Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? fórum

Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
89. lilura (válaszként erre: 87. - Agis)
2010. jan. 26. 12:08
Az már a második könyv témája le(het)ne.
88. Panka78 (válaszként erre: 87. - Agis)
2010. jan. 26. 12:07
:)))
87. agis (válaszként erre: 25. - E48ab364a9)
2010. jan. 26. 12:05
Én arról olvasnék szívesen, hogyan szedte fel azt 30 a kilót, amiről most ír, hogy leadta.
86. spinneli (válaszként erre: 83. - 5e48d37001)
2010. jan. 26. 11:55

szerintem teljesen korrekt hsz.-t írtál,és egyáltalán nem neked szólt az egymás bántása.

elég, ha elolvasod az előzményeket.

85. 488f7d9ec2 (válaszként erre: 83. - 5e48d37001)
2010. jan. 26. 11:55

Biztos vagyok benne, hogy Katt77 nem a te hozzászolásodra értette amit írt. Lentebb mentek a durvább dolgok.

Így kellett volna a többieknek is válaszolnia, kulturáltan.

84. lilura (válaszként erre: 83. - 5e48d37001)
2010. jan. 26. 11:49
Igazad van, sajnos, többen itt nem látnak tovább az orruk hegyénél. Nem veszik észre a különbséget vélemény és vélemény között. Mivel attól, hogy valaki még nem feltétlen ért egyet, nem jelenti mindenképpen azt, hogy negatív jelzőkkel illetné az adott témát. Az objektivitásba ez is beletartozna, de ez itt már nem arról szól.
83. 5e48d37001 (válaszként erre: 82. - Ddc1ba7ad8)
2010. jan. 26. 11:29

Mivel Én írtam utoljára hosszabb hozzászólást ezért reagálok.

1 nem írtam semmi bántót.Kiírt egy tudásbázis kérdést amire válaszoltam.Fogalmam sincs arról,hogy bántották -e a topik indítót mivel nem olvastam vissza.

Többet nem reagálok ebben a témában,mert úgylátszik csak a vállbaveregető hozzászólásokat kedvelik itt,viszont így meg ,hogy legyen a kérdés kiírójának reális képe,hogy érdemes-e könyvet írnia ebben a témában.

2010. jan. 26. 11:23
Nem is tudom mit mondjak??????? Mire jó az, hogy a másikat bántjátok, ha valakinek nem tetszik valami, akkor miért olvassa el egyáltalán a naplóját?Akkor csak érdekel, ha olvasod?Egyáltalán miért hozod nyilvánosságra a véleményed, ha neked nem tetszik, miért szólsz hozzá, senki nem kérte. Az ilyen bántó megnyilvánulások Nono, vagy bárki felé aki nem szimpatikus, elég gusztustalan. Mindenki csinálja ami neki jó és ne szóljon hozzá ahhoz, akit nem bír elviselni, mert engem ha nem érdekel valaki akkor nem is foglalkozok vele.
81. 5e48d37001 (válaszként erre: 79. - 5e48d37001)
2010. jan. 26. 11:05
Kicsit félreérthetően fogalmaztam,nálam az általad folytatott 1200-1300 kcal-s diéta is vészes..
2010. jan. 26. 10:53
Nem venném meg,minek? :))
2010. jan. 26. 10:48

Szia Noémi!

Gratulálok a fogyásodhoz,nagyon ügyes vagy és kitartó!Csak így tovább!írd meg a könyved,ha úgy gondolod.Akik már semmilyem módszerrel nem tudtak lefogyni azok biztos megvásárolják.

Én is megvenném,hogy elolvassam a sikertörténeted.

DE!!Mindenkinek más módszer vállik be,mindenki egy külön egyén,ami nálad remek módszer az másnak lehet nem vállik be.

Én például nem tudnák napi 700-800kalórián meglenni,a szoptatás után megkopaszodtam és nagy nehez jutottam el oda,hogy megmaradjon a hajam.Én nem kockáztatnám az egészségemet az általad folytatott diétával.

Nekem az update vállt be,mindent megkap a szervezetem amire szükségem van.Én eszek 3 kódú ételeket is,nem haladtam a fogyással olyan ütemben mint Te,de 2008júliusában 64 kg voltam,most 51. És tartom is.

Szerintem olyan könyvekre lenne inkább igény ami a súlytartásról szól.Hiszen lefogyni könnyű,megy mint a karikacsapás,csak önfegyelem kérdése.De megtaratani?...

Nekem sikerült fél éve tartom a súlyom.

Mégegyszer sok sikert Neked és ha úgydöntesz a könyvíráshoz is:)

2010. jan. 26. 09:09

valoszinu megvennem, de fugg az aratol, mert jelenleg munkanelkuli vagyok :D:D najo, viccelek, MEGVENNEM! :)

az ember rosz napjain mindig jo egy ilyen konyv, mint pl amilyen jellegu a cikked. biztosan jol jonne egy-ket embernek a rosz napjain IS! mint ahogy a mindennapi eletben :)

77. cini1
2010. jan. 26. 08:56
És persze megvenném a könyvet:D
76. cini1 (válaszként erre: 53. - E48ab364a9)
2010. jan. 26. 08:56

Ne haragudj, de van egy kis zűr a buksidban. Nonó nem energiavámpír és nem vezet minket félre a kedvességével, hanem pont hogy inspirál. Nekem nem leszívja az energiáimat hanem feltuningolja. Ha kezdek kiengedni akkor mindig kapok tőle valami kis plusszt, ami beindít.

Másrészről, ha nem tetszik a naplója nem kell olvasni, ennyi. Szerintem nem lesz szomorú ha te nem olvasod!


És kitartás a fogyáshoz, remélem sikerül, akármilyen módszerrel, mert nem az a lényeg, hogy Norbi, Réka, Nonó, akárki, hanem hogy megcsinálod-e vagy sem.

2010. jan. 26. 08:52
Nem. Nem tudom, mit tudna mondani 200 oldalon keresztül.
2010. jan. 26. 08:34

Igen megvenném!!

És nem azért,mert ha elolvasom lefogyok!

Hanem azért, mert ha megakadok és feladnám, akkor erőt adsz!Nekem igenis erőt adsz:)

2010. jan. 26. 08:33
őszintén szólva nem venném meg. túlsulyomat még egyszer sem próbálltam könyvekkel kezelni. viszont gratulálok.
2010. jan. 26. 08:29
Nem.
71. spinneli (válaszként erre: 63. - Lilura)
2010. jan. 26. 08:10

hát, mert miért ne?

:)


A gyenge érvelésre akartam felhívni a figyelmet, Bond rühelli Noémit, nem kell más hülyeséget belemagyarázni.

2010. jan. 26. 08:02
Őszintén gratulálok a nagy fogyáshoz, büszke lehetsz magadra. De én nem venném meg a könyvet, nekem is lement eddig 27 kg, és nem érzem olyan nagy durranásnak, hogy könyvet kellene írni róla.
2010. jan. 26. 08:00

Szia!


Tudom, már eldöntötted, hogy nem írsz könyvet. De ha mégis meggondolnád magad én tutira megvenném, nem a fogyókúrás taktikád miatt, hanem kizárólag miattad. Csak azt tudom írni, amit már előttem is írtak, hogy büszkén mutogatnám és hangoztatnám, hogy háttérből, de végig kísértem a fogyásodat. Mit a fogyásodat, szinte a mindennapjaidat a terhességedtől kezdve.


Gratulálok az eredményeidhez!

68. Sodrika (válaszként erre: 60. - Lilura)
2010. jan. 26. 07:27

Ezt értem és olvastam is az a véleményed ami rendben!

Én a kérdést arra értettem amit kérdeztél "ezért írjon könyvet?"

2010. jan. 26. 07:00

komolyan megérte végigolvasnom...adott egy egyszerü ártatlan kérdés,és ,hogy ekkora vitát váltson ki...hát....:(

a kérdésre a válaszom,én nem venném meg ..most már....viszont 4 évvel ezelött biztos megvettem volna...amugy ahogy irsz az lelkesitö,és sokaknak az kell.....

66. 874eb11dfd (válaszként erre: 65. - 488f7d9ec2)
2010. jan. 25. 23:59

Jaj , de szép Bébid van :))


Én tuti megvenném Nono:D Bár én nem azért , mert fogynom kell( persze nem árt egy kicsit..), hanem azért hogy mutogassam, hogy éééén ŐŐŐŐŐTTT ismerem :D Én mondtam neki,hogy ugyan vegyen máááá egy tesztet :D


Sajna ez van, sok az irigy, a gonoszkodó, de Nomi soha ne veszítsd el a jókedvedet, és önbizalmad, meg legyél mindig ilyen édi, mondd ki ami szíveden van :))))


De jó lenne, ha vmelyik újságnál kapnál munkát mint író :)))

2010. jan. 25. 23:31

Lányok! Bele-bele olvasgattam naplókba. Bevallom olvasom Nonó napljóát és még jó pár fogyókúrásat is. Sok mindent észreveszek én is, mint ti is.

Amiket olvasok naplókat átlagosak, az övébe van valami plussz, felvállalja önmagát nem kevés képpel. Személy szerint én ezt nagyon hiáynolom a naplók közül. Csak egy példa a sok közül. Az vesse rá a követ, aki nem érezte már úgy a sokadik fogyókúrás nap után, hogy igenis kíván valamit, amit el is fogyaszt, és utána bizony úgy gondolja, hogy nem kellett volna, bűntudata támad.

Ahogy írtátok ez egy kérdés volt. Viszont ha elolvassátok a hozzászólásokat, igen keményen belenyúltatok a naplója minden részletébe, kifikáztátok amit lehetett. Nyugodtan lehet engem is lehordani, de akkor is így van.

Ő nem azt írta, hogy "Sziasztok Lányok! Én vagyok a legf-szább csaj, mert ennyit és ennyit fogytam és olvassátok a naplómat."

Amúgy aki nem bírja a másik fejét (nem csak Nonóra értem) mi a bánatosnak olvas bele a dolgaiba.

Azért meg nem kellene elítélni, mert éppen nem 140 kilós volt és ezért nem 70 kg, hanem csak 30-at fogyot.

Érdekes én mint cukros, örülök 2 kg fogyásnak is, míg nektek ezek szerint sz-rt nem számít, mert ez kevés. Amúgy nem baj, hogy nekem dupla annyit kell dolgoznom érte.

Utálkozzak azért mert másnak gyorsabban megy? Hát nemfogok, mert én nem vagyok féltékeny más sikerére.

Gusztustalan amit műveltek.

De egy vicces van benne, hogy utáljátok, nyálasnak találjátok .... mégis olvassátok.

2010. jan. 25. 23:22

szia Nonó!

Én biztos megvenném, úgy, ahogy az újságot is megveszem, amiben cikkeznek rólad ;)

Bár egy könyvet nem könnyű összehozni, és lehet ez nem is kifejezetten a te feleadatod, én hallottam már olyat, is, hogy blogot adtak ki könyven...

lehet érdemesebb lenne a naplód kiadatásával próbálkozni ;)

63. lilura (válaszként erre: 62. - Spinneli)
2010. jan. 25. 22:42
Miért pont ez a határérték:)?
62. spinneli (válaszként erre: 53. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 22:35

szerintem nyugodtan írhatsz te is, de csak ha 98,7 kg-ot fogytál, sajnos ez alatt senkit nem veszek

komolyan.

61. 84882672dc (válaszként erre: 59. - Noémi 23)
2010. jan. 25. 22:12
nem, ez szánalmas....
60. lilura (válaszként erre: 58. - Sodrika)
2010. jan. 25. 22:09
Csak a kérdés az volt, hogy meg is venném-e. Nem. Erre már kitértem, hogy miért is nem. Ahogy nem veszem meg Norberték egyik könyvét sem, de még ha Alexandra irna egyet, azt sem. Lehet, hogy már irt, ha így van, hát lemaradtam:).
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook