Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyásom története: -45,1 kg fórum

Fogyásom története: -45,1 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története: -45,1 kg

1 2 3 4 5 6
169. semleges (válaszként erre: 166. - Gyongykati83)
2019. dec. 4. 12:53
Nem jött vissza?
168. Gaboo81
2019. dec. 4. 12:23

Azta mindenit, ez igen, fantasztikus amit elértél!!!

Nekem csak kb. 8 kilót kellene leadnom és nagyon szenvedek vele, nagyon lassan megyeget le. Egy darabig nézegettem reggelente a mérleget és nagyon örültem ha megint 1-el kevesebbet mutatott, de aztán egyik reggel meg újból két kilóval több lett és azóta nem is merek ráállni :(

2013. márc. 28. 16:58

Sziasztok


gyongykati nagyon nagy gratula ügyes vagy

én is fogyózom január óta eddig 11 kg sikerült leadni és még 14 van hátra

2012. szept. 25. 10:13
Nagyon köszönöm!!! Mindenkinek nagyon sok erőt kívánok és tudjátok a lényeg, hogy sikerülni fog Nektek is!!!
2012. júl. 29. 19:17
gratulálok..nagyon nagyon csinos vagy!!!!
2012. júl. 27. 15:05
Hűha, komolyan, te lettél a példaképem Kata! Fantasztikusan nézel ki, és ezt nem hízelgésből mondom. Hihetetlen, hogy a képeidet nézve egy és ugyanaz az ember néz rám. Így karcsún sokkal jobban érvényesül a szép arcod. Nagyon légy büszke magadra, mert igenis -ahogy a cikkedben is említetted- világot váltottál meg! Na ehhez kell a kitartás, amit te csináltál végig. Jó ötlet a naplózás, szerintem én is fogok egy füzetet, és írom, mikor mit eszem. Előttem még hosszú út áll, mert legalább 20 kg-ot szeretnék fogyni, de tényleg erőt adnak a hozzád hasonló emberek, és tudom, hogy nem lehetetlen megcsinálni, ha neked megy, nekem is menni fog. További minden jót és még egyszer gratulálok!
2012. jún. 18. 07:20
Gratulálok adtál most reményt hogy végig tudjam csinálni köszönöm:)
2012. jún. 17. 23:44
Számtalanszor elolvastam már a történeted, imádom minden sorát. LE FOGOK FOGYNI, és ez a cikk rengeteg erőt ad hozzá!! Köszönöm neked, és gratulálok!
161. ditti35
2012. jún. 15. 18:51
Jó az új képed, nagyon csini vagy, szívből gratulálok már sokadjára, tudom min mentél-mész keresztül, én is megcsináltam és szenzációs érzés, igaz? Egy új élet kezdete! Sok sikert hozzá! :))
2012. jún. 9. 14:30
nagy-nagy gratula a sok mínusz kg-hoz!! jó vol elolvasni a történeted, mert én is épp most kezdek bele a kilój olvasztásába (bár nekem "csak" 10kg mínusz a cél) de ez sem megy egyik napról a másikra...
2012. máj. 31. 15:09
Köszönöm mchxxx és Évke!!!:)
158. Évke
2012. máj. 23. 17:36
Gratulálok!!!
2012. máj. 10. 12:08
Jó a Wellness újság! :-) Gratula Kata!
2012. márc. 7. 20:57
Gratulálkok, ehhez nagy elhatározás és kitartás kellett. Nemsokára én is összeszedem magam és elkezdem a másik gyerkőcünk születése után. Most vele együtt sajnos nem megy, de így is nagyon keveset híztam szerencsére. További sok sikert!
2012. márc. 5. 21:15

Én is csak gratulálni tudok! 45kg-t lefogyni igencsak komoly feladat, és biztosra veszem, hogy az álomsúlyt is hamarosan eléred.


Nekem közel egy év alatt 29kg-t sikerült lefogynom 130-ról 101kg-ra. Nem megy másképp, csak odafigyeléssel, és sok mozgással ( heti 5x tornázom otthon dvd-re). Az étkezésnél nekem a fokozatosság vált be. Eleinte ugyanazt ettem, csak kisebb adagokban, majd az alapanyagokat cseréltem egészségesebbekre ( barna kenyér a fehér helyett, teljes kiőrlésű liszt, krumpli és rizs helyett párolt zöldség, saláta). Bevezettem a csalónapokat, amikor is lehet enni bármiből, amit megkívánok, de egy csalónapon csak 1 vagy legfeljebb kétfélét, és csak nagyon keveset. Ilyenkor jöhet a pörkölt, a pizza, sütemény. Az is hozzátartozik, hogy én víz helyett üdítőt ittam (nem light-ot). Erről nagyon sokáig nem tudtam lemondani. Már lefogytam 10 kg-ot, amikor egy hétvégén azt vettem észre, hogy "jé nem is ittam üdítőt). Azóta is alkalmanként megiszom 1 pohárral, de ennyi elég is, már nem kívánom. Az igaz, hogy így lényegesen lassabban mennek a kilók, de nekem így sikerült.


Én is szívesen fogadnék egyéb hasznos oldalakat, recepteket, mert többek közt a szárnyast zöldséggel mint legfőbb táplálékot változatosan elkészíteni nem könnyű.

2012. márc. 5. 20:18
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat. Nekem is hatalmas erőt tudtok ám adni. Mindenképpen összefogom szedni az oldalakat, cikkeket, könyveket amik nekem segítettek a fogyiban.
2012. márc. 5. 11:48

Először is nagyon-nagy gratuláció a fogyásodhoz, elmondták már előttem sokan, de nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy nagyon nagy dolgot vittél véghez, le a kalappal előtted! Légy büszke magadra!


Valaki szintén írta már, hogy adhatnál egy-két tippet, hogy mit érdemes elolvasni a témában. Én is próbálok "okosan" táplálkozni, fogyózni, sok mindent elolvastam már, de néha kifogyok az ötletekből. Ha van pár könyv, vagy internetes oldal, amit ajánlanál, annak nagyon örülnék, meg szerintem még egy páran rajtam kívül.


És egy valamit szeretnék mondani azoknak is, akik beléd próbáltak kötni ezen a fórumon. Először is közlöm, hogy nem sikerült! :) Tényleg nagyon okosan reagáltál le minden kritikát.


A másik dolog meg az, hogy egy cikkben tényleg nem lehet mindenre olyan részletesen kitérni, mert az már nem cikk lenne, hanem könyv. Nekem az egész cikkből nem az jött le, hogy egy tuti fogyókúrás módszert akarsz megosztani a nagyközönséggel, sokkal inkább a lelki hátteret akartad megosztani. Nem a mintaétrend volt a lényeg, hanem a motiváció, az akaraterő, és minden, ami az ember lelkében zajlik akkor amikor kövér, akkor, amikor elhatározza, hogy fogyni fog, és igen, akkor is, amikor fel akarja adni. Engem a kitartáshoz és a motiváció fenntartásához segített hozzá a cikk, nem éreztem úgy, hogy mintaétrendet akart volna közölni. Hát ennyi.


Még egyszer nagyon-nagyon gratulálok neked, és kívánom, hogy boldog és egészséges legyél egy életen át!

2012. márc. 4. 21:26
Ez fantasztikus én is így vagyok utálom már saját magam de most másfél hete elkezdtem én is fogyizni én az updatettal probalom most.Mert ugy gondolom ha arra volt erom hogy letegyem a cigit most lesz aprilisba egy éve akkor ez miért ne sikerulne remélem lesz annyi és akkora akaratom mint neked nagyon szép lettél!!!!Gratula!!!!
2012. febr. 25. 13:53

Hatalmas Grat! Végre egy olyan módszer, ami valóban működik, ez pedig az ÉLETMÓDVÁLTÁS! Jómagam is így fogytam le: napi ötszöri/hatszori étkezés sok zöldséggel, sovány húsokkal, tojással, kis rizzsel, esetleg krumplival. E mellett heti három kondi, mellett heti 2-3 lassú kocogás, vagy gyors séta, és csodákat lehet elérni ;) A dukan, 90 napos, citrom, turbo meg a többi agyrémet nyugodtan el lehet felejteni. Egyébként linkelhetnél 1-2 oldalt a lelkes közönségnek, hogy honnan szeded össze a szakirodalmakat, gondolom sokakat érdekelne ( nekem vagy 1-2 tippem, pl. bodybuilder ), talán ezzel is tudnál segíteni másoknak.

Az irigyekkel meg ne törődj. Bűnözni emberi dolog, mindenki bűnözik, a modellek, fitnesszmodellek, a profi testépítők, még Rubint Réka is ;) Csak tudni kell mit mikor szabad enni és mennyit és akkor nem lesz probléma.

Mégegyszer hatalmas grat, és nekem főleg azért tetszik a storyd, mert nem valami agyatlan diétával sikerült lefogynod, hanem használtad az eszedet, és olyanoknak fogadtad meg a tanácsát, akik tényleg értenek ezekhez a dolgokhoz ( gondolok itt a személyi edzőre például ).

GRAT GRAT és mégegyszer GRAT!

150. picur12
2012. febr. 19. 14:34
Kata! Minden elismerésem a Tiéd! Egy példakép lettél (legalábbis számomra), akitől csak tanulni lehet. Szuper, bomba nő vagy! Gratulálok!
2012. febr. 15. 21:54
Szia csak gratulálni tudok ahhoz ami eddig elértél! A fényképedet nézve el sem tudom képzelni,hogy valaha te abba a súlykategóriába mozogtál amit írtál ,nagyon csinos vagy. Az ilyen történetek adnak nekem reményt,és erőt ahhoz,hogy elkezdjem én is a "nagy" fogyásomat bár az én célom csak töredéke annak amit te kitűztél magadnak mégis nagy erőfeszítésbe telik megtenni az első lépéseket lehet,hogy csak a magamban való csalódástól félek nem tudom,de a te példát mindenképpen ösztönzőleg hat köszönöm,hogy megosztottad velünk! Sok siker a továbbiakba! ;)
2012. febr. 12. 23:57
Tényleg szuper csaj vagy! :)) Csak így tovább! Sz.: nővéred!
2012. febr. 11. 12:19
Gratulálok:) Nagyon szép lettél:)
146. gota
2012. febr. 9. 22:13

Annyira aranyos, amit és ahogyan írtad! :) Nekem nagyon tetszett! Gratulálok, és büszke is vagyok rád! Megnéztem a képeidet is, és sokkal fiatalabbnak látszol most, mint amikor elkezdted. Legalább 10 évet fiatalodtál...

És igen, megérte megírnod a cikket, mert nekem is nagy erőt adtál abban, hogy folytassam az "életmódváltást" (a te szavaiddal élve). :)

Köszönjük! :)

2012. febr. 9. 21:20

Szia!

Nagyon nagy dolog amit végig csináltál...le a kalappal!!!GRATULÁLOK!!!:)))

Én is fogyózom 15-20kg szeretnék leadni,febr 1-én kezdtem.De most a cikked olvasása után még nagyobb bennem az elhatározás.Le fogok fogyni!!!

Köszönöm,hogy leírtad!

Üdv!

2012. febr. 9. 19:25
Nagyon szépen köszönöm Nektek!!
2012. febr. 9. 18:09
Minden elismerésem a tiéd! Gratulálok!:)
142. MelisUK
2012. febr. 9. 11:07
Gratulálok! :)
2012. febr. 8. 09:09
Gratulálok. Sok-sok ilyen valódi ember kellene az életmód váltó, álmokat dédelgető embereknek. Ez a törénet erőt adhat... Én is köszönöm, hogy megosztottad velünk! Gratulálok!
140. d71ef05a8e (válaszként erre: 137. - Maákvirág)
2012. febr. 8. 06:24
Egyetértek:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook