Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? fórum

Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
25. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 19:12

Szerintem mindenki úgy éljen, ahogy jól érzi magát!Ha jólesik, menj edzeni és mozogni, ha pihenni van kedved, tedd azt, és ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak!

Ha meg nyíltan beszólogatnak, mondd meg ugyanezt nekik is!

24. Derya (válaszként erre: 21. - Túrógombócka)
2015. aug. 13. 19:10
hat csak edzessel nem sokat lehet elerni, ez igy igaz, fontosabb a taplalakozas.
23. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 20. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 19:08

Nem vagyok 40-50 között, de.... ez a mániás testkultusz durván 10 éve dívik..

És akik mindenáron követni óhajtják a médiát, azok ám tegyék!

Ha minden fogyási recept igaz lenne, akkor csak ideális alkatú emberke kocogna az utcán.

22. Derya (válaszként erre: 11. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 19:07

es ez teged miert zavar?

vagy direkt neked kuldte valaki?

21. túrógombócka (válaszként erre: 20. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 18:55

de itt csak az edzésről volt szó.

lehet, h valaki nem edz, de mozog, helyesen táplálkozik, stb.

éppenséggel az edzéstől is lehet ám minden nyavalyája az embereknek. :)

20. 76c87e32e1 (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2015. aug. 13. 18:52
Ez nem igaz, rengeteg olyan betegség van, aminek a kialakulásában nagy szerepet játszik a kevés mozgás, helytelen táplálkozás, káros szenvedélyek. Persze attól még megbetegedhet az is, aki rendszeresen sportol, de ha megnézed a beteg embereket úgy 40-50 év között, meglátod már a külsejükben is, mi az, ami hozzájárult ahhoz, hogy mindenféle nyavalyájuk van.
19. 76c87e32e1 (válaszként erre: 11. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 18:50
Ez csak egy reklám, de szerintem pozitív példa arra, hogy ha rendszeresen sportolsz, idősebben vagy gyerekszülések után is ugyanolyan jól nézhetsz ki, mint fiatalabb éveidben. :) Mindenki arra szakít időt, amire akar. Itt a fórumokban is sok jó példa van arra, hogy gyerekek mellett is megoldják a testmozgást, igyekeznek egészségesebben élni.
18. Kilimcs (válaszként erre: 17. - Cucicsillag)
2015. aug. 13. 18:31
én csinálom ahogy nekem jó. Én magát a jelenséget nem értem a fittnesőrültek részéről. hogy miért szólnak bele, ha valaki megáll egy kocasport szinten? akkor miért kiabálnak hogy kifogás kifogás? miért kifogás? nem akar midnenki szálkás izomzatú lenni :)
17. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 18:29

Sztem, mindenkinek sajat magahoz kepest kell viszonyitani es "elvarni". Ha vki pl.sosem sportolt, annak nehezebben elhiheto, hgy masnak meg az eletehez ugyanugy hozzatartozik, mint akar az alvas. Egyenenkent valtozik :)

Ilyeneken ne akadj fent, csinald, ahogy neked jo.

2015. aug. 13. 17:55
Én sem edzek. Nem is akarok. Ennyi.
15. pink habroló (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:47

Én azért edzek mert szeretek,jól esik,feltölt,szeretem feszegetni a határaimat.

Van néhány túlsúlyos, hölgyismerősöm,akikről tudom,hogy így boldogak,elfogadták magukat,a társaik is szeretik őket,nagyon jó anyukák,eszembe nem jutna csesztetni,meg sem fordul a fejemben még gondolatban sem,hogy akkor most ők"kanapészörnyek",mert nem tesznek azért,hogy lefogyjanak.

Ők nem is hoxáznak,van aki még nem is hallott a hoxáról:-)


Az általad említett jelenség kizárólag a netes világban létezik.Vannak itt jó néhányan,akik szinte az összes fogyis topikba írnak ,meg jelen vannak akár 10 éve,elméletbe baromi jók,de még mindig nem fogtak le-vagy visszahíztak,és igen,az jön le,hogy kifogásokat gyártanak:

most nem futok,mert meleg van,most hideg van,most várom a postást,most főzni kell,most villámlik,még korán,van,már későn van és lehetne még sorolni:-)

14. Kilimcs (válaszként erre: 13. - Luijza)
2015. aug. 13. 17:43
de ilyenek mászkálnak, és osztják az észt kéretlenül. engem már próbáltak kocogás közben megállatani pl :D ok otthagytam a fenébe... a legdurvább futott velem, mig be nem szoltam... addig osztotta az észt. pedig kérdezte a fene .
13. Luijza
2015. aug. 13. 17:37
Ez csak egy buta reklám.
12. túrógombócka (válaszként erre: 8. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 17:36

sztem sajnos nincs összefüggés, aki sportol, ugyanúgy lehet beteg. :(

egy időben naponta aerobicoztam (éveken át), de meguntam és most már nem tudnám csinálni. ezzel együtt mozogni persze kell, de nem kell túlzásba se vinni.

11. Kilimcs (válaszként erre: 8. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 17:34

itt egy példa ;)


[link]

10. vacsa (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:32
Mindenki azt csinál, amit akar. Úgy él, ahogy akar. Ha akar, akkor egyik függőségből a másikba esik...
9. 76c87e32e1 (válaszként erre: 8. - 76c87e32e1)
2015. aug. 13. 17:32
Azt akartam írni, hogy aki nem "tud" időt áldozni a mozgásra. :)
8. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:31

Még soha nem olvastam, láttam vagy hallottam, hogy bárki bárkinek a képébe vágja, hogy miért nem jár fittnesterembe vagy súlyt emelni minden nap. Te honnét szeded ezt?


Abban van igazság, hogy aki "tud" időt áldozni a sportra, mozgásra rendszeresen, az majd fog időt áldozni a betegségre, pénzt a gyógyszerekre. De a mozgás bármi lehet, amit az ember szeret, bele kell férjen a napjába, a hetébe. Nem (csak) azért, hogy jól nézzen ki, hanem hogy sokáig egészséges maradjon, jó erőben.

Kicsit irigységet érzek ki a panaszáradatodból, mert még nem tapasztaltam soha, hogy bárkire rátámadtak volna ezért.

7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:28

Kit érdekel, hogy más minden nap megy az edzőterembe vagy hogyan sportol?

Én is elkapirgálok a kertben a jó levegőn, vagy szex, tánc, bicajozás, épp mi esik jól...az a lényeg, hogy azt és úgy csináld, ami neked, ahogyan neked jó!

6. unom (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:21
Ha elérte fvolna akkor meg lenne elégedve önmagával, nem mások piszkálásával szórakozna. Nem kell velük foglalkozni, szánalmasak.
5. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. aug. 13. 17:18

Ne akarj mindenáron másoknak megfelelni!

A személyes lelki szabadságod ott kezdôdik, ahol te döntesz kizárólag!

Éld az életedet úgy, ahogy neked tetszik, ahogy jó, stb.

És köpjél egy jó nagyot az után, aki cseszeget!

2015. aug. 13. 17:18

Ebből a fórumból vita lesz.

Senkinek semmi köze ahhoz mit csinálsz,vagy nem csinálsz.Ne magyarázkodj.

2015. aug. 13. 17:14
Amikor edzettem max heti 3-4... Minek több? Kell pihenőnap is. Meg nem élsportból űzöd gondolom hanem egészségmegőrzés és kikapcs szempontból.. Aki ilyennel vádol annak nyugodtan mondd meg hogy semmi köze a tervedhez pláne ha muködik
2. kisj
2015. aug. 13. 17:14
Nem tudom milyen körörkben forogsz, de lehet hogy jobb is.
2015. aug. 13. 17:11

Elég sokszor vágják képekkel, mondatokkal, bármivel kéretlenül is az embereknek, főleg a nőknek az arcába: "Mi a kifogásod? Miért nem teszed? Amikor én megteszem, nap mint nap. Emelem a súyt, futom a kilómétereket, tekerem a cangát, stb".. mondják. És számonkérik miért nem azt az ideált hozza valaki külsőleg amit ők elértek.


De kérdem én, ezt muszáj??? Ha valaki nem akar nap mint nap súlyogat emelni, vagy futni, vagy egyszerűen sportolni akkor az miért kifogás? Mire kifogás? Annyira elképzelhetetlen a súlyokat emelgetve vagy róva a kilómtereket, hogy nem akar mindenki ennyi időt áldozni a sportra? Hanem mondjuk elkapálgatja a virágoskertjét, eljátszik a ygerekekkel, stb. Megelégszik az egészségével? Nincs tényeg középút a kanapészörny meg fittnesőrült közt?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook