, ha napi 3 órát edz. attól se lenne hosszú lábam és nagy mellem :DDD"


bingó :D itt a lényeg. akkor meg hova görcsöljünk. egészségesnek kell lenni, ehhez kell mozgás, de nehogy már 35 fokban köteleő legyen edzeni, mert kifogásgyártás különben, hogy túl meleg van :)


mondjuk én attól is kivagyok, mikor kocafutók hergelik egymást, hogyha nem mész ki mindennap, akkor már nem is veszed komolyan magad, stb... ááááá a testünk van értünk, nem mi a tstünkért. Ha az ember nem a kinézetéből él, azért hadd engedtesse már meg magának hogy mondjuk kánikulában nem edz direktbe.


vagy botor gondolatok ezek? enyészethez vezetnének? :)

60. Channa* (válaszként erre: 57. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 21:28

Áááá, ez olyan butaság. Én cselgáncsoztam és akkor sem volt kockás a hasam. És nem is tartom szépnek, ahogy a kerekre tornázott feneket sem. Miért kellene kockásnak lennie a hasnak?

Persze tudom, hogy a mostani gyúrós lányok azt mondják, hogy az én sportom az nem sport:DDDD de ezen nagyokat nevetek. Szerintem meg ez nem sport amit mostanában csinálnak.


Na agyalj már ilyeneken!

59. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 21:28

Én képtelen vagyok elhinni, hogy valaki(több!) kisportolt másokat cukkoljanak csak mert ők átlagosan sportolnak és ennyi bőven elég nekik. Egy: mindenki maga állítja fel az ideálját. Kettő: profi sportoló (de még a nem profi csak szenvedélyes sem) nem mond ilyeneket senkinek, nem is sportszerű, meg nem is így gondolkodika fitness őrült.


Vagy te vagy túl érzékeny, és mindent magadra veszel, vagy te találtad meg azt az 5 ilyet, mert ritka, de mindet te találod meg, aki ilyen cikizős fajta. Nekem pl eszembe sem jutna más ideáljait kritizálni. Mondjuk visszafelé sokkal több kommenttel találkozni: fúj gyúrósok, izomagyú, begyepesedett, üresfejű liba és hasonlók.


A nem sportolóknak eszükbe sem jut, hogy van, aki azért sportol mert ezzel oldja a stresszt, mert a mozgás örömet ad neki. Van, aki szeret kockulni a ps előtt, van, aki szeret hímezni, van, aki szereti megdönteni a rekordjait:)


Egyébként meg igen, az egészség fontosabb, a jó életminőség, amit egy egészséges test garantál, szóval ez egy jó kitűzés, ennyi, a többivel ne törődj!:)))

58. Channa* (válaszként erre: 56. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 21:25

Nekem eddig max. annyit mondtak, hogy a bringád:DDD

Persze ezt sem idegene, hanem a kollégák, és persze szintén bringás kollégák:DDD

Járok tornázni is, amikor épp kedvem van és ott sem osztja senki az észt. Merre kocogsz, hogy ilyenekkel találkozol?

57. Kilimcs (válaszként erre: 30. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 13. 21:24

az én testsúlyom pl ideális. mindig épp annyi amennyi :D


egyébként nem is értm, kilóra mérik az embert? vagy zsírszázalékra? vagy ha szálkás izmos valaki attól ő aztán jobb ember lesz, mintha nem kidolgozott az izomzata?

ha 30 felett nem látszik folyamatosan a hasizmom kockásan a strandon, akkor már kifogástgyártok?


na ezeket magyarázza már meg egy két fittneszlady ;)

56. Kilimcs (válaszként erre: 26. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 21:21

hát hidd el, eglepő, amikor békésen kocog az ember, és odajön egyszercsak valaki és osztja az észt hogy láttalak már máskor is errre, de ha így meg így akarsz kinézni így meg így cináld...


az ember nem is tudja sírjon vagy röhögjön az ilyenen.

:)))))


fórumon annyira nem is meglepő, hogy hozzászól az ember vmihez, és egyből nyomják az igét két hszből teljes vérképet mondanak kb :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook