Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? fórum

Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? (beszélgetős fórum)


145. 388b941089 (válaszként erre: 141. - Túrógombócka)
2015. aug. 14. 14:36

Az adatlapomhoz raktam.

Igen, teljesen egészséges vagyok, a kérdésre válaszolva.

144. túrógombócka (válaszként erre: 143. - 388b941089)
2015. aug. 14. 14:35
azt honnan tudjam meg holmi fotókról? :)
143. 388b941089 (válaszként erre: 140. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 14:34

Nem ezt mondtam, de lényegtelen. :D

Gombóc, berakok egy képet a naplómba, döntsd el te, hogy egészséges vagyok-e vagy sem. ;)

2015. aug. 14. 14:33

Medve anyám...

Sokak fejét megsütötte a nap :D

141. túrógombócka (válaszként erre: 139. - 388b941089)
2015. aug. 14. 14:32
érdekelt volna. ha már ennyire szereted mondani a tutit :)
140. Kilimcs (válaszként erre: 138. - Túrógombócka)
2015. aug. 14. 14:31
nem fog. a másik topikban is közölte, nem ad tanácsot a topikindítonak mert szerinte csak kifogást keres. ő 38 fokban is kimegy edzeni a többi kifogás.
2015. aug. 14. 14:31

Én nem veszekszek. Baromira nem érdekel az egész, csak válaszoltam neki, mivel felhívott keringőre.

Téged milyen irányban befolyásol a válaszom?

2015. aug. 14. 14:16
most minek veszekedtek? amúgy tényleg lehet válaszolni, ha már kérdeztek.
137. 388b941089 (válaszként erre: 136. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 14:13
Elvezkedni akarsz h allandoan belemkotsz? Nem kivanok veled beszelgetni, bocsassal meg, igy is eleg sokat irtam mar, orulj neki
136. Kilimcs (válaszként erre: 135. - 388b941089)
2015. aug. 14. 14:07

s te egészségesnek érzed magad? ha már így felőlem érdeklőtél;)


(nem hiteles máson számonkérni miért válaszol, ha személysesen megszólítjuk egy fórumon ;) )

135. 388b941089 (válaszként erre: 134. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 13:58
Elírások nélkül, értelmesen nem tudsz írni amúgy?
134. Kilimcs (válaszként erre: 131. - 388b941089)
2015. aug. 14. 13:55

én nem kötekszem ;) kdezek :) mert kíváncsi vagyok. Ha már állítólag edzenem kéne, akkor megragadom a lehetőséget, és kérdezek, miért? minek ? vagy a másik fórumozónak, minek ekkora hőségben?


ha már így megszólítottál amott ;)


de még itt is az általámos témát kisajáttottad :D ha nincs időd, akkor miért írtál? :O látod, én sajnálom az időt, nem is edzek maratonra ;)

133. 388b941089 (válaszként erre: 132. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 13:54

Jól van akkor, ügyes vagy. :D

Engem nem kell meggyőznöd, mert magasról lesz*om, hogy mennyit edzel és mennyire vagy egészséges.

132. Kilimcs (válaszként erre: 130. - 388b941089)
2015. aug. 14. 13:53

hát nem azért nem járok orvoshoz, mert kerülöm, hanem mert semmi bajom .


és azért mert képes vagyok vmire attól már csinálnom is kell? mondom, mert kocogok, akkor már muszáj feledzeni magam a maraton szintre, csak mert képes vagyok rá? És ha nem akarok maratont futni?? akkor viszont csak időpazarlás annyit edzeni. ugyanis egészségesebb pl nem leszek tőle az fix.

131. 388b941089 (válaszként erre: 129. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 13:52
Alig várod, hogy belémköthess, sztem ez nem normális, már ne haragudj. Beszélgetni pedig nincs se kedvem, se időm veled, és különben sem vagyunk semmilyen téren egy szinten. Ha szócsatázni akarsz velem, akkor üss olyat, amitől padlót fogok, ezek max. eddig csak gyenge kötekedésnek mentek el. Olyat pedig nem fogsz tudni produkálni, max sértegetni kezdesz.
130. 388b941089 (válaszként erre: 128. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 13:49

Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy mindennap edzeni kell?? Mindenki nézzen úgy ki, ahogy akar! Engem baromira nem érdekel pl, hogy ki, hogy néz ki.

Az, hogy ha valaki mindennap edz, azért teszi, mert szereti csinálni. De ezt te soha nem fogod megérteni, mert nem kaptál rá az ízére és soha nem is fogsz.

A tudat, hogy az ember mire képes simán akarattal, nagyon motiváló tud lenni.


Te egészségesnek tartod magad?

129. Kilimcs
2015. aug. 14. 13:41

"Ha valaki nem akarja lelkiismeretesen csinálni, akkor inkább sz>rja le és élvezze az életet. De ne ossza itt az észt olyan, akinek fogalma sincs az életmódváltásról és a kőkemény munkáról. Olyan kevés a kitartó ember, még azt a keveset is visszahúzzák ezzel a hozzáállással. "



tehát ha valaki sose ereszteette el annyira magát, hogy aztán életmódot kellett váltania, akkor az már ne bezséljen bele, egy mondjuk hőségben fogyni topikba? :D hmm... jó tudni...

128. Kilimcs (válaszként erre: 127. - 388b941089)
2015. aug. 14. 13:34

na... komolyan, hogy jutottál idáig abból, hogy van aki nem hajlandó 38 fokban kimenni szabadtérre edzeni? :)


igen erről szól a topik, nem kifejezetten rólad, hanem az olyanokról amilyen te vagy. Hogy ismeret minden nélkül közlik a másikkal nem jól csinál vmit stb.


szóval a topik témájánál maradjunk, ami nem a kaja, nem más, az, hogy miért is kéne minden áldott nap edzeni?? miért kéne fittnessmodellnek kinézni mindenkinek?


nem elég csak egészségesnek lenni?

127. 388b941089 (válaszként erre: 124. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 13:22

Teljesen felcsesztem az agyadat, ahogy látom. Hát, sajnálom. :P Gondolom van némi igazság abban, amit mondok, ezért is húztalak fel annyira, hogy tegnap óta rajtam pörögsz, agyalsz, privátban irogatsz és még fórumot is indítasz miattam.


Baromira nem értem, hogy mit foglalkozol vadidegen emberek véleményével, engem rohadtul nem érdekelne, ha tudnám, hogy mindent megteszek az egészséges életmódom betartása érdekében. De ha már mindent jól csinálok, akkor nem szól be senki, nemigaz? :)


Tudod mi szokott bosszantani és miért szólogatok be okostojásoknak? Több oka is van, de legfőképpen amiatt, mert sokan erőltetik a hülye diétáikat másokra, közben meggyőzik magukat, hogy normális az, hogy nem kell életmódot váltani, mozogni se kell, mert minek.


Ha valaki nem akarja lelkiismeretesen csinálni, akkor inkább sz>rja le és élvezze az életet. De ne ossza itt az észt olyan, akinek fogalma sincs az életmódváltásról és a kőkemény munkáról. Olyan kevés a kitartó ember, még azt a keveset is visszahúzzák ezzel a hozzáállással.


Igen, én ilyen parasztul nyomom, elismerem, de akinek nem inge, ne vegye magára.


Szerintem ne foglalkozz velem, hanem csináld a mindennapi dolgaidat, vagy azokat, amikben örömödet leled. ;)

126. Kilimcs (válaszként erre: 125. - Túrógombócka)
2015. aug. 14. 13:08

magáról a jelenségről. Hogy vannak akik szerint ha nem hozol valami sablonformát, akkor már lusta vagy kifogást keresel stb.


nézd én nem fogok ettől megváltozni, még jókat is molyogok. de maga a miért, a jelenség érdekel. mondom, ugyanúgy ahogy pl az űrkutatás is. az se változtat az életemen, mégis érdekel :)

125. túrógombócka (válaszként erre: 124. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 12:55

de miért fontos az, h egy fórumon egy vadidegen mit mond?

Te élsz a bőrödben, Te tudod, mennyi mozgásra van szükséged, stb.

sok minden érdekességet meg lehet tudni a fórumokból, de azért érdemes mindennek utánanézni, mert nem minden úgy van, ahogy XY kommentelő írja.

124. Kilimcs (válaszként erre: 123. - Túrógombócka)
2015. aug. 14. 12:49

nem tudom, én semmi csodakúrát nem nyomok, nekem csak beszólt, hogy huzzak edzeni most :)


szerintem ő lélekben kövér maradt gondolom. Lehet ezért hihetetlen neki, hogy van aki napi sanyargatás nélkül se hizott el sose annyira. de ez csak tibb. meg a hasonló beszólogatókra is csak tipp. Mert ugye beszólnás megy, de válasz az nem, mint itt olvasható :)


de közben meg az egész nem konkrétan róla szól. hanem magáról a jelenségről. Hogy vannak akik szerint ha nem hozol valami sablonformát, akkor már lusta vagy kifogást keresel stb.


holott az elején winged írta a lényeget, az egészségünk része a mozgás és pont. mindenki csinálja igénye kedve szerint.

2015. aug. 14. 12:11
ahogy eddig kivettem Vanessa kommentjeiből, ő az értelmetlen csodakúrák ellen lép fel. igaza van.
122. Kilimcs (válaszként erre: 117. - Túrógombócka)
2015. aug. 14. 12:10
nem gyötrődöm, kiváncsi természet vagyok, mindig is érdekeltek a miértek :) (nem csak ebben másban is... pl követem az üstököskutatást, élőben néztem a pluto első képeiről adottnsatvs interjút...) szóval ilyen mindenféle érdekel. ami szembejön. most ez jött szembe, ezsembe jutott róla több dolgo. érdekel mi a háttere. mi mögötte a motiváció :)
121. undeaddy (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 12:08

Összetett a dolog. Függ attól, hogy mit és milyen szinten sportolsz.

Ha napi rendszerességgel csinálod, akkor az edződ összeállít egy edzéstervet, ami pl. megelőzi egyes területek túlterhelését (akinek volt már izomszakadása az kb. sejti ennek a jelentőségét). Az erőnléti edzésnapot - rendszerint - technikai edzés követi (és fordítva); ami adott esetben nem mindig könnyebb, csak időt ad az előző napi edzésen leharcolt izmoknak regenerálódni. A nyújtás mindkét esetben fontos be és levezetés. Néha kényszerű szünnap is lehet, pl. izomfáradtság esetén (ami egy kihagyott erőnléti edzésnapot jelent - általában). A házilag kiokoskodott edzéstervek (pl. fitnessDVD) - szerintem - extra rizikót jelentenek (ebben a tekintetben), mivel nem veszi figyelembe az egyéni korlátokat.

A légzéstechnika fontos. Még nem voltam olyan edzésen, ahol az alapozás részeként ne lett volna terítéken a téma.

120. Kilimcs (válaszként erre: 118. - Gribedli***)
2015. aug. 14. 12:07

nem kell senkit szidni ;) csak érdekel a pl vanessa által is képviselt jelenség.


hogy ennek vajh mi a háttere, miért, stb?

119. much
2015. aug. 14. 11:53
semmit se muszáj :) a lényeg te legyél elégedett magaddal
118. gribedli*** (válaszként erre: 116. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 11:45

Most már feltenném a kérdést: kit kell szidni?:)))


Mert már mindenki leírta, aki edz, hogy nem szokott baszakodni azzal, aki meg nem edz.

117. túrógombócka (válaszként erre: 116. - Kilimcs)
2015. aug. 14. 11:40
de minek gyötrődsz ezen ennyit? csináld azt, ami neked jólesik :)
116. Kilimcs (válaszként erre: 115. - Much)
2015. aug. 14. 11:24

de mi van, ha az ember nem akarja a mindennapos edzést mindig megoldani? ezt muszáj? kifejezetten edzeni?


itt irták, hogy nem nagy kertimunka rajongók... na én míg kertközelben voltam, inkább azt csináltam pl, mithogy edzeni kezdjek. most akkor nem vagyok elég szigorú magamhoz, mert nem sámolom folyamatosan a kalóriákat, vagy egyáltalán nem is akarok fogyni?


szóval miért kéne mindnt megoldani. ha egészséges vagyok azt szintentartom, akkor mi a fene a megoldandó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook